معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر

معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر بر روی سایت قرار گرفت!

 

معرفی دانشگاه مالک اشتر: 

دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران است.
این دانشگاه با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی خاص ملی و آموزش و تربیت کارشناسان و کادر ویژه مورد نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی کشور در سال ۱۳۶۵ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت فرهنگ و آموزش عالی تأسیس گردید.
در ابتدا مرکزیت دانشگاه در شاهین شهر اصفهان قرار داشت تا اینکه در سال ۱۳۷۸ بمنظور توسعة دوره‌های آموزشی تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و تعامل آموزش و پژوهش در صنایع مورد نظر که عمدتاً در تهران مستقر بودند مرکزیت دانشگاه از شاهین شهر به تهران انتقال یافت و هم‌اکنون این دانشگاه دارای مجتمع‌های دانشگاهی و مراکز آموزشی و تحقیقاتی به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع دانشگاهی مواد و مهندسی شیمی؛

مجتمع دانشگاهی هوافضا؛
مجتمع دانشگاهی مدیریت و مهندسی صنایع؛
مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی (فیزیک – شیمی – ریاضی)
مرکز آموزشی و تحقیقاتی علوم و فناوری زیستی؛
مرکز آموزشی و تحقیقاتی علوم و فناوری نوین ساخت؛
مرکز آموزشی و تحقیقاتی فضایی.
دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان
مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی؛
مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری زیردریا ؛
دانشکده مهندسی مکانیک و هوافضا؛
دانشکده مهندسی مواد؛
دانشکده مهندسی برق و الکترونیک؛
دانشکده مهندسی صنایع؛
دانشکده علوم و مهندسی دریایی؛
دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران (پردیس)
مجتمع دانشگاهی مواد و فناوری‌های ساخت؛
مجتمع دانشگاهی برق و الکترونیک؛
مجتمع دانشگاهی مدیریت و فناوری‌های نرم؛
مجتمع دانشگاهی فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت ؛
مجتمع دانشگاهی علوم و و فناوری‌های نوین ؛
پژوهشکده پدافند غیر عامل

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این دانشگاه اینجا را کلیک نمائید

 

هم اینک دانشگاه صنعتی مالک اشتر با برخورداری از توانمندیها و قابلیت‌های علمی و فنی لازم سازماندهی فعالیت‌های پژوهشی – آموزشی مجموعه‌های آکادمیک، ایجاد ارتباط سیستماتیک با مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور، انجام پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های کاربردی – توسعه‌ای – بنیادی، گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و دوره‌های تخصصی کوتاه مدت تکنولوژی محور و نیز دوره‌های کاردانی و کارشناسی خاص برای تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، توسعة اطلاع‌رسانی و انفورماتیک، ساماندهی امر جذب و انتقال تکنولوژی و خدمات علمی و فنی با تشکیل آزمایشگاه‌های آکرودیته (معتمد)، ساماندهی امر استانداردسازی محصولات صنعتی، تشکیل انجمن‌های علمی و… در سطح کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

انجمن‌های علمی دانشجویی فعال:

انجمن علمی مهندسی مکانیک
انجمن علمی مهندسی برق
انجمن علمی مهندسی هوافضا
انجمن علمی مهندسی دریا
انجمن علمی مهندسی مواد
انجمن علمی مهندسی اپتیک و لیزر
انجمن علمی مهندسی صنایع
انجمن علمی نانو تکنولوژی
انجمن علمی خلاقیت و نوآوری
انجمن علمی مکاترونیک و ربوتیک
انجمن علمی ریاضی
انجمن علمی فیزیک
انجمن علمی شیمی

در سال ۸۷ پژوهشکده ای به همت اعضای انجمن علمی فیزیک دانشگاه تشکیل شد و به نام دانشمند فقید کشورمان زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور مزین شد که هم اکنون دو پژوهشسرای هسته ای واپتیک ولیزر آن مشغول به فعالیت اند در پژوهشسرای هسته ای دانشجویان رشته های مختلف در سه گرایش (رآکتور -بهداشت هسته ای- رادیو ایزوتوپ ) به پژوهش میپردازند. در اجلاس مجمع عمومی اتحادیهٔ دانشجویان فیزیک ایران که تیر ماه ۸۸ در دانشگاه یزد برگزار شد بعد از بیان تئوری (آموزش-پژوهش) این پژوهشکده توسط نمایندهٔ انجمن فیزیک , این روش به صورت الگوی مناسبی برای دیگر دانشگاههای کشور مورد استقبال قرار گرفت و همچنین انجمن فیزیک دانشگاه صنعتی مالک اشتر به عنوان نمایندهٔ قطب سوم کشور در اتحادیه دانشجویان فیریک ایران شناخته شد

مجموعه های آموزشی پژوهشی دانشگاه :

مجتمع دانشگاهی ارتباطات و فناوری اطلاعات ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی برق و الکترونیک ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری زیر دریا (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری فارس (شیراز)

مجتمع دانشگاهی مدیریت و فناوری های نرم ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی مکانیک و هوا فضا (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی مواد و فناوری های ساخت ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی هوا فضا ( تهران- اتوبان تهران /کرج )

دانشکده مهندسی برق (اصفهان – شاهین شهر)

دانشکده مهندسی پدافند غیرعامل ( تهران- لویزان)

دانشکده شیمی و مهندسی شیمی ( تهران- لویزان)

دانشکده مهندسی صنایع (اصفهان – شاهین شهر)

دانشکده مهندسی مواد (اصفهان – شاهین شهر)

پژوهشکده فناوری های زیستی (تهران – لویزان )

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال (فریدون کنار)

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال غرب (ارومیه)

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی هرمزگان (بندر عباس)

مرکز فناوری اطلاعات و خدمات علمی اصفهان (شاهین شهر)

مرکز فناوری اطلاعات و خدمات علمی تهران (لویزان)

هم اینک دانشگاه صنعتی مالک اشتر با برخورداری از توانمندیها و قابلیت‎های علمی و فنی لازم ، با سازماندهی فعالیت‎های پژوهشی – آموزشی مجموعه‎های آکادمیک، ایجاد ارتباط سیستماتیک با مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور، انجام پروژه‎های تحقیقاتی در حوزه‎های کاربردی – توسعه‎ای – بنیادی، گسترش دوره‎های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و دوره‎های تخصصی کوتاه مدت تکنولوژی محور و نیز دوره‎های کاردانی و کارشناسی خاص برای تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، توسعة اطلاع‎رسانی و انفورماتیک، ساماندهی امر جذب و انتقال تکنولوژی و خدمات علمی و فنی با تشکیل آزمایشگاه‎های آکرودیته (معتمد)، ساماندهی امر استانداردسازی محصولات صنعتی و تشکیل انجمن‎های علمی و… در سطح کشور به فعالیت خود ادامه می‎دهد.

دبیر خانه های مرکزی دانشگاه در تهران ، بزرگراه شهید بابایی، لویزان و اصفهان ، شاهین شهر ، انتهای بلوار فردوسی مستقر می باشد .

 

معرفی دانشکده مهندسی برق و الکترونیک:

دانشکده مهندسی برق از سال ۱۳۶۵ هجری شمسی همزمان با تاسیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر ، فعالیت آموزشی خود را به منظور تامین متخصصین الکترونیک مورد نیاز کارخانجات وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آغاز کرد و هم اکنون علاوه بر تربیت کارشناسان الکترونیک فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی مرتبط با زمینه های مختلف مهندسی برق را دنبال می کند.
این دانشکده در طول مدت حیات خود بر حسب ضرورتها و سیاستهای تعیین شده از سوی مراجع بالاتر عهده دار اجرای دوره های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده است، و هم اکنون نیز در صدد اخذ مجوز برای اجرای دوره های کارشناسی ارشد مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.


 

آدرس : تهران – بزرگراه شهید بابایی – لویزان - دانشگاه صنعتی مالک اشتر


آدرس : اصفهان -شاهین شهر – انتهای بلوار فردوسی – دانشگاه صنعتی مالک اشتر

 
وبسایت دانشگاه : www.mut.ac.ir

تجربیات برخی دوستان در مورد مصاحبه دانشگاه مالک اشتر:


تاریخ : ۸۷/۳/۲۸

مطلب زیر تجربه منه از شرکت در مصاحبه دانشگاه مالک اشتر … با توجه به گفته دانشجویان این دانشگاه مبنی بر یکسان بودن روال این مصاحبه در سالهای اخیر ، مطالعه این مطلب می تونه به شما برای موفقیت در مصاحبه این دانشگاه کمک کنه .

مکان انجام مصاحبه : تهران – لویزان – بزرگراه شهید بابایی – جنب دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

زمان : ساعت ۸ صبح

مدارک مورد نیاز : اصل شناسنامه

گرچه زمان حضور در دانشگاه ساعت ۸ صبح اعلام شده اما اگه شما یکی دو ساعت دیر کنین اتفاقی نمی افته فقط نوبت مصاحبه حضوری شما احتمالا به نزدیکای غروب میرسه .

در ابتدای ورود اطلاعات شناسنامه ای شما بر روی فرمی ثبت میشه این فرم در حقیقت نوبت مصاحبه شفاهی شماست همچنین فرم دیگه ای به شما داده میشه که شما اطلاعاتی از قبیل : انگیزه شما برای انتخاب دانشگاه مالک اشتر ، انگیزه شما برای انتخاب رشته mba ، دانشگاه و معدل دوره کارشناسی ، رتبه شما در کنکور کارشناسی ارشد ، دانشگاه مالک اشتر در کدوم اولویت انتخاب کردین و … رو باید در این فرم بنویسین . ضمنا یه کاتالوگ معرفی دانشگاه مالک اشتر و یه خودکار هم به شما داده میشه .

پس از این مرحله به شما میگن که به سالن اجتماعات دانشگاه برید ، اونجا یه دفترچه سوال شامل ۴۰ سوال تستی در مورد بینش دینی و تاریخ انقلاب اسلامی به شما داده میشه که باید جواب بدین البته زمانش فکر می کنم نامحدوده ولی خودتون سر ۲۰ دقیقه خسته میشین و پاسخنامه رو تحویل میدین . اگه میخواین این سوالها رو خوب جواب بدین سعی کنین درمورد مطالب زیر اطلاعاتی کسب کنین : توحید ذاتی ، توحید عملی ، قاسطین و ناکثین و مارقین ، تاریخ فتح خرمشهر ، اصول ۱۱۰ و ۱۱۱ و ۱۱۲ قانون اساسی ، روز مبارزه با استکبار جهانی ، سال واقعه طوفان شن و دلیل امریکایی ها برای حمله به ایران ، قاعده نفی سبیل و …

پس از این آزمون یه فرم دیگه به شما داده میشه که در این فرم از شما خواسته شده مشخصات کلیه اعضای خانواده ، سابقه سیاسی وابستگان ، مشخصات وابستگان شما که در خارج از کشور زندگی می کنند و … رو در این فرم بنویسین .

مرحله آخر مصاحبه حضوریه . وقتی که اسم شما رو صدا زدن برای مصاحبه تشریف می برین ؛ این مصاحبه برای هر نفر حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه طول می کشه . سوالاتی که از هر نفر پرسیده میشه متفاوته اما تعدادی از اونها عبارت است از : مشخصات کلیه افراد خانواده و میزان تحصیلات آنها ، نظرتون درباره انرژی هسته ای ، آخرین خبری که شنیدین ، آخرین کتابی که خوندین ، آخرین نماز جمعه و آخرین راهپیمایی که رفتین ، واجبات نماز ، نمازهای واجب ، آیه الکرسی تو چه سوره ای هست ، حدیث ثقلین ، نماز آیات و نماز جمعه چه جوری خونده میشه ، راه های شناخت خدا ، فرق زهد و تقوی ، نظرتون درباره ولایت فقیه ، روز قدس و … ضمنا اگه توی انتخابات سال گذشته مجلس شرکت نکردین بهتره همین الان یه بهونه درست و حسابی جور کنین .
اگه نوبت مصاحبه تون بعد از ظهر شد ناهارو مهمون دانشگاه هستین … نوش جونتون
یه نکته : گر چه دانشگاه مالک اشتر در مورد پوشش و نوع لباس دانشجوهاش سختگیری نمی کنه ، اما دخترها بهتره در زمان مصاحبه حجاب کامل اسلامی رو رعایت کنند . قبول که شدین دیگه کسی (خیلی) کاری باهاتون نداره .

 

تاریخ : ۸۸/۳/۳۱

مصاحبه مالک اشتر نزدیکه. کسانی که مصاحبه دارن بدونن کار سختی پیش رو ندارن و تقریبا یه چیز فرمالیته در انتظارشون هست. به نکات زیر توجه کنید مطمئن باشید که هیچ اتفاقی نمی افته و فقط رتبه سراسریشون منظور میشه :

اول اینکه طبق آخرین صحبت هایی که تا امروز کردم( خرداد ٨٨ ) هنوز برای کارشناسی ارشد مصاحبه عقیدتی و حفاظت اطلاعات هست در حالی که قرار بر حذف اون بود چون دانشگاه دیگه پذیرش بورسیه نداره و عملا مصاحبه بی معنیست و تاثیری بروی قبولی نداره. پس مطمئن باشید فرمالیته هست و سعی کنید با ظاهری مذهبی و فریبنده! برای مصاحبه برید و در ضمن حداقل با اصول دین و مطالب زیر آشنا باشید:

مصاحبه از دو قسمت تشکیل شده : عقیدتی- سیاسی و حفاظت اطلاعات

اما سوالای هر بخش :

معمولا مصاحبه عقیدتی – سیاسی شامل سوالاتی از توضیح مسائل مثل ارکان نماز و شکیات نماز و مسائل کلی دینی هست. همچنین سوالاتی از اینکه چه روزنامه و کتابهایی مطالعه می کنید صورت می گیره. آمادگی برای قرائت قرآن داشته باشید. ایام مهم سال مثل مبعث و تاریخ های مهم دینی و مملکتی رو به یاد داشته باشید.

به عنوان مثال سوالاتی که از خود من یا دوستانم شد:
١- چرا به وجود خدا معتقد هستی؟ چرا هستی به وجود خداوند نیاز داره؟
٢- ارکان نماز رو نام ببر
٣- نام مرجع تقلید شما؟ چرا و چگونه این مرجع رو انتخاب کردید؟
٣- اگر رهبری ( ولی فقیه ) در مورد موضوعی نظری متفاوت با مرجع تقلید شما داشته باشه به کدامیک بایستی عمل کرد؟
۴- قرائت قرآن
۵- ٢٧ رجب چه روزیه؟
۶- شک بین رکعات مختلف نماز
٧- چه روزنامه ای می خونید؟ آخرین کتابی که مطالعه کردید؟ روزی چند ساعت تلویزیون نگاه می کنید؟
٨ – آگاهی از انواع و اقسام نمازهای غیر یومیه. مثل میت و غیره

مسلما بسته به شخصی که از شما مصاحبه می گیره این سوالات متفاوت می شه ولی چهار چوب کلی عقیدتی سیاسی همین هاست. مدت اون بین ٣٠ تا ۴۵ دقیقست.

و سوالات حفاظتی شامل اینکه در مورد خودتون و زندگیتون توضیح بدید. در مورد مسائل مهم ملکتی و سیاسی نظر شما رو می خوان. در مورد سابقه هایی که احیانا اگه داشتید. آیا در خارج کشور فک و فامیل دارید یا نه. و سوالاتی از این دست.
سوالاتی که از من یا دوستانم شده بود :
١- ده دقیقه در مورد این ٢٠ و اندی سال زندگیت توضیح بده!؟
٢- در مورد جنگ آمریکا توی عراق و افغانستان نظرتون چیه؟ فکر می کنید آمریکا به ایران حمله کنه؟ چرا؟
٣- مهمترین مسائل سیاسی داخلی و خارجی کشور چیه؟
۴- سابقه بسیجی دارید؟
۵- خارج از کشور کجاها فامیل دارید؟ ( اگه توی آمریکا یا کشورهای اروپایی که با ایران مشکل دارن فامیل دارید بگید ندارم، عمرا بیان تحقیق کنن که راست گفتید یا نه! )

یه مصاحبه کتیی هم دارید به این صورت که باید به سوالات بلی ، خیر روان بهداشت جواب بدید و امتحان کتبی احکام که مسائل اون خیلی ساده و پیش پا افتادست.

توصیه من به شما : موقع مصاحبه کم نیارید همیشه مثل یه کشتی گیر مقابل فن حریف بدل بزنید مثلا از من پرسید ٢٧ رجب چه روزیه؟ نمی دونستم، جواب دادم حضور ذهن ندارم ولی ١٣ رجب میلاد امام علی (ع) هست. که به نسبت اهمیت کمتر به مبعث پیامبر نشون میده شما حواستون به ایام دینی هست و فقط مشکل حضور ذهنه!

به یاد داشته باشید سوالات صد در صد فرمالیته است و اصلا اضطراب نداشته باشید .و به راحتی می تونید به سوالات جواب بدید. مهم رتبه کنکور سراسری است و نه مصاحبه. مصاحبه از نظر اونها یه فیلتر برای گرفتن ذرات خیلی خیلی بزرگه! که با تیپ فریبنده روز مصاحبه همه چیز حل میشه!! اصلا نگران نباشید.

در مورد دانشگاه مالک اشتر واحد اصفهان ( شاهین شهر ) باید بگم :

برای دختر خانمها چون خوابگاهی در نظر گرفته نشده و تعدادشون کمه تشریف می برن توی خونه های ویلایی شهرک اساتید دانشگاه و جای راحتی دارن و نگران نباشن.
برای آقا پسر دو بلوک خوابگاهی داره و از نظر خوابگاه مشکلی نخواهید داشت. فقط مطلع باشید این دانشگاه فقط دانشجوی پسر می پذیره و تعداد محدودی دختر در کارشناسی ارشد. سطح دانشگاه سال به سال در حال بهتر شدنه چون بعد از تعطیلی سال ٧٨ و برداشته شدن سیستم بورسیه از سال ٨٢ به عنوان یک دانشگاه دولتی معمولی شروع به کار کرد. سعی کنید اینجا رو به عنوان آخرین راه چاره برای قبولی در رشته های فنی مهندسی انتخاب کنید. برای کارشناسی اگه دانشگاه ازاد شهرتون پذیرفته شدید( اگه تو یه کلان شهر زندگی می کنید ) از نظر من اگر توان مالی دارید سعی کنید در شهر خودتون ادامه تحصیل بدید.

 

تاریخ : ۹۰/۳/۳۰

من پارسال برای مصاحبه رفتم سوال هایی که از من پرسیدن ایناست:
مشخصات شخصی(اسم و فامیل وتاریخ تولد سال فارغ التحصیلی اینکه عضو ارگان خاصی هستید یا نه)
مرجع تقلیدت کیه؟
اصول دین چیاست؟ فرق اصول و فروع دین؟ دلیل غیبت امام زمان
نماز آیات چطوریه، تیمم چطوریه، خمس چیه و به چه مصارفی می رسه، مفهوم استحاله، آیا تیمم بر سیمان درست است یانه؟ وقتی که غسل می کنید حتما باید کف پا رو شست یا نه؟ قلب قرآن، عروس قرآن، چقدر قرآن می خونی؟ یه آیه از سوره بقره هم خوندن و گفتن چه معنی میده البته آیش آسون بود، معوذتین چیست؟ نماز جمعه چطوریه، آخرین باری که نماز جمعه رفتین.
رئیس شورای نگهبان کیه؟ منظور از قوه مقننه چیست؟ مجمع تشخیص مصلحت نظام چه کاری انجام می دهد؟ لایحه چیه؟ طرح چیه؟ یه چیزی هم از سخنان رهبری پرسید که یادم نیست
اینا سوال هایی که یادم مونده.

من تقریبا به خیلی از سوالا نیمه نصفه جواب دادم.به نظر من تاثیر زیادی داره،بخصوص با توجه به وقایع یکی دو سال پیش. اگه عضو فعال بسیج یا ارگان دیگه ای باشید می تونه خیلی موثر باشه . مثلا یادمه از من پرسید آیا بعد از فارغ التحصیل شدن توی مسجدی جایی فعالیت داشتی یانه؟
یک چیز دیگه که از سوالا یادم اومد اینه که وقایع تاریخی رو مثل هفت تیر سیزده آبان، روز ملی فناوری هستی و… رو یاد داشته باشید در مورد اتفاقاتی که اخیرا در جهان و ایران افتاده آگاهی کامل داشته باشید

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۴

مصاحبش خیلی آسونه .و اکثر ۸۰ % تو مصاحبه قبول میشن .فقط میمونه رتبه و نمره کتبیت که من رتبم خوب نبود و در نتیجه قبول نشدم

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۴

۱- تست قد ووزن
۲-مصاحبه عقیدتی
۳-مصاحبه سیاسی
۴-تست ورزش
۵-تست پزشکی


تاریخ : ۹۰/۴/۱۲

من امروز رفتم .
ورودی یه فرم میدن . داخل که رفتید پر میکنید .
پر که کردید باید مدارکی که دارید رو پیوست کنید( منگنه هست )
بعد باید برید فرم شماره ۲ رو تحویل بگیرید که سه صفحه است . میاید اونم پر می کنید .
بعد از پر کردن نوبت به خدا میرسه که به شما صبر ایوب بده تا بتونید ۲-۳ ساعتی رو تحمل کنید تا صداتون کنن برای مصاحبه . (من صبح ساعت ۶:۴۰ اونجا بودم ساعت ۱۰:۴۵ رفتم برای مصاحبه !!!)
اما مصاحبه‌:
مصاحبه ۴ بخش داشت‌:
۱- رشته و سوابق آموزشی پژوهشی
رتبه‌، معدل‌، شروع و پایان مقطع لیسانس و …
۲- خانواده
شغل پدر و مادر
تعداد اعضای خانواده
حجاب و پوشش مادر و خودتون
سابقه جبهه پدر
خانواده شهید ،جانباز‌، ایثاگر، آزاده
۳-س‌ی ا س ی
تاریخ های مهم (از من ۷ یا ۸ مورد پرسید‌، هم قمری هم شمسی )
مسائل روز ایران و جهان
اتفاقات مجلس
بحث روز کشور
ولی فقیه کیست ؟ چرا هست ؟ از کی به وجود اومد ؟ چرا لازمه؟
هولوکاست
و …
۴-احکام و تاریخ اسلام
مرجع تقلیدت کیه؟
۴ قل رو بگو
تشهد و سلام
شک بین رکعت ۳ و ۴
شک در نماز سه رکعتی
غسل ارتماسی – وضو جبیره -تیمم
بعد از رحلت پیامبر چه اتفاقی افتاد ؟
پیامبران اوالعظم؟ کتاباشون ؟
و …

البته یه تعهد نامه هم میدن که باید امضا کنید . شما تعهد میدید که وزارت دفاع مختار هست بعد از اتمام درس هرجا لازمتون داشت استخدامتون بکنه .( من امضا کردم ولی اثر انگشت نزدم !!! )

کل مصاحبه من ۴۵ دقیقه طول کشید اما توی همین مدت ۳ نفر دیگه اتاق ۱۰۴ مصاحبشون تموم شد !!!
منو کامل تفتیش عقاید کرد !!!
موبایل دوربین دار اجازه نمیدن ببرید داخل .
چادر هم اجباری نیست اما چادری نباشید احتمالش زیاده ردتون کنن . (البته فقط خانم‌ها )
کسانی که سرباز بودن یا خودشون کارمند نیرو های مصلح‌، نفرات اول بدون نوبت رفتن داخل .
به سرباز هام گواهی میدادن که بتونن به پادگان بدن .

راجع به مدرک:
اصل مدرک رو نمی خوان . فقط کپی لازمه .

راجع به پاسخ‌ها‌:
من تقریبا ۹۰% سوالارو جواب دادم .
سوالای سیاسی سعی کنید زیاد اظهار نظر نکنید . بیشتر هم نقل قول کنید از مسئولین مملکت . یعنی ارجاع بدید به نظر اونها .

راستی راجع به ماهواره هم پرسید .دارید ؟ نظرت چیه ؟ موسیقی گوش می کنی ؟ انتخابات شرکت می کنی ؟ راهپیمایی چطور ؟
اسم امام دهم ؟

راجع به اثر انگشت‌:
اجباری بود اما من یادم رفت‌، اون آقاهم چیزی نگفت ‌، منم صداشو در نیاوردم !!!

تاریخ های مهم‌:
انتهای تقویم‌ها معمولا میشه پیدا کرد.
اما چند تاش که مهم هست ایناست‌:
۲۰ فروردین – روز ملی فناوری هسته ای
۱۰ اردیبهشت – روز خلیج فارس
۹ دی – روز بصیرت ملی
۱۴ بهمن – فناوری فضایی
۱۳ آبان – روز دانش آموز
۱۶ آذر – روز دانشجو
و
روز عید غدیر‌، قربان‌، مبعث .
رحلت پیامبر
۳ شعبان – میلاد امام حسین
و …

به سوال‌ها باید کوتاه جواب داد. خانومه اصلا اجازه نمی داد ۱ جمله من ۲ تا بشه. چون به محض اینکه اولین جمله تموم می شد‌، با توجه به جواب من یه سوال می پرسید . خیلی سریع و بدون مکث می پرسید . یکم می خواستی فکر کنی‌، سوال بعدی رو می پرسید .

اینم بهتره بدونید که همه سوال‌ها و جواب‌ها مکتوب می شن.


تاریخ : ۹۰/۴/۱۳

سوال هایی که از من پرسیدن و ممکنه براتون مفید باشه:

۲۰ فروردین چه روزی است؟
۳۱ شهریور چه روزی است؟
جهاد اکبر چیست؟
تعداد اعضای شورای نگهبان؟
وزیر دفاع کیست؟
نقش شما در جریان انتخابات سال ۸۸؟
به کی رای دادید؟

تشهد؟
مباح چیست؟
اجماع چیست؟
فتوا چیست؟
آخرین باری که رساله خوندید؟
آخرین باری که نماز آیات خوندید؟
نماز جماعت میرید؟
نماز جمعه چطور؟
آخرین راهپیمایی تون؟
اصول گرا یعنی چه؟
اصلاح طلب یعنی چه؟

و شاید چند سوال دیگر …..

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۸

بالاخره منم ۵شنبه رفتم واسه مصاحبه،بدترین روز ممکن! برگشتیهای روزای قبل بعلاوه ما که نوبتمون ۵ شنبه بود
به غلط کردن افتادم به خدا، فکرشو نمیکردم دیگه در این سطح باشه، ۸:۳۰ صبح رسیدم دانشگاه ۵:۳۰ نوبت مصاحبم شد!!!!
بابا یه مصاحبه رد کردن اینقدر زجر دادن نداره که.

مصاحبه گر به من گفت ۱۰برابر ظرفیت اعلام کردن!

میگفتن پارسال ۴ برابر ظرفیت واسه مصاحبه مجاز کردن
مصاحبه‌ها هم خیلی سختگیرانه انجام شد من شخصا نصف سوالا رو تونستم جواب بدم.

از من که یه سوالای عجیب غریبی به غیر احکام پرسید گیر داده بود به تعریف اصلاحات و سران فتنه سبز!یکی دیگه هم خبرهای لبنان!

 

تاریخ : ۹۱/۳/۱۱

شاید خیلی از شما میخواید خودتون رو برای مصاحبه دانشگاه صنعتی مالک اشتر آماده کنید، حتما کلی سوال توی ذهنتون هست و دنبال یکی میگردید که شرایط مصاحبه و تیپ سوالات رو ازش بپرسید. در اینجا اون چیزی رو که فکر میکنم لازمه بدونید، برای شما توضیح میدم.

چیزایی که باید بدونید:
*دانشگاه صنعتی مالک اشتر دو واحد اصلی در تهران و شاهین شهر اصفهان داره، همینطور واحد های دیگری هم در بعضی شهر های دیگه هست.به هر حال بیشترین رشته ها در این دو واحد اصلی ارائه میشن.

*واحد تهران دانشگاه مالک اشتر در لویزان واقع هست.

*واحد شاهین شهر در شاهین شهر واقع هست.

*شاهین شهر شهر خوب و تر تمیز با مردم با فرهنگ و باکلاسه، اما در کل از نظر مذهبی وضع خوبی نداره. از شاهین شهر تا اصفهان هم ۲۰ دقیقه راهه!! سیستم اتوبوسرانی شاهین شهر فوق العادست!

*در شاهین شهر امکانات خوابگاهی کافی برای دانشجویان ارشد و دکتری آقا هست اما متاسفانه جمعیت هر واحد زیاده(خوابگاه داخل دانشگاه هست). در مورد خانم ها باید بگم که دو تا خونه ویلایی تقریبا بزرگ در داخل دانشگاه براشون در نظر گرفتند! در کل تعداد خانم های دانشگاه خیلی کم بوده!! شاید امسال بیشتر بگیرند.برای متاهلین هم خوابگاه هست!!

*در مورد واحد تهران میدونم که خوابگاه ها بیرون دانشگاه هست و یه سرویس صبح داره یکی هم عصر!!

*از نظر غذایی در کل دانشجو ها راضی هستند.

*خوابگاه ها سیستم وایرلس دارند.

*بر خلاف اون چیزی که شاید شما فکر کنید اینجا ما نه صبح گاه داریم نه لباس نظامی میپوشیم!!
تنها فرقش با دانشگاه های دیگه اینه که اینجا پایان نامه ها بیشتر طوری تعریف میشند که به درد مصارف نظامی میخورند…حتی اگر خود دانشجو متوجه این قضیه نشه.

*استفاده از هر گونه وسیله الکترونیکی در واحد شاهین شهر آزاده ولی در مورد تهران خیلی سخت میگیرند ولی اطلاع چندانی از جوش ندارم.

*اینجا همه بچه مذهبی نیستند!! خیلی ها هستند که حتی نماز هم نمیخونند!!

*خانم ها مجبور به استفاده از چادر نیستند ولی بهتر به خاطر نسبت بالای آقایون به خانم ها مراقب حجابشون باشند…!!!!!! اصلا این دانشگاه حراست نداره…ولی نقطه به نقطه دانشگاه دوربین کار گذاشتند!!

*آقایون مجبور به استفاده از لباس های آستین بلند و .. نیستند

در کل اینجا کسی با کسی کاری نداره

*از نظر امکانات آزمایشگاهی دانشگاه مالک اشتر حرف نداره ، تماما هزینه انجام پروژه توسط دانشگاه پرداخت میشه!!

و اما چند و چون مصاحبه:

در مصاحبه که در برای تمام رشته ها در تهران انجام میشه سوالات عقیدتی، احکام ، سیاسی میپرسند. همین طور باید سیر تا پیاز زندگیتونو از بچگی تا الان تعریف کنید…که همش ثبت میشه.!!
این مصاحبه برای من نزدیک ۴۵ دقیقه طول کشید.

هدف از این مصاحبه اصلا معلوم نیست!! خیلی از دانشجو ها هستند که مخالف نظامند و یا حتی در ستاد انتخاباتی موسوی بودند و الان اینجا درس میخونند.
همینطور افراد بی دین هم هستند که تونستند در مصاحبه قبول بشن. اما بعضی افراد معمولی هستند که هیچ مشکلی نداشتند ولی مصاحبه قبول نشدند!! اصلا معلوم نیست سیستم انتخابیشون چطوره!!!

پس شما اصلا نگران نباشید و کارهای زیر رو انجام بدید:

*صبح اول وقت ساعت ۷ روزی که باید برید برای مصاحبه (که سال قبل اواسط تیر ماه بود) دم در دانشگاه (معمولا واحد تهران) باشید. اگه کمی دیر کنید تا بعد از ظهر اون روز باید توی اون گرما الاف بمونید.از پذیرایی و آب خنک و … اصلا خبری نیست!!

*به محض ورود به دانشگاه شماها رو میگردند و موبایلتونو از شما میگیرند…!! وقتی رفتید داخل یک سری فرم بهتون میدند که همشو باید جواب بدید…!! تقریبا ۴۰ دقیقه پر کردن این فرم ها طول میکشه… قبل از رفتن آدرس و مشخصات کامل ۵ نفر جهت معرف رو یادداشت کنید چون دیگه اوجا موبایل ندارید تماس بگیرید بپرسید…
مشخصات کامل افراد خانوادتون رو هم همشو یادداشت کنید.

*بعدش باید منتظر بشید تا اسمتونو صدا کنند، وقتی رفتید داخل اول از همه باید همه زندگیتونو تعریف کنید! اگه مشکلی تو خانواده شما هست اصلا پنهان نکنید و واقیعت رو بگید…. صداقت بهترین چیزه و اصلا فکر نمیکنم تاثیری در انتخاب شما داشته باشه….

قبلش این موارد رو آماده باشید

*اصول و فروع دین رو حفظ کنید

*احکام مهم رساله رو مرور کنید

*وقایع مهم مذهبی، انقلابی رو از توی تقویم استخراج کنید و حفظ باشید

*از نظر سیاسی فقط کافیه شوت شوت نباشید!!
مثلا اگر پرسیدند دبیر فلان حزب کیه با اعتماد به نفس بگو “نمیدونم …اصلا برام مهم نیست!!”
ولی اگه پرسیدند که پرونده هسته ای ایران تو چه وضیعی هست بگید “خیلی در جریان نیستم ولی داریم با ۵+۱ مذاکره میکنیم” …. خیلی لازم نیست همه مسائل سیاسی رو ریز به ریز بلد باشید…

*اصلا سوالای علمی نمیپرسند!!

یادتون باشه وقتی به مصاحبه دعوت میشید باید تمام مدارک لازم که اعلام میشه رو آماده کنید و به همراه فرم مخصوص که داخل دفترچه اومده روز موعود تشریف ببرید برای مصاحبه.
…..
بعضی از سوالایی که از من پرسیدند:
به خدا اعتقاد داری؟
وجود خدا رو چطور برای خودت اثبات میکنی؟
اصول دین چیه؟
واجبات کدوم ها هستند؟
تشهد نماز رو بخون…!
ولایت فقیه اعتقاد داری؟
نظرت در مورد حوادث سال ۸۸ چیه؟
نظریه مکتب ایرانی در مقابل مکتب اسلامی اولین بار توسط چه کسی مطرح شد
دبیر حزب مشارک کیه
سردبیر روزنامه مردم سالاری کیه
یکی از نمایندگان اقلیت مجلس رو نام ببر
ساختار شورای نگهبان، مجلس خبرگان و وظایفشون
پانزده شعبان چه روزی هست
چرا مالک اشتر رو انتخاب کردی
چرا رشته الکترواپتیک رو انتخاب کردی
در دنیا الان چه خبر هست
مهمترین اخباری که این روز ها شنیدی؟
آیا تا به حال خارج سفر کرده ای؟ برای چه کاری؟
آیا از آشنایان و اقوام شما کسی بیرون از کشور زندگی میکند؟ چرا؟
و از این دست سوالا ها… بقیش دیگه یادم نمیاد

 

تاریخ : ۹۱/۳/۲۷

 

اولش که بروید بعد از اسم نویسی و تحویل موبایل وارد محوطه میشوید. بعد از پر کردن چند فرم ( که شامل اطلاعات شخصی، سابقه علمی، فرهنگی، سابقه کیفری، ارتباط با خارج از کشور، نوع گذرنامه، معرفی چند معرف به همراه شماره تلفن، …) و تحویل مدارک لازم (که در اطلاعیه اعلام میشود) باید در صف مصاحبه منتظر بمانید. دقت کنید که ۶ عدد عکس از شما میخواهند و اگر میخواهید واقعا در این دانشگاه قبول شوید حتما از عکسهای موجه تر خود استفاده کنید.

برای نفر اول بودن در مصاحبه اصلا عجله نکنید. چون هر کس که از مصاحبه برگردد چند تا از سوالات را به شما خواهد گفت و شما فرصت دارید که با مشورت با دیگران جواب را بیابید.سوالات چند بخش است:

۱٫      سوالات در مورد اعضای خانواده وشغل و میزان تحصیلات انها

۲٫      سوالاتی در مورد فعالیتهای فوق برنامه شما و نوع تفریحاتی که میکنید.

۳٫      عضو بسیج بودن یک امتیاز ویژه را نصیبتان خواهد کرد.

۴٫      میزان شرکت شما در نمازجماعت، نماز جمعه، راهپیمایی ها، انتخابات ( توجه داشته باشید که اصلا لازم نیست دروغهای شاخدار بگویید !!)

۵٫      اعتقاد شما درمورد ولایت فقیه

۶٫      نظر شما در مورد انتخابات ریاست جمهوری گذشته و اتفاقات ان ( البته شاید الان دیگه این سوال را نپرسند.)

۷٫      نظر شما درمورد جریان انحرافی

۸٫      مسایل مهم روز از دیدگاه شما . چه داخلی… چه خارجی ( پیشنهاد میکنم دو سه روز قبل از مصاحبه اخبار گوش دهید. )

۹٫      سوالات سیاسی مثل نام وزیرها (نگران نباشید . از اینکه اطلاعات سیاسی شما بالا نباشد استقبال هم میشود، به شرطی که احساس نکنند انها را گاگول فرض کرده اید.)

۱۰٫  سوالات دینی  از انواع راههای اثبات خدا مثل برهان علیت و نظم و… گرفته تا توحید ذاتی و افعالی و …(پیشنهاد میکنم کتاب دینی دبیرستان خود را ورق بزنید. در غیر اینصورت صبر کنید و از کسانی که مصاحبه شده اند کمک بگیرید تا سوالات برای شما جدید نباشد.)

۱۱٫  احکام دینی ( که مهم ترین سوال ان ارکان نماز و فرق ان با واجبات نماز است. تیمم، وضو، نماز شکسته، …)

۱۲٫  میزان اشنایی با قران و گاهی هم روخوانی قران ( ایه های مهم قران رو حتما  با معنی حفظ کنید مثل ایه تطهیر و ایه های دیگه که الان یادم نیست. البته میتونید از اینترنت جستجو کنید.)

۱۳٫  ح و شاید چند سوال دیگر …..دیث های مهم مثل حدیث ثقلین

البته تعداد افراد مصاحبه کننده ۴-۵ نفر است و بسته به اینکه پیش چه کسی بیفتید سوالات کمی متفاوت میشود.

در اخر باید بگم که اصلا نترسید. من خودم دو سال مصاحبه دادم و هر دو بار قبول شدم.(البته به ان دانشگاه نرفتم) لازم نیست تمامی جوابهاتون باب میل انها باشد. اگرچه مصاحبه مالک اشتر یه مقدار سنگین است ولی میتوانید با رتبه های عجیب و غریب قبول شوید(مثلا من دو سال پیش با رتبه ۱۵۰۰ نفر اول کنترل شبانه دانشگاه و پارسال با ۲۵۰۰ مخابرات شبانه و کنترل شبانه مالک رو اوردم.) فضای دانشگاه هوای خوب و پر اکسیژنی دارد و احتمال اشتغال بعد از فارغ التحصیلی هم زیاد است.


رتبه های قبولی گرایش های ارشد برق در دانشگاه مالک اشتر:

رتبه ی ۱۵۰۰ گرایش قدرت
شبانه ی قدرت دانشگاه مالک اشتر

رتبه ی ۱۶۳۰ گرایش مخابرات
شبانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۰۰۰ گرایش مخابرات
شبانه ی رمز دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۰۳۶ گرایش مخابرات
شبانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۲۸۷ گرایش مخابرات
روزانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر

رتبه ی ۳۶۰۹ گرایش کنترل
شبانه ی سیستمهای هدایت وکنترل دانشگاه مالک اشتر


آماری از سال ۹۰ :
اسامی چند برابر ظرفیت در تاریخ ۱۳۹۰/۰۳/۳۱ اعلام شد.
زمان مصاحبه دانشگاه مالک اشتر از ۱۲ تیر تا ۱۶ تیر بود.
تعداد ۳۷ هزار نفر از میان داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ در گروه رشته های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره های مجازی و بین الملل مجاز به انتخاب رشته شدند که پس از برگزاری مصاحبه ها و سایر شرایط پذیرش، در نهایت ۵ هزار و ۹۰۰ نفر پذیرش شدند.
یعنی بیش از ۶ برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه کرده بودند!۲,۴۰۴ دیدگاه برای “معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر”

محمد اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۱۸ ب.ظ

سلام
مطالب خیلی عالیه
خیلی متشکر از زحمات شما دوستان

parnia اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۸ ب.ظ

خیلی مفید بود،دستتون درد نکنه

صادق اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۸ ب.ظ

ممنووووووووووووون

baran اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۸ ب.ظ

سلام با ۱۷۰۰۰ امکانش هست قبول بشم؟
یک درصد هم نیست؟

شاهرخ اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۲ ق.ظ

مرسی.خوب بود.
فقط اگه نظرمون راجع به بعضی مسائل خلاف خواسته شون بود، باید دروغکی بگیم که بععععله! من موافق فلان مورد هستم و اگه اینطور نباشه نمیشه و…؟
یه خرده سخته! بی وجدانی می طلبد!

admin اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۱ ق.ظ

متاسفانه فکر نکنم با این رتبه امکان قبولی وجو داشته باشه

میلاد اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۶ ب.ظ

سلام
با تشکر از رحماتتان
میخواستم بپرسم با رتبه ۸۰۰ ارشد۹۲ هوافضا میتونم جلو برندگی روزانه مالکو بیارم؟
سوال دومم اینه که کی دعوت به مصاحبه میشیم

یک نفر مکانیک اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۹ ب.ظ

سلام
دوست من پارسال ( ۹۱ ) با ۶۰۰ شبانه قبول شد، البته خودش روزانه نزده بود وگرنه میگفت که تا نزدیک ۲۰۰۰ هم روزانه مکانیک پرواز قبول شدن

محمدرضا اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۳ ب.ظ

ممنونم!
خیلی مفید بود!

Arsalan اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

میخواستم بدونم اگه مصاحبه رو نریم صددرصد رد میکنن؟؟؟؟؟

اگه نخواستیم میتونیم نریم؟؟؟

سارا خرداد ۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۸ ب.ظ

سلام خسته نباشد ببخشید با رتبه ۳۸۰ احتمال قبولی تو رشته زیست فناوری بیوتکنولوژی (روزانه یا شبانه) مالک اشتر هست؟؟

فرخ خرداد ۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۱ ب.ظ

سلام با رتبه ۲۴۰۰ برق قدرت شبانه میشه آورد؟؟؟؟؟

سارا خرداد ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۰ ب.ظ

میشه لطفا جواب سوال منو بدین؟؟؟؟

امیر خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۵ ق.ظ

با سلام

نظرات خیلی خوب ومفید بود فقط خواستم بدونم که با رتبه ۷۰۰ امنیت احتمالش هست برا مصاحبه قبول بشم؟

با تشکر

hamed خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

سلام.مطالبتون عالی بود.من ۴۸۰ مهندسی برق قدرت آوردم،به نظر شما می عرضه مالک اشتر برم؟امیدواری هست که بعدش استخدام وزارت دفاع بشیم؟

مهدی خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ

با رتبه ۱۹۰۰ مکانیک گرایش ساخت میشه امیدی داشت؟
اخه این گرایش ۱۰-۱۵ نفر میگیره و ۶ برابر ظرفیت که چیزی نمیشه

امیر خرداد ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۹ ب.ظ

سلام بچه ها …………………
کسی اینجا هست که تجربه داشته باشه و جواب منو بده؟

سارا خرداد ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۱ ب.ظ

خب چرا کسی اینهمه سوال رو جواب نمیده؟؟؟؟ :(

hamed خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۴ ق.ظ

همه میپرسن قبول میشیم یانه،تا ۱۸ خرداد صبر کنید،جواب میاد.معلوم میشه کیا میرن مصاحبه.
حالا یکی به من جواب بده،می ارزه با ۴۸۰ قدرت برم مالک؟؟؟؟

مهدی خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۴ ق.ظ

۱۸ ام جواب میاد؟ کجا اعلام میکنند؟
در مورد شما به نظر من ارزش نداره با این رتبه بری مالک.من جای شما بودم این کارو نمیکردم

امیر خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۸ ب.ظ

سلام اسامی کسانی که برای مصاحبه انتخاب میشن شنبه هجدهم تو سایت سنجش میاد.۲۰ ام هم تو نشریه پیک سنجش چاپ میشه.اطلاعیه اش تو سایت سنجش هست.

افشین خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۵ ب.ظ

سلام ، من اطلاعاتی رو که اینجا بود خوندم ولی در رابطه با کنور ارشد بود ، آیا کسی می دونه تاریخ مصاحبه برای شرکت کنندگان کنکور سراسری کی هستش ؟ خیلی مهمه میخوام بدونم اگه مصاحبه بعد انتخاب رشته باشه که ریسکه !

تبسم خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

سلام
میخواستم بدونم کسی میدونه اونجا به حجاب خانوما خیلی گیر میدن یا نه منظورم به الزام چادرو نوع مانتو و رنگه؟؟؟؟؟
و دیگه اینکه شبانه دولتی تهران بهتره یا روزانه مالک؟؟؟؟
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

لاله خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

سلام.میخواستم بپرسم ۲۹۰۰ الکترونیک شبانه مالک اشتر رو میاره؟منظورم نتیجه نهاییه نه فقط دعوت به مصاحبه.ممنونم اگه جواب بدید خیلی حیاتیه.سپاسگزارم

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۴ ب.ظ

امروز که ۱۸ امه پس چرا نتایج نیمد؟

امیر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

سلام

برای اعلام زمان تاریخ معرفی اسامی گفته بودن سوم خرداد و هشتم تو سایت زدن.حالا حالاها باید منتظر باشیم.

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۳ ب.ظ

الان یه سری نتایج اومده ولی وقتی اطلاعاتم رو میزنم میگه چنین داوطلبی موجود نیست.این یعنی پذیرفته نشدم؟

امیر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۴۷ ب.ظ

سلام

مهدی چرا میگی یه سری؟

منم همینو میگه فک کنم منظورش قبول نشدنه……..

لاله خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۱ ب.ظ

اخرین رتبه ای که الکترونیک مالک اشتر دعوت به مصاحبه شده رو کسی میدونه؟ضمنا میزنه داوطلبی یافت نشد منظورش قبول نشدنه؟؟

لاله خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۵ ب.ظ

من با ۲۹۰۰ الکترونیک میزنه داوطلبی یافت نشد.اگه ۲۹۰۰ الکترونیک ۶ برابر ظرفیت مالک نیست پس حتما با ۴۰۰ باید به امید مالک نشست!!!!!! اره؟؟!!

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۴ ب.ظ

اخه چرا میگه چنین داوطلبی وجود ندارد؟! خب بگه قبول نشده دیگه
اخه طبق سال های پیش با رتبه من باید قبول میشدم:(

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۰ ب.ظ

من قبول شدم ..کی باید بریم مصاحبه؟چرا تو سایت دانشگاه چیزی نزده؟!؟!؟!؟!

HAMED خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۷ ب.ظ

منم قبول شدم.میگه ۱۹ تا ۲۲ باید بریم مصاحبه،اما تو سایتش چیزی زده نیس.اگه اطلاعی گرفتین،حتما بگین.

سحر خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۱ ق.ظ

وقتی اسمم تو لیست مصاحبه مالک اشتر اومده یعنی انتخابهای قبلی رو رد شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ق.ظ

امروز که ۱۹ امه ..چی کار کنم؟!؟!چرا اطلاع رسانیشون اینطوریه؟!اگه کسی زنگ زده خبری بدست اورده بگه

سیاوش خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۱ ق.ظ

سلام امروز ۱۹ خرداده.رشته من برقه.من برای مصاحبه دانشگاه شاهد انتخاب شدم ولی برای دانشگاه مالک اشتر هنوز برای مصاحبه انتخاب نشدم. فکر نکنم که مالک اشتر از شاهد بهتر باشه. احتمال اینکه روزهای دیگه اسامی مصاحبه کنندگان مالک اشتر بیاد هستش؟

HAMED خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۴ ق.ظ

زنگ زدم،ولی کسی جواب نمیده.

سیاوش خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۳ ق.ظ

خیلی ممنون که زنگ زدید. ولی به نظر شما عجیب نیست. راستی تاریخ مصاحبه شاهد هم معلوم نیست.اگه فهمیدید اعلام کنید.

مهرشاد خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۵ ق.ظ

سلام سال قبل مالک اشتر تا رتبه ۳۶۰۰ شبانه مکاترونیک گرفته.امسال من با۳۱۰۰ حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم؟چطوریه با اینکه ۱۷ درصد ظرفیت بیشتر شده؟؟؟؟؟؟

میثم خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۱ ق.ظ

سلام بچه ها زمان مصاحبه در سایت دانشگاه مالک اشتر زده شده میخواهید نگاه کنید زمان مصاحبه هم از ۲۶تا ۲۹هست براساس رشته قبولی

پرنده خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۷ ق.ظ

الان اگه برین تو سایت مالک اشتر دیگه اومده سمت چپ صفحه اونایی که هی بالا پایین میشن.
اینم لینک برنامه مصاحبه هاشه
http://www.mut.ac.ir/Arshad9293.pdf
فقط یه چیزی بچه ها کسی نمیدونه سیستم های کنترل و هدایت چجور رشته ای یه؟؟؟؟
فرقش با کنترل چیه؟؟؟ نوشته گرایشه رادیو الکترونیک یعنی چی ؟؟؟؟؟ :(

پرنده خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۰ ق.ظ

منظورم از کنترل و هدایت، هدایت و کنترل بود :D

s خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۹ ب.ظ

تو سایت نوار سمت چپ اطلاعیه زده

قیصر خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

سلام به همه ی آقایون و خانم ها.
سایت سنجش نتایج اعلام کرد.و سایت دانشگاه مالک http://www.mut.ac.ir ‏جدول زمانبدی مصاحبه را منتشر کرد.سمت چپ.قسمت اخبار و اطلاعیه ها(تاریخ و محل مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۳-۹۲
) می تونید دانلود کنید
موفق باشید.

مهسا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۴ ب.ظ

سلام روز مصاحبه باید چادر سر کنیم یا نه؟

مهدی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۲۵ ب.ظ

من در ۳دانشگاه قبول شده ام باید به مصاحبه هر سه برم؟ اگر به مصاحبه یکی برم دوتای دیگه رو نرم در گزینش نهایی رد میشم یا نه؟

milad خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۰۱ ب.ظ

na intor nis hatman eshtebah mizani azizam

زهرا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

برو توسایت دانشگاه اونجا لینکشو گذاشتن

علی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۰ ب.ظ

سلام
لطفا بچه هایی که در مهندسی شیمی برای مصاحبه معرفی شدند رتبه هاشون را بگند؟

علی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

آقای حامد
اگر الان به سایت دانشگاه برید اطلاعیه ی دعوت به مصاحبه را گذاشتند.

محبوبه خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۸ ق.ظ

سلام
من بابام ارتشیه. فکر میکنید چقد اولویت دارم؟ با ۲۹۰۰ مخابرات روزانه مالک تو مصاحبه قبول میشم؟ لطفا یکی کمک کنه

HAMED خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۲ ب.ظ

ممنون علی.رفتم.شاهد از مالک بهتره؟!؟!؟!؟!؟!؟!

HAMED خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۵ ب.ظ

یه سوال دیگه،اگه مصاحبه مالک قبول بشیم،آیا میتونیم اگه جای دیگه قبول شدیم،مالک نریم؟؟؟

نازنین خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۳ ق.ظ

میگن با رفتن مالک دیگه کانادا و امریکا پذیرش نمی گیرنت ،راسته؟

امیرحسین خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

اگه انتخاب های بعد از مالک رو قبول بشیم وهم مالک رو چی؟یعنی انتخاب های بعد از مالک می سوزن؟

فرخ خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۰ ب.ظ

سلام. جواب مصاحبه هارو کی میدن؟ من روزانه و شبانه مالک مخابرات قبول شدم میتونم هردو رو برم ؟ یا فقط باید یکی(روزانه یا شبانه ) رو برم؟

فرخ خرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۳:۵۲ ب.ظ

من شبانه و روزانه مالک قبول شدم نمیدوم کدومارو رو برم میشه هردو رو رفت؟

احمد خرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۸ ب.ظ

آقا با رتبه ۹۶۶ میشه ارشد هوا فضای مالک اصفهان قبول شد؟
اگه اره روزانه و شبانه اش چی؟

صلواتی خرداد ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

حتماً: دفترچه، پیوست، مالک، اختصاصی، شماره ۸

ali خرداد ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۴ ب.ظ

کی جواب مصاحبه ها میاد با بقیه یعنی شهریور یا اینکه جدا اعلام میشه؟

نیلوفر خرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۰ ب.ظ

سلام
خیلی مفید بود ، ممنونم .
من امروز مصاحبه خوبی رو داشتم….
بازم مرسی

دوست خرداد ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۷ ب.ظ

سلام سایت شما به من کمک کرد منم تجربه امروزمو در اختیار دیگران میگذارم شاید کمک حال باشه
سلام
من امروز ۲۹ خرداد ۹۲ برای مصاحبه به مالک اشتر تهران دعوت شدم. رشتم هوا فضا هستو ورتبم ۸۰۰٫ از قبل اطلاعاتی رو از سایت های مختلف گرفته بودم بابت نوع سوالات.در ابتدای ورود نه بازرسی بدنی در کار بود و نه تحویل موبایل.
سالن باقر العلوم که محل تجمع بچه ها بود….در ابتدای ورود به سالن فیش های پرداختی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان رو میگرفتن و چند تا فرم به شما میدادن که تشریف میبردین داخل سالن و اونها رو پر میکردین.ضمنا ساعت مصاحبه ۸-۱۱ بود و من ۷٫۴۵ وارد دانشگاه شدم به امید اینکه کارم به بعد از ظهر نمیکشه و سریع تموم میشه ……موقع ورود به سالن حدود ۱۲۰ نفر اونجا بودن که احتمالا از شب قبل اونجا بودن
به هرحال به ترتیب شماره ۱۰ تا ۱۰ تا صدا میزدن برای چک کردن مدارک که کامل باشه و در مرحله مصاحبه مشکلی پیش نیاد و بعد از چک کردن شما باید برای مصاحبه به ترتیب شماره فرا خونده میشدید که اون هم ۱۰ نفر ۱۰نفر بود و وقتی داخل رفتم حدود ۱۰-۱۲ نفر مرد برای مصاحبه پشت هر میز نشسته بودند و مصاحبه ای حدود ۱۵-۲۰ دقیقه میکردن.در ابتدای ورود آقای مصاحبه گر مشغول نوشتن و پر کردن مدارک از اون لیستی که من قیلا پر کرده بودم بود …تو این فرصت نگاهی به اطراف کردم تقریبا تمام مصاحبه گر ها رو خوش اخلاق و دانشجو ها رو میدیدم که با هر نوع جوابی که به کمک حرکت دست و صورتشون قصد فهموندن مطلب رو به مصاحبه گر داشتن نظاره گر بودم.مصاحبه گر ها هم جوان و هم میانسال بودند.پیشنهاد میکنم حتما تاریخ های مهم رو که بیشتر مورد توجه هست رو مرور کنید البته برای من فقط ۹دی رو پرسید که همون روز بصیرت ملی هست.ولی ممکنه یکی ۳ چهارتا تاریخ رو بپرسه.یکی از سایت هایی که خیلی خوب سوالاتو جمع آوری کرده بود این سایته که جوابای اون سولاتو من شب قبل مصاحبه براحتی از اینترنت در آوردم. http://arshad.ocity.ir
سوالات تقریبا همینایی که در این سایت آورده اما ممکنه چندتاش فرق کنه که اونم براحتی میتونید جواب بدید.من خودمم اولش استرس گرفته بودم ولی یکی ۲ دقیقه که از مصاحبه گذشت برام عادی شد.درست مثل شروع یک امتحان که استرس وجود داره ولی بعدش سرگرم پاسخ میشید…..
سوالتی که از من پرسید.پیشنهاد میکنم از قبل پیش خودتون سوال و جوابا رو دوره کنید اونوقت مثل فرفره به همه سوالات جواب میدید
مطهرات رو نام ببرید………………آب-خاک-چوب
ماهواره دارید…………………..نه
کسی رو در خارج دارید……..قبل مصاحبه چون سوالاتو میدونستم میخواستم دروغ بگم ولی خدارو شکر همون قبلش نظرم برگشت و یه جوری گفتم که دروغ هم نشه:بله در آلمان که الان مشغول تحصیل هستند
مقید هست………….بله هست
کمی در مورد خود و خانوادتون توضیح بدین………از قیل آمادگی داشته باشین چون یه سوال روتین بین مصاحبه گر هاست
نظرتون در باره انتخابات ۹۲ ………………..جوابتون حول و حوش نظرات مقام معظم رهبری باشه مثلا گفتم من به آقای ولایتی رای دادم و لی رای قاطع مردم با آقای روحانی بود و چون آقا گفتن که رای به هر کدوم از کاندیدا رای به جمهوری اسلامی است بنابر این باید به رای اکثریت احترام گذاشت
نماز جماعت شرکت میکنید……..تا اونجایی که برام ممکن باشه بله
واجبات و مستحبات رو چقدر مقید هستید………واجبات رو کاملا اما مستحبات رو ارجح ترین اونها و موکد ترین مثل شب قدر و امثال اون
مستحبات مثل دعای کمیل؟………….بله گاهی اوقات در همان مسجد شرکت میکنم
قران؟…………………………..تقریبا هر شب یک صفحه
عضو فیسبوک هستید…………………….نه چون وقتشو ندارم ولی برای اینکه ببینم فضاش چه جوریاست سر زدم
ولایت فقیه؟……………………..از ابتدای امامت هم وجود داشته و خود اونها فرمودن که اگر در مناطقی هستید که امکان دسترسی به ما نبود به فقها با شرایط خاص دینی مراجعه کنید ….در عصر حاضر هم که امام زمان در غیبت هستند خودشون فرمودند در زمان غیبت من به همین اشخاص با شرایط دینی مراجه کنید که البته خود اون هم بر عهده همون عالمان هست چون ما علم در اون زمین را نداریم
وظیفه شورای نگه بان……تایید صلاحیت کاندید ها ی ریاست جمهوری و بررسی احکام صادر شده در مجلس که باید با قانون اساسی هماهنگ باشه وگرنه برگشت داده میشه.۱۲ نفر هستند.۶نفر حقوقدان و ۶ نفر فقیه
مجلس خبرگان………نظارت بر رهبری – انتخاب رهبری در شرایط فوت و هر زمان که دلیلی پیدا کنند دال بر اینکه دیگر توان اداره این مقام رو ندارد.که خود مجلس توسط مردم انتخاب میشود
در مرد رفتن به دانشگاه هم اگر به مترو برسید خیلی راحت میتونید به دانشگاه برید.در ایستگاه فدک که در خط ۲ است پیاده شید و بیاید به سمت خروجی.خروجی سمت راستو که یادم نیست چی نوشته بود از ایستگاه خارج شید و همون دم در ون برای دانشگاه شهید رجایی قرار داره که ۷۰۰ تومن نرخش هست.حدود ۱۰ دقیقه تو راه خواهید بود.در آخر خط که همون جلوی در دانشگاه شهید رجایی است پیاده میشید و ازشون میپرسید از کدوم طرف به داشگاه مالک اشتر برم.همه میشناسنش چون به نظرم دقیقا پشت دانشگاه شهید رجایی بود.کدا اکثر ۱۰ دقیقه هم پیاده تا دانشگاه مالک اشتر راهه.
ضنمنا در انتهای مصاحبه بپرسید نتیجه چی شد از همون مصاحبه گر
اونایی که قبول شدن رو مثبت میگذاشت و اونایی که رد میشدن رو منفی
نگران نباشید بقیه هم مثل شما ممکنه استرس داشته باشند طبیعیه
منم میخواستم بپرسم که خودش گفت قبول شدی مثل اینکه حال کرده بود سریع جوابشو میدادم غافل از اینکه ب بسم ا… میگفت آخرشو میخوندم
شما هم برای موفقیت همین سولا رو که از من پرسید و اینکه در این سایت معرفی کردمو بخونید حله
.ایشالا موفق باشید…
در هیمن سایت هم جون به نظرم میتونه کمک حال بچه ها باشه دوباره وارد کردم
یا علی

ابولفضل زهرایی خرداد ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۲ ق.ظ

هوا فضا مالک اشتر منطقه ۳ چه رتبه ای مخواهد

سارا خرداد ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۵ ق.ظ

کیا بیوتک دعوت شدن؟
رتبه ها چند بود؟
و اینکه واقعا با مدرک این دانشگاه
نمیشه ادامه تحصیل داد؟
در خارج….محدودیت پروژه داره؟

admin تیر ۲م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۴ ب.ظ

خیلی ممنون
نظر ارسالی شما رو به صورت یک پست جداگانه برای استفاده همه ارسال کرم:
لینک مطلب

saeid تیر ۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۶ ب.ظ

سلام
با تشکر از دوستانی که اطلاعاتشونو در اختیار بقیه گذاشتند.

کسی اطلاع داره برای رشته “پیشرانه ها” و “شیمی کاربردی” چه رتبه ای باید کسب کرده باشیم؟ (با رتبه ۳۲۰۰ امیدی هست برای روزانه یا شبانه)

این پیامکی که میاد برای دعوت به مصاحبه برای همه میفرستند ؟ (منظورم اینه میرند اول رتبه و معدل دانشجو رو چک می کنند بعد براش پیامک می فرستند یا نمیفرستند)

maryam تیر ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

پیامک برای افرادی که به عنوان چند برابر ظرفیت اون رشته معرفی شدند و در مرحله اول اسمشون تو س سنجش به عنوان قبولی اومده میاد نه برای هرکسی که مالک رو زده باشه اگر برای شما پیامک اومده به این معنیه که شانس قبولی دارید مصاحبه خیلی مهمه و همچنین بعضیا اصلا برای مصاحبه نمیان چون مطمئنن انتخابای قبلیشون رو قبول میشن بنابراین همیشه جای امیدواری هست.

rezwan تیر ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۹ ق.ظ

اگه کسی بورس خارج بگیری اجازه می دن؟؟؟؟

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۱ ب.ظ

من اسمم تو سایت سنجش اومده بود ولی پیامک برام نیومد از مالک اشتر…این یعنی چی؟؟؟؟

فرشاد تیر ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۹ ب.ظ

سلام و خسته نباشید…
اگه در دو دانشگاه مالک تهران و اصفهان دعوت به مصاحبه بشیم و مصاحبش همزمان باشه اگه مصاحبه تهرانو بریم تکلیف اصفهان چی میشه؟
دوم اینکه اونهایی که مصاحبه نیومدن کلن رد میشن دیگه هان؟!

حمید تیر ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۴ ق.ظ

با سلام
بنده متاسفانه به دلیل عدم اطلاع از اعلام نتایج و عدم دریافت پیامک از سوی دانشگاه ،در زمان مصاحبه حضور نداشتم. آیا باز امکان مراجعه و مصاحبه وجود دارد؟ لطفا” راهنمایی کنید. باتشکر

amin تیر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۰ ب.ظ

با رتبه ۳۲۰۰ نباید امیدی داشته باشی برای روزانه و شبانه کاربردی
اما پیشرانه شبانه اش یه ریزه احتمال هست البته فقط شبانه

amin تیر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۳ ب.ظ

نه عزیزم مشکلی نداره چه شاهین شهر بری چه تهران بری واسه مصاحبه
هرکدوم که بهت نزدیکتره را برو
نیازی نیست بخای جفتشو بری

مریم تیر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان
من با رتبه ۲۳۰ مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی رفتم مصاحبه مالک اشتر بعضی از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم
به نظرتون قبول میشم ؟ یا بشینم برا سال دیگه بخونم؟ اگه قبول میشدم باید پیامک میومد ؟
در ضمن مالک اشتر انتخاب اول من بوده.
خیلی ممنون

hossein مرداد ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۵۱ ب.ظ

salam man ba rotbeye 168 ravabet beynolmelal baraye mosahebeye reshteye diplomacy c0ntrol taslihat davat shodam mosahebe ham khoob dadam ehtemalesh cheghadre ghabool sham ba tashakor az sayte khoobetoon

مریم مرداد ۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۰ ب.ظ

سلام
من بیوتکنولوژی با رتبه ی ۲۲۹ رشته بیوتکنولوزی مصاحبه رفتم ,چند تا از سوالاشو نتونستم درست بگم
قبول میشم ؟ یا بشینم برا سال دیگه بخونم
با تشکر

hossein مرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۳:۳۷ ب.ظ

با سلام من امسال گروه علوم سیاسی شرکت کردم توی روابط بین الملل رتبه ۱۶۸ شدم برای مصاحبه رشته دیپلماسی کنترل تسلیحات دعوت شدم مصاحبه هم خوب دادم احتمالش هست قبول شم لطفا راهنمایی کنید برام خیلی مهمه

مریم مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۷ ب.ظ

سلام
من بارتبه۹۰۰۰ریاضی ورتبه۵۰۰۰زبان امکان قبولی توی شبانه مالک اشترودارم؟
واقعا ازنظردرسی عالیم همه زیر هزارازم توقع داشتن اما متاسفانهبا جاب جا زدن بعضی گزینه ها رتبم از۹۰۰ب۹۰۰۰تبدیل شد
معدل دی÷لمم۱۹/۷۴ هست
اخه من با این رتبه کدوم دانشکاه دولتی تهران ئقبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۹ ب.ظ

خواهش میکنم هرکی اطلاع داره به ایمیلم بفرسته
nutty.mary@yahoo.com
ممنون میشم

hossein مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

این سایت صاحاب نداره هر کی اطلاع داره جواب بده خواهشا

reza مرداد ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۱۶ ق.ظ

سلام به همگی
از دوستان کسی هست تبدیل انرژی قبول شده باشه؟
رتبه ی شما چند بود؟ از اونجا راضی هستید؟
با تشکر از همه ی عزیزان

سارا مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۵ ب.ظ

مریم جان سلام…شما روزانه قبول شدی یا شبانه؟

سارا مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

مریم جان سلام…شما روزانه قبول شدی یا شبانه؟

مریم مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۴ ب.ظ

سلام , هم روزانه هم شبانه
شنیدم تو مصاحبه در مورد دخترا سخت گیری می کنن درسته ؟

مریم مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۶ ب.ظ

سلام … هم روزانه و هم شبانه قبول شدم.

سارا مرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۹ ب.ظ

نمی دونم …فکر نکنم میزان سخت گیریشون واسه دخترا و پسرا فرق کنه….
سخت نگیر اگه همه رو جواب میدادی عجیب بود!!!همه که همیشه کل رساله و احکام و اتفاقای سیاسی رو از بر نیستن!!!!
ایشا الله همونی قبول شی که میخوای….
شاهد نزده بودی؟!؟!؟!

مریم مرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۸ ق.ظ

سلام نه شاهد رشته ی مارو بر نمیداره من رشتم مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی هست.

مریم مرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۰ ق.ظ

خیلی ممنون ,شمام همین طور.

ebrahim مرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۸ ق.ظ

manzor az rotbe hamon rotbe konkor sarasari hastesh sal 4rom midim؟
.polam braye dars khondan midan

افشین مرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۷ ب.ظ

سلام یعنی اگه بعد از مصاحبه بهمون نگن قبولی یعنی قبول نشدیم

مریم مرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۷ ب.ظ

سلام
من بعد از مصاحبه پرسیدم گفتن شهریور ما میاد نتایج نگفت قبولی یعنی قبول نشدم؟

پسر خوب مرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ق.ظ

سلام خانومه لاله،فکر نمیکنم احتمالش خیلی کمه

پسر خوب مرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

سلام خانوم مریم،شما باید مثل من همون روز زرنگی میکردین وبا التماس هرجوری شده از خود مصاحبه گره میپرسیدین که حداقل مرحله اول قبول شدین یا نه که۲ماه تو امپاس نمونین،حالا باید صبر کنین تا دهه اول شهریور جوابا اعلام بشه

آناهیتا شهریور ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۹ ب.ظ

سلام استاد گرامی.
ریاضی ۷۸ ، مدار ۸۵ ، الکترونیک ۷۵ ، سیگنال ۱۰۰ .
رتبه ام در گرایش الک ۳ .

فاطمه مهر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۷ ب.ظ

سلام مرسی از اطلاع رسانیتون.واسه همه ی رشته ها مصاحبه قراردادن؟من با رتبه ی ۲۸۷۶مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم بهره وری تکمیل ظرفیت قبولم؟روزانه یا شبانه؟خواشن جوابمو بدید.میل کنید واسم ممنون

رضا مهر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۰ ب.ظ

سلام. سه تا سوال داشتم.۱) در رشته های کارشناسی هم پذیرش دانشجو داره؟
۲)اگه هست حداکثر با چه رتبه ای میشه رفت.راستی منطقه ۳ هستم.
۳)راه دیگه ای غیر از کنکورسراسری هست که بشه به این دانشگاه رفت؟
ممنون میشم جواب بدین.

لیلا آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام .با تشکر از سایتتون .من قراره برم مصاحبه واسه تکمیل ظرفیت ارشد .در رشته شیمی .ممنون میشم کمک کنید.
من باید قبول شم .الان توی زنجان دارم میخونم.سایتی برای سوالاتی گذاشتید معرفی کنید .تا من جواباشو بتونم داشته باشم.
نون میشم واسم ایمیل کنید.با تشکر

زهرا آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۹ ب.ظ

سلام لیلا جان میشه لطف کنی بگی رتبت چند بوده و چه گرایشی قبول شدی؟در ضمن به خاطر قبولیت بهت تبریک میگم موفق باشی.

وحید آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۴:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان .
میتونید اطلاعاتی در باره رشته طراحی تجهیزات نظامی دانشگاه شیراز و نتیجه گرفتن مدرک در این گرایش رو برام اعلام کنید .
خیلیی ممنون میشم

هادی آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۵ ق.ظ

سلام منم تو رشته مهندسی شیمی – تسلیحات اسمم دراومده ، دو دلم که واسه مصاحبه برم یا نه !!!! به نظر شما می ارزه که بخوام این رشته رو بخونم، تضمینی واسه استخدام هست ؟؟؟؟ آخه الان دارم گرایش طراحی فرایند دانشگاه علوم فنون میخونم!!!!

رضا آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

رتبه های زیر ۵۰۰ مکانیک فقط قبولن.ممکنه رتبه های ۱۰۰۰۰ هم به مصاحبه دعوت بشن. ولی از مصاحبه ردشون میکنن بهتره نرن

حامد آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۰ ب.ظ

سلام من برای مهندسی عمران پدافند غیر عامل شبانه قبول شدم باید برم مصاحبه از نظر آینده شغلی و محدودیت های آینده اگه کسی اطلاعی داره لطف کنه بگه.مرسی

رضا آذر ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۹ ب.ظ

با سلام من رتبم شده ۵۶۰ و تو تکمیل ظرفیت مالک اشتر رشته نانو فیزیک قبول شدم به نظر شما اگر مصاحبه ام رو خوب بدم قبول میشم. لطفا جواب بدید من دو روز دیگه مصاحبه دارم

نسیم آذر ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان یکی به من کمک کنه فردا مصاحبه دارم فک نکنم امیدی باشه اخه من سنیم و هیچ وقت بسیجی نبودم چادریم نیستم به نطرتون بیخودیه برم نه؟رتبم ۱۵۷۰ مهندسی شیمی راستی ممنوعیت خروج از کشور داره ؟

نسیم آذر ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

و این که اون بهتره یا علوم تحقیقات؟

صدر آذر ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۳ ب.ظ

سلام
من هم فردا مصاحبه دارم. از کسانی که تجربیات مصاحبه شونو تو سایت گذاشتن بسیار متشکرم.
بعد از مصاحبه حتما من هم سوالات را در این سایت برای استفاده سایرین قرار می دهم.
امیدوارم همگی موفق باشیم.
۴/۸/۹۲

نسیم آذر ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۱ ب.ظ

خیلی چرت بود چرا نماز ستون دینه چرا باید به معاد اعتقاد داشت اصول گراها کیا هستن و …

زهرا آذر ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام. مصاحبه ها تا چه حدی در انتخاب تأثیر دارند. آیا کسی که در مصاحبه عقیدتی چندان با کیفیت جواب نده ولی مقاله که در همایش پذیرفته شده داشته باشه و عضو فعال و کادر بسیج کمکی به قبول شدم میکنه؟

رضا آذر ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

مصاحبه روز ۴ اذر اصفهان خیلی خوب بود از من سوالایی رو برسیدن گه هر مسلمونی باید بلد باشه هر گسی می خوات بره مصاحبه اکه واقعا مسلمان باشه و فقط به اسم مسلمان نباشه صد در صد مصاحبه رو قبول میشه البته از من سوالات بسیار ساده و اندک برسیدن به امید موفقیت همه دوستان در ضمن هر سوالی رو که از من برسیدن تو این سایت بود اگه استرس نداشته باشی حتما قبولید

صبا آذر ۷م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها با ۲۳۰۰ میشه شبانه ارشد شیمی آلی یا تجزیه مالک اشتر و تو تکمیل ظرفیت قبول شد؟ اگه میدونید لطفا بگید

A آذر ۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ب.ظ

سلام.نتایج نهایی مصاحبه تکمیل ظرفیت ارشد کی اعلام میشه؟

معین آذر ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

سلام از من سوالای زیر رو پرسیدن:
در مورد خانواده که چیکارن و سوادشون در چه حد و چن تا خواهر برادر
حتما کد ملی تمام اعضای خانواده و شماره داوطلبی رو هم باید داشته باشین پیشتون( وقت مصاحبه گذشته ولی واسه اونایی که سالهای بعد می خان برن!!)
در مورد احکام پرسید ازم ( نمازهای واجب کدومان؟ ارکان نماز؟ واجب کفایی؟ واجب عینی؟ولایت مطلقه فقیه؟ و………….)
اصلا تاریخ نپرسید ولی بدونین بهتره!

ارزو آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۵ ق.ظ

سلام چراهیچ کس جواب سوالامونو نمیده

محمررضا آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
بچه ها کسی خبر داره با چه رنج رتبه یا نمره ای میشه شیمی تجزیه یا آلی ارشد شبانه رو قبول شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمررضا آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۵ ب.ظ

بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا
یک نفر پیدا نمیشه جواب سوال منو بدونه؟

مهرنوش آذر ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
کی میدونه اعلام نتایج نهایی تکمیل ارشد چه زمانیه؟
مردیم از انتظارو نگرانی.
بچه ها کسی میدونه با رتبه۶۲۵ رشته بیوتکنولوژی قبول میشم یا نه؟از مصاحبه کنندم پرسیدم گفت مصاحبه قبول شدی فقط مونده سنجش خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره لطف کنه بگه.

کامی آذر ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۰ ق.ظ

سلام کسی میدونه جواب مصاحبه تکمیل ارشد مالک اشتر حدودا کی میاد؟سالای قبل کی اومده؟

معین آذر ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۰۶ ب.ظ

احتمالا اواخر آذر جوابها بیاد رو سایت . ایشاللا همه قبول بشیم

رویا آذر ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۵۰ ب.ظ

سلام اینکه میگن دی ماه جواب تکمیل ارشد مالک اشتر میاد راسته؟؟اخه من الان ترم اول ارشدم ترخدا اگه کسی میدونه کی میاد بهم بگه ممنون میشم.

معین آذر ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۷ ب.ظ

سلام اره میاد تا اون موقع ایشاللا منم ترم اولم اگه زودتر بیاد بهتر میشه تکلبفمونو میدونیم!

معین آذر ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

سازمان سنجش چرا اطلاع رسانی نمی کنه؟ کسی می دونه اگه قبول بشیم تطبیق واحد میدن یا نه؟؟؟ سنجش گفته جوابای تکمیل ظرفیت کارشناسی بهمن ماه اعلام میشه!

سارا آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۸ ب.ظ

سلام میخواستم بگم من تکمیل ظرفیت با رتبه ۱۶۰۰رشته پیشرانه(روزانه) به مصاحبه رفتم میتونم با این رتبه قبول شم لطفآراهنمایم کنید

معین آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۲۱ ب.ظ

سلاماونجوری که میگن مصاحبه زیاد مهم نیس اگه تو تعداد افرادی که به مصاحبه رفتن جزو رتبه های بالا باشید حتما قبولید!

سارا آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۲ ب.ظ

سوالای که از من پرسیدن:
نماز احتیاط چی-چند رکعت-چه جوری خونده میشه-عدل چی-معاد چی-فروع دین بقیه سولا تقریبآ تکراری بود

رویا آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۴ ق.ظ

پس چرا جوابا نمیاد من بلاتکلیفم.

معین آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۵ ق.ظ

سوالا تو ی حد بودن تقریبا! من بیشتر بلاتکلیفم چون همه درسا مونده اگه قبول نشم …………….

سارا آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام من که روز مصاحبه ازشون پرسیدم گفتن جوابش بهمن میاد

سپهر آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

من از رییس آموزش که پرسیدم گفت آخر همین ماه یعنی آذرماه میان جوابا

سپهر آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

دوستان رشته و رتبتون رو بگید استفاده میکنیم ;) من مهندسی مکاترونیک با رتبه ۳۱۴۳ :P

معین آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۷ ب.ظ

من برق قدرت رتبه ام رو روم نمیشه بگم !خخخخخخخخخخخخخخخ

سپهر آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ق.ظ

معین از من که بدتر نبودی پس بگو! من ۵ام که رفتم برای مصاحبه از ۶ نفر به طور تصادفی رشته هاشونو پرسیدم ۵تاشون گفتن برای برق قدرت اومدن ! ! ! ! ! شانس قبولیتون کمه :(

رویا آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۴:۴۹ ب.ظ

اقا سپهر ینی این هفته جوابامیاد؟

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۸ ب.ظ

حالااا! اتفاقا منم ۵ام مصاحبه اومدم ! خدا هر چی بخاد همون میشه!

نرگس آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۶ ب.ظ

‏.

رویا آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

من الان دارم روزانه میخونم نیومدن جوابا بلاتکلیفم کرده

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۵ ب.ظ

بچه ها میگن مث اینکه به بعضیا اس داده مالک ! به شما چطور؟ به من کهنیومده! از محتوای اسمس هم خبری منتشر نشده است!!!!

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۵ ب.ظ

منم همینطور بلاتکلبفم درسام همش مونده هیچی نخوندم اصن!

حسن آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۱ ب.ظ

ممنون نظری ندارم!

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۲ ب.ظ

چی ممنون حسن ؟ در چ مورد نظری نداری؟ موضعتو روشن کن

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۵ ق.ظ

اس ام اس چی واسشون اومده معین؟

مصطفی آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام
منم تکمیل ظرفیت مالک روزانه رشته مخابرات-سیستم شرکت کردم رتبه مخابراتم هم هزار هشتصد و اندی شد البته الان دارم الکترونیک میخونم.
این سازمان سنجش هم دانشجوها رو بد جور سر کار میذاره به هر حال اگر کسی خبری از زمان اعلام نتایج پیدا کرد لطفا هر چه سریعتر به بقیه خبر بده تا از این حالتی که درش هستیم و خیلی هم آزار دهنده هست در بیاییم.ممنون

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ب.ظ

۴۰۰ لیزر

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۳ ب.ظ

اره رویا این هفته باید بیاد طبق حرف اون آقا که مسعول آموزش بود.کنکور ارشد برق گرایش لیزر داره ؟ ! ؟

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۷ ب.ظ

انگار فقط من خراب کردم ۳۱۴۳ شدم :-o خدا این اعتماد به نفسو از من نگیره :-o

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۳۰ ب.ظ

نه از طریق فوتونیک امتحان دادم مهندسی لیزر

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۷ ب.ظ

عجب

ارش آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۸ ب.ظ

نه اقا پیامی در کار نبوده استرس بخودتون وارد نکنین من مکانیک ۶۰۰ ساختم از بچه ها که ۳۰۰ شدنو ۸۰۰ سوال کردم پیامی نیومده

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ق.ظ

بجه ها از بینتون هیچ کی زیست شناسی نیست یا از قبولیهای زیست گرایش بیوتکنولوژی میکروبی اطلاعی نداره؟

معین آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۲ ق.ظ

واللا به من گفتن اس اومده ولی باور نکردم گفتم مطرح کنم شاید کسی بدونه! اگه این هفته نیاد باید بریم سراغ امتحانات که هیچی نخوندیم!

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۳ ق.ظ

بچه ها اگر برای تحقیق نیومدن یعنی قبول نشدیم؟چون دوستم که اونجا میخونه گفت برای اون اومدن تحقیق.
خداکنه بعد این انتظارا و امیدها قبول شیمو زود از بلاتکلیفی در بیایم.به شخصه خیلی روش حساب باز کردم و خدایی نکرده اگه قبول نشم خیلی پیش خودم ضایع میشم

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۸ ق.ظ

دقیقا آقا معین منم مثل شما هیچی نخوندم و تا اعلام نکنن که مردودم یا قبول دستم به خوندن امتحانا نمیره

معین آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۹ ق.ظ

فکر نکنم به تحقیق ربط داشته باشه چ.ن مصاحبه زیاد مهم نیس رتبه مهمه!
فعلــــــــــــــا از نظر درس اندر خم یک کوچه ایـــــــم!

ارش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۳ ق.ظ

تحقیقات نداره مگر برای بچه های تهران ولی به معرفاتون تماس میگیرن

سپهر آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۴ ق.ظ

ارش واقعا با معرف ها تماس میگیرن ؟ کاش تماس بگیرن چون معرف اول من سردار . . . از مقامات بالای . . . هستو بعضی از دوستانش توی دانشگاه مالک هستند.اغا کاش تماس بگیرن :P

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۳ ب.ظ

خب پس من تا الان جز قبولیا نیستم چون تماسی در کار نبوده.بابا تورو خدا بجنبید دیگه یه گفتن قبول یا مردود که اینهمه معطلی نداره.بابا بخدا درسامون مونده اگه نمره هام این ترم بد شه من از چشم شما میبینم.آقا تورو خدا….

یاسمن آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

چرا اینجا هیچ کس از رشته ی من نیست؟اصلا چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟
من رتبه ۲۰۰ مهندسی فناوری اطلاعات هستم،مصاحبم هم افتضاح شد،امیدوار باشم؟؟؟چرا نمیگن کی جوابا اعلام میشه؟

مریم آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان , اینجا کسی هست که با معرفش تماس گرفتن؟ با معرفای من هیچ تماسی گرفته نشده.

ارش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۵ ب.ظ

من همونجا از مسئولش سوال کردم گفت یک ماه دیکه یعنی حداکثر تا هفته اول دی باید بیاد.بخاطر سیر گزینش و استعلامات مختلف از همه جا مث اطلاعات دادگستری نیرو انتظامی دانشگاه قبلیتون و و و و این زمان طبیعی هست.ایشالا که همه قبول بشیم

مصطفی آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۵ ق.ظ

سلام
بچه ها تحقیق کنید نتایج سال ۹۱ چه موقع اومده و خبر بدید.

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۶ ق.ظ

سال ۹۱ که تکمیل ظرفیت نداشته!!فقط نتایج مصاحبه مالک که نیست،۱۷ تا موسسه و دانشگاه باید نتایج مصاحبه رو بدهند به سنجش تا با هم گزینش نهایی بشه

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۹ ق.ظ

منظورم مالک بود که ۹۱ تکمیل ظرفیت تو رشته های مهندسی نداشته،تا اونجایی که من قهمیدم،البته شما درست میگین ممکنه تو رشته های دیگه گرفته باشه

مصطفی آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

من الان با سنجش تماس گرفتم(البته بعد از حدود ۴۰ بار شماره گیری پی در پی) یک خانومه جواب داد و در مورد نتایج امسال ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که نتایج پارسال دی ماه اومده و گفت نمیدونم که اوایل یا اواسط دی ماه اومده ویا اواخر دی ماه.آخرش گفت که نتایج امسال هم دی ماه میاد البته دقیق نمی دونست.باز هم دوستان تلاش کنن شاید اطلاعات دقیقتری بدست بیارن.

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۴ ب.ظ

به نظر من نهایت این چهارشنبه یا چهارشنبه دیگه میاد

رویا آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۰ ب.ظ

پس چرا جواب نمیاد؟راستی مصاحبه چند درصد تاثیر داره؟

معین آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۱ ب.ظ

دیگه خسته شدیم از انتظار ! اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ی جواب که ان همه اذیت نداره!

رویا آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۲ ب.ظ

کسی نیس مهندسی لیزر امتحان داده باشه؟

معین آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۹ ق.ظ

فکر کنم نیس رویا خانوم!

رویا آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۶ ق.ظ

راستی امکانش هست مالک اشتر بیشتراز ظرفیتی که تو دفترچه اعلام شده برداره؟

سیما آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۱ ب.ظ

با سلام من امسال ۴آذر رفتم برای مصاحبه مصاحبم خیلی خوب بود رتبم ۲۹۵هستش نمیدونم میشه مهندسی الکترو اپتیک روزانه قبول شد یا نه با معرفمم تماس نگرفتن.

amin آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

امکانش نیست بیشتر از ظرفیت بگیره.با معرف هم تماس نمی گیرن،اون واسه موقعی بود که وزارت دفاع استخدام می کرد

عباس آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۹ ب.ظ

من ۷۳۰ مکانیک ساختم. به نظرتون از شبانه مالک قبول میشم

سپهر آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۶ ب.ظ

رتبه هاتون به این خوبی پ دیگه چتونه o.O

رویا آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ

سلام سیما الکترواپتیک تو انتخاب رشته خرداد قبول نشدی??

مصطفی آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۰ ب.ظ

سلام
آقا سپهر نگران نباش داداش. بعضی از رشته ها با ۳۰۰ هم نمیتونن قبول بشن اما بعضی از رشته های دیگه حتی با ۳۱۴۳ هم قبول میشن.

جواد آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۵ ب.ظ

کسی هست رشتش شیمی باشه؟تو رو خدا جواب بدید

سپهر آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۲ ب.ظ

سلام مصطفی جان ممنون که حداقل شما ج دادی. من مهندسی مکاترونیک شبانه شرکت کردم نمیدونم قبولیا قبلیشون حدود رتبه هاشون چقدر بود اگه شما یا دوستان دیگه آمار دارین بگین خیلی ممنون میشم ;)

بمانی آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۱ ب.ظ

پس کی میاد خسته شدم کار هر روزم شده چک کردن سایت.واقعا این کارا وقت هدر دادنه کاش مثل دانشگاهای معمولی دیگه فقط اسامی ۱۰۰%قبولیارو میدادنو مصاحبه نداشت.

معین آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

ای کاش! منم خسته شدم از بس سنجش رو دید زدم !

رویا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۹ ب.ظ

کسی میدونه پارسال دقیق چندم دی جواب اومد؟

عباس آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۹ ب.ظ

پارسال فک کنم تکمیل ظرفیت نداشت
من همه سایت هارو زیرو رو کردم چیزی در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه مالک اشتر در سال ۹۱ پیدا نکردم.
من اونجا پرسیدم گفتن که اوایل دی جوابارو میدن
ولی دوستمم پرسیده بود که به اون گفته بودن ۱۰ دی جوابارو میدن

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۴ ب.ظ

سلام
آقا سپهر من از مکاترونیک خبر ندارم ولی فکر کنم قبول شدن در اون تقریبا شبیه الکترونیک و مخابرات میشه بلکه راحتتر از اونها میشه قبول شد و در رشته مخابرات گرایش رادیو الکترونیک پارسال دوست من با رتبه حدود ۳۲۰۰ روزانه مالک اشتر قبول شد به نظرم شما که شبانه زدید احتمال بالایی داره که قبول بشید.ان شاءالله

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۹ ب.ظ

در مورد این که نتایج چندم دی میاد نمیدونم فقط بگم که امسال پروسه اطلاع رسانی سنجش برای مصاحبه و … تقریبا یک الی دو هفته زودتر انجام شده و به فرض این که پارسال هفته سوم دی اومده باشه(که دیگه دیرتر نمیتونه اومده باشه چون بهمن شروع ترم جدیده و وقت برای ثبت نام هم باید باشه ) با احتمال قریب به یقین امسال هفته اول یا دوم دی نتایج اعلام بشه.

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۰ ب.ظ

سلام مصطفی ایوللل آغا روحیه دادی مرسییی :) خودت چه رشته ای شرکت کردی با چه رتبه ای ؟ :)

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۱۴ ب.ظ

من با رتبه هزارو هفتصد هشتصد مخابرات رشته مخابرات سیستم روزانه مالک اشتر شرکت کردم البته من کارشناسی الکترونیک بودم و با رتبه ۱۶۵۰ روزانه رشته الکترونیک دارم میخونم ولی این تکمیل ظرفیت بد جور باعث افت در درسام شده.ان شاءالله که جواباهر چه زودتر میاد و همه بچه های این سایت و همه بچه های دیگه که واقعا نیاز به قبول شدن دارن قبول بشن.

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۸ ب.ظ

آغا ایولا داری ایشالا! ! ! منم کارشناسیم الکترونیک هستش . الان لیسانس کجا داری میخونی ؟

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۴ ب.ظ

الان فوق میخونم صنعتی سهند تبریز

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۸ ب.ظ

آها خب دانشگاهت به این خوبی! الکترونیک هم که کارش خیلی گسترده تر از مخابراته! عجب!!

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۴ ب.ظ

خب مالک مسیرش خیلی بهم نزدیکتره و مخابراتش هم خیلی قویه و از نظر کار هم بعد از فارغ التحصیلی در مالک اگر خوب عمل کرده باشی خیلی راحت میتونی جذب وزارت دفاع بشی در ضمن میتونی تو این دانشگاه پروژه هم بگیری و انجام بدی که ایم محاسنی داره و….

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۳ ب.ظ

ایوللل ! ! ! مصطفی اصفهانی هستی ؟ :) آغا ایشالا که همه قبول شیم . . .

زهرا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۰۹ ب.ظ

رشته ام بی ای کسی نیست اینجا من رتبم ۶۵۰ شده و منتظر نتایج….مردیم دیگه . راستی من معدلم ۹ صدم مغایرت داشت!! حدف میشم بنظرتون؟؟ کی میدونه؟

رویا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

راستی چندبرابر ظرفیت واسه مصاحبه دعوت کردن؟

معین آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۰ ب.ظ

الله اعلم و سنجش و مالک اشتر اعلم و نحن لا نعلم رویا خانوم!

مصطفی آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۴ ق.ظ

آقا سپهر مالک اشتر ارشد مخابراتش تهرانه.
در ضمن آقا سپهر اینو یواش مینویسم و شما هم یواش بخون که کسی نفهمه(آقا رو با قاف بنویس داداش چون آقا با غین معنی دیگه ای داره البته عذر خواهی میکنم).

سپهر آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۵ ق.ظ

آقاشرمنده من تازه فهمیدم :D دقیقا درست میگی :v

حمید آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۴ ب.ظ

سلام داداشای گلم.جوابا آخر معلوم نشد کی میاد؟

معین آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۳ ب.ظ

سلام نه هنوز!

حمید آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۳ ق.ظ

معین ماشالا نصف کامنتا مال توا مثل اینکه شبام آنلاین مخوابی نه؟اینجام انگاری شده یه پاتوقو سرگرمی برای بچه ها.ایشالا این همه چشم انتظاری برات یه نتیجم داشته باشه.خیلی آقایی که جواب دادی.

سپهر آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۶ ق.ظ

معین ایشالا که قبول بشی آقا خسته نباشید فراوان :D

معین آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۲ ق.ظ

ممنون از شما! تنها کاری که از دستم برمیاد اینه!خخخخخخ ایشاللا همه قبول شیم !

reza آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۷ ب.ظ

بیاین تو ویچت یه گروه بسازیم اسمشو بذاریم منتظرالمالک اونجا بحث کنیم بهتره خب!!!!!!!!!!!!!!!

معین آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۱ ب.ظ

اره رضا جووون ولی شما پولدارا گوشیتون خوبه ما بدبخت بیچاره ها که ۱۱۰۰ داریم چه کنیم؟ ! دو نخطه دی!

آرش آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

از بچه های مکانیک گرایش ساخت و تولید اگه کسی هس خودشو معرفی کنه تا ببینیم اوضاع چطوره

حمید آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۹ ب.ظ

بچه ها جمعا یلداتون مبارک

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۸ ق.ظ

ارش من مکانیک گرایش ساخت و تولیدم.
من ۷۳۰ اوردم و دوستمم ۶۰۰
من فقط شبانه مالک رو اوردم ولی اون هم روزانه و هم شبانه رو اورده
باز هر سوالی بخوای من در خدمتم
از شما چه خبر؟

آرش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۷ ق.ظ

منم ۶۳۰ساختم اما فقط شبانه اوردم از ۴۰۰تا ۹۰۰رور مصلحبه دیدم ما چهارشنبه مصاحبه داشتیم فک کنم سی چهل نفری دعوت شدن به مصاحبه

مصطفی دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

بچه ها من الان با سازمان سنجش تماس گرفتم و از اپراتور پرسیدم که نتایج تکمیل طرفیت مقطع ارشد دانشگاههایی که مصاحبه انجام دادند(مثل مالک اشتر)
کی میاد.این طور چواب داد که: (هفته آینده وقتی آماده شد خبر میدیم.)
به نظر من این احتمال هست که آخر این هفته اطلاعیه رو در سایت قرار بدن.
دوستان اگر زحمت نمیشه همگی با سنجش تماس بگیرید و یک سوال شبیه سوال بالا که من پرسیدم رو از اپراتور بپرسید و هر کسی هر جوابی که کرفت لطف کنه در سایت قرار بده. شماره سنجش هم در قسمت پایین سایتش قسمت تماس با ما هست.موفق باشید.

معین دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۲ ق.ظ

مرسی مصطفی جان

مصطفی دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۴ ق.ظ

فدات شم معین جان

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۲ ب.ظ

ارش منم سه شنبه مصاحبه ام بود
که ۵ نفر بودیم
یکی ۶۰۰ دوستم بود
بعدش من بودم
بعد ۷۸۰ و ۸۱۰ و ۸۸۰ بودن
تو حتما قبولی ولی من شک دارم

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۴ ب.ظ

ارش از اونایی که دیدی چند نفر شبانه رو اورده بودن؟
رتبه هاشون چه جوری بود؟

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۳ ب.ظ

از بچه های مهندسی شیمی بیوتکتولوژی کسی هست ؟ میشه رتبه هاتونو بگین؟

ارش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۶ ب.ظ

اکثر بچه ها شبانه بودن فقط یکی ۴۰۰ بود روزانه اورده بود بقیه ۶۰۰ به بالا.یکی دبدم ۷۴۰ یکی ۷۹۰٫اینطوری بهت بگم زیر ۶۰۰ روزانه و بالای ۶۰۰ تا ۸۰۰ شبانه اوردن اما ظاهرا از شبانه ها بیشتر دعوت میکنن خب بالاخره یه جورایی به نفع دانشگاس.امار قبولیای سال های قبولی های نداری؟

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۸ ب.ظ

سلام مریم جان من بیوتک میکروبیم میتونم رتبتونو بدونم؟من۶۲۵ام

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۱ ب.ظ

مهرنوش جان من بیو مهندسی شیمی هستم رتبم ۲۲۰

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۸ ب.ظ

بله میدونم گرایشا متفاوته.احتمالا با این رتبه خوب قبولید نگران نباشید.شما میدونید شهریه شبانه تو این
رشته ها حدودا چنده؟

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

دقیق نمی دونم , فکر کنم ۱۴۰۰۰۰۰ اطلاع دارین برا شبانه ها خوابگاه میدن یا نه؟

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۵ ب.ظ

مرسی عزیزم.دقیق نمیدونم تو دفترچه یا سایتا گفته دخترها احتمالا باید داشته باشن.با این رتبه الان شما روزانه اید یا شبانه؟هزینه شبانه با دانشگاه آزاد خیلی تفاوت نداره نمیدونم اگه قبول شم برم یا نه؟

فاطیما دی ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان. کسی میدونه که مهندسی پلیمر گرایش کامپوزیت با چه رتبه ای میشه مالک اشتر قبول شد؟؟؟ من مصاحبم بد نبود رتبم۱۸۵ شده هم شبانه و هم روزانه رو آوردم ولی نمیدونم قبول میشم یا نه.

نازنین دی ۲م, ۱۳۹۲ at ۷:۴۵ ب.ظ

سلام کسی نمیدونه مهندسی الکترواپتیک باچه رتبه ای میشه قبول شد؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۰ ق.ظ

سلام نازنین ،رتبه شما چند بود؟روزانه زدی یا شبانه؟منم رشتم مهندسی الکترواپتیک هستش و برای مصاحبه رفتم که بد نبود.

نارنین دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۱۲ ب.ظ

۴۰۰ شدم واسه شبانه توچی سیما؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۰ ب.ظ

من ۲۹۵شدم واسه روزانه رفتم نمیدونم با این رتبه شانس قبولی دارم شبانه نزدم.

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۸ ب.ظ

سلام رویا الکترواپتیک،شما واسه شبانه قبول شدید یا روزانه؟درضمن من خرداد قبول نشده بودم.

رویا دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۱ ب.ظ

سلام سیما شبانه.ولی رتبه تو روزانه میاره راستی الان ترم اول ارشدی؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۷ ب.ظ

رویا جان خدا ازدهنت بشنوه،خبر داری که خرداد تا چند روزانه قبول شدن؟نه الان فعلا منتظر جوابم،دانشجوی ارشد نیستم.

سپهر دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۷ ب.ظ

وولک رتبه هاتون چقد خووبه :P

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۰ ق.ظ

سپهر جان تو هم خودت خیلی خوبی

هادی دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام بر منتظران المالک ، کسی از شما تو رشته مهندسی شیمی- مهمات شرکت کرده؟؟؟!

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

عباس کوکا چاکریم چاکریم ۸-|

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ب.ظ

۸-|

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ب.ظ

۸(

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۱ ب.ظ

اقایی سپهر جان
میبینی همه چقدر دنبال هم رشته ای و رتبه هستند
فقط ما هستیم که ریلکسیم

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۴ ب.ظ

مش عباس پ اوو کیه که مکانیک ساخت و تولید رتبش ۷۳۰ شبانه اوورده اوو بالا ؟ کووکا پ تو با همه آ ولی با ما نه آ؟! ;)

رویا دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۵ ب.ظ

سیما جان فک کنم تا ۲۰۰ قبول شده بودن واسه مصاحبشم دعوت نشده بودی تابستون؟چرا یه جا دیگه رو نزده بودی؟قبول می شدی که

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۴ ب.ظ

بابا کارگاه گجد
ما تسلیم
اون ماله زمانه جاهلیت بود سپهر جان
دیگه ضایع نکن

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۱ ب.ظ

مش عباس پرچم سفید رو نمیبینم :D

معین دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۴ ب.ظ

مردیم از انتظار! اه بابا بیاین بگین قبول نشدین بشینیم واسه امتخانا بخونیم ۱۰ روز موند به امتحانا!

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۶ ب.ظ

دیگه شورشو دراوردن پ کی دیگه! من بین دوراهیه سربازی و دانشگاه موندم نمیدونم برم دفتر پلیس +۱۰ یا نه :@

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۹ ب.ظ

میگم دوستانی که تا ۳۱/۶/۱۳۹۲ فارغ التحصیل نشدن چطوری کنکور سراسری ۱۳۹۱ رو دادن ؟ ! ؟

عباس دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۳ ق.ظ

معین جان باز به امتحاناته تو ۱۰ روز مونده
اولین امتحانه من این شنبه هست
اصلا تمرکز ندارم

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۶ ق.ظ

میگم دوستانی که تا ۳۱/۶/۱۳۹۲ فارغ التحصیل نشدن چطوری کنکور سراسری ۱۳۹۱ رو دادن ؟ ! ؟

معین دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۱ ب.ظ

منظورت کنکور سراسری ۹۲ هستش دیگه سپهر؟

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ب.ظ

نه کنکوری که سال ۹۱ دادیم و الان منتظر نتایجش هستیم .البته میگن ۱۳۹۲ ولی من دقیقشو گفتم! به هر حال توی دفترچه کنکور سراسری نوشته بود شرط ثبت نام دانشگاه ها اینه که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ فارغ التحصیل بشیم

عباس دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۸ ب.ظ

اره میشه شرکت کنن
ترم اخری محسوب میشن سپهر
در ضمن سپهرجان دقیقش کنکور ۹۲ هستش
چون تاریخ آزمون مهم نیست مهم سال ورود به دانشگاهه
که میشه مهر یا بهمن سال ۹۲

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۳ ب.ظ

بله سال ۹۲ میشن اما توی دفترچه نوشته حداکثر باید تا ۳۱/۶/۹۲ فارغ التحصیل بشن

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۳ ق.ظ

ما یه فارغ التحصیل داریم و یه دانشجوی سال آخر!! که دانشجوی سال آخر باید حداکثر تا ۳۱/۶/۹۲ تمام کنه

عباس دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۱۳ ب.ظ

اره درسته
باید تا اغاز سال تحصیلی فارغ التحصیل بشه
یعنی تا اخر شهریور

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۷ ب.ظ

خب پس چطور بعضی از دوستان اینجا میگن امتحانات این ترم ۱۰ روز دیگه شروع میشن و ما هنوز هیچی نخوندیم ؟!؟!

مصطفی دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۲ ب.ظ

سلام
سپهر جان بعضی از دوستان الان ترم یک ارشد هستند و در تکمیل ظرفیت هم شرکت کردن و ۱۰ روز دیگه امتحانات ترم یک ارشدشون شروع میشه.

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۴ ب.ظ

سلام مصطفی جون آها من فکر کردم لیسانس رو میگن ;)

عباس دی ۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۶ ق.ظ

پس کی میخوان بدنننننننننننننننننننننننن
اح
خسته شدیم از بس رفتیم سایت سنجش

معین دی ۷م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۳ ب.ظ

خودمونو خسته می کنیم نباس نیگا کنیم ! ج.اب کارشناسیا رو نوشته نیمه دوم بهمن میاد ولی ارشد چیزی نگفته! پس بیخیالی طی کنیم تا بیاد

مصطفی دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

سلام
الآن من با سنجش تماس گرفتم و در مورداین که نتایج کی اعلام میشه پرسیدم گفت احتمالا آخر دی ماه بعدش گفت هر سه چهار روز سایت رو هم چک کنید.

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۲ ب.ظ

پارسال نتایج رو ۱ بهمن اعلام کردن، پس باید خیلی صبر کنیم!!

مصطفی دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۵ ب.ظ

بله پارسال نتایج رو ۱ بهمن ساعت ۱۶ اعلام کردن و امسال هم احتمالا همون موقع اعلام کنن.

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۰۸ ب.ظ

این اطلاعیه که زدن چیه؟
من سر در نمیارم

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۹ ب.ظ

انگار می خوان نتایجو اعلام کنن!

آرش دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۲ ب.ظ

امشب اعلام میشه بچه ها

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۹ ب.ظ

احتمالا تا ۶ اعلام میشه… خدایا کمک کن……

معین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۰ ب.ظ

چه عجب ی اطلاعیه ای از سازمان سنجش دیدیم! خدایا خودت کمک کن

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۹ ب.ظ

دوستان این اطلاعیه ای که سازمان سنجش زده مربوط به کیا هست؟ سری دوم منظور چه کسایی هستن؟

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

بله این اطلاعیه مربوط به خود ماست . عبارت (سری دوم) اشاره به همین میکنه. و نتایج فردا انشالله حتمیه البته اگه امشب نذارن رو سایت.(گوش شیطون کر!!..)
البته حق دارید باور نکنید جوابا میاد!

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۲ ب.ظ

تکمیل ظرفیت در ۲ سری انجام شد
که ما سری اول بودیم
بعدش چند دانشگاه دوباره تکمیل ظرفیت دادن که به اونا سری دوم میگن
ما نتایج نهایی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هستیم نه سری دوم
انشالله که به زودی نتایج ما روهم بدن
ولی فک نکنم این اطلاعیه به نتایج ما ربطی داشته باشه

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۵ ب.ظ

من یه بار دیگه خوندم انگار مربوط به ماست
کاش که اینطور باشه
بچه ها یه سوال
حالا واحدهایی که ما این ترم پاس کردیم میشه با واحدهای دانشگاه مالک اشتر تطبیق داد و جز واحدهای گذرانده حساب بشن و دوباره همون واحدهارو اونجا نخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرش دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۸ ب.ظ

عباس اقا میشه شمارتو بدی زنگ بزنم بهت

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۵ ب.ظ

چشم
۰۹۱۴۴۰۱۹۹۸۵

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۶ ب.ظ

عباس آقا در جواب شما، اول اینکه سنجش ۲بار تکمیل ظرفیت نداره دوم اینکه اگه بند ۴ تذکرات مهمشو بخونید متوجه میشید که مربوط به نتایج مصاحبه شوندگان هست .

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۷ ق.ظ

عباس تورک سن؟

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۶ ق.ظ

زدنننننننننننننننننننن
قبول شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ق.ظ

واقعأ نتایج اعلام شده؟ کجا باید برم نکاه کنم؟ بی خیال فکر نکنم کسی جوابمو بده

مهرنوش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۰ ق.ظ

سنجش زده
بالاخره اومد
قبو شدم
ایشالا خوش خبر باشید

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۳ ق.ظ

لینک صفحه اعلام نتایج
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1336

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

بچه ها رتبه هاتونم بگین شاید سال دیگه به دردم خورد!!

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

من ۲۸۴ هوش مصنوعی

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

انشاالله هر چه که خیر و به صلاح است برای همه اتفاق بیافت. ان شاالله همه توی زندگی هاشون موفق باشند

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۰ ب.ظ

سلام بچه ها تاریخ ۱۴ و۱۵ دی ماه ثبت نام هست؟ ما که از شهرستان میایم آماده بیایم؟ یعنی کلاسا کی شروع میشن؟ خوابگاه کی میدن؟

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان، مثل اینکه راستی راستی ماهم قبول شدیم،
برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
فقط یه سوال داشتم الان ما که درحال حاضر دانشجو هستیم لازم نیست امتحانات این ترم رو شرکت کنیم؟؟ یعنی دانشگاه قبلی کلا کنسل شد؟؟؟!

سیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۵ ب.ظ

سلام آقای هادی میتونم رشته و رتبتون بدونم؟

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۰ ب.ظ

مهندسی شیمی ۱۴۵۰ ،
مهندسی شیمی- مهمات قبول شدم شبانه
شما چطور،قبول شدین؟؟؟

سیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۴ ب.ظ

نه،من رتبم ۲۹۵بودازمجموعه فتونیک،مهندسی لیزر،کلابرای رشته ما۶نفرروزانه ظرفیت زده بودن که دو نفربرداشتن،اسم یکیشون مثل شماهادی بود،که میخواستم رتبش بارتبه خودم مقایسه کنم.

amin دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۹ ب.ظ

۱۴و ۱۵ ثبت نامه،شروع کلاسها ۱۵ بهمنه…قبولی قبلی شما کان لم یکن شده،یعنی انگار که نبوده

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۸ ب.ظ

سلام از رشته ما که ۱۶ نفر قرار بود برداره فقط ۱ نفر اعلام شده پس بقیه چی شده؟

شقایق دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۹ ب.ظ

سلام از رشته ی شیمی الی ۶نفر میخواستن که فقط دو نفر اعلام شده و از شیمی تجزیه ۸نفر میخواستن که فقط یک نفر اعلام شده اگه کسی علتشو میدونه به ما هم بگه

فاطیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۲ ب.ظ

سلام. از رشته پلیمر هم ۴نفر روزانه و ۵نفر هم شبانه میخواستن. فقط پنج تا شبانه گرفتن. در صورتی که خود من روزانه رو هم آورده بودم شبانه قبول شدم. دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

فرهاد دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۷ ب.ظ

از رشته ما هم یازده نفر میخواستن که ۸ نفر قبول به عنوان قبولی اعلام شده
جالبه یکی از دوستان با یه رتبه افتضاح قبول شده فقط چون پدرش عضو نیروهای مصلح بوده. کاش یکی به ما میگفت معیار دانشگاه مالک دقیقا واسه قبولی چیه؟

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ب.ظ

سلام به همگی . من مالک اشتر قبول شدم اما الان دانشجو دانشگاه ازادم میشه انتقالی بگیرم یا باید انصراف بدم؟ تو رو خدا جوابمو اگه میدونید بدید

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۹ ب.ظ

سلام از رشته ما که نانو فیزیک بود ۷ نفر می خواستن اما سه نفر قبول شدن

آرش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۲۱ ب.ظ

از رشته ماهم سیزده تا میخاستن شش تا روزانه هفت تا شبانه که کلا دونفر روزانه ان شش تا شبانه قبول شدن جالبه رتبه های خوب قبول نشدن.من فک میکنم اونایی که قبول نشدن حتی با رتبه های خوب تو مصاحبه رد شدن کسیم نبوده که بره جاشون یعنی به عبارتی کم اوردن داوطلب

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۴ ب.ظ

آفا معین شما هم برق قدرت بودین؟
مگه قرار نبود ۸نفر روزانه و۸ نفر شبانه بردارن؟
حالا چی شده فقط ۱نفر روزانه و ۹تا شبانه؟؟؟؟

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۸ ب.ظ

آقا آرش من فک میکنم اینا فقط نخواستن کسی مفت درس بخونه

امین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۶ ب.ظ

رشته MBA روزانه ۹ نفر و شبانه ۸ نفر قرار بوده بگیرن . ۲ روزانه و۲ شبانه گرفتن … به راحتی از وقت و انرژی ما جوونا سواستفاده می کنن… به راحتی… خداکنه هرکسی باعث این مساله شده سرش بیاد… دوستان بخاطر مصاحبه نبوده شک نکنید. بازی هست که بازندش ما شدیم…

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۶ ب.ظ

سلام معین
چی شد چی قبول شدی؟
من که نشدم.

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۲ ب.ظ

اره مریم خانوم برق قدرت بودم هنوز نمیدونم چی شده!یعنی وقت و پولمون هدر شد فقط ! یعنی …………… ن حمید جون قبول نشدم!

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۲ ب.ظ

من به یکی زنگ زدم گفت فعلا صبر کن بهت میگم چی شده!

سپهر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۷ ب.ظ

دوستان کل ظرفیت دفترچه برای دانشگاه مالک اشتر توی تمام رشته ها ۳۳۱ نفر هستش حالا یه نفر بیاد تعداد قبولیا مالک توی همه رشته هارو بشماره تا ببینیم چه اتفاقی افتاده . . .

ارش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۸ ب.ظ

کلا ۲۱۴ نفر گرفتن

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۹ ب.ظ

خیلی خیلی ناراحت شدم داداش خیلی زحمت کشیدیو منتظر بودی کاش میگفتی قبول شدم.ایشالله تمام بچه هایی که تو این سایت بودن و پیگیر قبول شن

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۸ ب.ظ

فدات حمید جان کاش قبول میشدیم از اینکه قبول نشدم ناراحت نیستم از این ناراحتم که با ظرفیت های مسخره ای که تو دفترچه زده بودن ما رو سرکار گذاشتن! شبانه بیشتر برداشته !

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

شاید خیری در موندنت تو همون دانشگاهیه که داری میخونی.ایشالله هرچی خیره همون بشه.
موفق باشی داداش.
یا علی.

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۳ ب.ظ

مرسی حمید جان ! اره شاید حکمتی هس ایشاللا شما هم موفق باشی همیشه

شقایق دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۵ ب.ظ

بچه ها من تو سایت باشگاه خبرنگاران پیغام گذاشتم شما هم این کار رابکنی شاید زودتر به نتیجه برسیم

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۷ ب.ظ

شقایق خانوم کجا پیغام گذاشتی لینکشو برامون بفرست! چه پیغامی گذاشتی؟ فک نکنم به جایی برسه ولی حتما پیغام بذاریم که بدونن میدونیم چه خبره!

سپهر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۰ ب.ظ

۳۳۱ نفر اعلام ظرفیت کرده بودن اونوقت ۲۱۴ نفر پذیرش کردن !؟!

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ب.ظ

از رشته ما فقط یکی مخواستن که اونم اسم من دراومد.

شقایق دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۳ ق.ظ

درقسمت تماس با ما اینکه خیلی کمتر از ظرفیت اعلامی پذیرش کردند

سیما دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

شقایق جون منم پیغام گذاشتم هم در مورد پذیرش کم دانشگاه و هم درمورد دیراومدن جوابها.واقعا برای کسی مثل من که دانشجونیستم خیلی گرون تموم شد چون الان یک ماهه که نمیتونم بخونم.

معین دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۶ ق.ظ

برای ما که دانشجو هستیم هم گرون تموم شد شنبه اولین امتحان ولی هیچی نخوندم ! در حالیکه اگه میدونستم اینجوریه قضیه از همون اول دنبالش نمی رفتم ! واقعا حیف از زمان از دست رفته! به قول اقتصاد دان ها هزینه فرصت از دست رفته خیلی زیاده!

فرهاد دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۷ ب.ظ

سلام به همگی بابا قبول شدن تو مالک اشتر مگه خوشحالی داره اتفاقا به شخصیت خودتون افتخار کنید که تو اینجور دانشگاهها درس نمیخونید دانشگاهی که بجای مصاحبه علمی مصاحبه غسل و زکات و…داره معلومه چه آخری داره

reza دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۶ ب.ظ

سلام من مالک قبول شدم اما در حال حاضر دانشجو دانشگاه ازادم نمی دونم انتقالی میدن یا باید انصراف بدم تو رو خدا اگه کسی میدونه جوابمو بده ممنون میشم

reza دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

تو رو خدا اگه کسی میدونه جوابمو بده

ارش دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۳ ب.ظ

اقا رضا تو اعلامیه که نوشته با اینطور دانشجوها مثل دانشجوی انتقالی رفتار میشه

رضا دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۸ ب.ظ

دوستان دانشگاه اعلامیه ای نزده؟ خوابگاه ها رو کی میدن ؟ موقع ثبت نام یا شروع کلاس ها؟

بمانی دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۸ ق.ظ

بچه ها من مدرکم دست دانشگاه آزادیه که الان میخونم برای ثبتنام مدرکی ندارم تکلیف چیه ثبتنام میکنن یا نه؟آزاد علوم تحقیقات گفت جزو انتقالیا محسوب نمیشید.چکار کنم؟
تورو خدا یکی جواب بده.
نه به اون موقع که همه ریخته بودن تو سایتو چت و حرف و دوستیابی میکردن وشلوغ بود نه به الان که مثل شهره مرده ها میمونه.
کمک.یکی جواب بده

رضا دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۹ ق.ظ

سال ۹۰ که مالک اشتر تکمیل ظرفیت داشت ثبت مانش ۲۸ و ۲۹ دی ماه بود باید منتظر اطلاعیه باشیم احتمالا ثبت نام اواخر دی ماه هست.دوستان از وضعیت خوابگاه شبانه ها و شهریه ها اطلاع دارن؟

amin دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

شما که دانشگاه آزادی هستی،اول برو ثبت نام مالک،بعدش چون شهریه رو دادی می تونی امتحانات آخر ترمت رو شرکت کنی بعد انصراف بدی،البته بعید می دونم واحد هاتو قبول کنن…راجع به مدرک کپی مدرک رو می خوان نه اصلش.

مرتضی دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۴ ب.ظ

سلام به همگی با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام ۱۴ و ۱۵ دی ماهه

کمال دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۴۵ ب.ظ

سلام انگارهمه دانشگاه آزادن پس خوب شد مالک قبول نشدم من ترم اول ارشد فوتونیک شهیدبهشتی ام بارتبه ۱۵ باید اصفهان زندگی کنم تو تکمیل ظرفیت مالک و زدم شاید چون آشنا نداشتم مصاحبه رد شدم جای تاسف داره!

معین دی ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۴ ب.ظ

من با دانشگاه مالک صحبت کردم میگه اون رشته هایی که قبولی کم بوده تو روزانه یا شبانه رتبه شو نیاوردن! یعنی علاوه بر اینکه سنجش از لحاظ رتبه دعوت به مصاحبه می کنه اینام از روی رتبه برمیدارن ! واسه برق قدرت کد ۳۱۲۵۳ من پرسیدم ازشون میگه امسال اون رتبه هایی که برای تکمیل ظرفیت روزانه اومده بودن رتبه هاشون از شبانه هایی که ترم مهر گرفتن هم کمتر بوده! حالا من نمیدونم سنجش اگه اینجوریه چرا اسم ما رو زده! چون ۳-۴ برابر ظرفیت زده بود!

ع دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۵ ب.ظ

من هم تو سایت باشگاه خبرنگاران پیغام گذاشتم. شما هم بذارین شاید نتیجه داد.(تیری تو تاریکی)
http://www.yjc.ir/fa/contacts

ع دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۷ ب.ظ

سعی کنین با دانشگاه هم زیاد تماس بگیرین البته اگه جواب بدن، شاید اقدامی کنن.

س دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

من همون روز اول به دانشگاه زنگ زدم خیلی با احترام توضیح دادن رتبم که نگاه کرد گفت بله قبول میشدید ولی امسال توتکمیل ظرفیت فقط رتبه هایی را که تومهر قبول شدن پذیرش کردیم.

ناشناس دی ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۰ ق.ظ

بچه ها صادقانه بگید این دانشگاه چطوریه؟ارزش رفتن داره؟رتبه علمی و اساتیدش چطورن؟هر کی در مورد این دانشگاه یه چیزی میگه,واقعا مرددم,مالک بهتره یا آزاد علوم تحقیقات؟
خواهشا راهنمایی صادقانه بکنید.
ممنون

رضا دی ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۸ ب.ظ

هرچی باشه دانشگاه دولتی هست و پروژه های تحقیقاتیش هم خیلی قویه ۱۰۰% از علوم تحقیقات بهتره اگر قبول شدین مردد نباشین مطمعن باشین از علوم تحقیقات خیلی بهتره.

معین دی ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ق.ظ

آقا من رفتم سازمان سنجش رتبه ها و نتایج نهایی رو از رو اطلاعاتی که سنجش تو نتایج مرحله دوم گذاشته نیگا کردم تو گرایش کنترل کسانی قبول شدن که رتبه شون ۵۰۰۰ به بالا بوده و دوست من که رتبش ۱۶۰۰ بود قبول نشده پس اینا دروغ میگن که با رتبه مهر برداشتیم و می خوان ی کارای دیگه کنن ! می تونین چک کنین از سایت سنجش!

مریم دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ق.ظ

خوبه قبول نشدیم وگرنه آقا معین کارنامه هامونو میکشید بیرون آبرومون میرفت!!!!!

معین دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۴ ب.ظ

مریم خانوم کارنامه خودم وضع خوبی نداره ولی این انصاف نیس !

مریم دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۰ ب.ظ

آره منم رفتم کارنامه ها رو دیدم، تو رشته ما فقط اونایی قبول شدن که برا مصاحبه روزانه وشبانه دعوت شده بودن، اونایی که فقط روزانه یا فقط شبانه رو آورده بودن قبول نشدن!!!
منم خیلی ناراحتم ولی چاره چیه؟ بهتره فکر کنیم صلاحه ما تو این بوده!

سیما دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۵ ب.ظ

بچه ها کارنامه هارو چطوری دیدین؟

معین دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۰ ب.ظ

سیما خانوم میری تو نتایج مرحله دوم نفرات قبول شده رو به نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه زده و بعد میری قسمت کارشناسی ارشد از شمت راست بالا تو سایت سنجش اونجا از روی این اطلاعات نتایج نهایی رو م بینی و بعد شماره پرونده رو از اونجا بر میداری و میری سراغ کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی .

معین دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۱ ب.ظ

البته بهتره کسانی رو ببینی که شماره ملی و شماره شناسنامه یکیه چون سال تولدشون رو راحت تر می تونی پیدا کنی یا ۶۸ یا ۶۹ و یا ۷۰ هستن !

سیما دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

خیلی ممنون آقای معین.

ناشناس دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۸ ق.ظ

این کار معنی خوبی نداره شاید طرفی که دارین کارنامشو میبینید راضی نباشه.درسته قبول نشدید اما دلیلی برای این کارا وجود نداره چون اونا اگه میخواستن قبولتون کنن میکردن با این کارا خودتونو سر کار میزارید.احتمال قوی مصاحبه رد شدید.این حرفام نیست دوستان من که دارن اونجا میخونن هیچ پارتی نداشتن فقط نمرشون خوب بوده و مصاحبم قبول شدن.

amin دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ق.ظ

کاملا با دوست نا شناس موافقم،اگه کسی دوست داشت میومد اینجا کامنت میذاشت و رتبشو می گفت،این کار تجاوز به حریم خصوصیه…واعتصمو بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا

سارا دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۹ ب.ظ

سارا
بچه های عزیز سلام
از معین آقا بسیار ممنونم . این دانشگاه همه رو سرکار گذاشت . وقتی طرف تو یک دانشگاه داره درس می خونه برای چی باید بیاد دوباره اینجا شرکت کنه پذیرش بشه که حق بقیه ضایع بشه . دوست عزیز چه ربطی به قبول شدن در مصاحبه یا رد شدن داره ؟ دوستان عزیزی که روزانه قبول شدن برای چی باید بیاند شبانه این دانشگاه ؟

معین دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۹ ب.ظ

سلام مرسی سارا خانوم . حرف خوبی بود. دوستم دیده بود که تو برگه اش نوشتن تحصیل مانعی ندارد اما اومدن رتبه های بالاتر از ما رو گرفتن و ما موندیم. چون خود مالک میگفت که علاوه بر مصاحبه رتبه هم مهمه و حول و حوش رتبه های مهر رو بر میدارن اونایی که ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ اوردن چرا تو مهر ماه دعوت به مصاحبه نشدن ولی الان هم دعوت شدن هم قبول؟ پس رتبه و مصاحبه ملاک نی!حالا هر چی میخاین بگین!

سیما دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

منم دقیقا با آقامعین و سارا موافقم،تورشته ما یکی ازبچه هایی که قبول شده ترم ۱شهیدبهشتی روزانش بوده ولی مالک تومهرحتی واسه مصاحبه هم دعوتش نکرده بود هرسه نفری که تورشته من قبول شدن هرسه دانشجوی روزانه بودن واقعا بی عدالتی یعنی این کسی که قبول شده دوباره میادو جای بقیه رو میگیره دوست ناشناس این کار بدی و حق دیگران ضایع کردن یعنی این.

حمید دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام بچه ها.منم مثل شما قبول نشدم اما شروع کردم به خوندن.ولش کنید حق یا ناحق دیگه تموم شده رفته اینجوری فقط اعصابتون خورد میشه و از کار و درستون عقب میفتید.شماهام انقدر خودتونو درگیر نکنید چون فکر نکنم ترتیب اثر بدن.ناامید نشید و به تلاشتون ادامه بدید.
یاحق.

م دی ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۵ ب.ظ

سلام ممنون از آقا معین که ما رو آگاه کرد.
دوستان من به گفته مصاحبه کننده مصاحبمو خیلی خوب دادم ولی قبول نشدم! الان که نگاه کردم دیدم قبول شده ها تو رشته من رتبه هاشون بیشتر از من بود؟؟؟؟ این یعنی عدالت؟

ممد خفن دی ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۳ ب.ظ

سلام چند تا سوال داشتم ۱ می خوام هوافضا مالک بخونم اصفهان باید بم یا تهران۲ -دختر وپسر می گیره یا فقط پسر ۳- وقتی میگن بورسیه یعنی حقوق داری یا نه ۴- امسال کنکوریم اگه رتبم خوب شد برم مالک یانه۵-سطح علمیش ۶- ازنظر کیفیت خوبگاه غذا یا …..۷- پدر نظامی باشه امتیاز داره ۸-

معین دی ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۸ ب.ظ

سلام نه هیچکدوم تاثیر نداره فقط سعی کن رتبه ات زیاد باشه! خیلی زیاد !!!

الف بهمن ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۴ ب.ظ

سلام دوست عزیز من اگه بخوام هوافضا ارشد رو مالک بخونم و برای دکتری برم امریکا ایا مشکلی برام پیش میاد ؟ ایا تعهدی باید بدم که از کشور خارج نشم ؟

s.ss بهمن ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام من ۲۵سالمه با لیسانس روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور میخواستم بدونم با این رشته می توتنم در ازمون کارشناسی ارشد۹۳شرکت کنم؟؟؟ دانشجو خانم هم می گیرن؟

الف بهمن ۱۵م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۶ ب.ظ

دوست عزیز ممنون میشم جواب سوالام رو بدید :

اگه بخوام هوافضا ارشد رو مالک بخونم و برای دکتری برم امریکا ایا مشکلی برام پیش میاد ؟ ایا تعهدی باید بدم که از کشور خارج نشم ؟

حسام بهمن ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

سلام
شما هر جا که بخواید اپلاین کنید دانشگاهی که تو دوره های قبل تحصیل کردید براشون مهم هست و قطعآ از نظر امنیتی رو دانشگاه مالک اشتر حساسیت نشون خواهند داد/در کل اگر قصد رفتن به امریکا رو دارید دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب نکنید.

حسام بهمن ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۸ ب.ظ

سلام
دانشگاه مالک اشتر تو رشته های محدودی دانشجو خانم میگیره(فقط چندتا رشته علوم پایه)

مهرداد بهمن ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۷ ب.ظ

سلام دانشجویان مالک بعد فارغ التحصیلی جذب وزارت دفاع میشن یا مثل بقیه رشته ها ودانشگاها باید خیابون مترکرد؟؟؟؟من رشتم کاهپیوتره به امید جذب نشتم مدیریت خوندم و امروزم کنکورم خوب دادم یعنی…………………………؟؟؟؟

حسام بهمن ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۹ ق.ظ

و علیکم آقا مهرداد
جذب تو مالک اشتر صد درصد نیست.
معدل-رشته-عنوان پایان نامهو… براشون مهمه.

الف اسفند ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۳ ق.ظ

سلام دوست عزیز مالک روزانه هوافضا داره ؟
بورسیه دانشگاه یعنی چی ؟
چند نفر خانم میگیره ؟

حسام اسفند ۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۰ ب.ظ

سلام دوست من
آره هوا فضا یکی از سه رشته ای هست که مالک اشتر هنوز از مقطع کارشناسی دانشجو می گیره.
البته الان دیگه بورسیه نمی کنن.بورسیه یعنی شما بعد از درس هم استخدام می شید و هم از اول ورود به دانشگاه حقوق هم میگیرید.
هوا فضا فکر کنم خانم نمی گیره.

الف اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۶ ق.ظ

سلام مجدد ممنون که جواب سوالاتم رو دادید اقا حسام
با وضعیت بد کنکور امسالم به جز شبانه مالک به هیچ جایی امیدوار نیستم .
قصدم اینه اگه امسال مالک رو اوردم برم ثبت نام اما سال بعد مجدد شرکت کنم و اگر جای بهتری قبول شدم دانشگاه رو عوض کنم . حالا سوال اینه اگه چنین اتفاقی افتاد و دانشگاه رو تغییر دادم و واحد های احتمالی که در مالک پاس کردم رو بخوام تطبیق بدم اسم دانشگاه مالک میمونه تو مدرک ارشدم یاحذف میشه؟ اخه من تو مقطع کارشناسی هم دو تا دانشگاه عوض کردم و واحدهامو تطبیق دادم اما اسم دانشگاه قبلی رو حذف کردن .

حسام اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام
خواهش.قاعدطا باید حذف بشه.
امیدوارم موفق باشید.اگر ثبتنام کنید باید انصراف بدید تا بتونید دوباره تو کنکور شرکت کنید.البته مسئله نظام وظیفه هست.

الف اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۵ ب.ظ

خیلی ممنون
بخاطر نظام وظیفه نمیشه مجدد شرکت کرد یا دلیل خاص دیگه ای داره ؟ چون من دخترم .
خب اگر انصراف بدم و کنکور سال بعد قبول نشم که ریسک کردم و یک سال عقب موندم !

حسام اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۱ ب.ظ

جدا از نظام وظیفه از نظر سازمان سنجش منع قانونی وجود داره.راستش من خودم الان شبانه مالک اشتر می خونم و میخواستم امسال کنکور شرکت کنم که نتونستم.راستی بابت غلط املائی هم عذرمیخوام.اگر تلاش کنید قطعا نتیجه میگیرید.شاید گاهی لازم باشه آدم تو زندگی ریسک کنه.بهر حال تصمیمی بگیرید که بعد پشیمون نشید.سال اوله کنکور دادید؟

علی اسفند ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۱ ب.ظ

سلام
یه سوال داشتم من سال آینده ارشد عمران میدم میخوام بدونم رشته های عمران تا چه رتبه ای قبول میشن و امکان بورسیه هست یا نه ممنون؟

الف اسفند ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۶ ب.ظ

سلام مجدد و ممنون از توجهتون . بله سال اوله که شرکت میکنم .

من این سوال رو که ایا میشه مجدد شرکت کرد یا نه رو از سازمان سنجش پرسیدم و چنین جوابی به من دادن :

با سلام ۱–پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل ودوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط وضوابط می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ ثبت نام و شرکت نمایند .

بله متاسفانه .

حسام فروردین ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

سلام
علی آقا مالک اشتر چند ساله که دیگه بورسیه نمیکنه

مصطفی فروردین ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۳ ب.ظ

با سلام میخواستم بدونم میشه با انتقالی گرفتن هم برم دانشگاه صنعتی مالک اشتر

قائم فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۳ ب.ظ

سلام خدمت بروبکس ارشد…
من امسال مخام کنکور ۹۳ ریاضی بدهم.!!
میخاستم بدونم چطوریاست دانشگاه مالک ؟!! و آیا شبانشم ارزشی داره یانه ؟!!!
(لطفن یکم دیرتر جوابمو بدییین !!!!)
در پناه حق … بابای

حسام فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام
مالک اشتر برا ورودی مصاحبه داره و نمیشه با انتقالی رفت مالک.

حمید اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۵ ق.ظ

سلام.
با رتبه ی ۸۰۲ کنکور هوا فضای ۹۳ میشه امید به روزانه مالک اشتر تهران داشت؟

صادق اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۵ ق.ظ

سلام
پدافند غیرعامل مالک اشتر تا چه رتبه ای میگیره؟(لطفا به تفکیک روزانه و شبانه بفرمایید)

ص اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۹ ب.ظ

چرا دانشگاه مالک اشتر بورسیه نمیکنه

اونوقت امتیازش نسیت به دانشگاهای دیگه چیه؟

من روزانه تهران قبول میشم ان را جدی بگیرم یا مالک اشتر را؟

ص اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۰ ب.ظ

دانشگاهای روزانه تهران بهتره
یا دانشگاه امام حسین یا ماک اشتر؟

سمیرا اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۹ ب.ظ

سلام .من رتبه ارشدم ۲۷۳ شده .دانشگاه مالک میارم؟اگه مصاحبشو رد بشم کلا شانس امسالمو از دست میدم؟لطفا جوابموبدبد.

مهر اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۴ ب.ظ

سلام من ۲۲۷ مهندسی بیوتکنولوژی آوردم و ۲۰۰۰ مهندسی شیمی.به نظرتون امکان قبولی دارم چه روزانه چه شبانه مالک؟

حسام اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۳۹ ب.ظ

سلام
در مورد پدافند و هوافضا اطلاعاتی ندارم.در مورد بورسیه چون وزارت دفاع نیازی به جذب همه نداره و از طرفی دنبال دانشجوهای زرنگ میگرده که تو مدت تحصیلشون امتحان پس داده باشن و تنها امتیازش احتمال کار تو وزارت دفاع هست.که تو استخدام اولویت با بچه های مالک اشتره.

حسام اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۴ ب.ظ

سلام مهر:بنظرم بیوتکنولوژی رو میارید فقط باید به فکر مصاحبه هم باشید.

حسام اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۱ ب.ظ

سلام سمیرا خانم
با رتبه ای که آوردید,مالک اشتر دعوت به مصاحبه میشید ولی اگر استخدامی بعدش براتون خیلی مهمه زیادرو این مورد حساب نکنید چون خانمها شانس خیلی کمی واسه استخدام شدن دارن.
در مورد مصاحبه هم اگررد بشید تو انتخاب های بعدی باید تکمیل ظرفیت شرکت کنید.البته از سازمان سنجش هم بپرسید تا مطمئن بشید.

elham اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۷ ب.ظ

سلام.بارتبه ۳۰۰ الکترواپتیک شانس قبولی روزانه مالک اشترهست؟شبانه چطور؟کسی میدونه شهریه شبانه حداکثرترمی چقدمیشه؟

حسام اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۴ ب.ظ

سلام آره واسه قبولی شانس دارید
شهریه شبانه تقریبا ترمی یک و نیم میشه.

رضا اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۶ ب.ظ

سلام
کسی میدونه با ۱۸۰۰ کنترل یا ۱۵۰۰ مخابرات میشه روزانه مالک اشتر رو آورد یا نه ؟
ممنون اگه ج بدید
فداتون

elham اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۳ ب.ظ

خیلی ممنون ازپاسختون فقط متوجه نشدم واسه روزانه هم شانس دارم؟امیدوارباشم؟

حسام اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۹ ب.ظ

خواهش میکنم.آره انشا اللاه که قبول میشیدالبته فقط رتبه نیست باید تو مصاحبه هم قبول بشید.

رضا اردیبهشت ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۲ ب.ظ

آقا حسام میشه جواب منم بدید ، اگه می دونید
قربونت داداش
“سلام
کسی میدونه با ۱۸۰۰ کنترل یا ۱۵۰۰ مخابرات میشه روزانه مالک اشتر رو آورد یا نه ؟
ممنون اگه ج بدید
فداتون”

حسام اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ق.ظ

آقا رضا در مورد کنترل یا مخابرات اطلاعاتی ندارم اگر خدا قبول کنه امشب دارم میرم اعتکاف اگر از بچه های این رشته کسی رو دیدم ازش میپرسم.پنج شنبه شب جوابتون رومیدم.

کتایون اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۷ ق.ظ

سلام .من الکترونیک ۱۳۷۹ / مخابرات ۱۳۸۸ شدم. میخواستم بدونم روزانه مالک شانس دارم یا شبانه بزنم مطمئن تره؟شانس الکترونیکم بیشتره یا مخابرات ؟ چی بزنم که حتما قبول شم. و به نظرتون شبانه صنعتی اصفهان یا روزانه قزوین بهتر از مالک هستش؟

رضا اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۵ ق.ظ

ممنون میشم آقا حسام
قربونت

نازنین اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۵ ب.ظ

سلام تو رو خدا یکی به من بگه چندتا کد رشته میشه از مالک انتخاب کرد ؟؟؟
من شنیدم فقط دوتا می تونم انتخاب کنم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهر اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۷ ب.ظ

سلام حسام.یعنی اگه انتخاب اول بزنم مالک روزانه قبول میشم؟واسه مصاحبه باید چکار کنم؟

محمد اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۲ ب.ظ

سلام
دوستان کسی میدونه با ۱۴۰۰ مهندسی شیمی مالک اشتر قبول میشم؟؟
شبانه یا روزانه میارم؟؟؟
خواهشا کمک کنید

مهر اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۷ ب.ظ

سلام محمد.منم مهندسی شسمی ام.ولی ۲۰۰۰آوردم تو بیوتک۲۲۷٫تا جایی که من تو این دو روز گشتم میدونم شبانه ممکنه قبول شی

راضیه.ع اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۳ ب.ظ

سلام
با رتبه ۲۶۳ مهندسی شیمی گرایش بیوتک امید قبولی هست؟چه تو این دانشگاه چه دانشگاه های دیگه

پریسا اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۴ ب.ظ

سلام من امسال رتبه ۸۰۴ فیزیک رو اوردم.میشه راهنماییم کنید که ارزش داره شبانه مالک وبزنم.روزانش قبول میشم؟لطفازودجواب بدین.واسه انتخاب رشته میخام.مرسی

elahe اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۵ ب.ظ

سلام با رتبه ۸۰۰ ارشد مهندسی شیمی ممکنه دانشگاه مالک اشترو بیارم؟

رضا اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۴ ق.ظ

خانوم نازنین
بله فقط دو کد رشته میشه
از دفترچه بخونید ، قسمت پیوست ها (قسمت سوم) ص ۱۹۴ ، از پایین ، خط دوم

زهرا اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

سلام من ۲۵۰۰شیمی الیو۳۵۰۰پیشرانه شدم ایا ب ااین رتبه امیدی به قبولی مالک دارم

نازنین اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۸ ق.ظ

ممنون آقا رضا پس فقط دوتا از مالک انتخاب میکنم
واقعا متشکرم

مهر اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۷ ب.ظ

سلام میشه یکی کمکم کنه بگه من واسه اینکه مالک بیارم چطوری انتخاب رشته کنم؟

محمد اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۷ ب.ظ

سلام برای انتخاب دانشگاه مالک فقط باید دوتا از گرایش هاشو بزنیم چه روزانه چه شبانه؟؟؟؟؟؟//
بعد فرم خاصی باید پر کنیم ؟؟؟؟؟

مجتبی اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۳ ب.ظ

سلام من امسال یعنی ۹۳ رتبه ارشدم در رشته هوافضا شد ۲۲۰۰ یعنی شبانه مالک قبول میشم؟؟؟؟؟

بهروز اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۷ ب.ظ

با ۲۰۷ مهندسی شیمی بیوتکنولوژی میتونم مالک روزانه قبول شم؟رسما افسردم کمک کمک

بهروز اردیبهشت ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۲ ب.ظ

خانوم راضیه ع با کلی تحقیق بیو سهند تبریز۱۸۷اخرین رتبه روزانه

مجتبی اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۳ ق.ظ

بچه ها من با رتبه ۲۲۰۰ هوافضا جایی قبول نمیشم؟؟؟؟/ای خداااااااااااااااااااااا

مجتبی اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۵ ق.ظ

بچه ها کسی با رتبه بالای ۲۱۰۰جایی قبول شده؟منظورم هوافضا

مهر اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۶ ق.ظ

سلام برای تخمین رشته های قبولی برید سایت sanjeshserv

مجتبی اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

من رفتم تخمین رشته ولی هوافضا نداشت.کسی نمیدونه من با رتبه۲۲۰۰ایا شانس شبانه دارم یانه؟؟؟؟

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۲ ب.ظ

سلام آقا رضا
شرمنده رشته ای که مد نظرتون بود,کسی رو پیدا نکردم.ولی امیدوار باشید.

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۶ ب.ظ

سلام مهر
احتمالش زیاده.برا مصاحبه بای اطلاعات عقیدتی سیاسیت قوی باشه البته بیشتر عقیدتی براشون مهمه.

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام راضیه خانم
احتمال قبولیتون برا مالک وجود داره.فقط مصاحبه رو فراموش نکنید.

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۹ ب.ظ

سلام زهرا خانم انتخاب کنید شاید شبانه اونم با یه مصاحبه خوب قبول شدید.

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۱ ب.ظ

سلام آقا محمد
فرم خاصی فعلا نمیخواد.فقط دوتا انتخاب مالک رومیتونید بزنید.

حسام اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۴ ب.ظ

سلام آقا بهروز
امید هست اگر مصاحبه رو خوب بدید.

محمد اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۹ ق.ظ

سلام به نظرتون با رتبه ۱۳۹۷ امیدی به قبولی در مالک داشته باشم؟؟؟

مجتبی اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۲ ق.ظ

یکی به من بگه اخرش من شانس دارم بارتبه ۲۲۰۰ شبانه قبول بشم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهششششششششششششششششش جواب بدین
لطفا به من ایمیل کنید خواهشbiospacesolar@gmail.com.

مجتبی اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۴ ق.ظ

اقا محمد نظر شما چیه من با این رتبه ۲۲۰۰شبانه مالک قبول نمیشم؟؟؟؟؟چیکارکنم این کنگور هم کابوس شده

محمد اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۹ ق.ظ

سلام مجتبی
در رشته مهندسی شیمی پارسال تا ۱۴۰۰ شبانه گرفته

مهر اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام
من اطلاعات سیاسیم خوب نیست باید مثلا چیارو بدونم؟ترووووو خدا برام توضیح بدید یعنی چی فقط دو تا کد بزنم؟یعنی کلا دوتا انتخاب رشته کنم؟؟؟؟؟:-((

محمد اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۹ ب.ظ

مهر
از رشته های خاص فقط دو انتخاب از صد انتخابت باید باشه
تو نت سرچ کن تا اطلاعاتت بره بالا

نیلوفر اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۲ ب.ظ

باسلام
من در دورشته مهندسی شیمی وداروسازی شرکت کردم الان میخوام انتخاب رشته کنم فقط صدتاانتخاب برام بازشده یعنی بایدهردو گرایشمو باهم انتخاب رشته کنم؟ یعنی اول انتخابای داروسازیمو بزنم بعدمهندسی شیمی؟؟؟؟کمککککککک کمکککککک
باتشکر

مجتبی اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۵ ب.ظ

محمد این تکمیل ظرفیت چیه؟ایا تو تکمیل ظرفیت شانسی داریم با ۲۲۰۰قبول بشیم؟؟؟؟؟

فولیا اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۳ ب.ظ

سلام
من با رتبه ۵۰۰مهندسی شیمی و ۱۹۰ بیوتکنولوژی احتمال قبولیم هست؟
حالا باید حتما چادری باشیم؟تو دفترچه نوشته حجاب برتر

محمد اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۱ ب.ظ

سلام فولیا
شما رتبه خوبی اوردی به نظرم دانشگاه های بهتری میتونی انتخاب کنی

محمد اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۲ ب.ظ

سلام مجتبی احتمال همه چیز وجود داره
به نظرم اگر شرایطش رو داری از الان خودتو واسه کنکور سال بعد آماده کن

الهه اردیبهشت ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۱ ب.ظ

سلام.بچه ها با ۸۸۷ مهندسی شیمی و ۱۶۸ بیوتکنولوژی امیدی به قبولی روزانه مالک اشتر هست؟

رضا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۲ ق.ظ

سلام آقا حسام
خیلیم ممنون
خودم تحقیق کردم
برا بچه های سال بعد میگم:کنترل اصفهان ، احتمال کم و کنترل کرمان و صنعتی بابل احتمال زیاد – بیو صنعتی بابل رو هم احتمال زیاد میارم

مجتبی اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

سلاممحمد این واحد مجازی چیه؟ایا ارزش داره؟من بارتبه ۲۲۰۰ مجازی میتونم قبول بشم؟؟؟؟؟

لادن اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۰ ب.ظ

سلام بچه ها با رتبه ۱۳۹۴ صنایع مدیریت سیستم دعوت به مصاحبه میشم؟ لطفا راهنماییم کنید

مجتبی اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۷ ب.ظ

محمد ودوستان ارشد مجازی به نظرتون خوبه؟؟ترمی چقدره؟
کسی را میشناسید مجازی باشه راهنمایی کنه؟؟

رضا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۸ ب.ظ

سلام
من رشته ام مهندسی ربانیک
الکترونیک ۱۹۰۰ شدم
مکا ترونیک ۱۱۰۰
دانشگاه مالک مکانرونیک با الکترونیک قبول میشم؟؟
لطفا کمکم کنید

امیر رضا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۲ ب.ظ

سلام دوستان
کسی مینونه کمک کنه
چجوری باید توی مصاحبه ثبت نام کرد؟
لطفا…

شکیبا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۲ ب.ظ

سلام .من رتبه ۶۵۰ساخت وتولیدم .با این رتبه امیدی به قبولی در روزانه مالک هست؟این که این دانشگاه رو درچه اولویتی بزنی فرق داره؟چون میخوام مالک وبعد از دانشگاه شهر خودمون بزنم؟

فولیا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۱ ب.ظ

سلام محمد آقا
خوب چه دانشگاهی هایی می تونم انتخاب کنم که بهتر باشه؟
من اطلاعات چندانی ندارم.

محمد اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۸ ب.ظ

سلام فولیا
شیراز – اصفهان حتی شبانه های تهران

فولیا اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۰ ب.ظ

مرسی

حسام اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۵ ق.ظ

سلام امیر رضا
شما فقط باید انتخاب رشته کنید بعد اگر جز چند برابر ظرفیت باشید براتون یه تاریخ مشخص میکنن که برید برا مصاحبه.نتایج دعوت به مصاحبه معمولا نیمه دوم خرداد میاد.

سعیده اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۷ ق.ظ

سلام بچه ها من اراکی هستم و رتبه ام در مهندسی پلیمر شده ۲۰۷ بنظرتون روزانه مالک رو میارم یا بمونم شبانه اراک سنگینترم/

محمد اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۹ ب.ظ

سلام صد در صد شبانه اراک

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۲ ب.ظ

سلام
من احکام خوندم تقریبا مطالب بلدم اما واسه مصاحبه سیاسی باید چیاروبدونم و چطوری جواب بدم؟
میدونید هزینه شبانه با پول خوابگاه تهران چقدر میشه؟

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۶ ب.ظ

سعبده جون
منم اراکی ام اگه جای تو بودم حتی شبانه اراک میموندم حیف که رتبم نمیذاره:-(

محمد اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۱ ب.ظ

مهر
رتبه تو چند شده؟

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۳ ب.ظ

من ۲۲۷بیوتکنولوژی ام

سما اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۳ ب.ظ

مهر عزیز
به نظر من مالک شبانش بدرد ساکنین تهران میخوره نه شهرستان
من جای شما بودم از شهر خودم انتخاب میکردم
اراک حتی شبانش برای ساکنین اونجا خیلی بهتره اونو در الویت قرار بدید
خرجت میره بالا مخصوصا اگر بخوای اطراف دانشگاه خونه بگیری چون دانشگاه برای شبانه خوابگاه در نظر نگرفته
البته من شنیدنم تو شاهین شهر اصفهان خوابگاه گرفتن راحت تره حتی برای شبانه ها البته اگر دختر باشی
حتی واسه تهرانیا ساکن غرب هم لویزان رفتن و برگشتن سخته!
این فقط در حد یه راهنمایی بود ولی بهتر آدم واقع بین باشه و چشم بسته انتخاب نکنه… حالا انشالله برای مصاحبه برید اونجا متوجه منظور من میشید
موفق باشی

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۴ ب.ظ

من ۲۲۷بیوتکنولوژی ام شدم :-(

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۷ ب.ظ

من دیگه انتخاب رشته کردم تو سایت سنجش تمام شد.آخه اراک بیوتکنولوژی نداره که:-((
یعنی تقریبا چقدر درمیاد واسم؟

سما اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۱ ب.ظ

من از رشته شما اطلاعی ندارم
خودم برق می خونم
سازمان سنجش امکان ۵ بار ویرایش هم گذاشته
من از خونه های دانشجویی و خوابگاهایی که به صورت خصوصی اداره میشه خبر ندارم ولی میدونم یه آپارتمان ۴۰ متری تو لویزان بدون امکانات خاصی حداقل ۳ میلیون ماهی ۴۰۰ میشه باز شما میتونید با چندتا پانسیون تو تهران تماس بگیرید .
فقط حواستون باشه با کسی همخونه نشید !

حامد اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۶ ب.ظ

بچه ها بنظرتون با رتبه۱۳۹۷ دعوت به مصاحبه در رشته تسلیحات میشم؟؟؟؟؟

مهر اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۳ ب.ظ

وای خیلی بده که:-(( :-( ( :-( ( :-( ( :-( (

یوسف اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۶ ب.ظ

سلام یکی به من بگه با رتبه ۱۲۰۰ مهندسی شیمی شبانه مالک اشتر قبول شد

سما اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۷ ب.ظ

هرچی خدا بخواد همون میشه
شما هم نگران نباشید خدا بزرگه انشالله که انتخاب های بهترتون رو قبول میشید
این قبول بشید باز میشه تو انقلابی جایی خوابگاه بگیرید قیمتاش بهتره

بهروز اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۷ ب.ظ

. سلام از بچه های بیوتکنولوژ کسی از قبولی های پارسال خبر داره؟من۲۰۷ شدم یکی میگه صنعتی سهند قبول میشم یکی میگه حتی شبانه هم قبول نمیشم-حالا موندم اصلا نمیتونم امیدوار باشم یا نا امید مطلق بعدم مالک اشتر میگن رتبه مهمه مصاحبه فرمالیتست

حامد اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۴ ق.ظ

سلام کی مشخص میشه که برای مصاحبه قبول شدیم یا نه؟؟

مهدی اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان
هرچی خوندم کامنتی در مورد مکانیک ندیدم!!
من رتبه م ۱۶۵۰ طراحی کاربردی هستش…امیدی به طراحی کاربردی مالک داشته باشم؟ در ضمن من بوعلی همدان روزانه هم احتمال داره قبول شم.حالا کدوم بهتره بوعلی یا مالک؟

امیر رضا خرداد ۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۴ ق.ظ

ممنون حسام جان

علیرضا خرداد ۳م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۰ ب.ظ

سلام بچه ها
لطفا راهنمائیم کنین خیلی خیلی ممنونتون میشم
با رتبه ۵۸۴ کنترل تسلیحات روزانه مالک قبول میشم
اگه روزانه نشد شبانه نظرتون چی هستش ؟؟؟؟؟؟
مرسی

marrjan خرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

من رتبه ۳۵۰ پلیمر هستم آیا امکان قبولیم وجود داره؟

الهه خرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۱ ق.ظ

سلام بچه ها کسی نمیدونه با ۸۸۷ مهندسی شیمی یا ۱۶۸ بیوتکنولوژی روزانه قبول میشم یا نه؟
ممنون.

مهر خرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۰ ب.ظ

سلام تو سایت زدن سیزدهم معلوم میشه کیا واسه مصاحبه دعوت شدن

آرمیتا خرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۱ ب.ظ

۱۳/۳/۹۳
روز از این نحس تر نبوددددددددد
چرا این همه ۳ داره :( (((((

سارا خرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۴ ب.ظ

بپه ها واقعا اگه چادری نباشی ردت میکنن؟؟
من چادری نیستم اما حجابم کاملا رعایته…
ینی امید نداشته باشم که قبولم کنن؟؟

اسم خرداد ۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۷ ق.ظ

با ۳۵۰۰ الکترونیک شانسی برا شبانه مالک دارم خودم که ۵۰ درصد شانس میدم

سارا خرداد ۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

شانستون کمه…ینی یکی از اساتید گفتن…
اما من امیدوارم دعوت شین

milad خرداد ۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۹ ب.ظ

سلام من رتبم شده ۳۶۰۰ مهندسی عمران به نظر شما امکان قبولی تو مالکو دارم؟پارسال با ۴۱۰۰ هم قبولی داشته!
لطفا با اگاهی جواب بدید
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

milad خرداد ۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۹ ب.ظ

واسه پدافند غیر عامل میگم.

atila خرداد ۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۹ ق.ظ

salam ba rotbe 1081 mishe be roozane arshade hava fazaie malek omidvar shod

مهر خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۸ ب.ظ

مگه نگفتن امروز اسامی رو اعلام میکنن.پس چرا خبری نیست؟؟

حامد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۷ ب.ظ

بچه سنجش زده برید ببینید به مصاحبه دعوت شدین

غلام خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۳ ب.ظ

تو مالک که اطلاعیه ای نیست ؟ خبری کسی ازش نداره؟

atila خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۶ ب.ظ

من با رتبه ۱۰۸۱ هوا فضا به مصاحبه روزانه دعوت نشدم.آیا کسی هست رتبش نزدیک من باشه و دعوت شده باشه

حامد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۰ ب.ظ

بچه ها برای صفحه باز شده و زده کد رشته و نام ارگان مصاحبه کننده که همون مالک اشتر هست
یعنی دعوت شدم ؟؟؟؟

اسم خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۳ ب.ظ

من با ۳۵۰۰ الکترونیک دعوت نشدم کسی هست رتبش از من با لا باشه دعوت بشه راستی اگه کسی دعوت بشه یعنی انتخابای قبل از مالک قبول نشده من انتخاب ۱۰۰ دم زده بودم

محمد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۵ ب.ظ

سلام.من با ۱۳۵۰ شبانه ایرو و سازه تهران دعوت به مصاحبه شدم. ولی تو سایت مالک هیچ خبری از زمان مصاحبه نیست؟!!

حامد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۵ ب.ظ

محمد جان
شما وقتی مشخصاتت رو زدی فقط صفحه بازشد و زده بود مشخصات ثبت نامی و زیرش کد رشته و نام ارگان مصاحه کننده؟

مهر خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۶ ب.ظ

بچه ها من رفتم شماره پروتده و مشخصاتم زدم بهد دیدم دو تا کد رشته ای که واسه مالک زدم رو نوشته یعنی دعوت شدم؟

آرمیتا خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۵ ب.ظ

آره دعوت شدی منم دعوت شدم :)

مهر خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۸ ب.ظ

تبریک ایشا الله که قبول شیم
حالا مصاحبه کی هست؟

آرمیتا خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۰ ب.ظ

راستی لطفا هر کس از اطلاعیه دانشگاه شاهد و مالک اشتر برای مصاحبه با خبر شد لینکشو اینجا بذاره ممنون .

محمد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۷ ب.ظ

اره حامد جان. همینو زده بود که میگی.مگه این به معنای دعوت نیست؟

محمد خرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۶ ب.ظ

من پدافند نوبت دوم دعوت شدم واسه مصاحبه نمیرم میگن خیلی رشته چرتیه…. تازه شهریه اش هم ترمی یک وپونصد به بالاست خوابگاه هم نمیدن …تضمینی واسه استخدامم نداره

الهه خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۸ ق.ظ

سلام بچه ها من با ۸۸۷ مهندسی شیمی دعوت نشدم ولی با ۱۶۸ بیوتکنولوژی دعوت شدم. کسی نمبدونه بیو خوب هست یا نه؟ ارزش داره برای مصاحبه برم؟

مجتبی خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۶ ق.ظ

بچه ها اینهایی که دعوت نشدن اخرش چی میشن؟یعنی دیگه تمام؟؟؟؟دیگه ایا بازهم تکمیل ظرفیت انجام میشه؟؟لطفا جواب بدید
مجتبی

مجتبی خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۷ ق.ظ

بچه ها اینهایی که دعوت نشدن اخرش چی میشن؟یعنی دیگه تمام؟؟؟؟دیگه ایا بازهم تکمیل ظرفیت انجام میشه؟؟لطفا جواب بدید

sana خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۹ ق.ظ

سلام،کسی میدونه پارسال مخابرات رمز تا چه رتبه ای قبولی داشته ؟من رتبم ۲۸۰۰مخابرات شده و برای مصاحبه هم دعوت شدم ولی نمیدونم چند درصد احتمال قبولی هست؟

سارا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۱ ق.ظ

من تا جایی که میدونم پارسال تا ۲۵۰۰ رمز شبانه قبول شده
احتمال اینکه قبول شی زیاده سنا جون(ثنا جون…)

سارا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۱ ق.ظ

@مجتبی:
تکمیل ظرفت که میوفته واسه ۳_۴ ماه دیگه اگه اشتباه نکنم…

پریسا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۴ ق.ظ

باسلام من واسه کارشناسی ارشد دیپلماسی کنترل تسلیحات دانشگاه مالک اشتر مجاز شدم اما هر کاری کردم انتخاب رشته کنم نشد چرا؟در حالیکه تو شرایط پذیرش نوشته بود خانم ها میتونن در صورت مجاز شدن انتخابش کنن خواهش میکنم جواب بدید ممنون.

مریم خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۵ ق.ظ

سلام.کسی میدونه مصاحبه برق مخابرات چه روزیه؟
ممنون میشم بگید.

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۳ ق.ظ

من هم شبانه و هم روزانه مالک قبول شدم نمیدوم کدومارو رو برم ؟میشه هردو رو رفت؟ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۴ ق.ظ

مریم جان اطلاعیه اش احتمالا ۱۷ ام میاد

مهر خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

سلام
زمان مصاحبه هنوز ممعلوم تشده؟؟

مهر خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۱ ق.ظ

سلام
زمان مصاحبه هنوز معلوم نشده؟؟

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۶ ب.ظ

@مهر
نه هنوز معلوم نیست احتمالا شنبه معلوم میشه الان تعطیلات رسمیه!

سارا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

@آرمیتا
آرمیتا جون خوبی؟؟؟میشه هردو رو رفت به خاطر اینکه زمان مصاحبه هاش متفاوته..
ینی یه روز واسه روزانه ها و یه روز واسه شبانه هاست
شانستو از دست نده هردو رو برو..میدونی که چند برابر ظرفیته پس حتما شبانه رو هم برو…

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۷ ب.ظ

@سارا

ممنون سارا جان مرسی گلم من تو شاهدم دعوت به مصاحبه شدم کارم در اومده هی باید برم این ور اون ور امیدوارم مصاحبه ها تو یه روز نباشه !=))

امیر ضا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان
همه مصاحبه ها تهران برگزار میشن؟
یعنی رشته هایی مثل قدرت که دانشگاهش شاهین شهر است ، مصاحبه تهران برگزار میکنن؟

مهر خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۱ ب.ظ

منم هم روزانه هم شبانه دعوت شدم یعنی دو بار باید برم مصاحبه مالک؟

مهر خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۱ ب.ظ

منم هم روزانه هم شبانه دعوت شدم یعنی دو بار باید برم مصاحبه مالک؟:-(

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۵ ب.ظ

پارسال قدرت تو شاهین شهر بود

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۸ ب.ظ

@مهر
ظاهرا که اینجوریه حالا یکیشو بری اونجا میتونی بپرسی

مرضیه خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۳ ب.ظ

الهه مهندسی شیمی مالک اشتر گرایش فرایندش خوبه ولی بیوتکنولوژیش افتضاحه من پارسال بیتکنولوژیش را قبول شدم رفتم اما بعد یه ترم منو چند تایی انصراف دادیم وقت تلف کردن بود

zana خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۶ ب.ظ

salam bacheha manam dawat shodam…faqat kesi nemidoone tarixe mosahebash chandome?

zana خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۷ ب.ظ

salam bacheha manam dawat shodam…faqat kesi nemidoone tarixe mosahebash chandome? mamnoon j bedin

sana خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۰ ب.ظ

ممنون ،دوست عزیز.
بچه ها شما میدونید مصاحبه دانشگاه شاهد چه جوریه،اگه میدونید لطفا جوابتون رو به میلم بفرستید.songster.1988@gmail.com

zana خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۱ ب.ظ

dar zemn rotbam 1400 moxaberat shodam …tasiri too qaboolio mosahebe dare?

آرمیتا خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۰ ب.ظ

@zana
سلام مخابرات چه گرایشی دعوت شدی؟
اطلاعیه دعوت هنوز نیومده رو سایت !

الهه خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۷ ب.ظ

ممنون مرضیه جون.من شنیدم واسه انصراف از رشته هی روزانه باید به دانشگاه یه هزینه ای بدی درسته؟

مرضیه خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۸ ب.ظ

ما فقط یک ترم اونجا بودیم که کار تحقیقاتی وعملی هنوز انجام نداده بودیم وهزینه ای ندادیم ولی به خاطر انصرافون از آزمون سال بعد که امسال باشه محروم شدیم که البته تقریبا همگی به دانشگاه علوم وتحقیقات رفته بودیم

مرضیه خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۱ ب.ظ

بازهم تاکید میکنم من از رشته های دیگه اطلاعی ندارم فقط بیوتکنولوژی را خبر دارم که اساتیدی با بار علمی بسیار کم که بدون جزوه حتی یک کلمه هم نمیتونن درس بدن

محمد خرداد ۱۴م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۱ ب.ظ

بچه ها هوافضاش جچوریه؟کسی خبر داره؟

zana خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۲ ق.ظ

@آرمیتا
گرایششو نزده بود…نمیدونم فکد کنم اونجا مشخص می کنند

بهروز خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۹ ق.ظ

مرضیه خانم بدترین رتبه کلاستون تو روزانه چند بود؟ من با ۲۰۷بیوتکنولوژی امید وار باشم یا نه کلا مصاحبه نرم؟

آرمیتا خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۲ ق.ظ

@zana
عزیزم مگه اصلاحیه دفترچه رو ندیدی؟اونی که گرایشش رو نزده بود تو اصلاحیه زده شد مخابرات گرایش میدان .شما رتبه ات خیلی خوبه حتما قبول میشی از همین الان تبریک :)

مرضیه خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم ۱۷۰ یا نهایتاحدود۱۸۰ بود من خودم ۱۶۵ بودم

مرضیه خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

آقا بهروز به نظر من اگر در آینده قصد اپلای ویا پیدا کردن کار خوبی را داری مالک اشتر نروچون قضیه اپلای از طرف آمریکا واغلب کشورهای اروپایی کلا برات منتفی میشه در ایران کار هم به سختی میشه با این رشته وبه خصوص دانشگاه پیدا کرد.

nazgol خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

سلام
طبق امار سال قبل اگه مالک تهران یا اصفهان هر کدومو قبول بشی یا روزانه و شبانه فرقی نمیکنه فقط یه جا برا مصاحبه میرید یا تهران یا اصفهان هر کدوم بهتون نزدیک تره زمان مصاحبه هم احتمالا شنبه اعلام میشه چون الا تعطیلات رسمی هست

الهه خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۹ ب.ظ

ببخشید مرضیه خانم یه سوال دیگه هم داشتم، شما بیو اصفهان را نزده بودید؟ چون من بعد از مالک اشتر دانشگاه اصفهان را زدم و الان پشیمونم چون کارشناسی اونجا بودم میترسم نرم مصاحبهو ااصفهان را بیارم. به نظرتون چکار کنم؟

zana خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۴ ب.ظ

@آرمیتا ای داد بیداد اصلا حواسم نبود گرایش میدانو اول زدم…میگن میدان خیلی سخته…بدبخت شدم رفت :(

آرمیتا خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۵ ب.ظ

@ zana
خدا نکنه
آره میدان سخت تره ولی نه دیگه تا اون حد… از بچه های برق که سخترین رشته مهندسی رو خوندن این حرفا بعیده :) رتبه ات که خوب بود سیستم میزدی ! حالا شاید اصلا انتخاب های بهترت رو قبول شی… دانشگاه های بهتر …
هنوز هیچی معلوم نیست !!توکلت به خدا باشه …

مرضیه خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۰ ب.ظ

یادمه اول همه روزانه وشبانه های تهران به جز مالک اشتر را زدم بعد همه روزانه های شهرستان را زدم آخر سر مالک اشتر را زده بودم.

مجتبی خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۱ ب.ظ

بچه ها سلام.من رتبه ام هوافضا ۲۱۰۰ شده مجاز شدم ولی دعوت به مصاحبه نشدم.ایا تکمیل ظرفیت برا ی مالک اشتر بازهم انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟چه تاریخی؟؟؟؟اصلا امیدی به قبولی داشته باشم یانه؟؟؟چرا برق با ۳۲۰۰ دعوت شده ولی من نه؟؟؟؟کسی تجربه داره بگه چی میشه؟؟خواهشا هرکی میدونه ج بده ممنون میشم.مجتبی

سعید خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۶ ب.ظ

من با رتبه ۸۱۱ روزانه سازه هوایی و روزانه مهندسی فضایی مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم ۰

مهر خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۰ ب.ظ

سلام
بچه ها فرقی نمیکنه واسه مصاحبه برمی اصفهان یا تهران؟
یعنی اگه بری اصفهان واس مصاحبه اگه قبول شی باید دانشگاه هم بری اصفهان؟

محمد خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۶ ب.ظ

سلام
با ۷۰۰ امیدی به روزانه سازه های هوایی هست؟
آیرودینامیک چطور؟

سارا خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۲ ب.ظ

@آرمیتا
موفق باشی دوستم…
منم واسه مخابرات میدان و رمز دعوت شدم :دی
دوستان مخابراتی اعلام وجود کنید ببینم کی به کیه امید داشته باشم قبول بشم یا نه :دی

سارا خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۵ ب.ظ

@Zana
دوستم رتبه توی قبولی فعلا در مرحله مصاحبه بی تاثیره
یکی از دوستام پارسال با رتبه ۲۳۰ مخابرات رفت برای مصاحبه و مصاحبه رد شد
بنابراین اول مصاحبه :دی
من امید ندارم مصاحبه قبول شم میگن خیلیییییی سخته

zana خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۶ ب.ظ

@آرمیتا
اصلا نمیدونم چه جوری شد که این جوری شد…میدونم برق سخته ولی دیگه خداییش نمیکشه از ترس سربازی میخوام ارشد بخونم :دی توکل به خدا ببینیم چی میشه

zana خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۹ ب.ظ

@سارا
سلام رتبه ت چند شد؟…بعد چه جوری واسه دو تا گرایش دعوت شدی ولی من نه؟…منم دو تا مالک اشتر زدم ولی…منم امیدی به قبولی تو مصاحبه ندارم

nazy خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۲ ب.ظ

اقا سعید
شما سازه رو نمی یارید ولی مهندسی فضایی چرا منم با ۹۰۷ دعوت به مصاحبه شدم برا فضایی ولی برا پیشرانش تهران حتی دعوت به مصاحبه هم نشدم

مجتبی خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۸ ب.ظ

کسی نمیدونه با رتبه۲۱۰۰ جایی نمیشه قبول شد؟رشته هوافضا؟؟؟؟/کسی نیست ج بده؟؟/دیگه تکمیل ظرفیت مالک اشتر غیر این نداره؟؟؟/

سارا خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۱ ب.ظ

@zana

من هردو رو شبانه زدم چون نمیخواستم ریسک کنم..بنابراین هردو برای شبانه دعوت شدم…شما روزانه دعوت شدین دیگه؟؟؟
بعد مخابرات سیستم یه مقدار رتبه های پایین تر رو دعوت میکنن (روزانه)چون بچه ها بیشتر میرن..اما تعجب میکنم شمارو چطور دعوت نکردن؟؟؟؟

nazy خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۴ ب.ظ

اقا مجتبی فکر نمیکنم جایی قبول بشید معلوم نیست برا امسال تکمیل ظرفیت باشه یا نه

مجتبی خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۴ ب.ظ

ممنون نازی جون.نازی به نظرت اگه تکمیل ظرفیت باشه من قبول بشم؟؟؟

مجتبی خرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۸ ب.ظ

بچه ها به نظرشما من با رتبه ۲۱۰۰ اگه باز تکمیل ظرفیت بشه قبول بشم؟؟؟؟/رشته هوافضا؟؟؟سالهای پیش یادم حتی تا سه بار هم تکمیل ظرفیت ارشد بود

بهروز خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۵ ق.ظ

مرضیه خانم یه سوال دیگه با رتبه من یعنی ۲۰۷ در کل اصا جایی قبول میشم؟ مثلا شبانه سهند تبریز؟ هیچ جا نتونستم خبر بگیرم هر کی یه چی میگه بیوتکنولوژی جدا رشته مرموزیه :-(

الهه خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۶ ق.ظ

آقای بهروز چون بیو یه رشته ی شناوره سالهای مختلف فرق میکنه. دو سال پیش یکی با رتبه حدود ۲۶۰ شبانه اصفهان آورده بود.

zana خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۴ ق.ظ

@ سارا
بله روزانه قبول شدم…نمیدونم انتخاب بعدیم الکترونیک زده بودم…به نظرتون رتبه تاثیر داره تو مصاحبه؟

مجتبی خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۹ ق.ظ

نازی خانوم شما با رتبه ۹۰۷ فرمودین سازه های فضایی -شبانه یا روزانه -تهران یا اصفهان کدومشون قبول شدین؟بعد از بین دو تا انتخاب رشته مالک فقط یکیشو ثبول شدین یعنی پیشرانش چون روزانه تهران زده بودین قبول نشدین اگه شبانه تهران میزدین آیا قبول میشدین؟

nazy خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۷ ق.ظ

اقا مجتبی
من انتخاب اولم پیشرانش تهران روزانه و بعدیش فضایی تهران روزانه بود که پیشرانش به مصاحبه دعوت نشدم ولی فضایی چرا طبق امار پارسال من باید پیشرانش حتی قبول میشدم ولی مثل اینکه امسال پیشرانش خیلی طرفدار داره حتی بیشتر از سازه
اگه شبانه تهران میزدم یا روزانه اصفهان میزدم حتما قبول میشدم

سارا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۰ ق.ظ

@zana
آقای زانا بهتون که گفتم در مرحله اول که مصاحبه هستش واسشون رتبه بی تاثیره..دوستمو که گفتم براتون
اما اگه مصاحبه قبول شین اون موقع بله موثره خیلی هم موثره
امیدوارم هم شما قبول شید هم من…

zana خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۶ ب.ظ

@ سارا
ممنون از راهنماییتون سارا خانوم…خدا بزرگه.ایشالله که قبول میشیم

آرمیتا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۶ ب.ظ

@سارا
مرسی سارا جان تو هم همین طور فعلا که خدا رو شکر آقای zana با این رتبه خوبش رغیب ما نیسسسسسسس :) :):)D:

مریم خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۲ ب.ظ

سلام.دوستان کسی در مورد مخابرات گرایش میدان اطلاع داره که چطور رشته ای هست؟ کارش کجاست؟ خیلی سخته؟

سارا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۸ ب.ظ

@مریم
رتبت چند شده مریم جون؟؟؟؟

سارا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۵ ب.ظ

@آرمیتا
رغیب منم نیستن :دی
چون من شبانه ام :دی
هورا هورا هورا :دی

saber خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۸ ب.ظ

کسی به دادم برسه

با رتبه ۱۹۰فیزیک
و ۷۹ فوتونیک برم مصاحبه دانشگاه مالک اشتر
در رشته لیزر
یعنی ارزش داره قید دانشگاهای تهران را بزنم و برم مالک اشتر اصفهان؟؟

فقط به دادم برسین برم؟؟؟

zana خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۷ ب.ظ

@ آرمیتا
@ سارا
بابا رغیییب چیه :دی… من باخودم رقابت میکنم :دی :دی
من که امید زیادی به قبولی ندارم برینخوش باااااشییین :)

zana خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۰ ب.ظ

@مریم
خیلی گرایش اسونیه…کلا باید قید هر چی تفریح بزنیییی :دی

سارا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۵ ب.ظ

@zana
ُسلام :دی
نه من رغیبی واسه خودم نمیبینم کارم درسته من :دی
من اطلاع بهم رسیده که با رتبه ۱۰۰۰ الک روزانه دعوت نشدن :دی
خوب شد من شبانه زدم….

saber خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۸ ب.ظ

کسی اینجا نیست به داد ما برسه
دانشگاهای تران یا مالک اشتر اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saber خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۱ ب.ظ

تران= تهران

از افرادی که در مالک میخونن اینجا کسی نیست جواب ما را بده

آرمیتا خرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ب.ظ

@سارا

عزیزم رتبه ات چند شده انقدر به خودت امیدواری؟:)
من که همش یه دو سه هزار تایی با۱۴۰۰ اختلاف داره رتبم =)) چیزی نیس که با یه مصاحبه خوب حله :) =))

سیامک خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

سلام
من مکاترونیک ۱۳۰۰ شدم امکان قبولی روزانه مالک هست ؟؟

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۸ ق.ظ

@آرمیتا
نه من خیلی فاصله ندارم…بعد چون شبانه زدم امیدم بیشتره…
بله مهم مصاحبست الان :دی

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۲ ق.ظ

@آرمیتا جونی اصن رشتت چی هست گلم؟ :دی
شیمی؟

مجتبی خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۹ ق.ظ

من با رتبه ۲۱۰۰هوافضا جایی قبول نمیشم؟؟؟؟یکی ج بده لطفا؟؟دیگه تکمیل ظرفیت در کار نیست؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۰ ق.ظ

@سارا
منم برقم مخابرات رمز شبانه و کنترل روزانه.

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۷ ق.ظ

سلاام
تاریخ مصاحبه ها معلو نشد؟؟؟؟؟؟

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۸ ق.ظ

سلاام دوستان
تاریخ مصاحبه ها معلو نشد؟؟؟؟؟؟

sana خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۵ ق.ظ

اینا چرا اینجورین تازه اومده تو سایت زده زنگ نزنید،اعلام میکنیم کجا وکی بیاید مصاحبه(البت جملاتش کمی متفاوته)

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۴ ق.ظ

@sana
سلام sanaجون
شما رشتتون چیه؟:-)

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۴ ق.ظ

@sana
سلام sana جون
شما رشتتون چیه؟:-)

مریم خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

@zana
یعنی در اون حد سخته؟
یا امام زمان
حالا درساش چی هست؟

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۲ ق.ظ

@saber
یکی از آشناهای ما پارسال فوتونیک ۶۲آوردومیگفت داسه یه کار تحقیقاتتی رفتیم مالک اما اصلا گروه فیزکش خوب نبوده این تنها چیزی که از فوتونیک مالک میدونم

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

بچه ها اصلا من با ۲۲۷ بیو روزانه میتونم مالک قبول شم؟

sana خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۰ ب.ظ

سلام عزیزم، الکترونیکه .شما رشتتون چیه؟

saber خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۱ ب.ظ

ممنون از مهر

منظورم اینه واسه اینده در دانشگاهای تهران بخونی خوبه(مثل بهشتی امیر کبیر مدرس)

یا اینکه در مالک اشتر بخونی؟

اخه اونجا زیر نظر وزرارت دفاع هست امیدی به اینده اش هست؟

یعنی فارغ التحصیلان اونجا می تونن در وزارت دفاع باشن؟؟

مهر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

@sana
عزیزم من مهندسی شیمی ام اما واس بیوتکنولوژی مالک دعوت شدم
@saber
میپرسم اطلاع میدم

sana خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

@مهر

گلم،انشاءالله که تو مصاحبه هم قبول میشین .

رضا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۰ ب.ظ

سلام بچه ها ارشد عمران تا چه رتبه ای واسه مصاحبه دعوت شدند .روزانه و شبانه ؟

zana خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۳ ب.ظ

@سارا
آفرین به این اعتمااد به سقف خوشم اوووومد :دی
خوب شد شبانه زدی چون روزانه قبول نمیشدییییییی :دی

zana خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۶ ب.ظ

@ مریم
باور کن….دقیقا نمیدونم…ولی همون ادامه آنتن و مایکروویو هستش…کلا طراحی آنتن و بررسی امواج الکترومغناطیس و مباحثی که ملمووس نیستند…
من که خودم اشتباهی میدان زدم :دی

محمدعلی شاپوری خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۷ ب.ظ

سلام لطفاراهنمایی بفرمایید مصاعبه تحصیلات تکمیلی رشته هوافضا کی وکجاانجام می پذیرد.ضمناداخل سایت مربوطه هیچگونه اطلاعاتی داده نشده.

وحید خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۷ ب.ظ

سلام دوستان از بچه های مکانیک ساخت کسی هست؟؟؟؟؟

مریم خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۰ ب.ظ

@zana
یعنی برا میدان دعوت شدی؟

جواد اراضی نژاد خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۰ ب.ظ

سلام.لطفا هر کسی اطلاع داره در اختیار بذاره . من مهندسی شیمی ۳۹۹ شدم . روزانه مالک انتخاب ۳۷ و ۴۲ ام بوده و به مصاحبه دعوت شدم . مطمعن هستم که خیلی از انتخاب های قبلم رو مثل دانشگاه شیراز و اصفهان و … اینها رو قبول میشم . اگه مصاحبه قبول بشم به ترتیب اولویت گزینش انجام میشه و به انتخاب مالک اشتر نمیرسه یا باز هم میتونم از بین اون قبلی ها و مالک یکی رو انتخاب کنم ؟
لطفا اگر کسی میدونه بگه

saber خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۸ ب.ظ

در جواب اقای جواد اراضی نژاد:
بعد اینکه مصاحبه شد و قبول شدی سازمان سنجش از اول شروع میکنه به ظرفبت پر کردن و تا انتخاب ۳۷ قبول نشدی
اون موقع رشته وارد اشتر وارد کار میشه و در صورت داشتن ظرفیت قبول میشی(و اگر مصاحبه قبوا نشی خود به خود انتخاب ۳۷ رد میشه)

جواد اراضی نژاد خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۷ ب.ظ

خیلی ممنونم از جوابتون

ebi خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۱ ب.ظ

برو بچه های بیوتکنولوژی کیارو با چه رتبه دعوت به مصاحبه کردن؟بگید لطفا

آذر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۶ ب.ظ

من با رتبه ۲۱۴ بیوتکنولوژی میکروبی دعوت به مصاحبه شدم!

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۰ ب.ظ

@zana
اتفاقا قبول میشدم….
تو مصاحبه هم قبول میشم اما شما قبول نمیشدی :دی

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۰ ب.ظ

@آرمیتا
اوا پس هم رشته ای هستیم…
موفق باشی بانو

آرمیتا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۷ ب.ظ

@سارا
مرسی گلم
تو هم همین طوررررررر

مریم خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۶ ب.ظ

من با ۲۹۷ بیوتکنولوژی واسه شبانه دعوت به مصاحبه شدم به نظرتون امیدی هست قبول بشم؟

مریم خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۷ ب.ظ

آذر واسه روزانه یا شبانه دعوت شدی؟

مرضیه خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۱ ب.ظ

,

مریم خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۳ ب.ظ

دوستان یه سوال
برا مصاحبه اولش ۴۰ تا سوال ۴ گزینه ای میاد؟
یا فقط شفاهی میپرسن؟

اسی خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۲ ب.ظ

بچه ها سلام من مهندسی تسلیحات گرایش مهمات روزانه دعوت شدم به نظرتون می ارزه برم برا مصاحبه آیا بعد از آن کار برام فراهمه یا نه کسی از بچه ها هست تسلیحات قبول شده باشه لطفا رتبشو بگه

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

@آرمیتا
حالا چند شد رتبت :دی

آرمیتا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۶ ب.ظ

@سارا
این سوالو که من اول پرسیدم ;)
۲۱۰۰
شما چطور؟

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۱ ب.ظ

@آرمیتا
من نزدیگای ۲۰۰۰ شدم :p
اهل تهرانی دیگه؟؟؟

سارا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ب.ظ

@آرمیتا
من فک کنم روزانه کنترل رو قبول شی دوستم
اول زدی دیگه روزانه رو؟؟؟
منم کنترل دوس داشتم :( ((

آرمیتا خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۲ ب.ظ

@سارا
بله تهرانم
من جفتشو دوس دارم…ترسیدم قبول نشم شبانه ام زدم
خو روزانه بهتره …
انشاالله هر چی صلاحمونه واسمون پیش بیاد …
درگوشی بگم من پایه کنترلم افتضاحه :) ولی خو دوس می دارمش

آذر خرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۳ ب.ظ

روزانه

zana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۸ ق.ظ

@ مریم
بله واسه میدان دعوت شدم

zana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۰ ق.ظ

@سارا
اره آره صد در صد قبول میشدی :دی
اااا من مصاحبه قبول نمیشم؟…من از الان خودمو تو دفاعیه ارشدم تو متلک میبینم :دی

zana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۲ ق.ظ

@ آرمیتا و سارا
نگران نباشین شما هام رتبتون بد نیست…ته تهش شبانه ملایر قبول میشین

بهروز خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۳ ق.ظ

من با ۲۰۷ بیوتکنولوژی روزانه دعوت شدم ولی امیدی نیست

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۳۸ ق.ظ

@zana
آغای زانااااااااااا برووووووووووووو
میبینم اون روزیو که از مصاحبه برگشتی و میگی من هیچی بلد نبودم….
نگی نگفتم….:دی
کمک خواستی بیا بهت جزوه بدم بری بخونی..گناه داری با این رتبه بری زابل :دی

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۶ ق.ظ

@همه کلا :دی
با ۴۵۰۰ به مخابرات رمز شبانه دعوت شدن…خیلی جالبه ها…

آرمیتا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ق.ظ

@zana
حالا باز من و سارا ملایر قبول میشیم شما چی باید وسایلتو جمع کنی بری سربازی :) =))

saber خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۵ ق.ظ

افرادی که در تهران هستن راهنمایی کنن
ایا ارزش داره از دانشگاهای تهران بگذری و بری مالک اشتر؟

اعه کی میخواد بره سربازی ، من یکم تیر میرم هرکی همسفر هست یکم تیر اعلام کنه

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۸ ق.ظ

@آرمیتا
جوابت دندون شکن بود دوستم ===))))

zana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۱ ق.ظ

@سارا و آرمیتا
خوش بااشین تا روز مصاحبه :دی
من از اوناییم که برگ برندمو تا روز موعد روو نمیکنم :دی
حالا بین خودمون باشه اگه جزوه یا چیزی دارین بدیین منم بخوونم :دی
واسه افزایش اطلاعات عمومیم میگم ها نه مصاحبه :دیییییییییی

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۸ ق.ظ

@zana
جزوه نمیخواد که سوال داری بپرس جواب میدم :دی
دراین حد من آمادم….:دی

محمد خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

من بارتبه ۱۰۰۰روزانه مالک اشتر تههران قبول شدم اگر ازمصاحبه قبول نشم چه امیدی برام هست؟

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۸ ب.ظ

@محمد
چ رشته ای؟؟؟؟
اگه برق باشین که خیلی امید هست..مثل شهید بهشتی..و البته همه شهرستان های درجه یک

مریم خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

@ sara ,zana,armita,mamad
اصلا هر کی میدونه بگه دیگه
اولش ۴۰ نا سوال ۴ گزینه ای میاد؟

حبیب خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

من با ۱۳۰۰ روزانه الک حتی برا مصا حبه هم دعوت نشدم…….

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۶ ب.ظ

@حبیب
متاسفانه امسال روزانه های الک به شدت رتبه های خوب رو دعوت کردن..اما شبانه ها تقریبا دو هزار تایی اختلاف داشه با دعوت شده های روزانه..خیلی متاسفم..البته شما قبول میشین جاهای بهتر

@مریم
من خودم هم این سوال رو دارم تو سالهای اول ۴۰تا ۴گزینه ای بوده اما نگاه کنید به سالهای اخیر خبری ازون ۴گزینه ای نیست…ینی کسی نیومده بگه..

حامد خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۶ ب.ظ

حبیب چه رشته ای هستی؟؟

zana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۳ ب.ظ

@سارا
ایول بذار فکر کنم بعد همه سوالارو مینویسم ازت میپرسم…
ا سوال کتبیم باید جواب بدیم؟
اگه این جوری باشه بعد مصاحبه نمیتونی بپرسی قبول شدی یا نه :(

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۲ ب.ظ

@zana
من فکر میکنم دیگه نیست این کتبیه :(

مهر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۸ ب.ظ

واااای
هنوز تاریخ مصاحبه معلوم نشده؟؟؟؟:-(

مهر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۸ ب.ظ

واااای
هنوز تاریخ مصاحبه معلوم نشده؟؟؟:-(

آذر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۸ ب.ظ

کسی می دونه چند برابر ظرفیت اعلام کردن؟

آذر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۰ ب.ظ

آقا بهروز! مالک اشتر انتخاب چندمت بوده؟

مریم خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۱ ب.ظ

@ sara
سارا جون از دوستت بپرس مصاحبش چطور بوده و چرا رد شده؟
۴۰ تا ۴ گزینه ای داده بودن اولش؟
بعد خانوم مصاحبه میکنه یا اقا؟
خدا کنه اقا باشه…
مرسی گلم

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۲ ب.ظ

@آذر
بیش از شیش برابر من فک میکنم با توج به رتبه ها…اما من فک کنم بالای ۳۰۰۰هزار دیگه قبول نشن

@مریم
این دوستم حافظش افتضاحه اما میگه یادم نمیاد مصاحبه کتبی هم گرفته باشم ازمون..حالا بازم نمیدونم

sana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

سارا خانوم شما شاهد هم مصاحبه دعوت شدید؟روزانه یا شبانه؟

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۲ ب.ظ

نه ثنا جون من شاهدو نزده بودم…
شماچی؟
برق بودین؟

mahsa خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۹ ب.ظ

کی اهل تهرانه؟

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۰ ب.ظ

من :دی

mahsa خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۰ ب.ظ

به خاطر وضع رتبه میرین مالک یا به خاطر دلیل دیگه؟

mahsa خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۱ ب.ظ

سارا رتبت چنده؟

mahsa خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

سارا
حاضری در خواجه نصیر بخونی یا مالک شاهین شهر؟

sana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۹ ب.ظ

من همه انتخابای شبانه که زده بودم دعوت شدم هم مالک و هم شاهد ،بله منم برق هستم سارا جون .

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۹ ب.ظ

@mahsa
من چون هیج دانشگاهی توی تهران قبول نمیشدم مالک رو زدم..اما بعد اینکه تحقیق کردم دیدم خیلی هم دانشگاه خوبیه…اما صددرصد خواجه نصیر رو میرفتم

@sana
خوشبختم منم دوتا شبانه مالک زدم که دعوت شدم

sana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

البته یادم رفت بگم فقط سیستم شبانه مالک دعوت نشدم .

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۸ ب.ظ

@sana
من رمز و اونیکی که گرایش نداشت قبول شدم..که فک کنم بعد اصلاحیه شد میدان..
الان میدان هم اول زدم قبول شم میگن خیلی سخته :(

sana خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۱ ب.ظ

@sara
ایشالله تو مصاحبه هم جفتمون قبول میشیم.

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۳ ب.ظ

ایشالا دوستم
من که دارم خودمو آماده میکنم
دیگه بقیش هرچی خدا بخواد…

بهروز خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۸ ق.ظ

آذر خانم انتخاب اولم بود ولی احتمال صدی نود قبول نشم رتبه بالای ۱۸۰ تا حالا قبول نشده

علی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۷ ق.ظ

اره وحید من ساخت و تولیدم با۲۸۰ روزانه مالک دو اوردم ولی نمیدونم برم مصاحبه یا ن؟

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۲ ق.ظ

مالک اشتر زمان مصاحبه را اعلام کرده

راستی کسی میدونه برای مدرک کارشناسی باید چیکار کنیم

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۹ ق.ظ

یعنی مدرک کارشناسی حتما باید اصل باشه

یا چیزی که معدل را نشان بده هم کافیه

جواد اراضی نژاد خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۶ ق.ظ

سلام آقا صابر
خوبید ؟
ممکنه شماره تون رو بدید من باهاتون صحبت کنم ؟
این ایمیل منه
javad.arazinejad@yahoo.com

nazy خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۵ ق.ظ

بچه ها اگه ممکنه براتون هر کس برا مصاحبه رفت بعدش سوالارو بزاره تا بقیه هم بتونن استفاده کنن
مرسی

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۴ ق.ظ

سلام بچه ها
میگم هرکی دوتا کد رشته انتخاب شده مصاحبش توی یک روزه؟؟؟
باید یه دونه فیش بریزه به حساب؟؟؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۸ ق.ظ

بچه ها صبح باید بریم؟چرا ساعت نزده
:( (((

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۶ ق.ظ

سلام اقا جواد

این ایمیل من هست

saber6729@gmail.com

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۸ ق.ظ

جواد فکر کنم وضعیت تو تا حدودی مثل من باشه

من موندم برم مصاحبه یا نه

چون با رفتن به مصاحبه و در صورت قبولی دانشگاهای بزرگ تهران را از دست میدم و باید برم شاهین شهر

نمیدونم می ارزه از اون دانشگاها بگذرم و برم شاهین شهر؟

از دانشگاه مالک اون گونه که باید نمی شناسمش
از نظر وضع اینده؟ امکانات؟
موندم

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۹ ق.ظ

جواب منم بدین خوب :( (((

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۲ ق.ظ

بچه ها اسکن فیش پرداختی رو هم باید بفرستیم؟
من که دوتا کد رشته دعوت شدم باید دوتا فیش بدم؟
میشه فیش رو تو هر بانک انصاری پرداخت کرد ؟یا باید حتما شعبه خودشون باشه؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ق.ظ

@سارا
آره احتمالا صبحه

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۷ ق.ظ

@آرمیتا
چرا اسکن بفرستیم؟؟؟
خوب اصل فیشو میبریم میدیم دیگه :( ((
فک کنم هربانک انصاری بشه :( ((

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

@سارا
آره فک کنم باید اصلشو ببریم چون ننوشته “رو گرفت از”
من مدارکمو اسکن کردم آمادست ولی میترسم ثبت نام کنم :(

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۵ ق.ظ

مگه باید ثبت نام هم بکنی؟؟؟؟ ثبت نام دیگه واسه چی؟؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۷ ق.ظ

@saber
اگر فارغ التحصیلی باید اصل یا گواهی موفت که بیشتر از ۶ ماه از تاریخ صدورش نگذشته رو بفرستی.اگرم فارغ التحصیل نیستی میری گروه بهت تاییدیه فراغت تا آخر شهریور + معدلت تا الان رو میده ۴ تا مهر میزنی همونو میفرستی.

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۹ ق.ظ

@سارا
سارا حواست کجاست دوستم ؟ باید مدارک رو براشون بفرستی دیگه

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۵ ق.ظ

خوب من الان خراب کردم یه بار صفحه اولشو پر کردم
حالا میخوام کامل ثبت نام کنم میگه کدملی قبلا ثبت شده
چیکار کنم؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۷ ق.ظ

از قسمت ورود به سامانه با اطلاعات فردی استفاده کن

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۰ ب.ظ

خطا میده چیکار کنم :( (((

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۳ ب.ظ

از هر سه حالتی که اون بالا گذاشته رفتی؟
اگر بازم خطا داد چاره ای نیست باید زنگ بزنی به مالک اشتر

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۶ ب.ظ

وای دوستم شد
ینی داشتم سکته میکردم
آخه این چه فامیلیه من دارم
اصل افتادم روز اول :( ((

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۷ ب.ظ

دوستم من یه سوال دیگه هم دارم
تاییدیه فارغ التحصیلی دیگه چیه
من الان مدرکمو دارم همون بفرستم کافیه؟؟؟

سنا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۹ ب.ظ

من الان رفتم که با اطلاعات فردی وارد سیستم بشم….می زنه خطا…چرا؟؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۱ ب.ظ

خو خدا رو شکر
نه دیگه اون واسه بچه های سال آخره
سارا من روز اخر افتادم
تو رو خدا رفتی بیا اینجا بگو چی شد و چه جوری بود :(

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۲ ب.ظ

حتما دوس جووووووووووووووووووووووووووووووووونم….
میام همرو فقطه فقط واسه خودت میگم..
خوش به حالت…

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۰ ب.ظ

@سارا
مرسی عزیزمممم
این ایمیلمه :
armita_200@yahoo.com

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

من الان رفتم سایت مالک اشتر…من هنوز فارغ التحصیل نشدم…اون مدارک ها رو حتما باید بفرستی؟…کسی نیست کمک کنه؟…
z.hematyar@gmail.com

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

@ستتا
فک کنم اول باید ثبت نام کنی بعد میتونی وارد سامانشون بشی دقیق نمیدونم

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

ارمیتا خانم
من یک دونه گواهی فازغ التحصیلی برای وزارت بهداشت(مخصوص ثبت نام ان) و یک دانه گواهی فارغ التحصیلی مخصوص نظام وظیفه دارم

ایا اینها کافیه یا باید برم از دانشگاه یک گواهی فارغ التحصیلی بگیرم

ضمنا من حدود یک سال هست از دانشگاه فارغ التحصیل شدم

ضمنا شما اهل تهرانی؟

ایا ارزش داره از دانشگاهای تهران بگذرم برم شاهین شهر؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

@zana
پس نه واسه خنده اونارو نوشتن برو گروه بهت میدن دیگه رتبه ۱۴۰۰ مملکت :)

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

من الان رفتم سایت مالک اشتر…من هنوز فارغ التحصیل نشدم…اون مدارک ها رو حتما باید بفرستی؟…کسی نیست کمک کنه؟…
z.hematyar@gmail.com
@سارا
منم مصاحبه م افتاده روز آخر…خواهشا اگه تونستی بعد مصاحبه بیا و سوالارو اینجا بذاار

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

@saber
بله اهل تهرانم
نه ارزش نداره
با توجه به اینکه یه ساله فارغ التحصیل شدید حتما اصل مدرکتون حاضره من پیشنهاد میکنم به دانشگاه مراجعه کنید
ضمنن اون گواهی وزارت بهداشت چون بالاش یا پایینش یادم نیس نوشته صرفا جهت آزمون وزارت بهداشت صادر گردیده زیاد معتبر نیست و ریسکش بالاست ممکنه قبول نکنن!

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

@ارمیتا
میدونم اینارو :دی
منظورم اینه اون مدارک ها رو همشو که ندارم..من که هنوز فارغ التحصیل نشدم…بعد الان اصلا دانشگاه نیستم

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

راستی
زیاد زیاد هم به ثبت نام الکترونیکی اهمیت ندین

یعی اگه در ثبت نام به هر دلیلی خطا داد نگید وای تموم شد چیکار کنم و…

اکثر دانشگاها این کار را می کنن و بیشترشون معمولا ناموفق هستن
اگه به هر دلیلی نتونستی ثبت نام کنین روز مصاحبه همه چی حل میشه و نگران زیاد نباشین

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۲ ب.ظ

@سارا
نه سارا به zana نگو :) :)

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۶ ب.ظ

ارمیتا خانم

اصل مدرک را که به هر دلیلی دانشگاه به ههیچ کس نمیده(بخصوص پسرها واسه گذراندن خدمت)

یک تاییدیه شاید بدن

راستی دانشگاهای تهران امیدی به اینده اش هست؟
اخه از بس فارغ التحصیلان زیاد شده دیگه شاید بعد چند سال دانشجوی شریف هم بمونه

تا حدودی میگن در مالک اشتر ایند اش کمی مناسبه یعنی خودتو بکشی شاید شاید یک چیزی بشه؟(اینها صحت داره؟)

به قولی وضع طوری همه از اینده بی خبرن چی میشه

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

@zana
خب میتونی تو مصاحبه شرکت نکنی :)
فقط از بین اونا مدرک کارشناسی نداری دیگه ؟
مدرک کارشناسی ماله فارغ التحصیلاست
شما باید تاییدیه فراغت بگیری از دانشگاه کاری نداره فقط چند تا امضا باید بری بگیری همین
من وارد سیستم نشدم ممکنه قسمت آپلود واسش در نظر گرفته باشن آپلود نکنی هی بخاد ارور بده
به هر حال من جایه شما بودم مدارکمو کامل میفرستادم.

غلام خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

یعنی چی، من تا یک تیر امتحان دارم.تو ابادانم.این چه وضع برنامه ریزیه؟؟ کسی هست شرایطش مثل من باشه

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۴ ب.ظ

@saber
چی بگم من نمیتونم پیشگویی کنم
اگر به ادامه تحصیل و دکترا فک میکنید دانشگاه های تهران مناسب هستن
و اگر به بازار کار فکر میکنید تو هر دانشگاهی اگر خودتون تلاش کنید و کار یاد بگیرید با معدل بالا میتونید موفق باشید.
در مورد مدرکم شما برید دانشگاه اونا راهنماییتون میکنن به هر حال شما اولین نفر نیستید که سراغش میرید
منم از وضعیت دادن مدرک آقایون بی خبرم

بهروز خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۷ ب.ظ

بدجور فرمالیته به نظر میرسه اینا نمیدونن خیلی دانشگاه ها امتحان دارند؟ من و هم دانشگاهی هام ۲۵ام و ۲۸ام امتحان داریم چطور پاشیم بیایم یهو بگن گزینش مختص تهران و اصفهان هست راهت کنن همه رو

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۰ ب.ظ

ارمیتا خانم

منظورم این بود در دانشگاه مالک اشتر امیدی به وارد شدن به وزارت دفاع هست؟ یا مانند دانشگاهای دیگه هست؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۵ ب.ظ

@saber
من شنیدم اگر ممتاز باشید امیدی هست
ولی دانشگاه تعهدی برای استخدام نمیده

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۰ ب.ظ

ارمیتا خانم

از امکاناتش چیزی میدونی؟

یعنی امکانات ازمایشگاهیش چطوریه؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۲ ب.ظ

@saber
من شنیدم
چون مال وزارت دفاع است امکانات آزمایشگاهیش در حد بالاییه
اینا همه در حد شنیده هاست باید دید …

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۷ ب.ظ

@همه
بیخیال نرین مصاحبه :دی
من حافظم در حده ماهی گلیه یادم موند چیزی میام میگم…
به Zana که نمیگم….تو برو ببینیم بااین رتبه میپذیرنت یا نه :دی
هورا هورا….
کاش همین فردا بود مصاحبم من که آمادم….والاااااااااااا :دی

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۱ ب.ظ

ارمیتا خانم
ممنون

دیگه نمیدونم چی خواهد شد
تنها چیزی که میدونم دیگه بی خیال ازمون وزارت بهداشت شدم
یکم تیر هم خدمت
تا شهریور باید منتظر موند باید دید کجاباید بریم برای این دو سه سال عمر اینده وقت تلف کنیم

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۲ ب.ظ

@آرمیتا
میگم دوستم فک کن منو تو همکلاس شیم….
ویرون میکنیم دانشگاهو ها چقد حال میده =))))))

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۳ ب.ظ

@سارا
عزیزم این روزا یکم حافظتو تقویت کن :)
بلافاصله اومدی بیرون بنویس :دی
سارا نامردی نکنیا به من بگو گناه دارم :(

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۴ ب.ظ

@سارا
انشالله
ولی من قول میدم بچه خوفی باشم :) :دی

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۵ ب.ظ

باشه من سعیمو میکنم :دی

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۷ ب.ظ

@saber
خواهش میکنم
منم خانوادم اصرار دارن آزمون وزارت بهداشت رو بدم :( وگرنه خودم نمی رفتم
انشالله هرچی صلاحه همون پیش میاد

الهه خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۰ ب.ظ

@ saber
ببخشید شما انتخاب اولتون مالک اشتره؟

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۱ ب.ظ

الهه خانم

نه من انتخابهای اولم شریفه که الکی زدم و صدرصد قبول نمیشم

و انتخابهای بعدیم کاربرد پرتو و پرتو پزشگی امیرکبیرو بهشتی که احتمالش خیلی خیلی کمه قبول شم و بعد ان انتخاب دوازدهمم ماک اشتر است و بعد مالک اشتر دانشگاهی تهران و امیر کبیر و بهشتی و مدرس هست

یعنی تا حدودی در زمینه شانس قبولی رو بالاترین قسمت ماک اشتر قرار داره بعد دانشگاهای دیگه

وحید خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۲ ب.ظ

سلام…من فارغ التحصبل ۹۲ هستم مدرکمو دانشگاه نمیده….حالا چیکار کنم توثبت نام؟

اسی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۲ ب.ظ

بچه ها سلام من هر چه اطلاعات وارد میکنم میزنه خطا ورود جریان چیه آیا کسی هست وارد کرده باشه و جواب بده

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۵ ب.ظ

ارمیتا خانم

رشته های وزارت بهداشت هم خوبن
من چون در این یک ماه حواسم به انتخاب رشته وزارت علوم بود دیگه امیدی به قبولی در دانشگاهای تهران ندارم و دانشگاهای شهرستان هم بیاورم دیگه کمی ناانصافی هست برم با وضعیتم در وزارت علوم

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۸ ب.ظ

وحید

وضعیت منم مثل توست و فعلا نرفتم دانشگاه و احتمالا اخر هفته برم

احتمالا حداقل یک تاییدیه یا چیزی باید بدن که بتونیم اقدام کنیم

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۲ ب.ظ

@آرمیتا و سارا
باشه نگییین چیه رتبتون خووب نشده چرا حسووودی میکنیییین :دی
اصلا آقا خانووم راهنمایی نخواااستم :دی
من از بچگی سعی کردم رو پای خودم وایسم :)

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۷ ب.ظ

@ وحید و صابر
اراِئه مدرک واسه تعیین وضعیت نظام وظیفه همون گواهی اشتغال به تحصیل حله؟
یا باید چیکار کنییم؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۰ ب.ظ

@zana
باریکلا من میخواستم همینو بشنوم….
:دی

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۵ ب.ظ

zana

اگه فارغ التحصیل شدی و کتر از یک سال ازش گذشته یا میتونی از دانشگاه یک برگ بگیری یا وضعییت را در نظالم وظیفه بگی

اگه هم گواهی اشتغال به تحصیل داری و فعلا دانشجویی که دیگه هیچ چی لازم نیست و همون گواهی اشتعال هم زیاده

من شاید مدرک کارشناسی را همون نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه داده بفرستم

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۰ ب.ظ

@zana

اتفاقا تو سربازیم قرار همین رو پای خودت واستادنو تمرین کنی :)

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۱ ب.ظ

zana

اما برای محکم کاری اگه دانشجویی یک گواهی اشتغال به تحصیل بفرست که دیگه فردا اما اگه نگن

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۳ ب.ظ

@آرمیتا
دوستم من عاشقت شدم به خدا..خیلی باحال جواب میدی =))))))))

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۶ ب.ظ

از سربازی چقدر بحث میشه

بابا منم همه چیزم تا حدودی معلومه اماکاری کردم که دو هفته دیگه سربازم
اونم در اموزش

حالا بیا این سه ماه تابستون را اونم در این هوای گرم در ماه خاص تحمل کرد

وایییییییییی
ببین چی با جوون مملکت می کنن
خودمونو کشتیم حالا میگن با عرض سلام و خسته نباشید بیا برو سربازی

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۸ ب.ظ

@سارا
فدات بشم منم عاشختــــــــــــم عزیزم :* ۳>3>3>3>

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۵ ب.ظ

@صابر
دادا دمت گرم خیلی ممنون از راهنماییت…
واسه سربازیم خدا بزرگه…بیخیال

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۹ ب.ظ

@ آرمیتا و سارا
سربازیم میرم مشکلی نیست…
حالا که این جوری شد اگه یک در صد احتمال بدم که قرار هم کلاسی شیییم…کلا قید مصاحبه و دانشگاه رو میدم :دی

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۹ ب.ظ

@همه
حالا خارج از شوخی…منبع خاصی در نظر ندارین واسه مصا حبه؟

الهام خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۴ ب.ظ

سلام بچه ها
اسکن همه مدارک برای ثبت نام الکترونیکی لازمه؟
اگر رشتمون واحد تهران باشه حتما باید تهران بریم واسه مصاحبه؟
ممنون.

petrous خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۰ ب.ظ

آقایون من رتبم ۲۰۷۳ شده و در حال حاضر سربازم و دو ماه دیگه سربازیم تمومه . اما گواهی اشتغال به خدمت نگرفتم واسه ثبت نام . سربازیم مرزبانی سیستان و بلوچستانه و نمیتونم برم گواهی بگیرم (وقت نمیشه) چیکار باید بکنم؟

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۳ ب.ظ

@الهام
سلام
ظاهرا طبق چیزایی که تو سایت نوشته حتما لازمه…
و رو سایتم زده که اگه واسه دو تا کد انتخابی تهران و اصفهان دعوت نشده باشی باید به همون جایی بری که قبول شدی…باز زیاد مطمئن نیستم…تماس بگیری بهتره

الهام خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۶ ب.ظ

@zana
مرسی.

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۷ ب.ظ

@zana
این تن بمیره راس میگی؟؟؟؟
بزن قیدشو فایده نداره…..
احتمال هم کلاسی شدنمون زیاده
حالا من هیچی از پس زبون آرمیتا جونم بر نمیای…
از همین حالا پرجم سفیدتو نشون بده برو….

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۹ ب.ظ

@zana
درضمن قید دانشگاهو میزنن…قید دانشگاهو که نمیدن :دی
برو بشین ادبیات بخون بهتره واست :دی

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۷ ب.ظ

احتمال میدم
۱٫ مهم نیست کدوم مکان برای مصاحبه بری(من خودم رشته ام در اصفهانه اما برای مصاحبه میرم تهران چون راهش از نزدیکتره)
۲٫ واسه دو تا رشته شاید همون یک دانه مصاحبه کافی باشه(چون مصاحبه تخصصی در کار نیست) و اونایی که فیش می گیرن یک دونه بگیرن اگه اگه لازم شد اونجا می شود

حالا یک سوال از کسانی که ثبت نام کردن
در ثبت ناماز شماره فیش یا اسکن ان چیزی گفته یا باید در زمان مصاحبه تحویلش دهیم
یعنی در زمان مصاحبه می تونیم از دستگاه اونجا پرداخت کنیم و مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۱ ب.ظ

@sara
eeeee sara jonam chi karesh dari bezar biad 2 sal fun emon jore :D

@zana

az gerayeshe meidan tarsidi chera maro bahane mikoni?:)
az avalesham malom bood u dars be khon nisi :D vagar na kie k delesh nakhad ba ma ham kelasi beshe ;)

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۳ ب.ظ

@سارا
نه نه آفرین خوشم اومد…خواستم ببینم شانسی شبانه قبول شدی یا یه چیزایی بلدی :دی
عمدا اشتباه تایپ کردم دیدم نه یه چیزایی بارتونه…حالا هی یه امیدی هست که بتونین قبووول شییییین :دیییییییییییییی

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۷ ب.ظ

ای بابا
باید بریم اصفهان؟؟

کسانی که در اصفهان رشته شون هست باید مصاحبه باید برن اصفهان؟؟؟

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۸ ب.ظ

@آرمیتا
afarin be to ham…man osoolan chon estedadam balast asan niazi nist beshinam ziad bexoonam…ye mah neshastam xoondam ke tafrihi bebinam chi dar miaad….age midoonestam raqaiibam shomaiid omran ye saatam nemiixondaam :D
:D

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۹ ب.ظ

@saber
بله اسکن فیش هم میخواد البته من فقط اطلاعاتمو وارد کردم..شماهم میتونی اینکارو بکنی و بری ببینی چیا رو میخواد

@zana
باشه :دیییییییییییییی

@آرمیتا
باشه دیگه کاری باش ندارم :دی

saber خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۹ ب.ظ

ارمیتا خانم

واسه مصاحبه باید به دانشگاهی که رشتمون هست بریم؟؟؟
یا فرقی نمیکنه؟؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۱ ب.ظ

@آرمیتا
دوستم این زانا چی میگه واسه خودش ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۴ ب.ظ

َ@saber
اطلاعی ندارم ولی چون جایی چیزی ننوشته احتمالا جایی که رشته هست باید برید.

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۸ ب.ظ

@zana
حالا شما یه ماه خوندی من که اون یه ماهم نخوندم همش درگیر کارآموزی و پروژه و امتحانای اخر ترم بودم.

@سارا
نمیدونم یکم از رتبش تعریف کردیم هوا ورش داشته =))

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۱ ب.ظ

@آرمیتاوسارا
همه اینا شووخی بووود…ایشالله که هممون قبول میشیییم
در ضمن سارا خانوم شما گفتین منبع واسه مصاحبه داریین؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۱ ب.ظ

@zana
نه بابا چه منبعی…همین سوالایی که اینجا بود رو مطالعه کردم…
ان شاالله همه قبول میشیم

غلام خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۸ ب.ظ

من میرم توسایت برای ثبت نام. ثبت نام نمی کنه.error میده . گنگ بنظر میاد.کسی هم تودانشگاه جوابگو نیست.

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۲ ب.ظ

من ریز نمراتمو ندارم :) مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۷ ب.ظ

@سارا
ریز نمرات واسه کسایی که فارغ التحصیل شدن

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۲ ب.ظ

@ sara
in ghazie rize nomarat dg chie?:((

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۰ ب.ظ

@zana
من فارق التحصیل شدم ریز نمراتم دانشگاه حالا حالاها نمیده
کوچولو….تو برو سر درست :دی

@آرمیتا
من که ندارم همون مدرکمو میدم :(

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۹ ب.ظ

@سارا
خود دانی من میخواستم کمک کنم مامان بزرگ :دیییییی

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۳۶ ب.ظ

@sara
manam nadaram faghat y pirint az karname kolam daram k mohr nadare vali az goroh gereftam

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۲ ب.ظ

@zana
دِ بیا برو بچه….عصبی میشمااااااااااااااااااااا :دی

@آرمیتا
توی مدارک چندتاش ستاره داره اونا فک میکنم اجباریه فرتادنش..این مدرک کنارش ستاره نداره…

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۲ ب.ظ

@سارا
آره حتما همین طوره من انشالله فردا میرم بانک فیشمو میریزم احتمال میدم تو محل ثبت نام شلوغ باشه.بعد میام اسکن و ثبت نام …

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۵ ب.ظ

منم دادم پدرم فردا برام همرو اسکن کنه…بووووس دوسی مهلبانممممممممم

آرمیتا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۸ ب.ظ

@سارا
عزیزمـــــــــــــــی :-*

صابر خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۷ ب.ظ

سارا خانم

در فایل هایی که باید برفستیم
چه مدارکی لازمه
و برای کدوماش ستاره گذاشته

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۲ ب.ظ

@صابر

عکستون.همه صفحان شناسنامه.کارت ملی و فیش واریزی ستاره داره
الباقی نداره….

جواد اراضی نژاد خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۳ ب.ظ

سلام
صابر خان لظفا شماره ت رو بده تا با هم صحبت کنیم
باید باهات حرف بزنم
لظفا
javad.arazinejad@yahoo.com
inam shomaram : 09368087854

zana خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۰ ب.ظ

:D

مریم خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۳ ب.ظ

سلام بچه ها ممنون میشم یکی جواب منم بده من فارغ التحصیل شدم تاییدیه فارغ التحصیلی میخواد بازم یا همون مدرکم کافیه

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۱ ب.ظ

همون مدرک کافیه مریم نازنینم :*

مونا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۹ ب.ظ

سلام ممنون میشم یکی جوابمو بده
من که فارغ التحصیلم ریز نمرات لازمه؟

مریم خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۰ ب.ظ

مرسی سارا جون.

سنا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ب.ظ

برای مصاحبه خانم ها باید جادر بپوشند؟

مجتبی خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۱ ق.ظ

در جواب دوستایی که فرمودند ارور میده دقت کنید اول به سایت دانشگاه مالک اشتر یعنی http://www.mut.ac.ir برید سپس در سمت چپ نوشته اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه روش کلیک کنید وارد صفحه ای به نام دریافت اطلاعات و مستندات پذیرفته شدگان مرحله اول کارشناسی ارشد میشید درست وسط صفحه نوشته شروع ثبت نام با بالای صفحه کاری نداشته باشین روی شروع ثبت نام کلیک کنید صفحه ای باز میشه که نوشته وارد کردن اطلاعات از قبیل کدام شهر مدرکتونو گرفتین شماره تلفن و آدرس منزل و… بعد پایین صفحه نوشته تایید و ادامه روش کلیک کنید وارد صفحه مرحله دوم یعنی ارسال اسکن مدارکتون میشید مدارکی که ارسال اونها مهمن اینها هستن : اسکن عکس-اسکن تمامی صفحات شناسنامه-اسکن کارت ملی پشت و رو-مدرک کارشناسی – مدرک جهت تعیین وضعیت نظام وظیفه اسکن فیش بانکی واریز ۵۰۰۰۰ ریال به حساب بانک انصار به شماره حساب : ۱-۴۰۶۳۶۰-۴۲-۱۸۶۲ به نام تمرکز درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی مالک اشتر (اگه الان پرداخت کنید در زمان صبت نام هم مراحل سریع تر انجام میشه و هم تو زمان ثبت نام اگه بخوای از دستگاه خود پرداز دانشگاه واریز کنی خیلی شلوغه و وقتت گرفته میشه و در ضمن اسکن فیش رو هم خواستن اگه الان بریزی به نفعته اول و آخر باید بریزی) در مورد ارائه مدرک دقت کنید : دو حالت افراد وجود داره کسایی که الان دانشجو هستن و حداکثر تا تاریخ ۳۱-۳-۹۳ فارغ التحصیل میشن این دسته افراد اگه یادشون باشه در دفترچه ثبت نام آخر دفترچه یه برگی به نام فرم مخصوص واحد های گذرانده شده سال آخر سال آخر دوره کارشناسی شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی از این فرم یه پرین بگیرن و ببرن مسئول آموزش دانشگاهشون تعداد واحد های گذرانده شده و میانگین معدلشون رو خودش مینویسه و امضا میکنه بعد میبری معاون آموزش هم امضا میکنه بعد دبیر خانه مهر دانشگاه رو میزنه و تمام+ چون مشغول تحصیل هستن و پایین نوشته مدرک جهت تعیین وضعیت نظام وظیفه حتما باید یه گواهی اشتغال به تحصیل بگیری و باید هم مدارکی رو که اول نوشته بودم + فرم مخصوص معدل و واحد های گذرانده شده + گواهی اشتغال به تحصیل رو اسکن کنن و بفرستن. اما دوستایی که در نیمسال اول یا دوم ۹۲ یعنی قبل عید فارغ التحصیل شدن بخصوص پسر ها که باید ۶ ماه از تسویه حساب دانشگاهشون گذشته باشه بعد از این شش ماه ابتدا دانش نامه سپس گواهی موقت میاد و بعد اصل مدرک میادش بعدشم برای گرفت اصل مدرک پسر ها یا باید کارت پایان خدمت داشته باشن یا برگه اعزام در غیر اینصورت اصل مدرک رو اصلا نمیدن در این حالت یک عده وجود دارن که هنوز شش ماه از تسویه حساب از دانشگاهشون نگذشته در این صورت باید برگه قبولی برای مصاحبه مالک اشتر رو ببرن واحد امتحانات دانشگاهشون و ریز نمراتی که پایینش مهر دانشگاه داره + تاییدیه تحصیلی که ثابت کنه فارغ التحصیل هستین رو بفرستین برای محکم کاری برگه تسویه همون برگه که ۲۰ تا امضا گرفتین زمان فارغ التحصیل شدن اسکن این سه مورد بالا + اگه نسبت به اعزام اقدام کردین و برگه سبز یا برگه آبی تون که زمان اعزام به سربازی و یگان آموزش که پست در خونتون آورده اسکن این یا اگه این رو ندارین اسکن برگه ابطلال معافیت تحصیلی که توش سال شروع و پایان کارشناسی و معدلتون هست رو برای روشن شدن وضعیت سربازی یا همون خدمت وظیفه رو که حتما میخوان رو اسکنش کنین و بفرستین و در نهایت دوستایی که ۶ ماه از تصویه حساب از دانشگاهشون گذشته الان اگه به دانشگاهشون سر بزنن حتما گواهی موقت و دانشنامه کارشناسی شون اومده اگه این برگ رو بخوایین یا باید کارت پایان خدمت یا کفالت یا معافیت پزشکی یا برگه اعزام به خدمت رو نشون اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون بدین تا این برگ رو بهتون بدن بازم از نزدیک برین از دانشگاهتون بپرسین چون حداکثر وقت ارسال و اسکن مدارک ۲۳-۳-۹۳ هست خیلی وقت کمه در ارسال مدارک خیلی حساس اند . در مرجعه اونایی که از اصفهان قبول شدن میخوان تهران برن یا اونایی که از تهران قبول شدن میخوان اصفهان برن حتما دقیق بپرسن چون سرنوشت شوخی بردار نیست یهو میگن چرا اینجا اومدی باید اونیکی مرکز میرفتی به امید اینکه جواب سولاتونو گرفته باشید . یا حق

سنا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۳ ق.ظ

از خانم های فعال در این بخش….لطفا جواب بدید که برای مصاحبه باید چادر بپوشیم حتما؟؟؟؟ اگر نپوشیم در روند قبولی تاثیر دارد؟
ممنون

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۴ ق.ظ

بامن بود گفت فعال :دی
عزیزم فک نمیکنم چادر اجباری باشه….چون فقط نوشته حجاب برتر..اما شاهد مثلا گفته حجاب برتر(چادر)
دیگه من در همین حد اطلاع دارم

صابر خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۶ ق.ظ

کسی از اینکه قبول شدن اصفهان میتونه در تهران برای مصاحبه بیاد خبر داشت حتما بگه

چون من اگه تهران نتونم بیام برای اصفهان نمی تونم برم چون اون روز در اوایل خدمت خواهم بود و نخواهم توانست مرخصی بگیرم

اگه نتونم تهران بیام باید بی خیال دانشگاه مالک اشتر بشم

مرضیه خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۰ ق.ظ

نه حتما نباید چادری باشی همین که مانتو ومقنعه مناسب بپوشی کافیه

مهر خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۲ ق.ظ

سلام
من گواهی فارغ التحصیلیم واس سال ۹۱ یعنی حتما بایدبرم اصل مدرکم بگیرم؟
ریز نمرات واسه کی میخوان؟

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۸ ب.ظ

بچه ها این ریز نمرات رو چی کارش کنیم؟

مونا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۲ ب.ظ

سارا خانوم اگه میشه جوابمو بدین
من که مدرک دارم(گواهی موقت) و فارغ التحصیلم تاییدیه تحصیلی باید داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟

سنا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۸ ب.ظ

ممنون مرضیه خانم

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۴ ب.ظ

مونای عزیز گواهی موفت ینی همون که عکس داره و مهره وزارت علوم روشه و رئیس دانشگاه و اینا دیگه؟؟؟؟
اگه منظورت اینه که من فکر میکنم همین کافیه..
اگه نه یه برگه هست فک میکنم کافی نیست…

شارح خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۵ ب.ظ

من امروز زنگ زدم تهران.گفتم برنامه امتحانات ما تداخل داره با زمان مصاحبه.جواب درستی نداد.کسی چنین مشکلی نداره؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۸ ب.ظ

اطلاعیه ۱: بنابر ارسال پیام های متعدد از سوی داوطلبان گرامی مبنی بر تداخل تاریخ های اعلامی با زمان امتحان پایان ترم دانشجویان ترم آخر، به اطلاع می رساند با توجه به هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد این افراد به یکی از دو منطقه تهران یا اصفهان مراجعه نمایند و در این خصوص تفاوت خاصی وجود ندارد. به عنوان مثال فردی که معرفی شده کد رشته تهران میباشد و در بازه زمانی ۳/۲۵ تا ۳/۲۹ نمیتواند در تهران حضور داشته باشد، میتواند در بازه زمانی ۴/۱ لغایت ۴/۴ به اصفهان مراجعه کند و یا برعکس.

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۱ ب.ظ

اطلاعیه ۴: آن دسته از داوطلبانی که مدرک فارغ التحصیلی یا ریز نمرات ندارند اگر فارغ التحصیل تا ۹۳/۶/۳۱ هستند بایستی از دانشگاه محل تحصیل خود نامه ای ارائه نمایند که تا تاریخ فوق فارغ التحصیل میشوند. این نامه ابتدا در بخش مدرک تحصیلی اپلود شده و سپس در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند. اگر فارغ التحصیل هستند ارائه گواهی موقت پایان تحصیلات کفایت میکند و این گواهی را در بخش مدرک فارغ التحصیلی بارگذاری نمایند و در روز مصاحبه ارائه نمایند.

مونا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۸ ب.ظ

ممنون سارا جان
از ارمیتا هم ممنون پس من گواهی موقت دارم ریز نمرات احتیاجی نیست

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۹ ب.ظ

@مونا
خواهش میکنم
نه دیگه احتیاجی نیست. منم گواهی موقت دارم چند بار خوندم اطلاعیه اشونو فهمیدم همون کافیه :)

اسی خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۶ ب.ظ

سلام بچه ها من میرم هنوز ارور میده به نظرتون چیکار کنم سایت میگه ای کد ملی ثبت شده ولی من مدارکمو آپلود نکردم به نظرتو چیکار کنم جان مادرتون بگید

?? خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۸ ب.ظ

ابی

دیگه وقتی برای بار اول رفتی برای اینکه اپلود کنی از قسمت ویرایش برو
یعنی همون بالای صفحه سه روش برای وارد شدن هست از اونجا برو

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۹ ب.ظ

سلام
ازون قسمت بالا به یکی از سه روش وارد شو
شماره پرونده(شماره ای که سایت مالک داده بهت موقع ثبت نام) و کد ملیت
و یا قسمت وسطیه

?? خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۹ ب.ظ

ابی

یکی از روشهایی که در بالا نشون داده برو
بعد ویرایش کن

اسی خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۲ ب.ظ

به خدا میرم بازم خطا میده نمیدونم چیکار کنم

اسی خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۷ ب.ظ

زنگ هم میزنم مالک جواب درست حسابی نمیدن

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۷ ب.ظ

@آرمیتا
دوس جونم من مدارکمو آماده کردم میترسم بفرستم
تو فرستادی؟؟؟

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۰ ب.ظ

من مدرکمو واسه دوتا فیلدش اشتباهی فرستادم…
چی کار کنم:((((((((

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۱ ب.ظ

چرا کسی نیست؟؟؟
تازه تاریخ تولدمو هم ویرایش نمیکنه
تاریخ تولدمو اون روزی زده که ثبت نام انجام دادم
کجایییییییییییین :( ((

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۷ ب.ظ

@سارا
بله فرستادم
از قسمت ویرایش مدارک ارسالی اقدام کن
تاریخ تولدت باید ۱۰ کاراکتری باشه تا ارور نده و عوض شه

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۰ ب.ظ

@ اسی
احتمالا داری یه فیلدیو اشتباه پر میکنی
تمرکز کن استرس نداشته باش درست میشه
ببین دقیقا بار اول ثبت نام چی زدیو چجوری فیلدا رو پر کردی از حافظه مرورگرتم می تونی استفاده کنی

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۵ ب.ظ

@آرمیتا
ده کاراکتری ینی چی؟؟؟
مثال بزن لطفا :( ((
آخه میدونی مدرکمو واسه دو فیلد “مدرک و تاییده” فرستادم ینی “تاییدیه” باید خالی میموند الان پره نمیدونم که چه جوری باید حذفش کنم متوجه شدی چی میگم؟؟

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۸ ب.ظ

یه سوال دیگه هم داشتم:(((
خیلی گناه دارم:(((
این پایان ثبت نامو بزنی اطلاعات میره تو سیستم بعد بازم میشه ویرایش کرد؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۹ ب.ظ

@سارا
مثلا ۲۰ام فروردین ۷۰ میشه ۲۰/۰۱/۱۳۷۰
اون که زیاد مهم نیست قرار نیست کامپیوتر اینا رو بررسی کنه با این که اهمیتی نداره ولی فک میکنم اگر بری ویرایش اطلاعات و چیزی رو chose نکنی برای فیلد تاییدیه بعد بارگزاری رو بزنی درست شه نشدم مهم نیست .

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۰ ب.ظ

دوسی پایان ثبت نام رو بزنی دیگه همه چیز تموم میشه یا بازهم امکان ویرایش هست؟؟
تولمو درست نمیکنه :( ((((((((

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۱ ب.ظ

@سارا
عزیزمی ;)
سوالاتو با هم چرا نمی پرسی خانــــــــــــوم :)
آره میشه !
کارم داشتی من میلمو معمولا بیشتر چک میکنم .

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۴ ب.ظ

@سارا
بعد از رفتن تو قسمت ویرایش اطلاعات فردی ، ویرایش اطلاعات رو میزنی ؟
منم تاریخ تولدم اشتباه بود درستش کردم نمیدونم چرا نمیشه :(

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۷ ب.ظ

باشه میرم میل:((((((

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۸ ب.ظ

@سارا
ولی کلا این ثبت نام اینجا رو زیاد سخت نگیر مهم کد ملیته که ثبت بشه تو سیستمشون که یعنی منم هستم ناراحت نباش عزیزم

وحید خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۰ ب.ظ

سلام ….یکی به دادم برسه….من فارغ التحصیل ۳۱ شهریور سال پیشم…با استفاده از قانون یه سال فرصت سربازی..سربازی هنوز نرفتم…حالا دانشگاه نه مدرک میده نه تاییدیه..تورو خدا بگین من چیکار کنمممممممممم؟؟؟؟؟

آذر خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۶ ب.ظ

تاریخ تولد منم اشتباهه! گفته دیروز اومدم دنیا! :D

آرمیتا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۵ ب.ظ

@آذر
عزیزم تولدت مبارککککککککککککککککک

zana خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۷ ب.ظ

@همه
خاهشا جواب بدین…
من خواستم ثبت نام کنم بعد وارد کردن مشخصات اینترنتم قطع شد الان میزنم میگه این کد ملی قبلا ثبت شده…تو رو خدا بگین چیکار کنم؟ :(

سارا خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۳ ب.ظ

@Zana
به داش زانا چطوری؟
هول نشو خوب؟؟؟
با گوگل کروم برو قسمت وسطی رو پر کن
ینی ورود به سامانه وسطی رو پر کن اطلاعاتت رو بزن
فقط هم با گوگل کروم…
برو بیا نتیجرو بگو

zana خرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۱ ب.ظ

@سارا
قربانت الان توپ توپم با راهنماییتون :)
دستتون درد نکنه حل شد…وای چه استرسی داااااااشتم…
یه سوال دیگه سارا خاننوم پولو نریختم حساااب…حتما باید تا جمعه اسکنشو بفرستم؟

سارا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۸ ق.ظ

@zana
باید بریزی چون اسکنشو میخواد
واسه راهنمایی که کردم باهات حساب میکنم
میتونم شماره حساب بدم یه جارفتی بانک انصار واس منم بریزی:دی

zana خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۱ ق.ظ

@سارا
حتما رو چشم :دی…تعارف نکنین هر چیز دیگه ایی میخوایین بگیین :دیییی
عوضشش باید مو به مو بیاین و هر چی تو مصاحبه ازتون پرسیدن به منم بگییین …بعدش مسیر مترو تا دانشگاهم میخوام همکلاسی آینده :دی

عاطفه خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۶ ق.ظ

سلام ببخشید اس ام اسه دانشگاه تازه امروز به من دادن.
من نمیدونم این تاییدیه تحصیلی رو چیکار کنم حتما باید فرستاده بشه؟
آخه من یه ساله درسم تموم شده ولی کارایه فارغ التحصیلیمو تازه انجام ددم.و الان نه گواهی موقت دارم نه ریز نمراتی تو دستم هست.
میشه یه راهنمایی کنید منو….

سارا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۱ ق.ظ

@zana
مو به مو که من یادم نمیمونه….بعدشم من ۲۵ام برم ۲۷ام نت پیدا میکنم چون باید برم جایی بعدش…۲۷ام هستم در خدمتتوت :دی
اگه هم کلاسی شدیم پروژه هامو انجام بده دستت درد نکنه…:دی
ببین از الان گفتمااااااااا نگی نگفتی :دی

zana خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ق.ظ

@سارا
خواهش میکنم خدمت از ماست :دی
۲۷ امم خوبه من ۲۹ام میام برا مصاحبه
بیا ببین واسه یه راهنمایی کوچیک باید تا دو سال پروژه انجااام بدم…ای خدااااااا :دی

zana خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۸ ق.ظ

@سارا
خواهش مینم خدمت از ماست :دی
۲۷ امم خوبه من ۲۹ ام میام برا مصاحبه
زکی میبینی تو رو خدا واسه یه راهنمایی کوچک باید تا دو سالروژه انجام بدی…این انصافههه؟ :دی

سارا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۸ ق.ظ

کوچیک بود؟؟
من نبودم که شما الان رو تخت بیمارستان بودی برادرم….

nazy خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۰ ق.ظ

بچه ها من هر کاری میکنم فقط عکس پرسونلیم ارسال میشه بقیه میزنه فایلی موجود نیست کسی نمیدونه چرا؟

آرمیتا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۰ ب.ظ

@nazy
باید تک تک بارگذاری کنی
از قسمت ویرایش مدارک ارسالی اقدام کن

nazy خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۹ ب.ظ

ارمیتا
من اسکن صفحات شناسنامه رو کردم تو یه pdfوکارت ملی هم تو یه pdf دیگهبعد جدا جدا بارگزاری کردم ولی نشد دقیقا میگی چیکار کردی بهم؟

آرمیتا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۹ ب.ظ

@nazy
manam aval moshkele u ro dashtam bad raftam to hesabe karbarie khodam ghesmate virayeshe etelate ersali bad masalan faghat shenasnamaro bargozari kardam va aslan b axe perseneli kar nadashtam
joloie oonja k neveshte skane safejate shansname roie chose file kilik mikonio oon pdf k dorost kardio entekhab mikoni bad roie oon ghesmate abi k neveshte bargozari kilik mikonio montazer mimoni ta system behet bege bargozari ba movafaghiat anjam shod va tamame in marahelo baraye file haye dg tekrar mikoni

nazy خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۱ ب.ظ

ارمیتا
درست شد مشکلش از اسم فایل هام بود اسمشونو خودم الکی یه چیزی گذاشته بودم:دی
ارمیتامن تهران به مصاحبه دعوت شدم ولی چون جنوب هستم فاصلم خیلی زیاده می خوام برم اصفهان شامل اونایی هم نیستم که امتحان دارن چون سال پیش فارغ شدم چن بار زنگ زدم جواب نمیدن شما اطلاعی ندارین ؟میترسم برم بعد بگن چرا اومدی اینجا

آرمیتا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۵ ب.ظ

@nazy
na man etelaii nadaram

nazy خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۴ ب.ظ

مرسی گلم

goli خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۵ ب.ظ

سلام.میخواستم بدونم کلا دانشگاه مالک اشتر چه مزیت هایی داره؟ و اینکه وضعیت جسمی و سلامتی در گزینش چقدر تاثیر داره یعنی محدودیت قد و وزن دارن؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

zana خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۲ ب.ظ

@سارا
بلی بلی ممنون…ولی مسیر مترو چه جوریاااست رو نگفتین :دییی

سارا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۰ ب.ظ

@zana
من تاحالا سوار مترو نشدم
آریمتا دوستم بیا جواب بده :دیییییییی

لعیا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۲ ب.ظ

سلام
من احتمالا دانشگاه های دیگه رو بیارم
اگه مصاحبه قبول شم میتونم نرم آیا؟
کسی گرایش شیمی اینجاها نیست؟/؟؟؟

سارا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۱ ب.ظ

@لعیا
اگه مصاحبه هم قبول شی معنیش این نیست که قبول شدی
اما اگه تا قبل مالک قبول نشی و به مالک برسه و ظرفیت داشته باشه و شما قبول شی و نری دیگه سنجش انتخابای بعدیت رو چک نمیکنه و هیج جایی دیگه قبول نمیشی..مگر اینکه مالک انتخاب آخرت باشه…
اما……..
اگه کلا مصاحبه نری ۹۸ انتخاب بعدیت چک میشه…حتی وانایی که بعد مالک انتخاب کردی
دیگه همینا دیگه :دی

آرمیتا خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۳ ب.ظ

@zana & sara
manam ta hala ba metro naraftam malek vali fek konam az khate 3 metro beri heravi ya hosein abad piade shi oonja bus ya taxi dashte bashe samte malek
az khate 2 ham fadak piade shi baz ehtemale ziad b malek taxi dare

zana خرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۷ ب.ظ

@آرمیتا
ممنونم ازتون دستتون درد نکنه من چون ۵ و شیش صبح میرسم تهران واسه همین گقتم بیام اونجا علاف نشم…بازم ممنون

zana خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۹ ق.ظ

@سارا
الان داشتم حرفایی که واسه لعیا رو نوشتی میخوندم…متوجه نشدم…من الان اولویت اول مالکو زدم قبول نشم یعنی انتخاب های بعدییم چک نمیشه؟…نگو آره که صد در صد سکته رو زدم

سارا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۴ ق.ظ

@داش زانا
نه دیگه اولویت اول زدی… اگه مصاحبه قبول نشی که سنجش میره سراغ ۹۸ انتخاب بعدیت اما اگه مصاحبه قبول شی و رتبه های قبل از تو مالک رو نزده باشن و ظرفیت خالی باشه مالک قبول میشی و سنجش دیگه انتخابهای بعدیت رو چک نمیکنه…
دقیقا حرف منو برعکش خوندی..:دی
فک کنم رتبت هم ۴۱۰۰ باشه :دی
راستشو بگو..باما روراست باش..:دی

مونا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۵ ق.ظ

سارا جان اگه میشه جواب منو بده
من هرچی میزنم میگه کدملی ثبت شده
حرفایی که به بچه ها گفتیم امتحان کردم یعنی هم لاگوگل کروم رفتم هم ازون سه تای بالا اصلا وارد نمیشه
چیککار کنم من؟؟؟؟

مهر خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۷ ق.ظ

بچه هاااا.خواش میکنم جواب بدین
من قسمت تاییدیه فارغ تحصیلی اشتباهی مدرک فارغ تحصیلیم گذاشتم حالا هر کاری میکنم پاک نمیشه اشکالی نداره؟

سارا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۹ ق.ظ

مونای عزیزم….
من خودم هم مشکل شمارو داشتم..اما این کاری که به بچه ها گفتم زدم درست شد…
از گوگل کروم رفتی؟؟اگه ازاونجا وارد شی میره ها…یه بار دیگه سعی کن..از قسمت وسطی وارد شو..اگر نشد واقعا نمیتونم باید چیکار کنی..اما من مطمئنم میشه..تمرکز کن فدات شم….

سارا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

@مهر
منم دقیقا این کارو کردم و واسه هردو فیلد مدرکمو گذاشتم…
مشکلی نیست واسه اون یکی فیلد هم بفرست..

لعیا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۴ ق.ظ

سارا جون میگما من مالک انتخاب ۹۸ امم بوده
پس با توجه براهنمایی هات یعنی اگه من دانشگاه دیگه ای رو بیارم و با فرض قبولی در مصاحبه مالک میتونم با خیال راحت اون یکی دانشگاه ک انتخاب قبل مالکم بوده رو برم دیگه
درست متوجه شدم؟

سارا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۹ ب.ظ

@لعیا
دقیقا عزیزم….چون اگه زودتر جایی قبول بشی…با فرض اینکه مصاحبه مالک هم قبول شده باشی…دیگه سنجش به انتخاب ۹۸ نمیرسه چون قبل تر از اونو قبول شدی
موفق باشی بانو

اسی خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۹ ب.ظ

بچه ها من دیگه ناامید شدم چون نتوانستم فایل ها رو آپلود کنم یکی بگه برام چیکار کنم

لعیا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۹ ب.ظ

سارا خانوم گل
من ب جای تمامی صفحات شناسنامه فقط ی صفحه رو فرستادم
بعد ک ادامه رو زدم تصویر رفت اصلا
از کجا بفمم مدارکی که ارسال کردم قابل قبول بوده یا نه؟

سارا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۷ ب.ظ

ُمت راست چندتا گزینه هست
بزن مشاهده مدارک ارسالی
اگه فرستاده شده باشه اونجا نمایش داده میشه
اما صفحات شناسنامتو pdf کن و یکجا بفرست چون باید همه صفحه ها باشه..
و اگه دوباره توی فیلد شناسنامه یه چیزه دیگه آپلود کنی میره جای قبلی..پس همرو باهم بفرست عزیزم

علی خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۵ ب.ظ

سلام خدمت دوستان. یه سوال داشتم هر کس بتونه جواب بده ازش ممنون میشم.
من امسال پیش دانشگاهیمو تموم کردم و کنکور دارم.آیا دانشگاه مالک اشتر پذیرش کارشناسی هم داره و من میتونم شرکت کنم یا ابتدا باید کارشناسیمو بگیرم و برای کارشناسی ارشد برای این دانشگاه اقدام کنم؟

zana خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۵ ب.ظ

@سارا
خب چه میدونم بابااا…انقد درگیر امتحانات پایان ترمم که اصلا نمیتونم حواسمو جمع کنم…ولی نه مطمئنم ۱۴۰۰ بوود :دییییییی

حامد خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۶ ب.ظ

بچه ها دانشگاه ما تاایید فارغ التحصیلی تا ۳۱/۶/۹۳ رو نمیده میگه که ممنوع هست دادن همچین نامه ای چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ترم ۸ هستم

zana خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۸ ب.ظ

@حامد
دادا نمیخواد جاش همون تاییده ی معدلو بارگیری کن

سنا خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ب.ظ

با سلام. مراحل ثبت نام به این صورت هست که:
۱) صفحه (۱) که مربوط به اصلاعات شخصیتون هست را پر کنید
۲) در قسمت پایین صفحه((( ثبت اطلاعات و ادامه را بزنید)))
۳) وارد صفحه(۲) که شدید اول بالای صفحه ((( کادر زرد رنگ ))) شماره پرونده و کد رهگیری به شما می دهد (( حتما آن را یادداشت کنید)) چرا که یکی از راههای ورود مجدد به سیستم همین شماره پرونده هست
۴)حالا بیاین قسمت زیر کادر زرد رنگ ((( تصویر پرسنلی)))اول از قسمت choose file فایل خود را انتخاب کنید سپس روی گزینه(((بارگذاری تصویر پرسنلی))) کلیک کنید…حالا اجازه بدهید تا عکستون کاملا لود شود
۵)بقیه گزینه ها را مانند بالا انجام دهید
۶) در انتها گزینه اتمام فرایند ثبت نام را بزنید و از سیستم خارج شوید
………………………………………………………….
جهت اطمینان از صحت اطلاعات ارسالی موارد زیر را انجام دهید:
………………………………………………………….
۱)مجددا وارد سایت دانشگاه شوید
۲)از قسمت((( دریافت اطلاعات پذیرفته شدگان مرحله اول))) به یکی از ۲ طریق زیر وارد شوید:
A) با نام و نام خانوادگی……..B) با شماره پرونده ای که از قبل یاداشت کردید
۳)وارد سیستم که شدید (سمت راست) از قسمت ((( مشاهده مدارک ارسالی))) مدارک ارسالی خود را چک کنید….اگر مدارکتون در این قسمت ندیدید از قسمت ویرایش مدارک ارسالی مجددا مدارک را به شیوه ذکر شده لود کنید
امیدوارم مفید بوده باشه
موفق باشید

آذر خرداد ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۴ ب.ظ

من امروز رفته بودم مصاحبه دانشگاه شاهد، گفتن ۱۲ برابر ظرفیت اعلام کردن! خیلی مسخرست! بیخود امیدوار شده بودم! :( (

سارا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۹ ق.ظ

@آذر
۱۲برابر که خیلی هستش…
چند بود شما رتبتون؟؟؟

سارا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۰ ق.ظ

@آذر
۱۲ برابر خیلیه :(
شما چند بود رتبت؟؟؟اگه دوس داشتی البته بگو :(

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۳ ق.ظ

رتبه من برای بیوتکنولوژی میکروبی ۲۱۴ شده

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۴ ق.ظ

@آذر
عزیزم ازت چه سوالایی پرسیدن؟
منم برای برق دعوت شدم.

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۸ ق.ظ

@ بچه های برق
در مورد برقم من دیروز رفته بودم آزمون از هرکی راجع به مالک پرسیدم گفت منم دعوت شدم :|
فک کنم به جز نفر یکی مونده به آخر همه رو دعوت کردن :|

سارا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۳ ق.ظ

@آرمیتا
خوب این به نفع ماست که آرمیتا جون….هیچ کس با رتبه ۶۰۰۰ مالک قبول نمیشه..خبر خوبی بود مرسی :دی

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۴ ق.ظ

@سارا
یه چی میگم خودتو ناراحت نکنیا با رتبه ۹۰۰ هم رمز دعوت شدن :|

سارا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۷ ب.ظ

@آرمیتا
خوب روزانه دعوت شده…
روزانه ها رتبه هاشون خیلی خوبن دیگه مگه نمیدونستی؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۸ ب.ظ

@سارا
آره شاید روزانه بوده دیگه وقت نشد بپرسم

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۹ ب.ظ

ارمیتا خانم

کنکور وزارت بهداشت چطور بود؟
چه رشته ای بودی؟

تفاوت نوع ازمونش با وزارت علوم را حس کردی؟

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۷ ب.ظ

@صابر
من بیوالکتریک بودم
از وزارت علوم آسون تر بود ولی خو رقابت خیلی زیاده حوزه تهران نزدیک به ۴۰۰ نفر برای رشته ما شرکت کرده بودن حالا استان های دیگه رو هم به نسبت حساب کنیم نزدیک به ۴۰۰۰ نفر میشن ولی فقط ۳۰ نفر پذیرش داره :|

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۷ ب.ظ

ارمیتا خانم

اره ظرفیتش کم است
اما معمولا افرادی زیادی هستن که به امتحان نمی این
در استان ما صندلی های خالی زیاد بود
در رشته شما هم تعداد شرکت کننده شاید با انگشتان دست نمی رسید

اما جالب ترین چیز این بود که برخلاف وزارت علوم امنیت سوالها خوب نیود و نیم ساعت قبل ازمون زیر صندلی بود که شاید در بعضی حوزها از این بابت ناجوان مردی شود
سطح سوالها هم خیلی راحت بود اما وقتش تا حدودی نسبت به تعداد سوالها مناسب نبود

چطور دادی؟

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۰ ب.ظ

@صابر
بد نبود من از ۱۳۰ تا تست به حدودا ۶۰ تا جواب دادم
به نظرم زبانشو %۸۰ بزنم ولی در کل امیدی ندارم به قبولی حالا چند روز دیگه کلیدا بیاد می تونم بگم چجور دادم تو حوزه ما هم همین جور بود رفتیم تو سوالا روی زمین بود.
رشته ش امتحانیه ما چی بود؟

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۳ ب.ظ

ارمیتا خانم

فیزیک پزشگی

یک سوال
به نظر شما به مصاحبه مالک برم یا نه؟

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۴ ب.ظ

@ آرمیتا
سوال نپرسیدن! صد تا سوال تستی بود، دو گزینه داشت “موافقم و مخالفم”، پاسخ نامه ها رو که گرفتن چند دقیقه بعدش اسامی یه عده رو اعلام کردن که برن خونه! بقیه هم موندن برای مصاحبه حضوری! یه توصیه دارم اگه می خوای قبول شی سعی کن خیلی صادق نباشی جوابی رو انتخاب کن که اونا می خوان!

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۷ ب.ظ

@آذر
یعنی چی مصاحبه حضوری؟چرا فقط یه عده به مصاحبه حضوری رفتن؟بقیه که نرفتن یعنی مردود شدن؟شما رفتی مصاحبه حضوری یا نه؟
خدایااااااااااا :(

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۴ ب.ظ

@صابر
چی بگم آخه! من اگه پسر بودم حتی مالک اصفهان رو میرفتم معلوم نیست بعد سربازی آمادگی الان رو داشته باشید برای کنکور…
بعدشم با فوق لیسانس سربازی آسون تره
در هر حال خودتون باید فکراتونو بکنید همه چیز رو در حد تواناییه خودتون در نظر بگیرید و عمل کنید
در ضمن اگر روزانه دعوت شدید به نظر من برید بهتره

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۰ ب.ظ

ارمیتا خانم

من الان دو تا گزینه دارم:
اگه مصاحبه برم و قبول شوم چون مالک شتر در اولویت گذاشتم(بالاتر از دانشگاه تهران) دیگه اونجا قبول میشم
در غیر اینصورت یکی از دانشگاهای تهران(تهران – امیر کبیر – شهید بهشتی- مدرس) قبول میشم
موندم چیکار کنم از دانشگاهای بزرگ تهران نمیشه گذشت اما شنیدم مالک اشتر اکانات زیادی داره(البته اگه ماک قبول شوم باید برم اصفهان و مسافتم هم خیلی زیاد میشود حدود ۸۰۰ کیلومتر)
درسته یک هفته دیگه هم سربازم
موندم دانشگاهای تهران یا مالک اصفهان؟

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۳ ب.ظ

ارمیتا خانم

به نظر شما فارغ التحصیلی از مالک اشتر اینده اش بهتره یا از دانشگاهای تهران؟

راجب وضع و اینده دانشگاه مالک اشتر چیزی می دونین؟

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۱ ب.ظ

@صابر
آخه چرا این جوری انتخاب کردید !!!!!!!!!
اگر فک می کنید دانشگاه های تهران امیرکبیر خواجه بهشتی علم و صنعت قبول میشید حتما به مصاحبه نرید اونا بهتر از مالک هستن

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۴ ب.ظ

@ آرمیتا
من از دانشجوهای شاهد پرسیدم میگفتن این دانشگاه چندین مرحله مصاحبه داره که حدود ۴ ساعت طول میکشه! اونایی که مثل من رو تو مرحله اول فرستادن بیرون یعنی رد شدن!

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۷ ب.ظ

@ آرمیتا
من به مصاحبه حضوری نرسیدم :(

زهرا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۶ ب.ظ

ارمیتا@

سلام می تونی ایملتو بدی یک سوال دارم ازت

نگار خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۷ ب.ظ

به نویسنده:اصلا از دیدگاه تزویر گرایانت خوشم نیومد…به نظر من همیشه باید حرف حقو زد.حتما اون دنیا درباره جهت گیری های غلط ما سوال میشه
کسی که مومن واقعی باشه جلوی هرکسی که اشتباه کنه حرفشو میزنه؛چه محمدرضا پهلوی باشه چه سید علی خامنه ای…
هیچ کدام از ما معصوم نیستیم که اشتباه نکنیم
تو هم اگه مخالفی نرو توی این دانشگاه؛چرا تظاهر می کنی؟
یادتون باشه،حضرت علی وقتی قضاوتی انجام می دادند به طور ناشناس نظر شخصو درمورد عادلانه بودن قضاوتشون جویا می شدن؛پس دیگه ما
بیاین آگاهی رو بین مردم رواج بدیم…هرکی به مردم ظلم کنه باید جواب بده،آمریکا،اسرائیل،جمهوری اسلامی،…. وهمه اینا توی این جواب دادن یکسانن،چه دینی باشن چه غیر دینی
امیدوارم فقط حرف نزده باشم

فرزانه خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۴ ب.ظ

من خونمون اصفهانه و کد رشته تهرانو در اومدم برای مصاحبه . میتونم اصفهان مصاحبه کنم ؟خواهشا یکی جواب بده. ممنون.

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۷ ب.ظ

@ نگار
من اصلا متوجه منظور شما نشدم! میشه منظورتون رو بیشتر توضیح بدین؟ منظورت از دیدگاه تزویر گرایانه چیه؟! اینجا اصلا جای حرف زدن در مورد سیاست نیست! فقط یه صفحه برای آشنایی با یه دانشگاهه! اگه نمی دونستی بدون!

آذر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۸ ب.ظ

@ فرزانه
آره می تونی اصفهان بری برا مصاحبه، نگران نباش، خودشون تو سایت اعلام کردن

مریم خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۴ ب.ظ

سلام بچه ها کسی میدونه چطوری میشه با مترو رفت دانشگاه مالک اشتر؟ممنون میشم یکی جواب منو بده.

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۰ ب.ظ

@زهرا
armita_200@yahoo.com
vali ta akhare shab emkane javab dadan nadaram alan mehmon darim :D

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۲ ب.ظ

@آذر
عزیزم حالا عیبی نداره شاید به صلاحت نبوده
همچین آش دهن سوزیم نیس
ممنون جواب دادی

آرمیتا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۳ ب.ظ

@مریم
مریم جان من تو یه کامنت به zana توضیح دادم نگاه کن کامنتو شایــــــــد به دردت خورد

sana خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۶ ب.ظ

سلام،دوستان مگه تو سایت نزده میشه پول رو همونجا واریز کرد پس موضوع این اسکن فیش چیه من که پول رو نریختم چحایلاکار کنم؟!!!!!!

صابر خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۷ ب.ظ

اذر و نگار خانم

منظور نگار خانم اینه که اون گونه که هستی برو پای مصاحبه

و حرف کاملا خوبی میزنه یعنی ارزش نداره با یک فریب کاری و زیر پا گذاشتن اون چیزی که هستی بخواهی حرف بزنی

یعنی با دل پاک برو ان شاالله قبول میشی

زهرا خرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

ارمیتا@
سوالمو در نظرات بالا یافتم ممنون

فرزانه خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۰ ق.ظ

مرسی آذر جان. لطف کردین

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ق.ظ

دوستان اسامی دعوت شده های برای مصاحبه مجموعه ریاضی۱۲۰۸ مالک اشتر اعلام شده؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۱ ق.ظ

@علی
علی آقا کجایی شما اسامی ۱۳ام خرداد اعلام شده تو سایت سنجش
البته کسایی که قبول شدن برای مصاحبه مالک بهشون اس ام اس زده ولی باز هر چه سریع تر برید نگاه کنید سایت سنجش رو هنوز وقت هست تو مصاحبه شرکت کنید .

آرمیتا خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۲ ق.ظ

@زهرا
خواهش زهرا جان

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۳ ق.ظ

ممنونم دوست عزیزم،میدونم که اسامی قبلا اعلام شده،ولی کد رشته ۱۲۰۸(مجموعه ریاضیات وکاربردها) را توی اطلاعیه سنجش نزده،منظورم اینه که اونجا که رشته ها را اعلام کرده چیزی از ۱۲۰۸ نگفته،شما نمیدونین چجوریه؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۹ ق.ظ

@علی
مطمئنید؟نمیدونم والاااا من فک میکردم همه کد رشته ها اعلام شده تو لینک پایین
http://result.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/sar_khas_93tfs/krn/
فقط اینو میدونم اگر اسمتون برای مصاحبه مالک دراومده باشه باید به سایت مالک مراجعه کنید و اونجا ثبت نام کنید تا بتونید تو مصاحبه شرکت کنید اطلاع دیگه ای ندارم.

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

۱۱۱۵، ۱۱۳۱، ۱۱۴۸، ۱۲۰۷، ۱۲۵۹، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴-اینا کد رشته هایی هست که اعلام کردن من که ۱۲۰۸ توشون ندیدم واقعا نمیدونم چجوریه،کسی هست کمک کنه؟؟؟؟

آرمیتا خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۶ ق.ظ

@علی
کد رشته من ۱۲۵۱ هست و تو اینا نیست اصلا به اونا چیکار دارید! اگر شما دعوت به مصاحبه شده باشید تو همون لینکی که تو کامنت قبلی گذاشتم برید و اطلاعاتتون رو بزنید صفحه باز میشه که کد رشته و ارگان مصاحبه گر رو نوشته اگرم نشدید سیستم یه پیغام دیگه میده . امتحان کنید تا زمان دارید

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۷ ق.ظ

ککککککککککککککممممممممممممممککککککککککک

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

آخه مشابه رتبه من و حتی بدتر از رتبه من ،سال قبل دعوت به مصاحبه شدن وقبول شدن ولی الان برای من پیغام میده قبول نشدی!!!!!

آرمیتا خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۹ ب.ظ

@علی
خوب شاید امثال تقاضا بیشتر بوده

علی خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ب.ظ

من مالک اشترو همینجور زدم فقط میخواستم ببینم برای مصاحبه قبول میشم یا نه
ولی الان که قبول نشدم یجورایی توی قبولی بقیه رشته هایی هم که زدم دارم شک میکنم الان چندروزه دچار شک وتردید و استرس زیاد شدم

آروین خرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۵ ب.ظ

سلام با رتبه ۲۸۷۰ میشه شبانه مالک اشتر اصفهان قبول شد؟ طراحی کاربردی .

حامد خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۳ ق.ظ

سلام کسی مالک مهندسی شیمی گرایش تسلیحات دعوت شده؟روزانه یا شبانه با چه رتبه ای؟؟؟؟

سید ابوالفضل خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۸ ق.ظ

سلام
بچه ها هرکی که برا مصاحبه مالک یا شاهد رفته اعلام حضور کنه
بگه چی گذشته اونجا
تجربیاتش رو بگه تا از استرس بچه ها کم بشه
ممنون

سید ابوالفضل خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۰ ق.ظ

اینم ایمیل من…
abolfazl_ma69@yahoo.com

سید محمد امین خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۹ ب.ظ

سلام
مطالب زیر رو خوب بخونید!
امروز ۲۵ خرداد ساعت ۶ و ۱۵ تقریبا رفتم مالک.
۱۰-۱۲ نفر بیشتر نبودیم.دخترو پسر
اسم نوشتن اما الکی بود!
اسامی رو داشتن و چک میکردن که اسمت هست یا نیس
به ترتیبحروف الفبا هم نمیومدی قبول بود. رفیقم اومد امتحان داشت گفتن برو تو
دنبال یکی رفتیم تا سالن امفی تئاتر، اونجا گفتم هرکی زودتر اومده بیاد انجا به ترتیب وایسه ما همون فرمای اول رو گرفتیم. فرم ها شماره داشت اما به هیچ وجه مهم نبود البته میگم چرا. حالا باقیشو داشته باشین
فرم یه صفحه ای اول دادن پرکردیم یه فرم دوصفحه ای هم دادن که هیچ جاش نباید خالی میبود حتی اگر مشمول ما هم نمیشد باید مینوشتیم مشمول ما نمیشود. بعد میگفتم از شماره فلان تا فلان بیان برا ثبت نام.
ثبت نام اینترنتی هم کشک بود تمام فایل هایی هم که فرستادیم الکی.
باید ۲ قطعه عکس، و کپی تمام صفحات، پشت و روی کارت ملی و فیش واریز پول و ریز نمرات و یه برگه ای( که اخر دفترچه شماره یک، همون دفترچه که قبل کنکور اومده بود بیرون،برگه ای بود که باید دانشگا مشخص میگرد که شما تالاان چند واحد گذروندین و معدل رو ثبت کنه) یا مدرک لیسانس رو به اونجا تحویل بدین.
حالا اتونجا کجابود؟ داخل امفی تئاتر! بعد که تمام مدارک شما چک شد و تایید شد و داخل یسری کاور پلاستیکی گذاشته شد و فیش واریز پول رو ازتون گرفتن باید بیاید بیرون و دم در امفی تئاتر کاور و محتویاتشو تحویل بدین. بعد به ترتیب صداتون میکنن. اما نه به ترتیب شماره ها! به ترتیب اونایی که زود تحویل دادن کاور رو!!
اولش هم سریع برین دم دتگاه پوزشون و پولو بکشین که سر ۲۰ ثانیه صف میشه چه صفی!!
بعد میرین تو امفی تئاتر میشینین تا صداتون کنن.
صدا کردن کاور رو بهتون میدن میرین برا مصاحبه.
طرف مشخصاتتون رو میپرسه و شغل پدر و مادر
در مورد اختیارات ولی فقیه که جوابش اینه که طبق قانون اساسی مشخ شده
در مورد اینکه ولایت فقیه در کجای اصول دین و فروع دین هست که در امامت اصول دین طبق ایه اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم و در فروع دین هم میشه تولی و تبری. تولی از ولی و معنی دوست داشتن دوستان خدا و محبان اهل بیت و تبری هم دشمنی با دشمنان انان هست.
درمورد گروه ها و فرقه های ظاله مثه داعش! پرسید که میگفتم از کجا بفهمیم تکفیری هستن؟( ظاله هستن) منظورش این بود که نمادشون چیه که باد میگفتیم ادم میکشن و حرم هارو تخریب میکنن و … .
پرسید بابات سفره زیارتی مکه و کربلا و اینار فته چون من گفته بودم که بابا خارج رفته برای کارش و اینکه خودمم رفتم. در همون راستا این سوال رو کرد.
انواع غسل که ترتیبی و ارتمای هت
با دخترا زن عمو و دختر عمه و اینا دت میدیکه بادی میگفتی نامحرم هستن نمیشه که!!
یه چنتا پرسید در چه گروه ها و جاهایی فعالیت های اجتماعی و … داشتی که من گفتم بسیج بودم و سابقم زیاده و …. اما مهم این وبد که پرسید مناسبت ها کمک میکردی من گفتم تا ۳ سال پیش بله که بعدا بهم گفت ببین مذهبی ها میان خودشون رو از این جور کارا میکشنت کنار بعد این کنار کشیدن ها و کم بودن کارهای فرهنگی و اجتماعی باعث میشه داعش و … بیان کار کنن.
از رو رفاقت گفت
من کلا حال کردم، راحت بودم چون بابامم پاهی بود و استرس نداشتم
انواع سال ها رو هم بخونید من میگم مهمه نپسید ولی به نظرم مهمه
راتی نظرم رو درمورد سیسات های خارجی نظامی پرسید که جوابش این بود که قبول دارم و باید اشدا علی الکفار و رهماء بین هم رو میگفتین که من گفتم چند روز پیش تلویزین یه جمله از اقا نقل کرد که قبل فوت امام پیش امام بودن و ایشون در لحظات اخر همین جمله رو گفتن و گفتن که کل وصیت نامه امام در این جمله خلاصه میشه
اون تولی و تبری بود؟؟!! اون رو هم همون موقع به این ربط دادم اینا همرو با هم پرسید ولی الان یادم اومد گفتم بزار بگم . فکر نکنید اخر سر پرسیده.
حفظ نکنید چیزی چون استرس بگیری یادت بره ضایس!
موفق باشید
اگر یادم اومد بازم میزنم
راستی اخرش اقاهه یه فرم داد باید به همون که صداتون کرد تحویل میدادین. ورندارین بیارید باخودتونا!!
یا علی

ارمغان خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۵ ب.ظ

دوستانی که نگران اعلام نشدن اسمشون هستن
اسامی اعلام شده بستگی به اولویت انتخابیتون هم داره اگر خیلی آخر زدین ممکنه برای مرحله بعدی دعوتتون کنن

آذر خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۷ ب.ظ

@ سید محمد امین
دستت درد نکنه، لطف کردی، فقط یه سوال اونجا بهت گفتن تو مصاحبه قبول شدی یا نه؟

هدی هدایی خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۹ ب.ظ

منم امروز برا مصاحبه رفتم.هر چی سوال دم دستش بود ازم پرسد. زندگینامه-احکام-نماز احتیاط-حدیث- سیاسی- اسم وزرا- در مورد مجلس خبرگان- وجوبات نماز-اسم شهیدان هسته ای-ووو
امیدوارم به دردتون بخوره

سارا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۲ ب.ظ

سُلام دوسِتانم احوالاتتون….
منم امروز بودم..رفتم نشستم روبروی خانومه

بهم گفت به به عجب دست خط خوبی داری..منم ذوق مرگ :دی
.سوالاشم به سادگیه آب خوردن بود…نمیدونم دیگه خوشش اومد سوال ساده کرد یا بدش اومد…
به جرات میتونم بگم سوال خاصی از من نپرسید :دی
البته من یکی دو جا سوتی دادم :دی
دیگه بقیشو خدا عالمه و هرچی اون بخواد :دی

لعیا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۶ ب.ظ

سلام
منم امروز رفتم
سوالاش سخت نبود ولی بهتره بخونید
استحاله-ارکان نماز-ولایت فقیه- مسایل روز کشور-ماهواره وفیسبوک-مرجع تقلید-خمس-انواع ولایت-انرزی هسته ای-فتنه ۸۸ و …
بچه ها اطلاعاتی ک در اول سایت دوستان در سال های گذشته رفتن رو حتما بخونید خیلی کمکتون میکنه
نماز احتیاط و ایات هم ازم پرسید
هول نشید چیزی نیست
ایشالا موفق باشید همتون…

سارا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۱ ب.ظ

ا لعیا جون کاش میدیدیم همو حیف شد
میگم لعیا جون من معارفه هامو خیلی افتضاح نوشتم به نظرت زنگ میزنن واسه پرس و جو بهشون؟؟؟
شماره یکیو یادم رفت بنویسم یکیم غلط نوشتم :( ((

سارا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۲ ب.ظ

راستی گفتن ۴برابر ظرفیت اعلام کردن :دی

مهتا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۵ ب.ظ

بچه ها چند نفر معرف می خواد؟

لعیا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۰ ب.ظ

@سارا
اره عزیزم حیف شد
نه فکر نمکنم
نگران نباش:)

لعیا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۱ ب.ظ

@مهتا
عزیزم سه تا از دوستانت با ادرس و شماره تلفن
البته آشنایتون بیش از ۵ سال باشه
راستی دوستان کد ملی اعضای خانوادتون هم داشته باشینا…

سارا خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۲ ب.ظ

@لعیا
لعیا جون ازش پرسیدی قبول شدی یا نه؟؟من پرسیدم گفت بالاخره نهایتا قبولیه شما با سنحشه :|
دیگه من حرفی نزدم…..:(((

مجتبی خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۵ ب.ظ

سلام بچه ها من هم فردا از تبریز حرکت میکنم ۹۳/۳/۲۷ مصاحبه دارم ترو خدا برام دعا کنید…|

آذر خرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۸ ب.ظ

@ مجتبی
انشا الله موفق باشی

لعیا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۳۵ ق.ظ

@ سارا
توی برگه ی جا نوشته بود نمره نهایی
من گفتم چند شدم؟گفت ما نمره نمیدیم
چیز دیگه ایم نگفت ب من
دیگه الله و اعلم:)

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۳۶ ق.ظ

منم یکشنبه رفتم خیلی سوالای داغونی پرسید همش در مورد خانواده بود چند تا هم سیاسی پرسید مثلا سوالا اینا بودن ارکان نماز -اصول دین -فروع دین -مطهرات-ولایت فقیه-منم که چادر پوشیده بودم ازم پرسید همیشه حجابتون همینطوری هست منم گفتم بله کلا ضایع بود از عکسام فهمیده چادری نیستم گفتم از دبیرستان می پوشم خیلی ضایع دروغ گفتم فکر کنم فهمید در مورد سال ۸۸ پرسید منم گفتم یه برنامه میذاشت ساعت ۱۰ در مورد کاندیدا منم اونو میدیدم بعدشم چون کنکور داشتم زیاد پیگیر نبودم اصلا حواسم نبود در مورد فتنه هست سوالش یا نه خودشم چیزی نگفت بعد پرسید در مورد خانواده چند نفرید چیکار میکنن مامان و بابا و ایا داداشات مذهبی هستن منم گفتم نماز می خونن روزه هم می گیرن ولی منظورتون از مذهبی نمی فهمم در مورد راهپیمایی پرسید گفتم سال پیش شرکت نکردم چون مشکل داشتم ولی کلا شرکت می کنم نماز جمعه هم پرسید گفت اخرین بار کی شرکت کردین گفتم نمی دونم ولی خطبش در مورد مباحث سیاسی روز و بحث روز کشور هست اصلا چیزی دروغ نگفتم جز همون چادر که فکر کنم ضایع شدم بعد پرسید نظرتون در مورد خودتون چیه منم با نهایت اعتماد بنفس گفتم ادم موفقی هستم اونم خندید گفت چرا منم گفتم چون به هر چی می خواستم رسیدم خیلی سوالای شخصی ازم پرسید نمی دونم فکر کنم با این جوابا رد بشم تو مصاحبه

نازی خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۷ ق.ظ

@nazy
کلا مثل اینکه همه دخترایی که برا مصاحبه رفتن چادر پوشیدن نگران نباشین مثلما همه چادری نبودن برا مصاحبه پوشیدن همینارو بخونیم کافیه برا مصاحبه؟

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۵ ق.ظ

@nazy
مصاحبه کنندت همون خانومه نبود که یکمی سبزه رو بود؟
چادرش هم کش نداشت؟؟؟یکمی هم مسن بود؟؟؟

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۵ ب.ظ

سارا
چادرش کش نداشت مسن هم بود ولی سبزه نبود فکر کنم کنار پرده که جدا میکرد قسمت مصاحبه رو از اون قسمت که مدارک رو میگرفتن بود اونجا نشسته بود چطور؟

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

نازی
اره اونایی که تو سایت بچه ها نوشتن بخون اون کامنت بالا که اقای سید محمد امین نوشته هم بخون سوالاش به نظرم سخت بود
در مورد چادر نگران نیستم چون حالا یادم اومد که چادر تو مدرسمون اجباری بود یعنی دروغ نگفتم تا حدودی فکر هم نمیکنم تحقیق کنن چون دوستم سال پیش بدون چادر رفته بود کلا سوالارو هم کامل ج نداده بود ولی چون رتبش خوب بود قبول شد ربطی به مصاحبه نداره

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۵ ب.ظ

@nazy
هیچی همینطوری میخواستم ببینم کی بوده
فک کردم همون خانومه که مال منم بود مال توام بود که نبود :دی
چی گفتم….
منم فک نکنم تحقیق کنن..تازه مطمئنا چندسال دیگه مصاحبه کلا برداشته میشه..و همش مربوط به رتبه میشه…

شیرین خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۶ ب.ظ

nazy
چه ربطی به عکس داره من چادریم ولی عکسام با چادر نیستتتت واااااا این چه جورشه دیگه؟

شیرین خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۳ ب.ظ

دوستانی که مصاحبه رفتن تعداد بچه ها خیلی زیاد بود یا کم؟

samineh خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ب.ظ

bache ha copy az fishe banke ansar nemikhad begirim?

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۴ ب.ظ

شیرین
نمی دونم فکر کردم چون این سوالو دوبار پرسید به خاطر اون بوده اخه پرسید حجابتون همیشه همینطوری هست گفتم بله گفت یعنی همینطوری با چادرگفتم بله اخه من کلا موهامو هم کرده بودم داخل ولی تو عکسا یه کم موهام مشخص بود نمی دونم

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۴ ب.ظ

@nazy
شیرین جون راست میگه منم چادریم اما عکسایی که دیروز دارم بدون چادر بود کلا کسی با چدر عکس نمیگیره نگرون اون نباش…

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۰ ب.ظ

سلام،بچه ها فقط همه چی رو راست بگید ،حالا من که چادری هستم ولی خانومه میگفت تحقیق میکنن ببینن راست میگید یا نه.

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۳ ب.ظ

من اولش کلی استرس داشتم ولی با یه آقایی که ترم ۴ارشد شیمی بود هم مسیر شدیم ،برام از دانشگاه و سوالایی که میپرسن گفت،بهم گفت فقط راست بگو و منم همین کار رو انجام دادم،و حتی خانومه پرسید که از کی چادر میپوشی هم راستش رو گفتم .

آخر سر هم که پرسیدم قبولم ؟گفت بله

خدا خیر بده اون آقا رو که با حرفاش کمکم کرد.

amir خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۰ ب.ظ

بچه های مازندرانی که از تهران پارس میرن brt سوار شن ایستگاه امام حسین پیاده شن کنارش مترو سوار شن برن به سمت فرهنگسرا ایستگاه فدک بیرون مترو (خروجی رو نمیدونم)از اونجا ون مستقیم داره به دانشگاه شهید رجایی که جفت مالک اشتره

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۲ ب.ظ

@Sana
کی بود اونکه ازت مصاحبه میکرد؟؟؟چه شکلی بود :) )))

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۶ ب.ظ

چرا از من نپرسید از کی چادر میپوشم؟چرا هیچ کدوم از سوالایی که از شماها پرسیدن از من نپرسید :( (((((((
چراااااااااااااااا

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۳ ب.ظ

اسمشو که به من نگفت ولی خیلی ماه و مهربون بود.شاید بخاطر اینه که هر کس توضیحاتی که از زندگیش میده با بقیه فرق میکنه و سوالی که میپرسن مربوط به اون میشه ،مثلا من گفتم اوایل خیلی مذهبی نبودم.

رها خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۸ ب.ظ

ثنا جون باهات موافقم ک باید راست گفت.

منم راستی گفتم که خودم چادری نیستم زنه گفت آفرین به این صداقت.

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۵۲ ب.ظ

@سارا

ازت چیا پرسیدن که هیچکدوم اینا نبوده؟

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۳ ب.ظ

@Sana
سوالای خیلی ساده و ابتدایی..نه احکام نماز نه مطهرات اصلا احکام نپرسید…
اصلا به خوندم نیاز نداشت سوالاش…نمیدونم والا :( (((
چرا بامن اینکارو کرد واقعا :( (((
خیلی حس مبهمی دارم :( ((

ارمغان خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۲ ب.ظ

دوستان من پنجشنبه نوبت مصاحبمه و سه شمبه و چارشمبه امتحان دارم همین طور شمبه اصلا فرصت ندارم بخونم احکام کلی رو بلدم ولی خوندن قران و ترجمه بلد نیستم چادری هم نیستم استرس خفن گرفتم
به نظرتون بگم کلا چادری نیستم؟ بگم جدیدا چادری شدم؟؟
اصلا ایمیدی به انتخابای قبلی ندارم اینو قبول نشم میره تا سال بعد :( ((

المیرا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۳ ب.ظ

من امروز رفتم مصاحبه،خیلی مزخرف بود
امیدوارم درنیام بره انتخابای بعدی،فقط وقت تلف کردنه

سارا خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۱ ب.ظ

@ارمغان
رتبت چیه گلم چه رشته ای؟؟؟؟
به نظرم دروغ نگو چون چادر واسه مالک اجبار نیست….از من نه احکام پرسید نه سیاسی هیچی….درمورد چیزایی گفت که یه بچه کلاس اولی هم میدونه…نگرون نباش حله گلم

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

sana
اتفاقا دوستم که اونجا می خونه گفت اصلا تحقیق نمی کنن نمونش اینه که گفت داداشش تو فتنه ۸۸ حتی دستگیر شده بوده گفت اگه یه سرچ ساده می کردن میفهمیدن اما اون تو فرم چیزی ننوشته بوده حتی زمانی که برا مصاحبه رفته بدون چادر رفته کلا چادری نیست کلی از سوالارو هم اشتباه ج داده ولی چون رتبش خوب بود قبول شده
به نظرم باید راستشو گفت من هر چی برسید راست گفتم حتی پرسی نمازجمعه کی رفتی گفتم نمی دونم یا راهپیمایی گفتم سال پیش مشکل داشتم شرکت نکردم راستشو گفتم ولی وقتی چادر پرسید هول شدم البته دروغ هم نگفتم چون مدرسمون چادر اجباری بود

nazy خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۹ ب.ظ

sana
sanaجون یه سوال اساسی برام پیش اومد اگه به شما گفتن که تحقیق می کنن پس چرا به شما گفتن قبول هستید اگه قراره تحقیق کنن مصاحبه گر که سرخود نباید به شما بگه که قبل هستین یا نه وقتی فقط جواب های شما رو شنیده؟
کلا بچه های سال قبل هم نوشته بودن که بهشون گفتن قبول هستن یا نه پس مشخصه که تحقیقی در کار نبوده فقط از حرفایی که زدن گفتن قبول هستن یا نه

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۷ ب.ظ

Nazy
Nazy جون راست میگیا ولی خانومه بهم گفت قبولی ،یعنی الکی گفته؟!؟

sana خرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۴ ب.ظ

@سارا
دوستم نگران نباش حتما ازت خوشش اومده خواسته اذیت نکنه.

سارا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۷ ق.ظ

@sana
میسی فدات شم نه الکی نگفته اینکه گفته میان تحقیق الکی گفته من سوال کردم از اساتید نمیان تحقیق

sana خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۰ ق.ظ

@سارا

استرس گرفته بودما راس میگی،سارا جون اگه تحقیق نکنن اونوخ شاید بعضیا دروغی بگن که موافق نظامن و نباشن .پس اصن اینجوری که خیلی فرمالیته میشه!!!!

سارا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۶ ق.ظ

خوب نباشن قربونت برم…میخوان بیان اونجا درس بخونن و برن
بعدم مطمئن باش کسی که موافق نظام نیست و یه جای کارش میلنگه اصلا پاشو نمیذاره اونجا واسه مصاحبه
حتما بین دوستات هست بین دوستای همه هستن…

ارمغان خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۶ ق.ظ

من پلیمر هستم مواد مرکب زدم رتبم شده ۱۸۰ ولی ظرفیت پلیمر خیلی کمه فوق فوقش تا ۸۰ روزانه تهران میارن

رها خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۲ ق.ظ

مالک، مهندس میگیره، شاعر تحویل میده!!!
خدا وکیلی خیلی بیکارن! البته نوشته اصفهان

http://www.aparat.com/v/pP1OC

nazy خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۰ ق.ظ

sanaجون بهتون الکی نگفته حتما قبول شدین در مورد تحقیق الکی گفتن اخه با عقل جور در نمیاد بخوان واسه یه مصاحبه دانشگاه اینقدر تحقیق کنن البته دوستم بهم گفته بود حتی به معرف ها هم زنگ نمی زنن کلا اکثرا مصاحبه رو قبول میشن مهم رتبه هست

nazy خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۳ ق.ظ

سارا
خداییش من موندم ازت چه سوالایی کردن:دی
جون من بگو خیلی تو کف موندم :دی

سارا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۸ ق.ظ

@nazy
منم خودم موندم دوستم…هیچچچچچچچچ اطلاع قبلی درمورد سوالاش لازم نبود
فک کنم ازمن خوشش نیومد الکی خواست خوشحالم کنه :( (((

سارا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

@رها
چقد باحال بود من ترکیدم از خنده ====)))))

کتابت خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام
خاطره (حجاب برتر)
سال ۹۱
آغاز به کار کارگروه حجاب و عفاف: ضوابط پوشش خواهران> الزامات پوشش و ترکیب ظاهری > استفاده از حجاب برتر (چادر) الزامیست.
سال ۹۲
اضافه شدن کلمه ی “حجاب برتر” به دفترچه ی کنکور ارشد
درسته که مصاحبه تقریباً فرمالیته ست، اما به نظر من، ریشه ی خیلی از اتفاقاس. مالک که بهشت نیست، شجاعت و صداقت یادتون نره.

nazy خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۴ ب.ظ

سارا
ولی از من کلی سوال پرسید از بابا و مامان و داداشا و ابجیم که چیکار میکنن کلی سوال پرسید علاوه بر سوالای سیاسی و عقیدتی

نینا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۱ ب.ظ

سلام بچه ها خواهشا یکی به من کمک کنه؟ بارتبه۲۱۵ الکترواپتیک واسه مصاحبه روزانه دعوت شدم نمیدونم برم یا نه چون راهمم تاتهران واصفحان خیلی دوره.فکرمیکنم با این رتبه نمیتونم قبول شم ؟؟؟

مینا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۳ ب.ظ

سلام بچه ها کسایی ک روزای قبل رفتن گوشی دوربین دارو از آدم تحویل میگیرن؟ بعد تقریبا چقدر طول کشیدو سوالا پطوری بود؟

هستی خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۶ ب.ظ

سلام بچه ها کاش درمورد شاهد هم اطلاعات میدادین

هستی خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۸ ب.ظ

سلام بچه ها کاش درمورد شاهد هم اطلاعات میدادین.]رتبه مهمتره یا این مصاحبه؟

رضا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۰ ب.ظ

سلام به همگی بچه ها امروز منم رفتم مصاحبه مالک شاید باورتون نشه فقط ازم دو سوال دینی پرسید و دیگه تمام سوالاش سیاسی و شخصی بود به نظر من اول رو رتبه و بعد رو مسائل ابهام انگیز شخصی یا خانوادگی و در نهایت رو مسائل ساده دینی ارزیابی میشیم.
واین رو هم اضافه کنم که کسایی که میخوان برن مصاحبه هیچ نگران نباشن برخوردهمشون خوب بود و اینکه بااونی که ازتون مصاحبه میکنه خیلی جدی و محکم باشین ودرنهایت خودتونوبسپارین به دست قسمت

فرهاد خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۹ ب.ظ

باتشکر از همه کسانی که در مسیر اطلاع رسانی به دانشجوها متحمل زحمت میشوند.

کا خرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ب.ظ

با سلام من دوشنه رفتم کسایی که نظامی اند مصاحبه ندارن و بدون نوبت مدارک ازشون میگیرن

آذر خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۷ ق.ظ

@ هستی
من هفته قبل مصاحبه دانشگاه شاهد داشتم، مصاحبه این دانشگاه چندین مرحله داره که اولین مرحله اون یه امتحان کتبیه با ۱۰۰ سوال، سوال های این امتحان بیشتر در مورد ویژگی های خود شخصه و کمتر از ۲۰ سوال مربوط به مسائل دینی و سیاسی بود.
بعضی سوال هایی که یادم میاد:
- آیا تا به حال عصبانی شده اید؟ (این سوال رو ۱۰ بار به شکل های مختلف آورده بودن)
- آیا مدام با خانواده بر سر نوع پوشش درگیری دارید؟
- به نظر شما آرایش باعث طراوت و شادابی می شود؟
- به نظر شما حجاب باعث محدودیت زن می شود؟
- آیا رابطه با جنس مخالف در صورتی که خانواده فرد مطلع باشند بلامانع است؟
- به نظر شمارعایت حجاب در برابر نا محرم بستگی به پاک دلی طرف مقابل دارد؟
- شوهر خواهر محرم نصبی است؟
- آیا تا به حال شده بدون تحقیق در انتخابات به شخصی رای بدهید؟
- شما موافق با چت کردن دختر و پسر نا محرم هستید؟
- و ….. بقیش یادم نمیاد
من که به مرحله های دیگه نرسیدم!

مهر خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ق.ظ

سلام من ۲۷ام مصاحبه داشتم.وااااااااای یه دنیا سوال ازم پرسید همش این سه تارو نمیدونستم
حذب موتلفه؟
معنی تبرج؟
الست بربکم..؟
تمام زیرو بم زندگی ازم پرسید و
حتی از مهارتهای درسی.کامیونر.نرم افزار..
کلی ام رو مخم رفت مه بفهمه سال به کیا رای دادم تو دوتا انتخابات اخیر

سارا خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۴ ب.ظ

مهر
واااااااااای الهی چ سخت بوده پس :( (((

جواد اراضی نژاد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۸ ب.ظ

سلام بچه ها
من که اول فامیلم الف هست بایست یک تیر به اصفحان مراجعه بکنم .
یک تیر دانشگاه امتحان دارم .
میتونم به جاش چهارم مراجعه کنم که روز آخر هست ؟
ممنون اگه کسی اطلاعی داره در اختیار بذاره

آذر خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۱ ب.ظ

@ جواد
بهتره با دانشگاه مالک اشتر تماس بگیری و بپرسی

حامد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۶ ب.ظ

بچه ها مهندسی شیمی کسی گرایش تسلیحات دعوت شده؟؟ لطفا رتبشو بگه

جواد اراضی نژاد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۹ ب.ظ

مرسی آذر خانم

جواد اراضی نژاد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۰ ب.ظ

حامد من با رتبه ی ۳۹۹ هم طراحی و هم تسلیحات دعوت شدم

مینا خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۸ ب.ظ

سلام بچه ها من ۱۸۴ پلیمر شدم.اما مالک اشتر تو انتخابام نبود حالا خیلی پشیمونم به نظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی واسم مهمه دانشگاهم تو تهران باشه!

zor خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۷ ب.ظ

سلام من امروز مصاحبه داشتم اول درباره خانوادم پرسید و اینکه چرا مالک انتخاب کردم بعد سوالا درباره
امامت
ولی فقیه
غسل های واجب
تبری و تولی و اینکه تو کدوم دعا هستند
علت غیبت امام زمان (عج)
مسایل روز مثل ۵+۱ و اینکه کجا مذاکره دارن و کی از طرف ایران مسیول این مذاکره است
درباره داعش هم پرسید
بعد درباره وظیفه مجلس خبرگان
نماز جمعه
وزیر دفاع کیه
حزب های ایران

حامد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۸ ب.ظ

جواد کدومش رو بالاتر زده بودی؟و مصاحبه هم رفتی؟؟

جواد اراضی نژاد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۶ ب.ظ

من طراحی رو بالاتر زده بودم
نه هنوز مصاحبه نرفتم
از دوستان اگه اسی برا مصاحبه رفت بپرسه که :
من که اول فامیلم الف هست بایست یک تیر به اصفحان مراجعه بکنم .
یک تیر دانشگاه امتحان دارم .
میتونم به جاش چهارم مراجعه کنم که روز آخر هست ؟
ممنون اگه کسی اطلاعی داره در اختیار بذاره

ممنون میشم

سید محمد امین خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۰ ب.ظ

من ازش پرسیدم قبول شدم گفت حالا بعدا معلوم میشه

سارا خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۹ ب.ظ

@سید محمد امین
به منم همینو گفت آقای امین
امیدوار باشیم یا نه :( (((

مهرداد خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۷ ب.ظ

@جواد اراضی

فک نمیکنم شما اگه روز خودت نری ایراد بگیرن من امروز مصاحبه بودم یه بنده خدایی واسه اصفهان دعوت شده بود ولی تهران اومده بود اسمش تو لیست نبود(چون اسما رو از رو کارت ملی و لیستی ک دارن دم در چک می کنن) اس ام اسی که مالک بهش زده بودو نشون داد راش دادن تو مراحل مصاحبه رو هم طی کرد هیچیم بهش نگفتن که چرا اینجا اومدیو از این حرفا

مینا خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۸ ب.ظ

کسی پلیمر نیست راهنماییم کنه:-(

ارمغان خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۲ ب.ظ

عزیزم من پلیمرم
سوالت چیه؟
رشته اصلیته پلیمر؟

مجتبی خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۶ ب.ظ

سلام بچه ها من مجتبی هستم که قرار بود روز ۲۶-۳-۹۳ از تبریز حرکت کنم و ۲۷-۳-۹۳ تهران باشم بلاخره روز موعود فرا رسید من روز دوشنبه مورخه ۲۶-۳-۹۳ بعد از جمع کردن مدارک به همراه پدرم از ترمینال تبریز روز دوشنبه شب مورخه ۲۶-۳-۹۳ راس ساعت ۱۰ شب سوار اتوبوس اسکانیا شدیم و روز سه شنبه مورخه ۲۷-۳-۹۳ ساعت ۶٫۱۰ صبح به ترمینال آزادی رسیدیم. بعد از پیاده شدن از اتوبوس درست ۱۰۰ متر بالاتر از سکوی شماره ۴ ایستگاه مترو میدان آزادی خط ۴ وارد شدیم بعد از راهنمایی گرفتن از خانومی که در ایستگاه میدان آزادی که بلیط مترو میداد کلا ۴ تا خانوم بودن از سمت راست اولین خانوم که خانوم خوش برخوردی بود خیلی کمکم کرد گفت سوار خط ۴ میدان آزادی که به سمت کلاهدوز میره سوار شو ایستگاه شیمیران پیاده شو و سوار خط ۲ مترو که به سمت فرهنگ سرا میره سوار شو و ایستگاه فدک پیاده شو درست اونجایی که با فلش زده خروج که از خروجی سمت راست خارج شو ۲۵ دقیقه طول کشید درست جلوی ایستگاه فدک مترو ون های دانشگاه شهید رجایی ایستادن سوار اون ها شدیم و بعد ۱۵ دقیقه در ایستگاه آخر یعنی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی پیاده شدیم پشت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشگاه مالک اشتر هست ۲۰۰ متر پیاده راهش است بعد وارد شدن به دانشگاه مالک اشتر از ورودی نگهبان کارت میکشد برای هر فرد که وارد میشود فقط لب تاپ و موبایل دوربین دار زو نمیذارن البته نمیگردن ها فقط میپرسن داری یا نه و اگه موبایلتون دوربین دار نباشه مشکلی نداره میتونین با خودتون ببرین داخل . بعد سه نفر مسئول بودن که کارت ملی رو ازم گرفتن تا با لیستی که در اختیار داشتن که نام شما قبلا در اونجا بود رو تیک زدن فرمی بهم دادن که بالای فرم شماره ای داشت سپس بعد دادن فرم تک برگی به همراه ها که فقط پدرم بود نگهبان کارت کشید و پدرم و تمامی همراه هایی که اومده بودن داخل دانشگاه مالک اشتر شدن سپس داخل حیاط دانشگاه که فلش زده بود به سمت مصاحبه رفتم جلوی در یک فرم ۲ برگی منگنه شده بهتون میدن بعد داخل سالن آمفی تاتر شدم سپس روی صندلی آمفی تاتر میشینین و کاغذ هایی رو که بهتون داده بودن را پر میکنین تو اون کاغذ تک برگ که شماره با لاش هست در مورد : نام – نام خانوادگی – کد رشته محل- رشته و گرایش که قبول شدین رو مینویسین بهتون توصیه میکنم کد هایی که قبول شدین رو از دفترچه در بیارین که کدوم رشته -کدام گرایش -روزانه یا شبانه- و کدام محل – و کدام شهر قبول شدین – روزانه یا شبانه رو قبل رفت از دفترچه در بیارین و بنویسین چون در کد قبولی سنجش وفق کد نوشنته روزانه یا شبانه و محل و گرایش ننوشته پس خودتون از دفترچه در بیارین و بنویسین و در فرم دوم که جلوی سالن آمفی تاتر دادن دو برگی منگنه شده باید اینا رو تکمیل کنین : نام- نام خانوادگی – آدرس منزل شماره تلفن- مقطع تحصیلی – به ترتیب از دیپلم- پیش دانشگاهی – لیسانس را در کجا اخذ کردین آدرس دقیقشون رو بنویسین . و در بسیج چه جاهایی فعالیت کردین اجتمای یا سیاسی ۳ خط اگه داشته باشین مینویسین. درمورد اینکه سفر خارج از کشور رفتین یا نه – در فامیل سابقه دار دارین یا نه- خودتون سابقه کیفری داشتین یا نه آیا با خارج مکاتبه تلفتی داشتین یا نه توصیه میکنم راستشو بنویسین اگر هم نداشته این بنویسین نداشته ام اگر خالی بذاری اونجا موقع تحویل مدارک باید بهتون میگن خالی نذارین بگین نداشته ام . سه نفر از معرف هاتون به همراه آدرس و شماره تلفت اگه شاغل باشن چه بهتر و مشخصات اعضای خانواده و شماره ملی شون اعم از پدر -مادر- خواهر بازم قبل زفتن شماره ملی اعضای خانوتدتون رو یاداشت کنین به همراهتون ببرین و آدرس و شماره تلفن معرف هاتون رو هم همچنین بنویسین و به همرا هتون داشته باشین . و در آخر صفحه که منگنه شده جلوی آمفی تاتر دادن باید صداقت حرف هایی که در بالا گفتین رو امضا کنین و انگشت بزنین و در صفحه دوم متعهد میشین که وزارت دفاع مختار هست هر کجه که لازم است برای خدمت به میهن استخدامتون کنه و بازم امضا میکنین و انگشت میزنین . بعد باید به همراه فرم هایی که پر کردین ۳ برگ یک سری کپی از صفحات شناسنامه – یک سری کارت ملی پشت و رو – دو قطعه عکس پشت نویسی شده – کپی آخرین مدرک تحصیلی که مال من لیسانس بود پیش دانشگاهی لازم نیست و پشت عکس هاتون رو پشت نویسی کنین چون اگه گم بشه نمیتونین پیداش کنین تمامی این مدارک رو به همراه سه برگ آماده میکنین به شماره بالای برگی که دم در دانشگاه دادن دقت میکنید مثلا میگه از شماره فلان تا فلان بیان اگه شماره شما در این بازه بود میرین بالای سن ۵ نفر هستن اولین نفر آقا که پشت کامپیوتر نشسته و کد ملی شمارو وارد کامپیوتر میکنه و بلافاصله نام پدر و کد رشته قبولی میاد من گفتم اون مدارکی رو که ارسال الکترو نیکی کردیم از اونا این اطلاعات اومد گفت بله . نفر دوم که یک کاور بهتون میده و باهاتون احوال پرسی میکینه من که بچه تبریز بودم از لحجه ام فهمید اونم اهل شیراز بود و خیلی تحویلم گرفت – نفر سوم که اگه ۵۰۰۰۰ ریال رو به حساب ریخته باشین فیشش رو میدین وگرنه با کارت ملی از دستگاه خود پرداز کارت میکشین – نفر چهارم مطالبی رو که نوشتین که رو کنترل میکنه اینجا همون جایی که میگه اگه سابقه کیفری خودتون یا تو خانوادت ندارن بنویس نداشته ام و ۲ قطعه عکس پشت نویسی شده (خودتون پشت نویسی کنین چون از داخل کاور پلاستیکی معمولا عکس ها میفت و گم میشن یکیشو پدرم پیدا کرد و داد )و جا هایی رو که نیاز به انگش زدن داه رو انگشت میزنین و کنار فرد چهارم آقایی جوان ایستاده بود که اسامی رو به ترتیب شماره هایی که بلای فرمی که در دم در ورودی گرفتین صدا میزنه – پنجمین نفر دو تا خانوم کنار هم نشسته بودن و مدارک رو چک میکردن و روی هم میذاشتن. تا فاصله صدا زدن میتونین کتاب های احکام و سایر کتاب هایی که همراه خودتون آوردین رو مطالعه کنین و افراد نظامی – سرباز ها و افرادی که امتحان دانشگاه دارن و یا مشکل خاص دارن به اون آقای مسن که سر پا ایستاده و هی داد میزنه بگن مسکلشون رو حل میکنه من که ساعت ۷٫۱۰ صبح اونجا بودم ۱٫۵۰ بعد الظهر وقت مصاحبم تو اون گرما رسید اونایی که صبح بهشون نوبه میرسه هیچ ولی لونایی که مثل من بعد الظهر نوبه بهشون میرسه میرن سلف دانشگاه که از سالن آمفی تاتر در میاین میرین به سوی درب خروجی وارد حیاط دانشگاه میشین و به سمت ساختمان تحصیلات تکمیلی میرین که کردنش سلف قیمت غذا هاشون درسته پولی هست ولی ارزونه و کیفیتشم عالی مثلا چلو جوجه ۴۸۰۰۰ ریال – چلو خورشت قیمه ۳۸۰۰۰ ریال – چلو عدس با ماست ۳۶۰۰۰ ریال و داخل سلف خودت میری سینی با قاشق چنگال و بشقاب بر میداری و اون شماره ای رو که موقع پرداخت پول غذا گرفتی رو به تحویل دهنده غذا میدی و غذات رو تحویل میگیری ماست هم میدن با کره و خودت میری از منبع داخل پارچ آب پر میکنی و غذات رو با نوش جان میخوری جاتون خالی من چلو جوجه خوردم خیلی گرسنه بودم شبم هیچی نخورده بودم خیلی چسبید جای همه بچهای با معرفت سایت خالی و داخل سلف دستشویی(سرویس بهداشتی) و نماز خانه هست که برای استراحت خوبه یه آبی هم به دست و صورت میزنین من که زدم بعد از خوردن غذا و استراحت از سلف خارج میشین و در دیوار ها مطالبی در مورد حجاب زینت زن است ار چارلی چاپلین و سایر دانشمندان مطالبی رو چسبوندن و در حیاط در پارکینگ اساتید ماشین ها هر کدو مشون که پارک شده بودن بالاش شماره پلاکشونو زده بود و اونایی که قبل از ظهر بهشون نوبت مصاحبه نرسیده بود میرن داخل سالن آمفی تاتر درست سمت راست و چپ اتاقایی هستن که با پرده جدا شدن و سمت چپ مال دختر خانوم ها و سمت راست مال آقا پسر هاست کنار پرده ۵ تا صندل گذاشتن که موقعی که وقت مصاحبتون رسید باید بلند شید برید برای مصاحبه تعداد مصاحبه کننده های خانوم ها ۱۰ نفر و تعدا مصاحبه کننده های آقا پسر ها ۱۰ نفر است من دقیق شمردم. برای خانوم ها مصاحبه کنندشون خانوم و برای آقا مصاحبه کننده شون آقاست. اسم من رو اون آقاه صدا زد و رفتم داخل ۱۰ تا میز بود پشت هر میز یک نفر مصاحبه کننده و یک نفر مصاحبه شونده وجود داشت اگه بعد الظهر برین باید روی صندلی که قراره مصاحبه شید بشینید و منتظر بمانبد تا خوردن غذاشون چون اونجا غذا میخورن و نمازشون تمام شه نگران نباشید ۵-۱۰ طول میکشه یکی از مصاحبه کننده ها هم نظامی ستوان ۲ سپاه هست عینیکی بلاخره مصاحبه کننده اومد من از سر جام بلند شدم لبخند زدم و باهاش دست دادم و اما اصل مطلب که جزییات مصاحبه هستش : اول اسمم را پرسید – نام پدر- شغل پدر: نظامی-نام مادرشغل مادر :- نام خواهر وشغلش – مدرک تحصیلیتون در دوره کارشناسی با معدل که همرا اون گواهی موقتی که برده بودم باید کنترل میکرد که نکرد-در خانوادتون کسی که سابقه کیفری داشته باشه خودتون یا از خانوادتون کسی بوده: خیر تا به حال به سفر زیارتی خارج از کشور رفتین : جواب خیر – توجه کنید این سوال رو دو بار میپرسه یکی اول مصاحبه و یکی آخر مصاحبه که ببینید راست میگید یا دروغ – در مورد اینکه شیعه یعنی چه؟ شیعیان چند دسته اند ؟ در کجا ها زندگی میکنن؟ جواب کسی که از مادر متولد میشون و در گوش او اشهد ان لا اله الله اشهد ان محمد رسول الله اشهد ان علی ولی الله را در گوش او زمزمه میکنند و بعدا خودش هم این عبارت را بر زبان می آورد و شیعه یعنی اینکه به امامت حضرت علی (ع) ایمان داشته باشیم و شیعیان به ۵ گروه تقسیم میشوند ۱- شیعه ۱۲ امامی یا اثنا عشری در عراق و ایران سکونت دارن۲- شیعه جعفری در مصر سکونت دارن – ۳-شیعه زیدی در ترکیه سکونت دارن ۴-شیعه علوی اعتقاد به حضرت علی و خلیفه بودن علی و رهبر و راهبر رهرو حضرت علی هستن در آذربایجان شرقی سکونت دارن -۵- شعیه شعیه زهیری در یمن سکونت دارن . اسول دین چنئ تا است : ۱-توحید ۲- نبوت۳-امامت ۴- عدل ۵-معاد نظرتون راجع به ولی فقیه چیست؟جواب طبق آیه ۲۳ سوره فتح که اطیعو الله و اطیعو الرسول ولی انکم منکم که اطاعت کنید از خدا و رسولش و مومنان با هم مهربان باشند و با کافران مقابله کنند و در نماز جمعه که من رفته بودم آیت الله شبستری فرمودند : در زمان غیبت امام زمان که غیبت صغری و کبری است در امور دینی به ولی فقیه زمان خود مراجعه کنید و در اصول دین امامت و فروع دین تولی ( دوستی با دوستان خدا) و تبری (دشمنی با دشمنان خدااست) اگر بین نظر مرجع خودت و آیت الله خامنه ای تفاوتی وجو د داشته باشد به کدام سخن مرجع عمل میکنی مثلا رهبر گفته امروز اول ماه مبارک رمضان است ولی مرجع تو گفته نه: جواب چون ولی فقه آیت الله خامنه ای اعلم تر -شجاع تر و مدیر و مدبر زمان خود اعلم تر از سایر مراجع است و با توجه به اینکه مرجع من آیت الله خامنه ای است به نطر ایشان عمل میکنم . آیا فعالیت های اجتماعی داشته ای: بله در زلزله اهر و ورزقان به مدت ۳ ماه بدون هیچ چشم داشتی من یک گروه تشکیل دادم با بچه های فارغ التحصیل دانشگاه خودمان بدون گرفتن پول رفتیم و به مردم زلزله زده که در وضع اسفناکی بودند کمک کردیم و در بسیج در حلقه های صالحین نبودم و مسئولیتی نداشته ام و در بسیج کارت هایی که روی آنان فرمایشات امامان بود را پخش میکردیم. آیا سابقه فعالیت در مسجد را داری در ایام محرم چطور :جواب بله در ایام محرم در مسجد روستای خودمان غذا میپزیم . چگونه میتوان وجود خدا را اثبات کرد: با مشاهده جهان آفرینش – آیات خداوند – فرستاده گان خدا امامان و معصومان . اعتقاد به معا یعنی چه: یعنی اعتقاد به روز رستاخیز و هرکی به اندازه ای کار خیر انجام داده باشد و به اندازه ای کار بد انجام دا ده باشد محاسبه میشود پس قطعا روز رستاخیری خواهد بود به معا اعتقاد داری : قطعا بله – خدامند چگونه مردگاه و گوشت و است خوان های انسان ها بعد مردن را جمع میکند بدون توجه به احکام :جواب چون انسان جسم است و خداوند داخل لین جسم روح دمیده و هر جسمی پس از پوسیده شدن بازیافت میشود و دو باره به چرخه خود باز میگردد مثل بازیافت آهن و کاغذ های باطله و برای توضیح اضافی حضرت ابراهیم برای اینکه به فردب بفهماند خداوند چگونه مردگان را زنده میکند پرنده ای را کشت و گوشت و استخوان هایش را داخل هاون کوبید سپس به ۳ قسمت کرد هر کدام را بالای یک کوه گذاشت و فرمود هم اکنون به اذن خدا این پرنده زنده میشود و زنده شد – در مورد انرژی هسته ای : که بنا به فرموده مقام معظم رهبری حق مسلم ما است و زمانی منابع تجدید پذیر و تجدید ناپذیر مثل نفت و گاز روزی به پایان میرسند و برای اینکه مهتاج کشور های غربی نشویم باید انرژی دومی به عنوتن انرژی هسته ای داشته باشیم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری : هدف ما از انرژی هسته ای صلح آمیز بودن آن است و استفاده کشو های بیگانه مثل اسراییل و آمریکا و انباشت سلاح های هسته ای حرام است و برای تولید دارو ها که برای در مان بیماران سرطان خون و بیماران تالاسمی استفاده میکنندوآقای ظریف و روحانی فرمودند ما از حقوق ملت ایران کوتاه نمی آییم و انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران است.آیا از خانواده شهدا و آزاده و ایثارگران هستید : بله عمویم آزاده به مدت دو سال در دهلاویه و سوسنگرد به اسارت گرفته شد در مورد گروه داعش هم پرسید چه کسانی هستند و هدفشان چیست: جواب در نماز جمه آیت الله شبستری فرمودند : خط گیری گروه داعش از اسرائیل و آمریکا است و چون آمریکا و اسراییل نتوانستند در انتخابات سوریه موفق شوند و این تو دهنی محکمی بود بر دهان آنان قصد دارن عراق را ناامن کنند و با توجه به خبری که از ۲٫۳۰ شبکه ۲ پخش میشد که گروه داعش ضعیف شده حزب بعث عراق است و امریکا و اسرائیل میخواهند در اطراف ایران در عراق و افغانستان نا امنی ایجاد کنند و گروه داعش که از زیر مجموعه سلفی ها و تکفیری ها بهایی ها هستند و آدم ها رو میکشن و حرم ها رو تخریب میکنند. آیا تابعیت آذزبایجانی داری : جواب خیر آیا به کشور های خارج جهت زیارت سفر کرده ای : جواب اینجا همون جایی بود که یک بار در اول همین سوال رو کرد یک بار در آخر که ببیند دروغ میگویم یا نه : جواب خیر داخل ایران سفر کرده ام جهت زیارت ولی خارج از ایران خیر – موقعی که میخواستی از شهر خودتون که تبریز هست بیایی با قطار یا هواپیما یا اتوبوس آمدی : جواب اتوبوس آیا در حین راه با کسی درگیر شدی؟ خیر آیا موقع آمدن به دانشگاه مالک اشتر با پدر یا مادر یا خواهر دعوا کردی و چگونه خدا حافظی کردی : جواب خیر من دعوا نکردم من انسان خونسردی هستم و موقع خدا حافظی با پدر و مادرم رو بوسی و خدا خافظی کردم و خواهرم خداحافظی کردم. آیا عصبانی میشوی : جواب خیر – اگر عصبانی شدی چه کار میکنی : جواب من انسان خونسردی هستم و اگر عصبانی شدم از زمین بلند میشوم و یا آب مینوشم و اکنون روان شناسان میگویند از یک تا ۱۰ بشمار . آیا اختراعی داری در جایی ثبت شده:جواب اختراع در مورد بتن های سبک بله چون به جای پروژه تخصصی ام برداشته بودم در واحد هایم لحاظ شده ولی ثبت نشده آیا تابعیت کشو های دیگر را داری : جواب خیر هدفت از زدن دانشگاه مالک اشتر چه بوده : جواب در جهت خدمت به مملکتم و به این رشته علاقه داشتم و قصد دارم به میهنم خدمت کنم و وطنم را سر افراز کنم و بنابه فرموده مقام معظم رهبری من به دانشگاه مالک اشتر چشم امید دارم. و در آخر پرسیدم چند شدم چون جای نمره بو د گفت قبول شدی . گفتم قبول شدم گفت بله و در نهایت قبولی شما با سازمان سنجش است و اون تک برگی که شماره بالاش بود دم در دانشگاه مالک اشتر بهم دادن که در آخرش معدل قبل از کنکور کارشناسی و معدل بعد کنکور کارشناسی بود را که فرد مسئول کامپیوتر که قبلا پر کرده بود را مصاحبه کننده امضا کرد و گفت قبول شدی مدارکت رو جمع کن و این کاغذ رو به فردی که کنار پرده ایستاده بده . و موقع بازگشت که یک حیاط سرسبزی محوطه دانشگاه داره و درختان به قدمت چند ساله ای داره و فضاش سزسبزه و من هم با خوشحالی از اینکه در مصاحبه قبول شدم به سمت درب خروجی دانشگاه به همراه پدرم برگشتیم و اون نگهبان برای خروج کارت کشید و درب باز شد من رفتم و برای خروج پدرم باید از دستگاه فاصله میگرفتم چون در باز نمیشه و پدرم هم بیرون آمد از دانشگاه مالک اشتر تا جلوی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی جایی که ون ها می ایستن ۲۰۰ متر در گرما پیاده رفتبم ۱۰ تا ون بود که یکی یکی پر میشدن و میرفتن سوار ون شدیم و راننده ون هم تازه وارد بود و ما مسیر رو بهش میگفتیم یه خیابون رو اشتباهی رفت نزدیک بود تصادف کنه و در ایستگاه آخر که جلوی ایستگاه فدک مترو بود پیاده شدیم داخل تونل مترو چه خنک بود و سوار مترو خط ۲ از ایستگاه فدک به سمت صادقیه شدیم و در محل تلاقی دوخط از مترو خط ۲ پیاده شدیم یعنی در ایستگاه میدان شمیران پیاده شدیم و سوار خط ۴ از ایستگاه میدان شمیران به سمت اکباتان شدیم و در میدان آزادی پیاده شدیم و بعد از خروج از ایستگاه میدان آزادی به سمت ترمینال غرب حرکت کردیم که ۱۰۰ قدم بود و سوار اتوبوس وی آی پی اسکانیا تبریز شدیم و خودم به همراه پدرم راس ساعت ۶٫۳۰ بعد الظهر سوار اتوبوس وی آی پی اسکانیا نفری ۲۵۰۰۰۰ ریال تک صندل شدیم و ساعت ۴٫۵۰ دقیقه شب به تبریز رسیدیم چقدر هوای ترمینال تبریز سرد بود یخ کردم. نوشته شده توسط مجتبی در مورخه ۲۸-۳-۱۳۹۳ زاس ساعت ۱۰ شب چهارشنبه و روز ۱۳۹۳-۳-۲۷ مصاحبه داشتم این بود کل سر گذشت مصاحبه امیدوارم کمک بزرگی کرده باشم جهت راهنمایی دوستای عزیز تر از جانم در این سایت نگران نباشید به امید حق تعالی همگی قبولیم . یا حق مجتبی

مریم خرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۵ ب.ظ

سلام دوستان گلم
منم رفتم مصاحبه
تقریبا همه چیو درست و کامل جواب دادم جز ۲ تا سوال که حالت فلسفه داشت
از خانومه پرسیدم قبول شدم.گفت معلوم نیست.اینا رو کس دیگه میخونه و با بقیه مقایسه میکنن.حالا نممیدونم یعنی چی/.
قبول شدم یا نه؟

مینا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۸ ق.ظ

ارمغان جان بله رشته اصلیمه، رتبه کارشناسی ارسدم ۱۸۴ شده اما اشتباه کردم و مالک اشتر نزدم میخواستم بدونم ممکنه تو تکمیل ظرفیت قبول میشم؟ امیدی هست؟!خیلی واسم مهمه دانشگاهم تو تهران باشه! شبانه امیرکبیر و دانشگاه تهران رو هم زدم اما به اونا امیدی ندارم!!!!!!!

ارمغان خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۴ ق.ظ

عزیزم منم پلیمرم رتبم شده ۱۸۰ شرایطمون مشابهه منم حتما باید تهران باشم شهرستان اصلا نزدم مالک رو هم اوش روزانشو زدم بعد شبانه پلیمریزاسونم و اخرم شبانه مالک که هم برای روزانه هم برای شبانه دعوت به مصاحبه شدم اما با توجه به اینکه ظرفیت روزانه پیلمر کمه اصلا امیدی بهش نسیت اما من با چند نفر صحبت کردم گفتن چون امسال شهریه شبانه ۲۵% زیاد شده احتمال قبولی رتبه های پایین ترم هست… اما ی مسله ای هست اونم اینکه خیلی ها شبانه رو میزنن و نمیرن قثط واسه اینکه بگن قبول شدن ( دوستم رتبش شده ۱۱۰ ولی گف میخونه سال بعد تک رقمی یشه هرچی بهش گفتم هیچی نزن گوش نکرد گف ضایس :| )
من خودم علوم تحقیقاتم با استادا صحبت کردم گفتن اگه میخوای ادامه بدی تا دکترا ارشد بخون چون واسه کار لیسانس کافیه از طرفی هم گفتن برای ادامه اگر ازاد بری سخت میشه و اینا ( اصلا فکر ازادو نکن )
ولی در کل بخوام بگم چون رتبمون شبیهه تنها امیدمه شبانه مالک ولی احتمالشو کم میدونم شاید ۳۰% احتمالش باشه من قبول شم چه برسه به تکمیل ظرفیت
به نظر من بشن بخون از تیر واسه سال بعد منم همین کارو میخوام بکنم

مینا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ق.ظ

عزیزم مرسی از توضیح کامل و جامعی که دادی ممنونم ازت، اما من شرایط دوباره خوندن و کنکور دادن و ندارم، من روزانه و شبانه شهرستانها رو زدم اما اولویتم تهرانه!!!!!!شنیدم با رتبه ۲۰۵ هم روزانه مالک قبول شدن و الان دانشجو همون دانشگاست!!!!ایشالا تو هم تو مصاحبه روزانه قبولیییییییییی، راستی واسه تکمیل ظرفیت دوباره باس انتخاب رشته کنیم؟ یا از همینایی که رفتن مصاحبه و قبول نشدن دوباره بر میدارن؟

فرزانه خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۷ ق.ظ

دوستان اگه تو مصاحبه قبول بشیم سازمان سنجش انتخابای بعدی رو در نظر نمیگیره؟ لطفا یکی راهنمایی کنه.ممنون

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۵ ب.ظ

بچه ها من از خانومه پرسیدم قبول شدم یا نه؟گفت من نمیتونم به شما بگم ۲۰شدی یا ۱۵٫اینا میرن کمیسیون اونجا تصمیم میگیرن
یعنی قبول نشدم؟؟؟

ارمغان خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۹ ب.ظ

@ مینا : درست اطلاع ندارم
@ فرزانه: عزیزم اصل روی رتبه سنجشه. سایت سجنش بعد اینکه بچه ها انتخاب رشته کردن چند برابر ظرفبت اسامی کسانی که مالک رو انتخاب کردن رو جزو قبولی رشته های خاص اعلام میکنه برای مصاحبه که گوبا امسال ۴ برابر ظرفبت بوده. مالک هم مصاحبه میکنه و برای افراد قبدلی و رد مصاحبه میزنه و به سنجش میگه نتایجو. حالا سنجش از رتبه یک کنکور شورو میکنه ببینه کجا زده و چک میکنه اون دانشگاه اگر ظرفیت داشته باشه اون دانشجو میشه قبولی انتخا اولش و انتخابای بعدی بررسی نمشه. اگر مثلا طرف رتبه بیست باشه و انتخاب اولش پلی تکنیک بشاه و ظرفیت پلی تکنیک پر باشه میره رو انتخاب دوم… و به همین تربیت میاد تا به رتبه شما برسه. اگر قبل از انتخابای مالک به رتبتون بخوره و ظرفیت باشه که قبول میشن تو اون کد. بعدش میرسه به مالک که اگر مصاحبه قبول شده باشی و ظرفیتم باشه میشی قبولی مالک. اگرم مصاحبه رد شده باشی که اصن انگار مالکو نزدی یا اگر رتبت به مالک نخوره. میره رو انتخابای بعدی. ولی خب در کل اگر مصاحبه قبول شدی و رتبت از نظر سنجش به مالک بخوره انتخابای بعدی بررسی نمیشن.

ارمغان خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۳ ب.ظ

مهر
عزیزم منم هرچی پرسید نان استاپ جواب دادم حدودا سی چل تا سوال کرد جز دوتا که یادم رفته بود ( شب مصاحبه تا صب نخوابیدم از استرس ) همه رو گفتم و اخرش گفتم قبول شدم گف خوب بود ولی باید بررسی بشه
الله اعلم

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۰ ب.ظ

ارمغان
ای بابا خالا باید تا شهریور صبر کنیم؟
منم همش ۳تارو بلد نبودم از اون همه سوال

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۶ ب.ظ

بچه ها واقعا ازتون ۳۰ ۴۰ تا سوال پرسیدن؟؟؟
چقد طول کشید مصاحبتون؟؟؟

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۵ ب.ظ

سارا
واس من که ۴۵ دقیقه ای طول کشید دیگه آخراش خسته شده بودم زیرو بم خانوادم دراورد

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۰ ب.ظ

مهر
شوخی میکنی؟؟؟؟؟؟
من فک کنم ده مین هم طول نکشید…:(

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۴ ب.ظ

سارا
جدی میگم ازم خیلی سوال پرسید
ولی مشخص بود که یه سری چیزارو باید تیک میزد
واس همین مرحله ب مرحله از همه چیز میپرسد
نمیدونم والا از خانوما که نشنیدم به کسی بگن قبولی
به شما چی گفتن؟؟

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۰ ب.ظ

مهر
به منم نگفت فقط گفت به هرحال رتبه هم توی قبولی موثره و سنجش انتخاب میکنه منم دیگه چیزی نپرسیدم…

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۱ ب.ظ

چی بگم
شما رشتت چیه؟من که از امار قبولی مالک تو رشتم هیچ اطلاعاتی ندارم

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۰ ب.ظ

من برق هستم گلم
شما چی؟؟؟

مهر خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۴ ب.ظ

بیوتکنولوژی و داروسازی عزیزم

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۶ ب.ظ

ایشالا که موفق بشی و هردو قبول شیم

فرزانه خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۳ ب.ظ

مرسی عزیزم.راهنماییتون خیلی کامل و خوب بود

مریم خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۷ ب.ظ

@ مهر و ارمغان و سارا
به منم همین رو گفت که به شما گفته
حدود ۴۵ دقیقه هم طول کشید
اون خانومه بود که لپاش قرمز بود و میانسال بود؟

لعیا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۵ ب.ظ

بچه ها از منم کلی سوال پرسید ولی کلا یک ربع طول کشید
منم دئتاشو جواب ندادم
انقد نگران نباشین بچه ها
پس چرا من مثل شماها استرس قبولی ندارم؟
غیرطبیعیم آیا؟

آرمیتا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۹ ب.ظ

سلام بالاخره منم رفتم مصاحبه حدود ۳۰ تا سوال پرسید تو ۱۵ دقیقه منم همه رو تند تند ج دادم فقط الان اومدم دیدم یه سوالشو اشتباه ج دادم ازش پرسیدم به نظر شما تو مصاحبه قبول شدم خندید گفت انشالله …
نظر شما چیه یعنی قبول شدم؟:|

سارا خرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۲ ب.ظ

آرمیتا
۳۰تا آرمیتااااااااااااااااااااا

آرمیتا خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۷ ق.ظ

اوهوم ۳۰ تااااااااااااااااااااااا:)

سارا خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۹ ق.ظ

ایشالا همه نتیجه زحمت هاشونو ببینن

ارمغان خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۵ ق.ظ

بازم اصلش رتبس نه مصاحبه

آرمیتا خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۹ ب.ظ

امروز رفتم مصاحبه شاهد خیلی دانشگاه داغونی بود اصلا خوشم نیومد گفتن ۷۰۰۰ نفر دعوت شدن ولی اینا ۶۰۰ نفر پذیرش دارن البته با این سیستم غربالگریشون باید ۹۰۰۰۰ نفر دعوت میکردن که ۶۰۰ تا باب میلشون در بیاد من به مصاحبه حضوریشم رفتم همون سوالای کتبی رو ازم پرسید! الکی میگفتن اونایی که ضد و نقیض زدن ازشون مصاحبه حضوری می کنن ولی دروغه می برن مصاحبه حضوری که طرف و یه نظر ببینن و بپیچوننو ازش حرف بکشن چون من مطمئنم هیچی و ضد و نقیض جواب ندادم

nina خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۲ ب.ظ

میدونید اصل مصاحبه چه طوریه؟
اینه که چند برابر ظرفیت رو به مصاحبه دعوت میکنن . ازشون مصاحبه میگیرن کسانی که قبول بشن به سازمان سنجش اسامیشونو اعلام میکنند وفقط از بین اونها و براساس رتبشون قبول می کنند .

ارمغان خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۱ ب.ظ

اگر سیستم نوبت دهی اصفهانم مثل تهران باشه به دوستان پیشنهاد میکنم اول صب برن زنبیل بذارن وگرنه حسابی معطل میشن!
همه اطلاعتم همراتون باشه
من ساعت ۷ رسیدم پنجاه نفر اونجا بودن حدودا ۱۰-۱۲ تا دختر بقیه پسر
دخترارو چون کمتر بودن زودتر فرستادن مصاحبه
من چون همه رو زود پر کردم کارم زود تموم شد و ساعت ۸٫۵ مترو فدک بودم

nazy خرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۰ ب.ظ

بچه هاداخل برگه هایی که تو سالن دادن ایا نوشته بود خودتون سفر خارج از کشور رفتین یا در مورد خانواده و فامیل هم نوشته بود ؟منظورم اینه سوالش این بود ایا سفر خارج از کشور رفتین یا این بود ایا خودتون یا خانواده یا اعضای فامیل کسی خارج از کشور سفر کرده یا نه؟
هر کسی میدونه بگه چون بدجور دارم بهش فکر می کنم

ارمغان خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۹ ق.ظ

nazi
تو برگه در مورد خودمون سوال کرده بود ولی تو مصاحبه از من در مورد خانواده پرسید

behi خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۳ ق.ظ

manam raftam mosahebe jatun khali vasata rasman shode bud monazere badam bara man mohraz bud ba in rotbe ghabul nemisham dame khodam garm koli ba vejdan va rasti harf zadam mese ye mard

nazy خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۷ ق.ظ

ارمغان
از منم در مورد خانواده و فامیل پرسید فکر کردم تو برگه هم در مورد خانواده و فامیل بوده که خارج از کشور سفر کردن یا نه چون من تو برگه نوشتم نرفتم ولی تو مصاحبه پرسید فامیلتون گفتم سفر زیارتی داشتن گفتم نکنه حواسم نبوده تو اون برگه اشتباه نوشتم

zana خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۹ ق.ظ

بالاخره منم رفتم واسه مصاحبه…به نظرم که خیلی فرمالیته بود چون سوالای خیلی معمولی و چیز خاصی نپرسید…به نظرم شانسیه کی قبول میشه یا نه

سارا خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۹ ق.ظ

به داش زانا :) )
منم همین فکرو میکنم سوالا در حد ابتدایی بود واقعا کاملا روتین و بدون نیاز به اطلاعات قبلی

zana خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

@سارا
من نمیدونم چه جوریاست…کل مصاحبه من ۵ دقیقه طول کشید :دی

nazy خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۹ ق.ظ

سارا
شما به نظر خودتون با توجه به قبولی های سال های گذشته در رشته خودتون امکان قبولیتون چقدره ؟منظورم اینه در مورد امار قبولی مالک در رشته خودتون اطلاعی دارین ؟

مریم خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۹ ب.ظ

بچه ها نتیجش کی معلوم میشه؟

سارا خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۶ ب.ظ

@zana
داش زانا منم همینطور :دی
فوقش ده مین..

@nazy
تقریبا اطالع دارم اما بازم دقیق نیست

مینا خرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۶ ب.ظ

من که رفتم گفت ۸۰۰نفر می خوان ۸۰۰۰نفرو دعوت کردن برای مصاحبه!!!!!!!!!!کلی هم سوال پرسید تازه من با اینکه همرو تند ج میدادام ۴۵دقیقه طول کشید, ی سری سوالارو هم اول پرسید هم دوباره آخر پرسید

مجتبی تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۹ ق.ظ

سلام بچه ها من مجتبی هستم فردا یعنی ۹۳/۴/۱ یکشنبه ۷ صبح میرم خدمت سربازی خواستم برای آخرین بار از دوستان که در تمامی مراحل حامی و پشتیبان هم بودن تشکر و خدا حافظی کنم برای همه اونایی که ۹۳/۴/۱ به خدمت سربازی اعزام میشن دعا کنید چون آموزش سربازیم یکی از سخت ترین جاهای ایران اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر نامهربان بودیم و رفتیم…..بغض داره گلو مو میفشاره گریه میکنم میترسم برم وبرنگردم ترو خدا برام دعا کنید….. مجتبی ۹۳/۴/۱

حامد تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۱ ق.ظ

مگه دختری اینجوری پیام میزاری ،، انگار داره میره جنگ

آذر تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۹ ق.ظ

@ مجتبی
اینقدر نگران نباش، هیچیت نمیشه، خیالت راحت باشه، اگرم خدایی نکرده اتفاقی افتاد شهید میشی می ری بهشت و از شر این دنیا راحت میشی! :D

مهران تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۶ ب.ظ

سلام.
متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد نحوه ی پذیرش و مراحل مربوط به دانشگاه مالک اشتر وجود نداره.خیلی گشتم تا این جا رو پیدا کردم.
خواهش میکنم منم مثل برادر کوچیکتون بدونید و جواب سوالمو بدید چون اعلام علاقه مندی برای رشته های خاص از امروز شروع شده و اگه بشه میخوام این دانشگاه رو انتخاب بکنم.
سوالم اینه که این دانشگاه (در مقطع کارشناسی)تست پزشکی هم داره یا فقط مصاحبه هست؟

بهزاد تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۹ ب.ظ

سلام خدمت همه دوستای عزیز
خواستم ببینم کسی برای مصاحبه اصفهان رفته
ممنون میشم تجربیاتش رو بذاره

بهزاد تیر ۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۳ ب.ظ

سلام مهران برا مقطع کارشناسی مطمین نیستم اما ی تماس باخودشون داشته باش بد نیست.آدرس سایتشون http://www.mut.ac.ir
شماره تماس اصفهان و تهران رو زده

حامد تیر ۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۰ ب.ظ

سلام دوستان کسی برای مهندسی شیمی گرایش تسلیحات مساحبه رفت؟ رتبش چنده بوده/؟/

کارشناس تیر ۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۱ ب.ظ

کارشناسی تست نداره
مصاحبه داره که تقریباً مثل ارشده
در واقع ارشد مثل کارشناسیه!

سید ابوالفضل تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۴ ق.ظ

سلام
چرا همه ساکت شدید
بیاید خبر بدید ببینیم چیکار کردید
یه کم تبادل اطلاعات انجام بدید

کمال کمالی تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۴ ب.ظ

امروز روز اخر مصاحبه مالک اشتر شاهین شهر است .فکر کنم این تجربه من از مصاحبه دانشگاه واسه ورودی های ۹۴ مفید باشه .کلا کار سختی در پیش ندارید به خدا توکل کنید سوالت در حد درک یک فرد عادی از وضع موجود میباشه که هر کسی ولو با اطلاعات کم می تونه جواب بده .اول که از افراد خانوداه سوال می کنن :شغل پدر شغل مادر خواهر وبرادر و داماد شغل خودتون بعد میره سراغ سوال های سیاسی که میپرسه به نظر شما مهمترین بحث داخل کشور چیه ولایت فقیه کیست ؟ چرا باید باشه؟چرا ما که ریس جمهور داریم و کارش رو خوب انجام میده باید ولایت فقیه داشته باشیم؟مدت اعتبار کاری اعضای فقهای شورای نگهبان چند سال است ؟مرجع تقلیدت کیه ؟(مقام معظو رهبری)که در جا ازت سوال میشه آیا مقام رهیری رساله دارند که جوابش یله حضرت آقا رساله اجوبه استفتاعات دارند .بعد که سوالات دینی :ارکان نماز ؟
ایا نماز جمعه واجب یا مستحب ؟واجب تاخیری است . نماز جمعه میری چند رکعت است …نماز نوافل چیه ؟نماز نافله ظهر چند رکعته؟فعالیت فرهنگی داری ؟روز ۳ خرداد چه روزیه ؟روز ۳۱ شهریور چه روزیه و همین و وسلام اخرش هم از شخص ممتهن سوال کنید که قبول شدید یا نه مثبت بوده یا نه . امیداورم همه بتونن موفق بشن .کسی رو ندیدم که با چهره ناراحت از اتاق مصاحبه خارج شه .فقط استرس نداشته باشید در حد امتحان شفاهی که سال ها پیش مرسوم بود .بسیار ساد تر از حد تصور شما .فقط رساله آموزشی امام خمینی رو مطالعه کنید و یه سرچی هم در اینترنت بزنید و روزنامه کیهان واخبار شبکه ۱ وخبر رو هم از یاد نبرید وسلام.

سید ابوالفضل تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۶ ب.ظ

آره منم که رفتم اول از فعالیت هام براش گفتم و فقط دو سوال سیاسی اونم از اوضاع کشورهای سوریه و عراق پرسید و یکی هم ارکان نماز و ولایت فقیه
همین
فقظ استرس نداشته نباشید و در حرفاتون صداقت داشته باشید
همین

عشق ارشد تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۵:۵۲ ب.ظ

سلام بچه ها
من برای ارشد مکانیک دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر دعوت به مصاحبه شدم. رفتم و مصاحبم را انجام دادم گفتم تجربیاتم را این جا بنویسم شاید در آینده به درد یک سری از دوستان خورد. اول این که صبح ساعت ۸ اونجا بودم یک فرم پذیرش بهم دادند پر کردم که کلی سوال از مشخصات کل اعضای خانواده و سه نفر از دوستان تا هزار جور سوال دیگه از قبیل داشتن پاسپورت، محکومیت قضایی یا مقیو خارج بودن بستگان و حتی من که شماره ملی خانوادم را نمی دونستم فرم را قبول نکرد و مجبور شدم تلفنی شماره ملی ها را بگیرم. خلاصه بعد از پر کردن این فرم ها و امضا و انگشت زدن فرم های تعهد که تمام حقایق را نوشته باشم و چیزی را مخفی نکرده باشم معرفی با پرداخت ۵۰۰۰ تومان معرفی به قسمت مصاحبه شدم. ساعت ۴ بعد از ظهر نوبت مصاحبم شد چون اول شهرهای دور تر را مصاحبه می کردند و ما که ساکن اصفهان ودیم حداقل نگفتند بعد از ظهر بیایید خلاصه تو یک هوای گرم و شرایط نامساعد و خسته ساعت ۴ اسمم را صدا زد برای مصاحبه. قبلش هم توی اینترنت و هم از بعضی از دوستان که از مصاحبه می آمدند بیرون در مورد محتوای مصاحبه و سوالات اطلاعاتی گرفته بودم و انتظار داشتم سوالاتی ارکان نماز و فرق رکن و غیر رکن و شکیات نماز و تاریخ های مهم و این قبیل سوالات ازم بپرسه ولی کلا فکر می کنم مصاحبه برای این هست که اصلا طرف را ببینند کی هست و ظاهر و طرز فکرش چیه و یک جور روانشناسی هست که کسایی را که فکر کنند ممکن است طرز فکر مشابه ای با حکومت نداشته باشند را فیلتر کنند. من هم این را می دونستم سعی کرم با ظاهری هم برم که قبول بشم همیشه ریشم را تیغ می زدم ولی امروز با موزر ریشم را اصلاح کردم و یم ته ریشی داشتم ولی بقیه را که مقایسه کردم گفتم ای کاش اصلا با موزر هم ریشم را نمی زدم چون خیلی ها که اصلا مشخص بود که اهل ریش گذاشتن نیستند با یک کپه ریش اومده بودند مصاحبه. خلاصه من فکر کنم مصاحبه گر زیاد از من خوشش نیومد و حسابی من را پیچوند. سعی می کنم در زیر تا اونجای که یادم مونده مکالمه هایی که بینمون رد و بدل شد را بنویسم.
پس از سلام و احوالپرسی:
-مرجع تقلیدت کیه؟
-آیت الله مکارم شیرازی
-رسالش را هم داری؟
-بله
-فتوی چیه؟
-حکمی که یک مجتهد از منابع و مستندات دینی در مورد یک مساله شرعی استخراج می کنه
-پیش نیاز استاتیک چیه؟
-فیزیک هالیدی
-پیش نیاز رساله خوندن اینه که بدونی فتوا چیه. چطور نمی دونی؟
-اگر اشتباه گفتم شما تصحیح کنید که بدونم
حالا این مطالب زیر را که بنویسم شما که می خونید فکر می کنید من چه ظاهری داشتم یا چه لباسی پوشیدم که این سوالات را ازم پرسید. من کلا آدم ساده پوشی هستم موهای سرم هم اصلا ریخته بخوام هم نمی تونم مدل خاصی بهشون بدم. روز مصاحبه هم یک شلوار پارچه ای مشکی با یک پیراهن چهار خونه ای سورمه ای (آستین بلند) موهام هم که مثل همیشه از کنار فرق میزنم ریشم را هم گفتم با موزر زدم. حقیقتا که خودم خیلی از سوالات زیر ناراحت شدم ببینید ما تو مملکتی داریم زندگی می کنیم:
یک نگاهی به فرمی که اعضای خانوادم را توش نوشته بودم کرد :
-خواهرات چادر می پوشند یا مانتو؟
-مانتو
-همسرت چطور؟ چادر می پوشه یا مانتو؟
-مانتو
-حجاب اسلامی را رعایت می کنند؟
-بله
-ماهواره دارید
-نه (گفتم اگر این را هم بگم بله صد در صد ردم می کنه)
-وجدانا ندارید؟
-نه(آخه وجدانا ماهواره نداریم چون ماهواره تو مدار زمینه ما رسیور داریم)
-رای می دید؟
-بله(خدا خدا کردم شناسنامه ازم نخواد آخه بعد از رایی که سال ۸۸ دادم کلا اعتقادی به رای دادن ندارم)
-سال ۸۸ یادته ؟ می تونی قضیه را تعریف کنی؟
- (حقیقتش چون همون موقعی که داشتم جواب این سوال را می دادم از خودم خجالت می کشیدم جوابم را این جا سانسور می کنم.)
-می دونی چه رنگی را برای خودشون انتخاب کرده بودند؟
-سبز
-چرا سبز؟
-چون آقای موسوی سید هستند و سبز نماد علوی بودن و شیعه بودن است.
-یعنی از دین استفاده ابزاری می کردند؟
-بله
-بیانات مقام معظم رهبری را دنبال می کنی؟
-بله
-آخرین فرمایشاتشان چی بوده؟
-حدود یک ماه پیش در قم خطاب به روحانیون در مورد روحانی حکومتی و حکومت دینی
-فرق مرجع با رهبر چیه؟
-(تو دلم گفتم چه ربطی داره بی سواد؟!)مرجع مجتهد اعلمی است که عده ای مقلد او هستند و در مسائل شرعی از او تقلید می کنند و رهبر فقیه و مجتهد اعلمی است که توسط مجلس خبرگان جهت مقام رهبری انتخاب می شود.
- روز ۹ دی چه روزیه؟
- روز بصیرت ملی
-بصیرت یعنی چه؟
-یعنی بینایی
-همین؟
-منظور چشم باطن است نه ظاهر
-چرا بصیرت ملی
-چون بعد از اعتراضات روز عاشورا مردم در حمایت از مقام معظم رهبری اقدام به راهپیمایی کردند
-مواضع مقام معظم رهبری در انتخابات ۸۸ چه بود
- نظر ایشان به نظر آقای احمدی نژاد نزدیک تر بود
- در راهپیمایی شرکت می کنید؟
-بله
-آخرین بار در چه راهپیمایی شرکت کردید؟
- فکر می کنم ۱۳ آبان بود
-نماز جمعه می روید؟
-خیر چون اکثر جمعه ها کلاس دارم(اگر می گفتم بله با چند تا سوال می فهمید دروغ می گم)
-چه کلاسی؟
-کلاس های نظام مهندسی. چون اکثر اعضا شاغل هستند عمده کلاس ها معمولا جمعه ها برگزار می شود
دوباره رفت سر لیست اعضای خانواده
-یکی یکی اعضای خانواده را سوال کرد که کجا کار می کنند و …
( با کلافگی همه را جواب دادم)
-خارج از کشور رفتی؟
-پاسپورت ندارم
-خارج نرفتی؟
-خیر(طرف نمی فهمه بدون پاسپورت نمی شه رفت خارج)
-بستگانت محکومیت قضایی ندارند ؟ مقیم خارج نیستند؟
-خیر(این دو سه سوال اخیر را توی فرم جواب دادم نمی دونم برای چی دوباره می پرسه؟!)
-فعالیت فرهنگی دارید؟
-فعالیت خاصی ندارم
-عضو بسیج نیستید؟
-خیر
-مالک اشتر را اولویت چندم زدید؟
-جواب دادم
-فکر می کنی اواویت های قبلب را قبول شوید؟
-فکر نمی کنم
- رتبت چند بوده؟
- جواب دادم
-موفق باشید . به سلامت
-می تونم نتیجه مصاحبم را بدونم؟
-یک کاری می کنیم که بیاید همین جا درس بخونید
- خیلی ممنون
(حالا نمی دونم دکم کرد یا واقعا گفت)
امیدوارم مفید فایده بوده باشد

پناه تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۴ ب.ظ

سلام
با اجازه شما من تو ۳ سال گذشته نزدیک ۹ تا مصاحبه رو بودم (کاردانی، کارشناسی، ارشد، دکترا). نه که مصاحبه بدم! رفتم بین دوستانی که اومدن مصاحبه. (خوابگاهیم). دیدم، شنیدم، گفتم، نشون دادم.
اما چند نکته کلی و یادآوری:
۱٫ تقریباً جواب تمام سوالاتی که در مورد مصاحبه دارید رو تو این صفحه میتونید پیدا کنید.
۲٫ وقتی برای مصاحبه میایین یا حتی قبل از اون، دنبال دانشجوهای مالک بگردید (هر چی تعداد بیشتر بهتر). باهاشون در مورد رشته، امکانات آموزشی، امکانات رفاهی، فضای اخلاقی، فرهنگی و سیاسی و هر چیزی که فکر میکنید مهمه صحبت کنید و ازشون مشورت بگیرید. اگه قبل از انتخاب رشته باشه که خیلی بهتره.
۳٫ موقع مصاحبه خونسرد باشید و روراست و صادق.
۴٫ مصاحبه تقریباً بی قائده است. بستگی به سلیقه و حوصله ی مصاحبه کننده، ظاهر و طرز برخورد شما و احتمالاً چندتا موضوع به ظاهر بی ربط، داره.
۵٫ بعد از مصاحبه سعی کنید به مصاحبه فکر نکنید و فراموشش کنید. (چه قبول شید چه نشید)

ببخشید که خیلی خلاصه نوشتم.
اگه عمری بود بازم مینویسم!
خوشبخت باشید.

یلدا تیر ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۹ ب.ظ

سلام به دوستای عزیز فقط یه سوال دارم به نظرتون شبانه ی صنایع مدیریت سیستم دانشگاه مالک ارزش رفتن داره؟

آذر تیر ۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۱ ق.ظ

من فکر کنم گند زدم به مصاحبم! :( اون خانومه وقتی ازم پرسید موافق با عملکرد تیم مذاکره کننده هستی یا نه من گفتم نه و کلی هم دلیل براش آوردم! فکر کنم منو رد کنن! زیادی سیاسی حرف زدم! :( ( :( (

مهران تیر ۵م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۷ ب.ظ

ممنون از آقای بهراد که جواب سوالم رو دادن.ولی الان دو روزه تماس میگیرم نمیدونم چرا اصلا تلفنو بر نمیدارن.مهلت انتخاب رشته های خاص تا ۱۰ تیره .حالا من مجددا تماس میگیرم ولی اگه کسی از دوستان اطلاعات کامل تری در مورد پذیرش در این دانشگاه (کارشناسی این دانشگاه نه کارشناسی ارشد) داره بگه واین که بگه آیا فقط مصاحبه هست یا تست پزشکی هم داره ازش ممنون میشم.ایشاالله همگی موفق باشید.

کیا تیر ۸م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۴ ب.ظ

من هنوز رتبم نیومده با ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ میشه رفت دانشگاه مالک اشتر هوا فضا؟

ناشناس تیر ۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۸ ق.ظ

سلام.من دانشجوی ارشد مالکم در خصوص کسایی که میگن مصاحبه کننده گفته قبولی یا نمیتونم بگم،بگم که به من گفت تو مصاحبه قبولی اما نمیتونم بگم از ۱تا ۲۰چند شدی چون ما رتبه میزاریم بعد اونایی که مصاحبه قبول میشن میفرستن سنجش اونجام اگه نمره بیارن قبولن.چادرم اجباریه و هرکی میگه نه نیست دروغ میگه تو واحد تهران که اجباره اما بعدازینکه وارد محوطه میشی سخت نمیگرن اما بهتره که خودتون رعایت کنید چون جمعیت آقایون زیادتره آدم معذبه.از لحاظ علمی و امکانات عالیه من خیلی قبولش دارم دوستای خودم که وزارت بهداشت خوندن انقدر مثل ما تو عملی حالیشون نیست و قوی نیستن که ما هستیم،بچه های فوق العاده اکتیوی داره لالقل تو رشته ی بیوتکنولوژی،و در کل عالیه و ازینکه با وجود قبولی بهداشت اومدم اینجا هیچوقت پشیمون نیستم ارزششو داشت در عوضش با سربلندی میای بیرون چون حسابی کار یاد میگیری و کار بلد شدی و راحتتر وارد بازار کار میشی شک نکنید خودم اول میترسیدم اما الان خداروشکر میکنمو اگه بشه دکتری همونجا میمونم.بنظرم ارشد تهران شرف داره به بهداشته شهرستان اینو من میگم که تجربه هردوشو دارم و دوستامو میبینم که حاضرن هر جور شده بیان اونجا تز بردارن.البته رشته با رشته و امکانات فرق داره اینو گفتم که اگه فردا رفتین نگید دروغ گفتم من گروه زیست فناوریو عرض کردم.برای ما ۳ماه و نیم طول کشید تا جوابا اومد نگران نباشید در پناه حق.

آذر تیر ۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۲ ق.ظ

@ نشناس
می تونم بپرسم رتبتون چند بوده؟ آخرین رتبه قبولی تو کلاستون چند بود؟

یاسمن تیر ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۳۸ ق.ظ

سلام.من با رتبه ۱۸۸۹ برا مصاحبه پذیرفته شدم رفتم مصاحبه هر وقت نتیجش امد براتون میزارم سوالا هم در مورد اصل دین استحاله دو حزب اصول گرا و اصلاح طلب رو باید توضیح میدادم ولایت فقیه فراموش کردن تشهد شک بین رکعت ۱و۳ فرق زهد و تقوا کتاب های پیامبران در مورد فیس بوک و اسکایپ و ماهواره هم میپرسن و باید در مورد خانوادت حتی عروس یا داماد خانوادتونم توضیح باید بدین از شانس بد من کسی که ازم مصاحبه میکرد خیلی ادم جدی و سخت گیری بود شرمنده بقیه سوالا هم یادم نمیاد چیزایی که بلد بودم یادم مونده

سما تیر ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۹ ق.ظ

یاسمن جان برای چه رشته ای دعوت شدی؟

ناشناس تیر ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۸ ب.ظ

آذر
با این رتبه احتمال قبولی داری ولی بهتر از شماهم هم بودن.انشالا اگه مصاحبه قبول شی میری سنجش.رتبت شامل قبولیا هست احتمالا روزانه البته اگه اون رتبه۱۰۰ یا۵۰ایا قبول نشن.تو دفترچه چند نفر میخواستن؟

آذر تیر ۱۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۵ ق.ظ

@ ناشناس
ممنون که جواب دادی، تو دفترچه ۸ نفر می خواستن

زهرا تیر ۱۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۱ ب.ظ

از بچه های مهندسی دریا کسی اینجا هست؟ شبانه تا چه رتبه ای مالک اشتر برمیداره ؟

سارا تیر ۱۲م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۳ ب.ظ

رتبه ۳۵۰ شبانه مالک قبول میشه؟

سارا تیر ۱۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

@سارا
چ رشته ای؟؟؟؟
بچه ها کسی از دانشگاه مالک باشما یا معرف هاتون تمس نگرفتن؟؟؟؟

آرمیتا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۴ ق.ظ

@ سارا
نه نگرفتن
بیکارن مگه دلت خوشه هاااااااااااا :)

ناشناس تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۵:۵۰ ق.ظ

آذر
الان ۸نفر میزارن احتمالا تکمیل ظرفیتم بزارن چون ورودی ۹۲،تکمیل اعلام کردن،نگران نباش با این رتبه اگر الان قبول نشی تکمیل شانس قبولیت خیلی بالاست.البته اکر تا اون موقع جای دیگه قبول نشده باشی،اگه اصفهان یا گیلان یا … زده باشی قبولی.دوستم پارسال با۳۵۰ بیوتک میکروبی اصفهان شبانه قبول شد،پس نگران نباش آیندت روشنه.
یا علی

آذر تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۲ ق.ظ

@ ناشناس
تشکر

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

@آرمیتا
لابد با من تماس گرفتم که دارم میپرسم :D

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

@ناشناس
واسه رشته ما که برقه فقط تو شاخه مخابراتش ۴۸ نفر روزانه و شبانه گرفته..فقط مخابرات بقیه رو حساب نکردم…پس باید خیلی رتبه های بالا بگیره بااین حساب دوستم؟؟؟؟

آرمیتا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۷ ب.ظ

@سارا
جدی؟
به خودت زنگ زدن یا معرفات؟

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۳ ب.ظ

@آرمیتا
الان یکمی استرس بگیر اول بعد جواب میدم :D

آرمیتا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۷ ب.ظ

@سارا
=))

آخه میدونی چیه کسی به معرفای من زنگ نزده اومدن دمه خونمون از همسایه هامون سوال کردن =)):)D:

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۲ ب.ظ

@آرمیتا
جدااااااااا؟؟پس تو قبولی دیگه..نه زنگ زدن به معرفای من گفتن این سارا کجاست؟؟بگین همین الان بیاد یرکلاس ما بی صبرانه منتظرشیم

آرمیتا تیر ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۲ ق.ظ

@سارا
دفتر “مخش” و خودکار و مداد یادت نره فقط :)
حالا هم زوده بری از ۳ جلسه غیبتت نهایت استفاده رو بکن من که می خام همین کارو کنم :)

سنا تیر ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۹ ب.ظ

از دوستان کسی اطلاع داره جواب مصاحبه مالک اشتر با اعلام بقیه انتخاب رشته ها نیمه شهریور میاد یا دیرتر؟؟؟؟؟؟

آرمیتا تیر ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

پارسال که ۵ شهریور اومد

سارا تیر ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۵ ب.ظ

@ُستتا
جوابش باهمون جواب بقیه میاد دوستم
اما کی میاد رو نمیدونم…

فرانک تیر ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۵ ب.ظ

سلام ازبچه ها کسی میدونه زمانه مصاحبه مجموعه شیمی کیه؟
با چ رتبه ای میشه پیشرانه قبول شد ؟

parsa تیر ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۶ ق.ظ

سلام با ۴۹۰ عوافضا ، سازه یا ایرو روزانه تهران می تونم قبول شم پارسال آخرین نفر با چند قبول شده؟

سارا تیر ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۹ ب.ظ

سلام بچه ها با رتبه ۳۵۰ رشته مهندسی دریا دانشگاه مالک بر میداره؟ تو رو خدا کسی میدونه جواب بده

یارا تیر ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۱ ب.ظ

مهندسی دریا:
زیر ۳۹۰۰ منطقه ۱
زیر ۵۰۰۰ منطقه ۲
زیر ۳۵۰۰ منطقه ۳
زیر ۱۸۰۰۰ کشوری

مهندسی هوافضا:
زیر ۳۴۰۰ منطقه ۱
زیر۳۰۰۰ منطقه ۲
زیر ۲۰۰۰ منطقه ۳
زیر ۱۳۰۰۰ کشوری

مهندسی اپتیک و لیزر:
زیر ۷۰۰۰ منطقه ۱
زیر ۵۰۰۰ منطقه ۲
زیر ۳۰۰۰ منطقه ۳
زیر ۱۸۰۰۰ کشوری

رتبه ۶۳۵۴ منطقه ۱ ۹۲ پسرمهندسی اپتیک ولیزر-دانشگاه صنعتی مالک اشتر-وابسته به وزارت دفاع-روزانه

۳۴۴۳ منطقه ۱ ۹۲ پسر م هندسی هوافضا-دانشگاه صنعتی مالک اشتر-وابسته به وزارت دفاع-روزانه

۶۹۹۹ منطقه ۲ ۹۲ دختر مهندسی دریا-دانشگاه صنعتی مالک اشتر-وابسته به وزارت دفاع-روزانه

سارا تیر ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۴ ب.ظ

@ یارا
پس من میتونم امیدوار باشم با رتبه ۳۵۰ منطقه ۳ شبانه مالک اشتر رشته مهندسی دریا میتونم قبول بشم

سارا تیر ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۴ ب.ظ

@ یارا
پس من میتونم امیدوار باشم با رتبه ۳۵۰ منطقه ۳ شبانه مالک اشتر رشته مهندسی دریا میتونم قبول بشم؟؟؟

سارا تیر ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۸ ب.ظ

@ یارا
منظورم کارشناسی ارشد مهندسی دریا بود

یارا تیر ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۱ ب.ظ

در مورد ارشد اطلاعی ندارم

فرشاد تیر ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۳ ب.ظ

یارا اگه در مورد ارشد اطلاع نداری پس بی خود حرف نزن. مسخره. هنوزم ملت واسه قبول شدن تو کارشناسی استرس دارن ؟؟ پشت کنکوریه مفلوک دانشگاه ندیده این همه دانشگاه هست.

فرشاد تیر ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

دوست من پارسال با رتبه ۲۳۰۰ روزانه رمز مالک قبول شد. منم برقم امسالم ۱۹۰۰ شدم و مصاحبه هم رفتم. ولی یه حسی بهم می گه امسال اگر مصاحبه هم قبول بشم، از نظر رتبه کم می یارم چون امسال متقاضی مالک بیشتر شده. کسی اطلاعی در این مورد داره؟؟؟ یکی از دوستام با ۱۴۰۰ روزانه سیستم مالک حتی به مصاحبه دعوت نشد و شبانه سیستم به مصاحبه دعوت شد.از دوستام هم همه میدان و رمز مالک زدن.

فرشاد تیر ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۷ ب.ظ

دانشگاه شاهد هم رفتم. با ۱۹۰۰ هم سیستم هم میدان روزانه دعوت به مصاحبه شدم.
دانشگاه شاهد چون سختگیرترن تعداد بیشتری رو برای مصاحبه دعوت کردن و تعداد بیشتری نسبت به دانشگاه مالک از مصاحبه رد می شن من و سه تا از دوستام رفته بودیم برای مصاحبه اون سه تا همون اوله کار تویه پر کردن اون ۱۰۰ تا سوال سوتی دادن(سوالا دو گزینه موافقم و مخالفم داشت که این دوستای من به اکثرشون مخالفم جواب داده بودن مثلا سوال این بود که من بعضی وقتها عصبانی می شوم. اینا زده بودن مخالفم :) ))) و حذف شدن ولی من به مرحله مصاحبه شفاهی رفتم.مصاحبه گرم پیرمرد خوش رویی بود صمیمی صحبت می کرد و سوال می پرسید ولی در عین حال چند بار مچم گرفت کلا اگر دروغ بگی مچت می گیرن. مگه اینکه خیلی حساب شده دروغ بگی مصاحبه شاهد خیلی بیشتر از مصاحبه مالک بود و خیلی زیرکانه تر سوال می پرسید ولی مصاحبه مالک مصاحبه گرم آدم جدی و خشکی بود تند تند سوال می پرسید و می نوشت و زیاد طول نکشید ۱۰ دیقه شد فکر کنم. امیدوارم مالک ققبول بشم چون دانشگاه شاهد اصلا جای خوبی نیست و محیطش خیلی خشکه.

سارا تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۴ ب.ظ

@فرشاد
داداش فرشاد شما الان واسه چه کد رشته ای به مالک دعوت شدین؟؟؟
اگه دوستتون بااین رتبه(۲۳۰۰) روزانه رمز قبول شده که خیلی توپه…یعنی شبانه ها میشه ۳۰۰۰ :دی

درنهایت امیدوارم قبول بشین مالک منم قبول بشم :(

فرشاد تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۶ ب.ظ

من مخابرات شدم ۱۹۰۰ و به مصاحبه دعوت شدم.
دوست می گه تا ۲۸۰۰ هستن دانشجوهای شبانه رمز.
ایشالا قبول بشیم

فرشاد تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۲ ب.ظ

من مخابرات شدم ۱۹۰۰ و به مصاحبه دعوت شدم.
دوست می گه تا ۲۸۰۰ هستن دانشجوهای شبانه رمز.
ایشالا قبول بشیم…

آرمیتا تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۴ ب.ظ

@سارا
یکی از دوستای من با ۲۴۰۰ روزانه و شبانه رمز دعوت شده یه نفرم دیدم روز مصاحبه رتبش ۲۹۰۰ بود شبانه رمز دعوت شده بود یکم دیگه بگذره فک کنم رتبه همه ۳۲ نفری که رمز شبانه دعوت شدن معلوم بشه :)

سارا تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۱ ب.ظ

@فرشاد
انشاالله داداش فرشاد

@آرمیتا
چطوری دوستم :دی
۳۲ نفر دعوت شده بودن؟؟؟اون وقت ۱۶ نفر میخواستن میشه دو برابر…ینی میشه منم قبول شم عایا شاید اما اگر :( (
از کجا فهمیدی ۳۲ نفر هستن؟؟؟

سارا تیر ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۶ ب.ظ

@فرشاد
داداش فرشاد من یه سوال دیگه هم داشتم همین الان به ذهنم رسید
یکی از اقواممون میگفت قبولی توی مالک پارتی میخواد لااقل مصاحبش..اون دوستتون پارتی داشته؟؟ذهنمو بدجور ریخته بهم :( عایا پارتی :(

آرمیتا تیر ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

@سارا
نه عزیزم ۱۶ نفر روزانه و شبانه با همه
من منظورم شبانه بود که ۸ نفر می خوان چون ۴ برابر ظرفیت دعوت کردن میشه ۸*۴=۳۲
:)

سارا تیر ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۰ ق.ظ

@آرمیتا
۳۲تا شبانه :( عایا….
عیب نداره به حق علی قبول میشیم میشم :(

سارا تیر ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۹ ق.ظ

بچه ها چرا هیچ کس رشته ارشد مهندسی دریا اینجا نیست جواب سوال منو بده:(

فرشاد تیر ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۱ ق.ظ

@سارا
نه پارتی نداشت. شانسیه. نگران نباش. خدایی نکرده قبول نشدی هم دنیا به آخر نرسیده که. پسری نیستی که نگران سربازی باشی، اگر قبول نشدی با همون هزینه ای که می خوای صرف تحصیل شبانه بکنی می تونی تو آموزشگاههای که بیرون هست کلی مدرک و فن جدید یاد بگیری.
@ سارا مهندس دریا
شما هم نگران نباش ،

فری تیر ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۳ ب.ظ

چرا هیچکس از رشته صنایع نیست؟داغون شدم :)
من رتبم ۷۱۰ بود گرایش مدیریت سیسنم و بهره وری شبانه تهران مصاحبه دادم.
پارسال یکی با ۷۲۰ شبانه اورده بوده.
شما اطلاعی ندارین؟قبول میشم؟

حامد تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۳ ق.ظ

سلام کسی هم راجع به مهندسی شیمی گرایش تسلیحات یه چیزی بگه

نازی تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۸ ب.ظ

بچه ها بالاخره مالک ۴ برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت کرده بود یا ۶ برابر ظرفیت؟

آرمیتا تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۸ ب.ظ

@نازی
نازی جان خودشون گفتن ۴ برابر منم با توجه به این که روز آخر رفتم مصاحبه و شماره سربرگم نشستم مثه بیکارا حساب کردم :) مال تهران رو دیدم از ۴ برابرم یه خورده کمتره ولی با تقریب (چون بعضی از تهرانیا رفتن اصفهان برای مصاحبه و همین طور برعکس) میشه گفت همون ۴ برابره

بهروز تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۴ ب.ظ

راسته اومدن تحقیق محلی؟ مردم داریم یک چنین چیزی؟

فری تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۳۶ ب.ظ

ور ایز صنایعیااااااااااااااااااااااا؟
ایز در انی بادی؟ :(

پری تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۷ ب.ظ

@فری
منم صنایعیم.۷۲۰شبانه تهران اورده؟!!!!البته امسال ظرفیتا کمتر شده
منم شبانه تهران واصفهان رو زده بودم

سارا تیر ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۴ ب.ظ

@بهروز
نه نداریم همچین چیزی :دی
شایعه ای بیش تیست :دی

نازی تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۸ ب.ظ

@ارمیتا
مرسی خدا کنه زودتر نتیجه ها بیاد قبول شده باشیم

فری تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۸ ب.ظ

@پری
اره ۷۲۲ اورده بوده ولی اونموقع روزانه و شبانه هر کدوم ۹ تا میخواسته الان شده ۸ نا :(
شما رتبت چند هست؟
مصاحبه خوب دادی؟

آقا حامد هستم تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۷ ب.ظ

سلام
دوستان خواهشا اگه تو دانشگاه مالک اشتر تهران آشنا دارید ازش یه ایمیل بذارید اینجا تا بتونیم در مورد رتبه های قبولی ازش سوال کنیم چون تقریبا جواب همه ی سوالها با دونستن رتبه های قبولی حل میشه !!!

پری تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۱ ب.ظ

@فری
من ۷۵۰٫مصاحبه قبول شدم.خودت چی؟نمیدونی اصفهان تارتبه چند گرفته؟

سارا تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۰ ب.ظ

@پری
شما از کجا فهمیدی مصاحبه قبول شدی؟؟؟؟اون سوالایی که میپرسیدن فقط یه قسمته مصاحبه بوده بعدا دوباره سوال و پاسخایی که دادیم توسط کسی دیگه بررسی میشه…پس حتی اگه مصاحبه کننده گفته باشه قبول شدیم معنای قبولی نیست..

پری تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ب.ظ

@سارا
میدونم ب. مصاحبه باید بره کمیسیون.ولی من سهمیه دارم

سارا تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۵ ب.ظ

خوب خیلی عالیه…قبولی دیگه نگرون نباش… :*

پری تیر ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۹ ب.ظ

@ سارا
مهم سازمان سنجشه عزیز

فری تیر ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۲ ق.ظ

@ پری
والا اصفهان خبر ندارم ولی احتمالا یه خورده رتبه های بالاتر بگیره.البته میگم امسال چون ظرفیت مالک یه دونه کم شده نمیشه پیش بینی کرد.
من مصاحبم چیزی نگفت که قبولی یا نه منم نپرسیدم.به نظر خودمم نه زیاد خوب سوالا جواب دادم نه زیاد بد.
معمولی

prsa تیر ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلام با ۴۹۰ هوافضا، سازه یا ایرو دینامیک تهران مالک اشتر میشه قبول شد؟

نازی تیر ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۱ ب.ظ

@prsa
ایرودینامیک روزانه تا ۱۴۰۰ به مصاحبه دعوت شده احتمالش خیلی زیاده بیارید البته اگه مصاحبه رد نشین سازه رو هم من مطمعنم میارید نگران نباشین

فاطمه تیر ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۹ ق.ظ

سلام
به نظرتون دوستان الان دیگه جواب قبولی در مصاحبه به سازمان سنجش اعلام شده؟؟؟

فاطمه تیر ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۷ ب.ظ

نظری ندارین چرا؟؟؟:(

آقا حامد هستم مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۳ ق.ظ

سلام دوستان
کسی اطلاع داره سال قبل با چه رتبه ای تسلیحات اسلحه سازی قبول شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجتبی مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۱ ق.ظ

سلام بچهه ها من هوافضا رتبه ام شده۲۱۰۰ دعوت به مصاحبه نیستم.به نظرتون هیج جا قبول نمیشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی لطفا جواب بده

مجتبی مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۲ ق.ظ

بچه ها تا حالا کسی با رتبه ۲۱۰۰ جایی ارشد قبول شده؟؟هرکسی چیزی میدونه لطفا جواب بده

مریم مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۵ ب.ظ

سلام دوستان! من امروز فهمیدم که دعوت به مصاحبه شدم، فکر میکردم نتایج شهریور میاد.دبگه کاری نمیشه کرد؟ کسی چند تا استاد معروف هوافضای شاهین شهرو میشناسه؟! ممنون

احمد مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۱ ب.ظ

سلام حامد منم تسلیحات دعوت شدم تو رتبت چند شده؟؟؟

سارا مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۴ ب.ظ

@فاطمه
بله فاطمه..خیلی وقته جواب مصحبه ها داده شده..شاید یه هفته بعد از تموم شدن مصاحبه ها اینجوری که من سوال کردم از دوستانم و بهم گفتن..
@مریم
واقعا تازه فهمیدی؟؟؟معلومه که دیگه نمیشه کاری کرد..جواب مصاحبه ها دیگه داده شده به سنجش…ازین به بعد هم دیگه دست سنجشه نه دانشگاه

سارا مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۷ ب.ظ

@مجتبی
من از دوستانم اینطور میدونم که هوا فضا رشته شناور مکانیکه درسته؟؟؟یکی از دوستانم ۷۰۰شده میگفت خیلی امید به قبولی ندارم..حالا دیگه با ۲۱۰۰ شاید شهرستانای خیلی دور قبول بشید…ان شاالله..

پیرو مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۷:۵۱ ب.ظ

سلام… دوستان من از طریق پذیرش بدون کنکور( برای برگزدیدگان علمی) برای مصاحبه دعوت شدم. مصاحبه ی ما هم با همون پذیرش با کنکوری ها بود… کسی هست که از این طریق مصاحبه داده باشه؟ می دونید نتایج پذیرش بدون کنکورش کی میاد؟

شیوا مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۶ ب.ظ

ساراومجتبی@
هوافضا تا حدود ۱۲۰۰ شایدم بیشتر تا سال پیش روزانه قبول شدن مالک تهران حتی کسی بوده با ۱۴۰۰ روزانه مالک تهران اورده سارا خانم به دوستتون بگید نگران نباشن مالک قبول میشن حتما و همچنین پژوهشکده فضایی و تبریز م کلیه ی شهرستان ها قبول میشن پس نگران نباشن.اقا مجتبی فکر نمی کنم با رتبتون جایی قبول بشید من خودم رتبم زیر ۱۰۰۰ هست ولی اصلا امیدی به قبولی روزانه مالک ندارم با اینکه سال پیش قبول شدن هر چی خدابخواد همون میشه پس نگران نباشین امیدوارم جایی قبول بشید

مجتبی مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۳ ب.ظ

سارا ممنون از اینکه جواب دادی لطف کردی

مجتبی مرداد ۴م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۴ ب.ظ

شیوا از شما هم ممنونم که جواب منو دادید تشکر

شیوا مرداد ۵م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۵ ب.ظ

مریم@
برا کدوم گرایش هوافضا دعوت به مصاحبه شدی؟اصفهان یا تهران؟

وحید مرداد ۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۷ ق.ظ

پیرو @
سلام
من هم برای پذیرش بدون آزمون تو مصاحبه شرکت کردم،من به دانشگاه زنگ زدم گفتن هنوز جواب مصاحبه ها از گزینش نیومده،شما رشته کارشناسیتون چی بوده؟

prsa مرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۱ ب.ظ

@nazi
بچه ها کسی نمی دونه که خوابگاه مالک اشتر تهران کجاس ؟دانشگاه هوافضاش که از تهران دوره .کسایی که هوافضا تهران روزانه قبول می شن خوا بگاشون کجاس

آقا حامد هستم مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۱ ق.ظ

@احمد
اولا که آقا حامد هستم !!! آقاش نیوفته !!!
دوما من مکانیک بودم . اسلحه سازی دعوت شدم .
سوما رتبه ام ۳۴۰۰ بود
چهارما روزانه زدم
پنجما تو خودت رتبه ات چند بود ؟

nazi مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۹ ب.ظ

@prsa
دانشگاه هوافضاش تو نزدیکای کرج هست فکر کنم دوستم اونجا می خونه گفت سرویس هست صبح می بره بعداز ظهر میاره دو روز هم بیشتر کلاس نمی زارن تا بچه ها راحت باشن برا خانم ها تقریبا نزدیک دنشگاه هست خوابگاه بسرا رو نمی دونم

prsa مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۸ ب.ظ

مرسی نازی

احمد مرداد ۱۱م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۳ ب.ظ

اقا حامد اول که احمد آقا هستم
دوم من ۱۳۰۰ شدم

شاهین مرداد ۱۲م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۴ ب.ظ

سلام به همگی مالک حدودا رتبه چند منطقه ۳ میخواد

مهیار مرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۴ ق.ظ

لطفا یکی راهنمایی کنه… حداکثر رتبه کنکور رشته ریاضی ای که دانشگاه میپذیره چنده؟؟؟ ممنون میشم کسی جوابمو بده.

آقاحامد هستم مرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۳ ق.ظ

@احمد
احمد جونی رشته ات مکانیک بود یا مواد یا شیمی ؟
بچه های مکانیک برای اسلحه سازی دعوت به مصاحبه میشن
بچه های مواد و شیمی برای مهمات سازی .

احمد مرداد ۱۵م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۸ ب.ظ

حامد جان رشته من مهندسی شیمی واسه مهندسی تسلیحات و مهمات دعوت شدم

آقا حامد هستم مرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۳ ب.ظ

احمد جونی آقاحامد هستم ، آقاش نیوفته !!!

آرمیتا مرداد ۱۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۴ ب.ظ

وااااااااااااااااای پس کی این نتیجه ها می خواد بیاد خـــــــــــــــــدا
:( (
:(
:(
:-(

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۲ ق.ظ

زنگ زدم گفتن هیچ کدوم از شماها قبول نشدین…
راحت برین سفر واسه خودتون…

مهر مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۶ ب.ظ

سلام
مگه الان میشه متوجه شدکه مصاحبه قبول شدم یانه من کارشناسی ارشذم خرداد مصاحبه دادم مگه جوابا شهریورنمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nazi مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۹ ب.ظ

@سارا
سارا جون شوخی میکنی یا جدی زنگ زدی؟

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۶ ب.ظ

@nazi
نه قربونت برم شوخی میکنم :دی
من معذرت میخوام باعث استرس شدم خواستم بیاین پی ام بذارین اسمتونو ببینم شاد شدم:دی

آرمیتا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۳۸ ب.ظ

@سارا
من یه خواب راحتم ندارم چه برسه سفررررررررر :(
فک کنم دو هفته دیگه جوابا بیاد نه؟

مهر مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۴ ب.ظ

ای بابا
با اعصاب داغون ما بازی نکنید یچدیگه هیچی ازش نمونده:-(

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۲۳ ب.ظ

@دوسی ها
واقعااااااااااااااااا؟؟من فک میکردم فقط خودم اینجوریم…یکی میگه دانشگاه مالک با پشت دست میزنم تو دهنش انقد من استرس دارم به خدا….
تا قبل دهم انشاالله جوابا میاد آریمتا جون…

آرمیتا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۰ ب.ظ

@سارا
بلاتکلیفی بدترین حالت ممکن نه مطمئنم قبول میشم ک حداقل از تابستون لذت ببرم نه مطمئنم که رد میشم حداقل بشینم با انگیزه درس بخونم واسه سال دیگه … خیلی بده خیلی بــــــــد

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۰۲ ب.ظ

@آرمیتا
مگه میخوای بشینی بخونی :دی
من امسال شدم شد نشد نشد :دی
با تشکر :دی

آرمیتا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۰ ب.ظ

@ سارا
حیف اینجا محیط عمومیه نمی تونم بگم چرا باید ارشد بخونم:(

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۰ ب.ظ

@آرمیتا
من میدونم :دی

آقا حامد هستم مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۲ ب.ظ

شما خانمها باز نسبت به آقایون تکلیفتون مشخص تره ، آقایون اگه قبول نشن باید برن سربازی !!!
این روزا مثل کابوس میمونه برام ، دلم میخواد هرچه زودتر از این بلاتکلیفی خارج بشم

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۶ ب.ظ

@آقا حامد
پس چرا من دوس ندارم جوابا بیاد؟حس میکنم تا صفحه نتایج بخواد باز شه قلبم میاد تو دهنم..خوش به حال همگیتون :( ((

احمد مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۶ ب.ظ

حامد ، سارا ، آرمیتا سنی از شما گذشته هنوز انگار بچه های ۱۴ ساله رفتار می کنید ….
تنتون سلامتتتتتت

آرمیتا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۵ ب.ظ

@ احمد
مگه نمیدونی سن خانوما رو ۱۴ سال استاپ میخوره منو سارا که ۱۴ سالمونه :)
بعدشم من اگه نگرانم واسه اینه که نمی تونم واسه آیندم برنامه بریزم وگرنه برای قبولی اونقد نگران نیستم چون هیچ تلاشی نکردم تا همین جا هم خیلی خوب بوده واسم و واقعا خدا کمکم کرده بقیه اش هم راضیم به رضای اون .

آرمیتا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۶ ب.ظ

@ سارا
باریکلا به دوست باهوش من :-*

nazi مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۱ ب.ظ

@سارا
مرسی سارا جون خیالمو راحت کردی از استرس هلاک شدم تا حالا چند شب خوابشو دیدم فکر کنم تا جواب مالک بیاد من بمیرم و زنده بشم اخه این چه روزگاری هست ما داریم همش استرسه

سارا مرداد ۱۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۴ ب.ظ

@آرمیتا
فدایی داری بانو

@nazi
الهی بمیرم منم همینطورم دقیقا..خدا خودش بهمون یه نیم نگاهی کنه و بهترین نتیجه رو واسمون رقم بزنه :**

nazi مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۳ ق.ظ

@سارا
الهی امین:دی
من همش دارم به این فکر می کنم که چه جوری صفحه ای که باز میشه رو ببینم از الان استرس اونو دارم همش فکر می کنم نکنه زده باشه مردود و کلا هیچ جا قبول نشده باشم:دی البته خدا نکنه

سارا مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۱۰ ق.ظ

@nazi
الهی امین واسه کدوم قسمته حرفم بود عایا :دی
دقیقا مثل من :( (((

nazi مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۵ ب.ظ

@سارا
واسه این قسمت:خدا خودش بهمون یه نیم نگاهی کنه و بهترین نتیجه رو واسمون رقم بزنه :دی
دوسی مگه برامون دعا نکردی منم گفتم امین تا زودتر براورده بشه دعات گلی:دی
من همش فکر می کردم خودم داغونم اخه من با نهایت اعتماد به نفس دوتا انتخابمو تهران زدم اگه اصفهان زده بودم قبول میشدم الان خیلی پشیمونم واسه همون همش ناراحتم

سارا مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۹ ب.ظ

@nazi
مگه اصفهانی هستی؟؟؟رشتت چی بود؟؟؟؟
قبولی همش به مصاحبه بستگی داره..کاش تو مصاحبه هممون قبول شده باشیم…:(((

nazi مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۵ ب.ظ

@سارا
نه بوشهری ولی اصفهان بهمون نزدیک تره تا تهران قبولی اصفهان هم راحت تره مکانیک و هوافضا کنکور دادم
دوسی فکر نمیکنم اخه دوستم مالک تهران می خونه گفت فقط رتبه مهمه گفت محاله کسی رتبش خوب باشه ردش کنن تو مصاحبه خودش گفت کلی از سوالای مصاحبه رو اشتباه ج داده ولی رتبش خوب بوده قبول شده فکر میکنم اکثریا تو مصاحبه قبول میشن سنجش تعیی کننده است

سارا مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۷ ب.ظ

@nazi
خوب فدات شم پس جای نگرونی نیست قبول میشی ایشالا…هولا هولا هولا هولا

nazi مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۷ ب.ظ

@سارا
عزیزم مشکل اصلی من سازمان سنجش هست که اگرم تو مصاحبه قبول بشم فکر نمی کنم رتبم بخوره به مالک البته اگه تو مصاحبه قبول بشم:دی
ایشالا هممون قبول بشیم

فرشاد مرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ب.ظ

بچه ها من همین که فکر نتیجه ارشد می یاد به ذهنم و استرس می گیرم می یام اینجا کامنتای شما رو می خونم. بعدش استرسم رفع می شه.خخخخخ. خوبه که هستید دستتون درد نکنه

سارا مرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۵۶ ب.ظ

@فرشاد
واقعااااااااااااااا؟؟؟ما مگه چیزه خنده داری میگیم؟؟؟

فرشاد مرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۳ ب.ظ

واقعا. نه خنده دار نیست. ولی استرس منو برطرف می کنه. بهم یادآوری می کنه استرس و قصه خوردن فایده نداره.

سارا مرداد ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۶ ب.ظ

@فرشاد
غصه :دی
نه به هرحال غصه رو بخورین چون ماهم داریم غصه میخوریم و از استرس میمیریم و زنده میشیم
باتشکر :دی

فرشاد مرداد ۲۰م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۸ ق.ظ

نه بابا غصه چیو بخورم یا قبول می شم می رم دانشگاه یا باید برم سربازی دیگه. مهم اینه که الان از روز ا و ساعاتم درست استفاده کنم که بعد از مشخص شدن نتیجه دیگه غصه نخورم که ای وای ۳ ماهم چطوری هدر کردم.

سارا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

من یه چیزی از دیشب ذهنمو درگیر کرده…
بچه هااااااااا مصاحبه کننده ازتون رتبتون رو هم پرسید یا نه؟؟ :( (((

آرمیتا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۱ ق.ظ

@سارا
نــــــــــــه چطور مگــــــــــــــه؟

سارا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۲ ق.ظ

@آرمیتا
آخه انقد حرفای جورواجور میشنوم اعصابم خورد میشه میگم نکنه مال منو نپرسیدن یعنی رد شدم :( (((

امسال هم ظرفیت مالک کمتر شده :( ((

آرمیتا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۵ ب.ظ

@سارا
بیخیال سارا اصن هر اتفاقی بخاد بیفته میفته تا موقع مصاحبه ما توش دخیل بودیم … دیگه الان بهش فک نکنیم بهتره هرچند که خودم از تو بدترم ولی جز صبر کردن چاره ای نداریم سعی کن این دو هفته رو اونجور که دوس داری زندگی کنی

nazi مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۱ ب.ظ

@سارا
سارا جون از من رتبمو پرسید حتی معدل کارشناسی هم پرسید دقیقا بعد از اینکه پرسید نظرت در مورد خودت چیه منم با نهایت اعتماد به نفس گفتم ادم موفقی هستم :دی من هر چی میگفتم خانمه می خندید البته خودمم باهاش همراه بودم
اصلا ربطی به پرسیدن رتبه نداره بعضی ها می پرسن بعضی هم نه الکی نگران نباش

nazi مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۹ ب.ظ

@سارا
این ذهنمو خیلی مشغول کرده چه جوری بعضی از مصاحبه کننده ها اینقدر جدی در مورد مسائل زندگی و اعتقادی و سیاسی می پرسن بعضی ها خیلی سرسری گرفتن اصلا منطقی نیست من همون موقع احساس کردم سوالا برا هر نفر توی برگه نوشته شده و اون خانمه فقط جوابارو خلاصه می نوشت تو این جوری فکر نمیکنی؟منظورم اینه که سوالای هر فرد قبلا مشخص شده اخه اون خانمه فقط گوش میکرد و یه چیزایی می نوشت فکر نمی کنم خیلی سریع بود که سوالارو همون موقع طرح کرده و نوشته باشه

سارا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۷ ب.ظ

@nazi
میسی از حرفات عزیزه دلم بله منم فک میکنم سوالا آماده بود واسه اینکه تایپ شده جلوشون بود..شاید هم رندم هر سوالی به هرکی افتاد..درهرصورت فقط جوابهارو مینوشت…اصلا من خودم نفهمیدم مصاحبه چی هست و چی میخواد :( (

nazi مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۴ ب.ظ

@سارا
الان از دوستم پرسیدم گفت اونم پرسیده از مصاحبه گر حتی بهش نگفته مصاحبش خوب بوده یا نه نگران نباش اونم گفت از بعضی ها که چادری اومده بودن ده دقیقه نشده مصاحبشون تموم میشد ولی اون یه ساعت ازش اعتراف گرفته بودن چون چادری نبوده اینا مهم نیست بیشتر رتبه مهمه من از دونفر بعد از مصاحبه پرسیدم گفتن فقط سوالای سیاسی پرسیده بودن اصلا معلوم نیست سوالارو چجوری طرح کردن

سارا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۹ ب.ظ

@nazi
عزیزم…بگو دوستت واسمون دعا کنه..ایشالا هم من هم تو گلم هم آرمیتا هم لعیا همداداشا هم همه قبول شیم…دور همی خوش بگذرونیم…:***

nazi مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۲ ب.ظ

@سارا
خدا کنه قبول بشیم

سارا مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۷ ب.ظ

ایشالا ایشالا….

فرزاد مرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۷ ب.ظ

بچه هاااااااااااااااااا
بچه هاااااااااااااااااا
نتیجه ها رو زدن

سارا مرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۷ ب.ظ

اصلا شوخیه با مزه ای نبود :)

parsa مرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۴:۵۶ ب.ظ

نازی دوستت مالک هوا فضا می خونه ؟می تونم چند تا سوال ازش بپرسم؟

nazi مرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۹ ب.ظ

@parsa
اره از خودم بپرسین ج میدم:دی
اینقدر ازش سوال پرسیدم کلافش کردم:دی

سارا مرداد ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۵۰ ب.ظ

نااااااازی:-(

nazi مرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۶ ب.ظ

@سارا

چی شده سارا جون؟:دی

فرزاد مرداد ۲۴م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

فک کردم یه کم استرس وارد کنم ولی مثل اینکه به خودم بیشتر وارد شد :D :) ))

سارا مرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۹ ق.ظ

@nazi
نازی جووووووووووون استرس دارمممممممممممممم خیلی زیاتتتتتت

nazi مرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۷ ب.ظ

@سارا
سارا جون من تصمیم گرفتم فقط به خودم بگم که حقمه قبول بشم و اینو باور کنم اگه باور داشته باشی که قبول میشی حتما قبول میشی نگران نباش

احمد مرداد ۲۵م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۸ ب.ظ

کسی از شما دوستان مهندسی شیمی گرایش تسلیحات اینجا داریم که امسال رفته باشه مصاحبه؟

سامان مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۵ ق.ظ

به همه دوستان گلم طرف رشته کامپوزیت نیاین. از من گفتن بود که یه استاد دارن اسمشو گفتن فرهادی یه ، ۳۰% کلاسشون رو به اخراجی کشونده.من که خدارو شکر نزدمش.

رضا-مالک مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۹ ق.ظ

بچه ها کلا روند قبولیایه بعد مصاحبه اینجوری که اکثر افراد که مشکل ظاهری نداشته باشن و مصاحبه رو نسبی خوب جواب داده باشن رو قبول میکنن زیاد استرس نداشته باشین. بعد نتایج رو میفرستن سنجش ،اونجا دیگه بنا به رتبه ها از تایید شده ها اون تعداد رو قبول میکنن.من الان دانشجو مالکم شما هم میاین اینجا و به استرس الانتون میخندین.پس توکلتون به خدا باشه و استرس نداشته باشین.اون خودش درستش میکنه.

سارا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۵ ق.ظ

@رضا-مالک
داداش رضا خیلی ممنوووووووووووووون…من که کلی از استرسم کم شد…دستتون درد نکنه

آرمیتا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۴ ق.ظ

@رضا-مالک
کـــــــی گفته ما استرس داریم :)
@سارا
من رتبه قبولی بچه های پارسال مخابرات شبانه رو نگا کردم آخرین رتبه قبولی ۳۳۳۲ بود بقیه هم رو رنج ۳۰۰۰ گرایش رو نزده بود ولی به احتمال ۸۰ درصد میدان بوده با این رتبه ها که سیستم کسی قبول نمیشه بنابراین سارا جان تو میدان شانس داری من جای تو بودم اصن نگران نبودم :)

آقا حامد هستم مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۳ ب.ظ

@رضا – مالک
سلام آقارضا
من امسال برای کنکور اصلا نخوندم و همینجوری رفتم سرجلسه ی کنکور . رتبه ام ۳۴۰۰ مکانیک بود و برای اسلحه سازی دعوت به مصاحبه شدم . الان که نگاه میکنم میبینم اصلا حوصله ندارم پشت کنکور بمونم . اگه قبول بشم میام مالک ایشالا و اگه قبول نشم احتمالا برم سربازی . بخاطر همین الان خیلی استرس دارم . به نظرت امسال قبول میشم ؟ از رتبه های پارسال اسلحه سازی خبر داری ؟ از دوستات کسی هست که اسلحه سازی بخونه و ایمیلش رو بدی به من ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنی و از استرسم کم کنی .

سارا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۹ ب.ظ

@آرمیتا
آرمیتا جونم پارسال مخابرات میدان نداشته گلی…پارسال مخابرات بود گرایش نداشت..امسال هم تو اصلاحات کردنش میدان..اما فک میکنم امسالم باهمین رتبه ها بگیرن..
مخابرات تهش این رتبه بوده اما امسال ظرفیت کم شده..میدونی که..من فک میکردم حالا مخابرات رمز بوده این رتبه :P
خودتم که کنترل قبولی خوش به سعادتت منم کنترل :( (((

البته اینا همش درصورتیه که مصاحبه قبول شم :( ((

آرمیتا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۳ ب.ظ

@ سارا
هفته دیگه همه این حدس و گمانا تموم میشهههه امروز جواب دکترا اومده احتمالا هفته دیگه نوبت ماست
شاید ۹۲ هم اصلاحیه داشته دفترچش ولی امسال به نظر مالک تقاضاش بیشتر بوده و ظرفیتش کمتر :|

سارا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۷ ب.ظ

@آرمیتا
اصلاحیه که داشته اما مالک نداشت :P
آره همینطوره…دیگه توکل به خدا…البته مخابرات شبانش ظرفیتش بیشتر بوده :P

سارا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۸ ب.ظ

بیشتر شده منظورم بود….:)

nazi مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۲۸ ب.ظ

@ارمیتا
ارمیتا از کجا رتبه های بچه های سال قبلو پیدا کردی ؟منظورم اینه جایی اخرین رتبه ی قبولی بچه های مالک رو نوشته؟

آقا حامد هستم مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۳ ب.ظ

@آرمیتا
اگه از رتبه ها خبر دارید تو رو خدا به ما هم بگید مردیم از دلواپسی .

سارا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۴ ب.ظ

@nazi
یi سایتی هستش که رتبه های قبولیه فقط بچه های برق و از سنجش گرفته و لیست کرده و داده…با اسم و همه چیز..دستش درد نکنه :P

آرمیتا مرداد ۲۶م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۹ ب.ظ

@ nazi
@ آقا حامد
بله همون طور که سارا جون گفت رتبه ها فقط برای رشته برق هستش

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۱۹ ق.ظ

@ارمیتا
@سارا
مرسی فکر کردم برا همه رشته ها هست

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۲۳ ق.ظ

@ارمیتا
ارمیتا جون یه سوال برام پیش اومد اون رتبه که نوشتی اخرین رتبه قبولی ۳۳۳۲ بوده برا مالک یا کلا اخرین رتبه ای که تو رشته ی برق میشه جایی قبول شد هست؟

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۲ ق.ظ

@nazi
آخرین رتبه قبولی پارسال مخابرات شبانه مالک بوده
عزیزم چون گرایشای برق زیاده تا رتبه های ۴۰۰۰ قبولی داره تو شهرستانها شبانه

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۷ ق.ظ

@ارمیتا
مرسی

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

من نمیدونم این بچه های رشته برق و عمران دیگه چی از خدا میخان!
با این رتبه ها والا خیلی نوبره که ارشد قبول میشین
یکی مث من با ۳۹۰ شبکه باید تو خماری ارشد بمونم!

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۴ ق.ظ

هیچکس اینجا از طریق استعداد درخشان اقدام نکرده؟؟
من رتبه کنکورم واسه امنیت شد۳۹۰ نه روزانه نه شبانه مالک دعوت نشدم
ولی از طریق استعداد درخشان اقدام کردم رفتم مصاحبه
مصاحبم خوب بود…
خدا کنه قبول شیم همگی…
اینهمه بخون بخون بخون یهو در عرض چند صدم ثانیه با دیدن نتیجه همش پـــَر
:|

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۵ ق.ظ

@افروز
دوستم نمیگی بچه های برق توی دوران کارشناسی چقد زحمت میکشن و درس میخونن؟؟؟؟پس دیگه اینجوری نگو عزیزم

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

خب بچه های کامپیوتر و IT هم خیلی زحمت میکشن!
همه میدونن یکی از رشته های سخت رشته کامپیوتره
اینهمه هم که لیسانس کامپیوتر یا IT دارن ولی ظرفیت ارشد انقد کم!!!!
واقعن بی انصافیه

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۲ ق.ظ

همه زحمت میکشن….اما برق رشته خیلی سختیه….:(

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۴ ق.ظ

@افروز
عزیزم شماها هم هر وقت الکترونیک ۱ و ۲ و ۳ وکنترل خطی و مدار مخابراتی رو پاس کردید می تونید با رتبه ۴ رقمی قبول شید :)
پوستمون کنده شده کارشناسی گرفتیم
با مدار منطقی و معماری و اینا که مهندس نشدیم

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۶ ق.ظ

@ افروز
حالا اینو یادم رفت بگم که برای قبولی تو دانشگاه های خوب تهران حداقل رتبه ۱۳۰۰ هست
برای قدرت هم بیشتر از ۲۵۰ باشی امکان قبولی تو دانشگاه خوب نیست.

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۷ ق.ظ

@آرمیتا
تکنیک پالس و چرا نمیگی؟؟؟؟یعنی کابوس شبهای من بود

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۹ ق.ظ

@آرمیتا
حداقل نههههههه حداکثر باید ۱۳۰۰ بود :P

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۰ ب.ظ

@ سارا
اتفاقن می خواستم بگم :) گفتم حالا همین ۵ تا بسه شونه :) پاس کنن ما راضییم :)

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۲ ب.ظ

@ سارا
منظورم از حداقل یعنی تو بدترین شرایط حداقل رتبه اشون ۱۳۰۰ بشه
چپکیه یکم منظورم D:

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۲ ب.ظ

خب منم ۴تا درس تخصصیمو بگم شما از اسمشم کپ میکنین چه برسه خودش
اینکه دلیل نشد!
حرف من اینه که چرا انقد باید ظرفیت یه رشته مث رشته ما انقد کم باشه با اینکه خیلیا الان لیسانس کامپیوتر دارن!
دوستم رشتش برق بود میگه دوماه خوندم شدم ۲۰۰۰ اصفهان میارم!
خب شما باشین بهتون فشار نمیاد!

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

خوب گلم حتما برق رشته ایه که تو جامعه بیشتر نیاز بهش هست..
بعدشم رتبه های قبولی توی کنکور سراسری رو چرا در نظر نمیگیری؟؟؟که بچه های برق باید زیر دو هزار باشن اما کامپیوتر با هفت هزار هم میتونستن برن؟؟؟

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۰۷ ب.ظ

خب دیگه
من میگم اینا که اینهمه کارشناس کامپیوتر میگیرن به همون نسبت هم باید کارشناس ارشد کامپیوتر بگیرن
ینی به لیسانس کامپیوتر خیلی نیازه ولی به فوق لیسانس کامپیوتر انقد کم نیاز هست؟!!
پیر شدیم تو این نظام آموزشی مسخره

محمد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۱۵ ب.ظ

منم با افروز موافقم
هر رشته ای سختیای خودشو داره اما اونایی که این همه کامپیوتر تو کارشناسی قبولی دادن باید فکر اینجاشم میکردن دیگه!!

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۲۳ ب.ظ

گرایشای رشته برق وسیع تر از رشته های دیگه است یعنی اسمشون گرایشه بخای بری تو عمقش یه رشته دیگه حساب میشن فک کنید برق ۸ تا گرایش داره که ۴ تا گرایشش اصلیه واسه هر کدوم ۵۰۰ نفر بگیرن میشه ۲۰۰۰ تا دیگه

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

بله آرمیتا جون راست میگه…فقط زیر گرایش مابرات خودش سامل ۵تا زیر گرایش میشه…اینه فرق بارق با رشته های دیگه :دی

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

چرا انقد غلط نوشتم؟؟؟؟هول شدم :دی
هولم نکنید دیگه……..

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

تاریخ دقیق اعلام نتایج رو میدونین؟
۶امه؟

فرشاد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۳ ب.ظ

سارا می شه آدرس سایتی که قبولی های دانشگاه ماالک رو منتشر کرده بگی منم برم نگاه کنم.

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۳ ب.ظ

@فرشاد
مال رشته های برقه فقط..برق میخونی شما دوستم؟؟؟

فرشاد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۲۴ ب.ظ

آره برق می خونم

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۶ ب.ظ

آدرس سایتشو یادم نیست من ویندوزمو عوض کردم پریده آدرسام همه
آرمیتا جون اگه شما یادته بده به دوستمون..من فقط میدونم یه سایت برقی بود…حتی فایلشو سیو هم نکردم فقط دیدم :(

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۲ ب.ظ

@فرشاد

http://s5.picofile.com/file/8135718168/r_m_bargh92_www_arshadbargh_ir_decrypted.pdf.html

فرشاد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۶ ب.ظ

آرمیتا و سارا مرسی لطف کردید

فرشاد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۱ ب.ظ

چه لیست جالبی بود، اسم چندتا از هم کلاسیای سابقم هم تو این لیست بود.
بازم ممنون ایشالا همه امون قبول می شیم

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۸ ب.ظ

آره دوستای منم بودن
آقا فرشاد شما واسه چی دعوت شده بودین؟؟؟

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۳۹ ب.ظ

این روزا تا بیان بگذرن دق میدن ادمو

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۲ ب.ظ

افروز جان چطوری از طریق استعداد درخشان مصاحبه رفتی؟؟از طریق معدل؟؟؟یا چیزه دیگه ای؟

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۳:۵۸ ب.ظ

اهوم
جز معدل برترهای کلاس بودم
دیدم مالک تو سایتش فراخوان داده،منم مدارکمو فرستادم…بعدش اس اومد که بیا مصاحبه منم رفتم شاهین شهر مصاحبه…

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۰۶ ب.ظ

اها پس برای اصفهان رفتی مصاحبه….قبولی ایشالا دوست درس خون :p

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۴ ب.ظ

اصفهان مصاحبه انجام شد ولی کد رشتم واسه تهرانه
ممنون از قوت قلبی که میدی

فرشاد مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۹ ب.ظ

من براای میدان و رمز روزانه دعوت شدم

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۳۶ ب.ظ

موفق باشین آقا فرشاد…پس رقیب من نیستین :p

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۳۸ ب.ظ

@افروز
افروز اطلاعی ندارین با چه رتبه ای برا کامپیوتر میشه هوش قبول شد شبانه هر جای ایران باشه مهم نیست فقط قبول شه؟

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۴۰ ب.ظ

@سارا
ساراجون به نظرم شما قبولی مالک اینقدر خودتو اذیت نکن من حالا فکر کردم رتبتون خوب نیست اینقدر استرس دارین :دی

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۶:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان عزیز
میگم استخدام این دانشگاه چه جوریه؟؟؟ما ارشد مهندسی شیمی بشیم امیدی واسه کار برا دخترا هس؟؟؟؟؟؟

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۱ ب.ظ

نبود کسی ایا؟؟؟؟؟خیییییییییییییییییییییییلی ضروریه

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۰۸ ب.ظ

@nazi
رتبم خیلی هم خوب نیستاااااااااااا :دی باور بِنوماااا :( ((

@۳Tare
گلی حالا شما قبول شو بعد…اما اینجور که من شنیدم هرکسیو استخدام نمیکنن مگر معدل ترم یک و دو خیلی خوب باشه..اینجوری شنیدم درست و غلطشو نمیدونم دوم هم اینکه استخدام شدن دخترا خیلی کمتره…اینم شنیدم که میگن پسرا بیشتر استخدام میشن تا دخترا

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۲ ب.ظ

نازی من اطلاعی ندارم ولی فک کنم تا ۶۰۰ بشه شبانه آورد
نمیدونم
من کارشناسیم کامپیوتر بوده ارشد رو IT شرکت کردم

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۹ ب.ظ

اخه من قبول شدم چون استعداد درخشانم از طرفی دانشگاه سهندم برای ارشدمهندسی شیمی دارم.حالا از یکی باید انصراف بدم…………

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۶ ب.ظ

کمک؟؟؟ دوستان عزیز شما کدومو پیشنهاد میکنین؟؟

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۲۷ ب.ظ

ستاره من شنیدم دانشگاه مالک اشتر اساتید فوق العاده خوبی داره
استخدام که فک نمیکنم باشه اونم واسه دخترا!
وخی بازم بستگی به شهرت داره،خودت بچه تبریزی؟ اگه اساتید خوبی داری برو سهند
اگه تبریزی نیستی برو مالک(اگه قبول شدی)

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۰ ب.ظ

اره تبریزم.ولی مالک الویت استخدامی داره.اخه بهم زنگ زدن واسه قبولی مالک

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۲ ب.ظ

بهت زنگ زدن؟؟؟ینی بهت ز زدن گفتن قبول شدی؟!
آشنا داری اونجا؟
چجوریاس؟؟

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۳ ب.ظ

@۳tare
ینی قبول شدیییییییییییییییی؟؟؟
خوش به حالتتتتتتت مگه زنگ میزنن میگن قبول شدی یا نه؟؟؟؟

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۵ ب.ظ

نه بابا.گفتن اگه بخوای بیای باید از سهند انصراف بدم.موندم حالا سره ۲ راهی؟؟؟بزرگترین مزیتش استخدامشه ….که معلوم نیس

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۶ ب.ظ

@nazi
نازی جون از دوستت بپرس ببین زنگ میزنه مالک میگه قبول شدی؟؟
من الان استرس گرفتم که :( (((

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۷ ب.ظ

@۳tare
گلی این جملت بااون جملت خیلی فرق داره :)
سکته دادی مارو که :/

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۸ ب.ظ

اهاااا
تو که مارو نصفه جون کردی دختر!
حالا نتایج که بیاد خیلی بهتر میتونی تصمیم بگیری
اصن شاید مالک پذیرفته نشی
۱هفته دیگه صبوری کن

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۹ ب.ظ

حالا چیکارکنم؟؟تو مهندسی شیمی امکان جذب دخترارو ندارههههههههههههههههههههههه

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۳ ب.ظ

نه دیگه.الان باید اعلام کنم تا اسمم رو وارد سنجش کنن؟؟؟
مگه بعد وارد کردن به سنجش دوباره الک میکنن این اسامی رو؟؟

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۷ ب.ظ

خب آخه این که خیلی ریسکه واست!!
بری از سهند انصراف بدی بعدش یهو سنجش اعلام کنه مالک قبول نشدی!
اونوقت کی میخاد ضرر تورو جبران کنه!

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۴ ب.ظ

مگه سنجشم جداااااااااااااااااامیکنه بعد اعلام میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۳ ب.ظ

نیستین؟؟

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۵ ب.ظ

@ سارا
نه بابا شهریور مشخص میشه کیا قبول شدن
@افروز
مرسی

nazi مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۷ ب.ظ

@۳tare
فکر نمی کنم اصلا موضوع استخدامی مالک جدی باشه شاید فقط برا رتبه اولا باشه دخترا هم که کلا فکر نمی کنم بگیرن

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۰ ب.ظ

@nazi
میسی دوستم من خیلی ترسیدم

@۳tare
آره سنجش دوباره اعلام میکنه..دالبته واسه ماهایی که با رتبمون رفتیم این کارو میکنه..اینو مطمئنم که بچه های استعداد درخشان رو خود دانشگاه انتخاب میکنه و دیگه به سنجش ربطی نداره چون شما از طریق رتبه که به مصاحبه دعوت نشدی..الان اینا به ذهنم رسید..به احتمال خیلی زیاد شما دیگه کاملا قبول شدی..اما برای اطمینان صددرصد فردا حتما با دانشگاه تماس بگیر و بپرس..اما اینو مطمئنم اسامیه بچه های استعداد درخشان دیگه به سنجش وارد نمیشه و توی قبول شدن و نشدنشون مستقیم خود دانشگاه دخالت میکنه

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۲ ب.ظ

@nazi
دوستم حرفمو در مورد استعدادای درخشان قبول داری؟؟؟که دیگه اسامیشون نمیره سنجش؟؟؟چون ماها با رتبه به مصاحبه دعوت شدیم اونا با معدل…

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۸ ب.ظ

@ فرشاد
کدوم رو جلوتر زدید میدان یا رمز؟

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۸ ب.ظ

مرسی توکخ اطلاعاتت خوببببببببببببببببببههه.درمورد استخدامش چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۲ ب.ظ

@۳tare
با من بودی الان؟؟؟؟ :دی
گفتم در مورد استخدامش هم…باید معدل بالا باشه که اینو احتمالش زیاده بیاری چون درس خونی :دی
اما اینکه ما دختریم نمیدونم چه عواملی باعث میشه مارو بپذیرن…اما دانشگاه مالک درکل دانشگاه خوبیه…من بودم مالک رو میرفتم اما باز به خودت بستگی داره

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۳ ب.ظ

@آرمیتا
واسه چی میپرسی :دی
راستی تو روزانه دعوت شدی؟؟؟؟

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۴ ب.ظ

انتخابش خیلی سخته بخدا……..راستی خوابگاه میدن بهمون؟؟؟

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۶ ب.ظ

در مورد خوابگاه اطلاع چندانی ندارم اما فکر میکنم به بچه های دوره روزانه میدن آره…خیلی هم خوابگاهای خوبی داره

3tare مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۷ ب.ظ

باشه تا بعد

آرمیتا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۳۸ ب.ظ

@سارا
می خوام بدونم کدوم رو اولویت قرار دادند شاید میدان میزدم بهتر بود :(
نه من رمز شبانه دعوت شدم
تو میدان رو اول زدی آره؟

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۱ ب.ظ

آره من میدان اول زدم بعد رمز :(

داش زانا یادته؟؟اونم میدان رو زده بود اول…فک نکنم…فرقی نمیکنه

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۸:۴۹ ب.ظ

نخیر سارا خانم
شمارو نمیدونم ولی من(استعداد درخشان) یه پروفایل داشتم تو سایت خود مالک اشتر
اونجا مراحل رو نوشته بود
اول مصاحبه / بعدش بر اساس بهترین مصاحبه ها گزینش میکنن/ و بعدش این اسامی رو به سازمان سنجش میدن و سازمان سنجش اونهارو اعلام میکنه
دیگه نمیدونم چقد درست باشه
راستی اگه بخوایم ز بزنیم دانشگاه مالک باید با چه شماره ای تماس بگیریم؟؟

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۹:۱۳ ب.ظ

بله افروز نازنین…پروفایل دارین..اما اسامی به سنجش نمیره..گلم خودت فکر کن..سنجش براساس رتبه از یک تا الی آخر میشینه بررسی میکنه..شما آیا با رتبه رفتی مشاحبه؟؟؟نه دیگه…همه دانشگاهها که ورودی استعداد درخشان دارن مستقیم خودشون دخیلن و سنجش دیگه عملا کاره ای نیست..دوست خودم با استعداد درخسان وارد یه دانشگاه خیلی معتبر شد . سنجش هم دخالتی توی این امر نداشت…
شماره داره انتهای سایت مالک اشتر…باهمون

سارا مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۱ ب.ظ

یه چیزه دیگه…
اینکه استعدادهای درخشان ظرفیتشون علاوه بر ظرفیتی هست که تو دفترچه زده..
مثلا زده تا روزرانه و ۸تا شبانه باید شبکه پذیرفته شن…
اما استعدادهای درخشان یه چیزی اضافه براین ظرفیته…
اما کار سنجش اینه که فقط همین تعداد رو پر کنه…نه بیشتر…
خیلی حرف زدم..امیدوارم درست گفته باشم..عقل که میگه اینجوریه

افروز مرداد ۲۷م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۹ ب.ظ

ممنون سارای عزیز
فردا ز میزنم میپرسم

فرشاد مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱:۰۳ ق.ظ

آرمیتا من اول میدان زدم بعد رمز، ولی الان نظرم عوض شده و دلم می خواد رمز قبول بشم. شما هم کار خوبی کردی رمز زدی، ایشالا که رمز قبول می شی، رمز رشته خوبیه، می تونی تویه اون دو سال کلی مباحث شبکه و امنیت یاد بگیری و آینده شغلی خوبی برای خودت بسازی. ولی بین خودمون باشه میدان و رمز خیلی بهتر از سیستمه. حالا دوستانی که این پیام می خونند نگن گربه دستش به گوشت نمی رسید می گفت پیف پیف، میدان و رمز جای مانور بیشتری دارند هم از نظر علمی و مقاله دادن هم کاری.
کسی از زمان دقیق اعلام نتایج خبر داره؟؟ مردیم از استرس

آرمیتا مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۵ ق.ظ

@ فرشاد
مرسی آقا فرشاد.موفق باشید .
من که خبر ندارم ولی احتمالا تو هفته دیگه اعلام میکنن .
چه لحظه ای اون لحظه که می خوای سایتو باز کنی :-S
از یه طرف دوس دارم جوابا هر چه زودتر بیاد از یه طرفم هرچی به شهریور نزدیک میشیم استرسم بیشتر و بیشتر میشه :|

فرشاد مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۶ ق.ظ

الان خبرگزاری ایسنا خبر داد ، هفته اول شهریور نتایج اعلام می شن، استرس شدم

nazi مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۳۳ ق.ظ

@سارا
ببخشید دیر ج دادم اره استعدادای درخشان اسامیشون اصلا وارد سنجش نمیشه خود دانشگاه تصمیم می گیره من چند تا از دوستام اینطوری رفتن دانشگاه

سارا مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۰ ق.ظ

@nazi
قربون تو دوستم :*

nazi مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۵ ق.ظ

@سارا
فدات بشم

افروز مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۳۱ ب.ظ

بچه ها ینی استعداد درخشان نباید منتظر نتایج سنجش باشن؟
پس از کجا بفهمیم پذیرش شدیم یا نه!
خود دانشگاه تو سایتش اعلام میکنه!
وااااای روانی شدیم

سارا مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۲۱ ب.ظ

@افروز
بله گلم خود دانشگاه اعلام میکنه مگه زنگ نزدی به دانشگاه؟؟؟
جوابتو ندادن؟؟

آقا حامد هستم مرداد ۲۸م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۴۱ ب.ظ

@رضا – مالک
سلام آقارضا
من امسال برای کنکور اصلا نخوندم و همینجوری رفتم سرجلسه ی کنکور . رتبه ام ۳۴۰۰ مکانیک بود و برای اسلحه سازی دعوت به مصاحبه شدم . الان که نگاه میکنم میبینم اصلا حوصله ندارم پشت کنکور بمونم . اگه قبول بشم میام مالک ایشالا و اگه قبول نشم احتمالا برم سربازی . بخاطر همین الان خیلی استرس دارم . به نظرت امسال قبول میشم ؟ از رتبه های پارسال اسلحه سازی خبر داری ؟ از دوستات کسی هست که اسلحه سازی بخونه و ایمیلش رو بدی به من ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنی و از استرسم کم کنی

مجتبی مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۲ ق.ظ

سلام بچه ها من رتبه ارشدم در رشته هوافضا شد ۲۱۰۰ جایی قبول نمیشم؟؟هر کی چیزی میدونه بگه؟؟ایا تا حالا کسی قبول شده؟؟ خواهشا ج بدید

افروز مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۱ ق.ظ

سلام
بچه های استعداد درخشان با این شماره تماس بگیرن و اسمشونو بگن
۰۳۱۴۵۹۱۲۳۹۸
من قبول نشدم…

آرمیتا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۷ ق.ظ

بدین وسیله به اطلاع کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در ۱۳۲ کد رشته‌ امتحانی در روز دوشنبه مورخ ۳/۶/۹۳ بر روی سایت این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۴ ب.ظ

استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس….وااااااااااااای
من زنگ زدم مالک گفتش نتایج مصاحبه رو هم اعلام میکنه توی شهریور نمیدونم منظورش چی بود ۰_O

nazi مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۱۳ ب.ظ

@سارا
یعنی مشخص میکنن که کیا تو مصاحبه قبول شدن یانه؟که هر کی بفهمه تو مصاحبه کم اورده یا تو سنجش؟

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱:۴۷ ب.ظ

@nazi
فک میکنم همینطوره..البته تو کارنامه نهایی هم معلوم میشه اگه ۹۸ انتخاب فقط برات باشه ینی مصاحبه رد شدی…اما درکل آقاهه اینجوری گفت که اسامی پذیرفته شده های مالک توی شهریور اعلام میشه…
استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

nazi مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۸ ب.ظ

@سارا
فکر می کنم منظورش همون اعلام نتایج سنجش بوده که دیگه پذیرفته شده های مالک هم تو اون هست من تا دوشنبه میمیرم و زنده میشم امیدوارم فقط زودتر بگذره

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۵ ب.ظ

احتمالا…
منم همینطوووووووووووووووووووووووووور :( (((

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۶ ب.ظ

فقط ما که ۱۳۶ کد رشته داریم….چرااین خبر گفته ۱۳۲ تا؟؟؟
آرمیتا جون از کجا این خبرو دیدی؟؟؟معتبره؟؟؟

nazi مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۱۹ ب.ظ

@ سارا
سایت سازمان سنجش اطلاعیه زده امروز که نتایج نهایی دوشنبه اعلام میشه

nazi مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۲ ب.ظ

@مجتبی
برین به سایت مرکز مهندسی هوافضا قسمت نتایج نهایی کنکور ارشد هوافضا ۹۲اونجا رتبه ها و جاهایی که قبول شدن رو تقریبا زده

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۶ ب.ظ

اوااااااا راست میگی….ببخشید آرمیتا جون…
:( ((((((((((((((((

آرمیتا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۲۸ ب.ظ

@سارا
سایت سازمان سنجش زده اون چندتای دیگه بعدا اعلام میشن که مربوط به ما نیست واسه ما همون دوشنبه میاد انشالله

سارا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۲ ب.ظ

@آرمیتا
راستی اون سایته که آدرسشو گذاشتی یه ۲۰۰تا کارنامه جدید گذاشته واسه پارسال…دیدی تا تقریبا ۳۵۰۰ هم کنترل قبول شدن…دانشگاه مالک..حالا امسال شانس ما میره زیر هزار :)

آرمیتا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۲:۴۸ ب.ظ

@سارا
آره دیدم عزیزم هر چی خدا بخواد دیگه سعی میکنم اصن به رتبه فک نکنم ۲ شنبه همه چی تموم میشه

احمد مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۲ ب.ظ

سلام کسی مهندسی شیمی اینجا نداریم که واسه مهمات دعوت شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمد مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۳ ب.ظ

سلام اگر کسی آمار قبولی پارسال مهندسی شیمی رو داره به ما هم بده

احمد مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۸ ب.ظ

ارمیتا جان اسم سایته رو هم به من بده

آرمیتا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۰ ب.ظ

@ احمد
سایتش فقط رشته برق رو داره به درد شما نمیخوره

احمد مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۵:۱۶ ب.ظ

دوستان مهندسی شیمی که حضور دارن بگن واسه چه گرایشی دعوت شدن و با چه رتبه ای و انتخاب چندم زدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم با رتبه ۱۳۹۰ روزانه مهمات انتخاب دوم

خواهشا همکاری کنید

آقا حامد هستم مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۴۸ ب.ظ

@آرمیتا
با این خبر ما رو کشتی از استرس
وای خداااااااااااااااااااااااااااااا

آرمیتا مرداد ۲۹م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۵ ب.ظ

@ hamed
khodam halam badtare :(

احمد مرداد ۳۰م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۵ ق.ظ

مهندسی شیمی نداریم ؟؟؟؟؟؟؟
چرا اینقد خلوته اینجا

فرشاد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۰۲ ب.ظ

به شدت استرس دارم ضربان قلبم هر روز داره بالاتر می ره. :( ((((((

سارا مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۸ ب.ظ

@فرشاد
شما که قبولی آقا فرشاد…مالک هم نشه جاهای خوبتر قبولی..این ضربان قلبو من باید داشته باشم :( ((
اگه میفهمیدیم مصاحبه قبول شدیم یا نهههههههه اینجوری خیالمون راحتتر بود :( ((

بهروز مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۴:۲۲ ب.ظ

احمد. من خودم مهندسی شیمی هستم ولی بیوتکنولوژی اومدم مصاحبه، امیدی نداشته باش رفقای خودم دوتاشون با زیر هشتصد اومدن مصاحبه مهمات.

فرشاد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۰ ب.ظ

@ سارا
منم تنها امیدم به مالکه. فقط دانشگاههای تهران زدم که با رتبه ای که آواردم فقط به مالک امید دارم. :(

سارا مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۱ ب.ظ

@فرشاد
پس ایشالا قبولین.آخه چون روزانه دعوت شدین حتما شهرستان درجه یک قبول میشدین..توی اون لیستی که دیدین با رتبه شما قبول شده بودن دیگه؟؟؟؟
اگه فقط رتبه ملاک بود وضعمون بهتر بود..

آقاحامد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۵:۵۸ ب.ظ

من فکر میکردم فقط من استرس دارم ، اینجا همه دارن از استرس پس میاوفتن !!!
@احمد .یکی از دوستای من شبانه شیمی تجزیه خوند تو مالک .با رتبه ی تقریبا ۱۱۰۰ . میگفت هر سال رتبه ها فرق میکنه . رتبه های تجزیه هم بهتر از مهماته ، پس ایشالا قبولی .
وای خدا مردیم از استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

آقاحامد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۰ ب.ظ

@ احمد
البته دوستم ورودی ۹۰ بود ، ظرفیتها رو بالا بردن تو این ۳سال . ایشالا قبولی

احمد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۰ ب.ظ

بچه ها مثل اینکه امسال افراد کمتری مهندسی شیمی گرایش مهمات را انتخاب کردند
خدا کنه اینجور باشه که من قبول بشم!!!!

سارا مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۵ ب.ظ

@احمد
به مصاحبتون اطمینان دارین که انقد به رتبه الان اهمیت میدین؟؟؟

آرمیتا مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۳۵ ب.ظ

۳ روز دیگه همه چی مشخص میشه ! :(

سارا مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۵۷ ب.ظ

:(

فرشاد مرداد ۳۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۹ ب.ظ

@ سارا
شهرستانها هم بهترین جایی که قبول می شدم شاهرود بود. فکر کنم من با کس دیگه اشتباه گرفتی من رتبه ام ۱۹۰۰ شده. :)
ایشالا که همه امون قبول می شیم.
موند سه روز :(

احمد شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

سارا جان من رتبه ام ۱۳۹۰ مهندسی شیمی شده و اخر مصاحبه طرف بهم گفت فقط فکر رتبه باش مصاحبهاکی شدی

سارا شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۵ ق.ظ

مصاحبه کننده باحالی بوده احمد آقا..ماها به فکر رتبه باشیم یا نباشیم که تو اصل قضیه توفیری نمیکنه….
درهرحال ایشالا که هممون قبول بشیم…آمین

سنا شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۰ ب.ظ

نتایج در تاریخ ۹۳/۶/۳ اعلام میگردد…دوشنبه همین هفته

سمانه شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۰۴ ب.ظ

من فکر میکردم فقط من دارم سکته میزنم ولی انگار بقیه هم عین من مضطربن من رتبم ۳۰۰ بیوتکنولوژی شده مصاحبه کننده هم بهم گفت مصاحبه رو قبولی حالا از دوستان کسی میدونه من با این رتبه احتمال قبولیم وجود داره یا نه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه جوابمو بده خیلی استرس دارم.

آقاحامد شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۶:۲۸ ب.ظ

@ سمانه
مصاحبه کننده نمیتونه بگه قبولی یا نه چون اون فقط اونجا سوال میپرسه و جوابهای شما رو مینویسه . این جوابها جای دیگه خونده میشه و تصمیم گیری میشه ولی ایشالا که هر دوتاشو قبول(یم)ید
ضمنا شما اگه فقط استرس قبول نشدن رو دارید من هم استرسه قبول نشدن دارم و هم استرس سربازی !!! میفهمی سربازی تو نیروی زمینی ارتش یعنی چی ؟؟؟؟!!!!
وای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

nazi شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۷:۱۹ ب.ظ

بچه ها مثل اینکه میگن فردا شب اعلام میشه نتایج درسته ایاااااا؟

سارا شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۸:۵۰ ب.ظ

@آقا حامد
باهاتون کاملا موافقم…همه سوال جوابا با مدارکی که بردیم بعد از دیدن اونها تصمیم گیری میشه که مصاحبه قبولیم یا رد

@nazi
قربونت بشم فردا شب نه پس فردا صبح خیلی فرق نمیکنه که :(

آرمیتا شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۹:۰۳ ب.ظ

@nazi
قبلنا که اینجوری بود هر روزی رو که میگفتن بعد از ظهر یه روز قبلش جوابا میومد حدود ساعت ۶ تا ۸ بعد از ظهر .
مگه همین نتایج اولیه نبود ساعت ۸ بعد از ظهر این طورا اومد .

فرشاد شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۰۹ ب.ظ

منم فکر کنم فردا شب نتایج می دن. استـــــــــــــــــــــــرس.

آرمیتا شهریور ۱م, ۱۳۹۳ at ۱۱:۵۵ ب.ظ

یک مشت استـــــــــــرسی دور هم جمع شدیم :)

آقاحامد شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۳۷ ق.ظ

@ آرمیتا
آره بخدا ، اصلا این روزا هر نیم ساعت سر زدن به این سایت شده یکی از تفریح های سالم من !!!
دیگه بهمن کوچیک هم با نیکوتین ۱۶ دردی ازم دوا نمیکنه !!!

مجتبی شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۷ ق.ظ

بچه ها من با رتبه ۲۱۰۰ هوافضا جایی قبول نمیشم؟؟؟؟؟یکی بگه

سانیا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۴ ق.ظ

ای بابا! چرا اینقدر استرس دارین! به خدا ارزش نداره جوونیتون رو تو استرس بگذرونید! :D

سانیا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۲۶ ق.ظ

البته یکی نیست این رو به خودم بگه :(

احمد شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۹:۴۲ ق.ظ

سلام دوستان احتمالا عصر نتیجه ها رو میزنن

مجتبی شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۰ ق.ظ

من با رتبه ۲۱۰۰هوافضا جایی قبول نمیشم؟؟کسی تجربه نداره؟؟چند نفر جواب بدن لطفا

nazi شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۴ ب.ظ

@سارا
برا من خیلی فرق می کنه مردم از استرس از حالا تو سایتم تا نتایج بیاد :دی

nazi شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۳۶ ب.ظ

@ارمیتا
اره دوسی نتایج اولیه رو ۸ شب زدن سال پیش هم نتایج رو شب قبل زدن

احمد شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۲:۵۷ ب.ظ

میگم هنوز نمیدونم با ۱۳۹۰ کجا میارم مهندسی ششیمی هستم

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۰۱ ب.ظ

@nazi
من هر ۵مین یکبار رفرش یکنم..الانم شکلش آپدیت شده اما هنوز جوابا نیومده..

دوستان دیگه بیخیال حداکثر چند ساعت دیگه جوابا میاد شما هنوز میپرسین کجا قبول میشین :(

آرمیتا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۱۱ ب.ظ

@nazi
احتمال زیاد ۸ شب امشب میاد سایت رو آپدیت کردنکارشناسی ارشد اومده بالا قرار گرفته :|

nazi شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۴ ب.ظ

@ارمیتا و سارا
خدا کنه حداقل امشب بیاد من که همش فکر می کنم شایدهمون فردا بیاد چقدر سخته هیچوقت اینقدر نگران هیچ موضوعی نبودم

آرمیتا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۳:۴۹ ب.ظ

@nazi
آره خدا کنه امشب بیاد من دیگه طاقت ندارم :( (
اعتراف میکنم واسه کارشناسی انقد نگران نبودم که واسه این نگرانم خـــــــــــــــداااااااااااااااااااااا
:( (

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۱۵ ب.ظ

منم اعتراف میکنم نصف عمرم رو در همچین نگرانی هایی به سر کردم
همشم استرس درس و دانشگاه بوده
کی تموم میشه خدا میدونیه :(

احمد شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۲ ب.ظ

کیا اینجا سال دومشون بوده که کنکور دادن؟

nazi شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۳۵ ب.ظ

@ سارا
الان سایتو چک کردم برا دوره های فراگیر پیام نور اطلاعیه زده بودن شاید امشب نزنن

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۴:۴۸ ب.ظ

@nazi
منم دیدم اوهوم…وااااای کاش بزنن…ناااااااااااااازیییییییییییییییییییییی

فرشاد شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۵:۲۹ ب.ظ

خداوند متعال یه عده ای رو آفریده با پورشه تو خیابانای تهران ویراژ بدن. یه عده ای رو هم آفریده پشین پشت کامپیوتر استرس بگیرن و تند تند رفرش کنند. :)

nina شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۵:۴۱ ب.ظ

انگار یه چیزی تو گلومه راه نفسمو بسته اگه امشب جوابش نیاد دیگه نمیتونم نفس بکشم
ای خدا جون توکل به خودت

منا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۱ ب.ظ

عاقا من قلبم داره میاد تو حلقم
معدم بشدت داره اسید تولید میکنه
بیا دیگه جواب

nasim شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۲ ب.ظ

من دیگه تحمل ندارم پس کی نتیجه رو میزنن
همیشه یه روز زودتر میزدن که

nasim شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۴ ب.ظ

منم حالم خیلی بده
خدا کنه قبول شیم بقیه هم اینطوری استرس دارن

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۳۹ ب.ظ

همین الان رادیو گفت نتایج فردا میاد :(

افروز شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۲ ب.ظ

ساعت ۱۲ شب برید سراغ سایت سنجش

آرمیتا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۷:۴۴ ب.ظ

اگه شانس ماست ۱۲ ظهر فردا نتیجه ها میاد حالا ببینید کی گفتم :|

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۰۰ ب.ظ

أکترا ۱۰ صبح اومد :( ((
۱۲شب نمیاد سنجش گفته دیگه گذشت اونموقع ها که ۱۲ شب میومد :(

nazi شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۰ ب.ظ

@سارا
واقعا گفت فردا میاد؟
خدایا جگرمونو له کردن

سارا شهریور ۲م, ۱۳۹۳ at ۸:۱۹ ب.ظ

آره نازی جون خودم تو رادیو شنیدم….
امروز عجب روزی بود :(