معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر

معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر بر روی سایت قرار گرفت!

 

معرفی دانشگاه مالک اشتر: 

دانشگاه صنعتی مالک اشتر یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران است.
این دانشگاه با هدف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی خاص ملی و آموزش و تربیت کارشناسان و کادر ویژه مورد نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی کشور در سال ۱۳۶۵ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت فرهنگ و آموزش عالی تأسیس گردید.
در ابتدا مرکزیت دانشگاه در شاهین شهر اصفهان قرار داشت تا اینکه در سال ۱۳۷۸ بمنظور توسعة دوره‌های آموزشی تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و تعامل آموزش و پژوهش در صنایع مورد نظر که عمدتاً در تهران مستقر بودند مرکزیت دانشگاه از شاهین شهر به تهران انتقال یافت و هم‌اکنون این دانشگاه دارای مجتمع‌های دانشگاهی و مراکز آموزشی و تحقیقاتی به شرح ذیل می‌باشد:

مجتمع دانشگاهی مواد و مهندسی شیمی؛

مجتمع دانشگاهی هوافضا؛
مجتمع دانشگاهی مدیریت و مهندسی صنایع؛
مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی (فیزیک – شیمی – ریاضی)
مرکز آموزشی و تحقیقاتی علوم و فناوری زیستی؛
مرکز آموزشی و تحقیقاتی علوم و فناوری نوین ساخت؛
مرکز آموزشی و تحقیقاتی فضایی.
دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان
مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی؛
مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری زیردریا ؛
دانشکده مهندسی مکانیک و هوافضا؛
دانشکده مهندسی مواد؛
دانشکده مهندسی برق و الکترونیک؛
دانشکده مهندسی صنایع؛
دانشکده علوم و مهندسی دریایی؛
دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران (پردیس)
مجتمع دانشگاهی مواد و فناوری‌های ساخت؛
مجتمع دانشگاهی برق و الکترونیک؛
مجتمع دانشگاهی مدیریت و فناوری‌های نرم؛
مجتمع دانشگاهی فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت ؛
مجتمع دانشگاهی علوم و و فناوری‌های نوین ؛
پژوهشکده پدافند غیر عامل

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این دانشگاه اینجا را کلیک نمائید

 

هم اینک دانشگاه صنعتی مالک اشتر با برخورداری از توانمندیها و قابلیت‌های علمی و فنی لازم سازماندهی فعالیت‌های پژوهشی – آموزشی مجموعه‌های آکادمیک، ایجاد ارتباط سیستماتیک با مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور، انجام پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه‌های کاربردی – توسعه‌ای – بنیادی، گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و دوره‌های تخصصی کوتاه مدت تکنولوژی محور و نیز دوره‌های کاردانی و کارشناسی خاص برای تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، توسعة اطلاع‌رسانی و انفورماتیک، ساماندهی امر جذب و انتقال تکنولوژی و خدمات علمی و فنی با تشکیل آزمایشگاه‌های آکرودیته (معتمد)، ساماندهی امر استانداردسازی محصولات صنعتی، تشکیل انجمن‌های علمی و… در سطح کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

انجمن‌های علمی دانشجویی فعال:

انجمن علمی مهندسی مکانیک
انجمن علمی مهندسی برق
انجمن علمی مهندسی هوافضا
انجمن علمی مهندسی دریا
انجمن علمی مهندسی مواد
انجمن علمی مهندسی اپتیک و لیزر
انجمن علمی مهندسی صنایع
انجمن علمی نانو تکنولوژی
انجمن علمی خلاقیت و نوآوری
انجمن علمی مکاترونیک و ربوتیک
انجمن علمی ریاضی
انجمن علمی فیزیک
انجمن علمی شیمی

در سال ۸۷ پژوهشکده ای به همت اعضای انجمن علمی فیزیک دانشگاه تشکیل شد و به نام دانشمند فقید کشورمان زنده یاد دکتر اردشیر حسین پور مزین شد که هم اکنون دو پژوهشسرای هسته ای واپتیک ولیزر آن مشغول به فعالیت اند در پژوهشسرای هسته ای دانشجویان رشته های مختلف در سه گرایش (رآکتور -بهداشت هسته ای- رادیو ایزوتوپ ) به پژوهش میپردازند. در اجلاس مجمع عمومی اتحادیهٔ دانشجویان فیزیک ایران که تیر ماه ۸۸ در دانشگاه یزد برگزار شد بعد از بیان تئوری (آموزش-پژوهش) این پژوهشکده توسط نمایندهٔ انجمن فیزیک , این روش به صورت الگوی مناسبی برای دیگر دانشگاههای کشور مورد استقبال قرار گرفت و همچنین انجمن فیزیک دانشگاه صنعتی مالک اشتر به عنوان نمایندهٔ قطب سوم کشور در اتحادیه دانشجویان فیریک ایران شناخته شد

مجموعه های آموزشی پژوهشی دانشگاه :

مجتمع دانشگاهی ارتباطات و فناوری اطلاعات ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی برق و الکترونیک ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی علوم کاربردی (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری زیر دریا (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی علوم و فناوری فارس (شیراز)

مجتمع دانشگاهی مدیریت و فناوری های نرم ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی مکانیک و هوا فضا (اصفهان – شاهین شهر)

مجتمع دانشگاهی مواد و فناوری های ساخت ( تهران- لویزان)

مجتمع دانشگاهی هوا فضا ( تهران- اتوبان تهران /کرج )

دانشکده مهندسی برق (اصفهان – شاهین شهر)

دانشکده مهندسی پدافند غیرعامل ( تهران- لویزان)

دانشکده شیمی و مهندسی شیمی ( تهران- لویزان)

دانشکده مهندسی صنایع (اصفهان – شاهین شهر)

دانشکده مهندسی مواد (اصفهان – شاهین شهر)

پژوهشکده فناوری های زیستی (تهران – لویزان )

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال (فریدون کنار)

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی شمال غرب (ارومیه)

پژوهشکده علوم و فناوری دفاعی هرمزگان (بندر عباس)

مرکز فناوری اطلاعات و خدمات علمی اصفهان (شاهین شهر)

مرکز فناوری اطلاعات و خدمات علمی تهران (لویزان)

هم اینک دانشگاه صنعتی مالک اشتر با برخورداری از توانمندیها و قابلیت‎های علمی و فنی لازم ، با سازماندهی فعالیت‎های پژوهشی – آموزشی مجموعه‎های آکادمیک، ایجاد ارتباط سیستماتیک با مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور، انجام پروژه‎های تحقیقاتی در حوزه‎های کاربردی – توسعه‎ای – بنیادی، گسترش دوره‎های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور و دوره‎های تخصصی کوتاه مدت تکنولوژی محور و نیز دوره‎های کاردانی و کارشناسی خاص برای تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، توسعة اطلاع‎رسانی و انفورماتیک، ساماندهی امر جذب و انتقال تکنولوژی و خدمات علمی و فنی با تشکیل آزمایشگاه‎های آکرودیته (معتمد)، ساماندهی امر استانداردسازی محصولات صنعتی و تشکیل انجمن‎های علمی و… در سطح کشور به فعالیت خود ادامه می‎دهد.

دبیر خانه های مرکزی دانشگاه در تهران ، بزرگراه شهید بابایی، لویزان و اصفهان ، شاهین شهر ، انتهای بلوار فردوسی مستقر می باشد .

 

معرفی دانشکده مهندسی برق و الکترونیک:

دانشکده مهندسی برق از سال ۱۳۶۵ هجری شمسی همزمان با تاسیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر ، فعالیت آموزشی خود را به منظور تامین متخصصین الکترونیک مورد نیاز کارخانجات وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آغاز کرد و هم اکنون علاوه بر تربیت کارشناسان الکترونیک فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی مرتبط با زمینه های مختلف مهندسی برق را دنبال می کند.
این دانشکده در طول مدت حیات خود بر حسب ضرورتها و سیاستهای تعیین شده از سوی مراجع بالاتر عهده دار اجرای دوره های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده است، و هم اکنون نیز در صدد اخذ مجوز برای اجرای دوره های کارشناسی ارشد مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.


 

آدرس : تهران – بزرگراه شهید بابایی – لویزان - دانشگاه صنعتی مالک اشتر


آدرس : اصفهان -شاهین شهر – انتهای بلوار فردوسی – دانشگاه صنعتی مالک اشتر

 
وبسایت دانشگاه : www.mut.ac.ir

تجربیات برخی دوستان در مورد مصاحبه دانشگاه مالک اشتر:


تاریخ : ۸۷/۳/۲۸

مطلب زیر تجربه منه از شرکت در مصاحبه دانشگاه مالک اشتر … با توجه به گفته دانشجویان این دانشگاه مبنی بر یکسان بودن روال این مصاحبه در سالهای اخیر ، مطالعه این مطلب می تونه به شما برای موفقیت در مصاحبه این دانشگاه کمک کنه .

مکان انجام مصاحبه : تهران – لویزان – بزرگراه شهید بابایی – جنب دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

زمان : ساعت ۸ صبح

مدارک مورد نیاز : اصل شناسنامه

گرچه زمان حضور در دانشگاه ساعت ۸ صبح اعلام شده اما اگه شما یکی دو ساعت دیر کنین اتفاقی نمی افته فقط نوبت مصاحبه حضوری شما احتمالا به نزدیکای غروب میرسه .

در ابتدای ورود اطلاعات شناسنامه ای شما بر روی فرمی ثبت میشه این فرم در حقیقت نوبت مصاحبه شفاهی شماست همچنین فرم دیگه ای به شما داده میشه که شما اطلاعاتی از قبیل : انگیزه شما برای انتخاب دانشگاه مالک اشتر ، انگیزه شما برای انتخاب رشته mba ، دانشگاه و معدل دوره کارشناسی ، رتبه شما در کنکور کارشناسی ارشد ، دانشگاه مالک اشتر در کدوم اولویت انتخاب کردین و … رو باید در این فرم بنویسین . ضمنا یه کاتالوگ معرفی دانشگاه مالک اشتر و یه خودکار هم به شما داده میشه .

پس از این مرحله به شما میگن که به سالن اجتماعات دانشگاه برید ، اونجا یه دفترچه سوال شامل ۴۰ سوال تستی در مورد بینش دینی و تاریخ انقلاب اسلامی به شما داده میشه که باید جواب بدین البته زمانش فکر می کنم نامحدوده ولی خودتون سر ۲۰ دقیقه خسته میشین و پاسخنامه رو تحویل میدین . اگه میخواین این سوالها رو خوب جواب بدین سعی کنین درمورد مطالب زیر اطلاعاتی کسب کنین : توحید ذاتی ، توحید عملی ، قاسطین و ناکثین و مارقین ، تاریخ فتح خرمشهر ، اصول ۱۱۰ و ۱۱۱ و ۱۱۲ قانون اساسی ، روز مبارزه با استکبار جهانی ، سال واقعه طوفان شن و دلیل امریکایی ها برای حمله به ایران ، قاعده نفی سبیل و …

پس از این آزمون یه فرم دیگه به شما داده میشه که در این فرم از شما خواسته شده مشخصات کلیه اعضای خانواده ، سابقه سیاسی وابستگان ، مشخصات وابستگان شما که در خارج از کشور زندگی می کنند و … رو در این فرم بنویسین .

مرحله آخر مصاحبه حضوریه . وقتی که اسم شما رو صدا زدن برای مصاحبه تشریف می برین ؛ این مصاحبه برای هر نفر حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه طول می کشه . سوالاتی که از هر نفر پرسیده میشه متفاوته اما تعدادی از اونها عبارت است از : مشخصات کلیه افراد خانواده و میزان تحصیلات آنها ، نظرتون درباره انرژی هسته ای ، آخرین خبری که شنیدین ، آخرین کتابی که خوندین ، آخرین نماز جمعه و آخرین راهپیمایی که رفتین ، واجبات نماز ، نمازهای واجب ، آیه الکرسی تو چه سوره ای هست ، حدیث ثقلین ، نماز آیات و نماز جمعه چه جوری خونده میشه ، راه های شناخت خدا ، فرق زهد و تقوی ، نظرتون درباره ولایت فقیه ، روز قدس و … ضمنا اگه توی انتخابات سال گذشته مجلس شرکت نکردین بهتره همین الان یه بهونه درست و حسابی جور کنین .
اگه نوبت مصاحبه تون بعد از ظهر شد ناهارو مهمون دانشگاه هستین … نوش جونتون
یه نکته : گر چه دانشگاه مالک اشتر در مورد پوشش و نوع لباس دانشجوهاش سختگیری نمی کنه ، اما دخترها بهتره در زمان مصاحبه حجاب کامل اسلامی رو رعایت کنند . قبول که شدین دیگه کسی (خیلی) کاری باهاتون نداره .

 

تاریخ : ۸۸/۳/۳۱

مصاحبه مالک اشتر نزدیکه. کسانی که مصاحبه دارن بدونن کار سختی پیش رو ندارن و تقریبا یه چیز فرمالیته در انتظارشون هست. به نکات زیر توجه کنید مطمئن باشید که هیچ اتفاقی نمی افته و فقط رتبه سراسریشون منظور میشه :

اول اینکه طبق آخرین صحبت هایی که تا امروز کردم( خرداد ٨٨ ) هنوز برای کارشناسی ارشد مصاحبه عقیدتی و حفاظت اطلاعات هست در حالی که قرار بر حذف اون بود چون دانشگاه دیگه پذیرش بورسیه نداره و عملا مصاحبه بی معنیست و تاثیری بروی قبولی نداره. پس مطمئن باشید فرمالیته هست و سعی کنید با ظاهری مذهبی و فریبنده! برای مصاحبه برید و در ضمن حداقل با اصول دین و مطالب زیر آشنا باشید:

مصاحبه از دو قسمت تشکیل شده : عقیدتی- سیاسی و حفاظت اطلاعات

اما سوالای هر بخش :

معمولا مصاحبه عقیدتی – سیاسی شامل سوالاتی از توضیح مسائل مثل ارکان نماز و شکیات نماز و مسائل کلی دینی هست. همچنین سوالاتی از اینکه چه روزنامه و کتابهایی مطالعه می کنید صورت می گیره. آمادگی برای قرائت قرآن داشته باشید. ایام مهم سال مثل مبعث و تاریخ های مهم دینی و مملکتی رو به یاد داشته باشید.

به عنوان مثال سوالاتی که از خود من یا دوستانم شد:
١- چرا به وجود خدا معتقد هستی؟ چرا هستی به وجود خداوند نیاز داره؟
٢- ارکان نماز رو نام ببر
٣- نام مرجع تقلید شما؟ چرا و چگونه این مرجع رو انتخاب کردید؟
٣- اگر رهبری ( ولی فقیه ) در مورد موضوعی نظری متفاوت با مرجع تقلید شما داشته باشه به کدامیک بایستی عمل کرد؟
۴- قرائت قرآن
۵- ٢٧ رجب چه روزیه؟
۶- شک بین رکعات مختلف نماز
٧- چه روزنامه ای می خونید؟ آخرین کتابی که مطالعه کردید؟ روزی چند ساعت تلویزیون نگاه می کنید؟
٨ – آگاهی از انواع و اقسام نمازهای غیر یومیه. مثل میت و غیره

مسلما بسته به شخصی که از شما مصاحبه می گیره این سوالات متفاوت می شه ولی چهار چوب کلی عقیدتی سیاسی همین هاست. مدت اون بین ٣٠ تا ۴۵ دقیقست.

و سوالات حفاظتی شامل اینکه در مورد خودتون و زندگیتون توضیح بدید. در مورد مسائل مهم ملکتی و سیاسی نظر شما رو می خوان. در مورد سابقه هایی که احیانا اگه داشتید. آیا در خارج کشور فک و فامیل دارید یا نه. و سوالاتی از این دست.
سوالاتی که از من یا دوستانم شده بود :
١- ده دقیقه در مورد این ٢٠ و اندی سال زندگیت توضیح بده!؟
٢- در مورد جنگ آمریکا توی عراق و افغانستان نظرتون چیه؟ فکر می کنید آمریکا به ایران حمله کنه؟ چرا؟
٣- مهمترین مسائل سیاسی داخلی و خارجی کشور چیه؟
۴- سابقه بسیجی دارید؟
۵- خارج از کشور کجاها فامیل دارید؟ ( اگه توی آمریکا یا کشورهای اروپایی که با ایران مشکل دارن فامیل دارید بگید ندارم، عمرا بیان تحقیق کنن که راست گفتید یا نه! )

یه مصاحبه کتیی هم دارید به این صورت که باید به سوالات بلی ، خیر روان بهداشت جواب بدید و امتحان کتبی احکام که مسائل اون خیلی ساده و پیش پا افتادست.

توصیه من به شما : موقع مصاحبه کم نیارید همیشه مثل یه کشتی گیر مقابل فن حریف بدل بزنید مثلا از من پرسید ٢٧ رجب چه روزیه؟ نمی دونستم، جواب دادم حضور ذهن ندارم ولی ١٣ رجب میلاد امام علی (ع) هست. که به نسبت اهمیت کمتر به مبعث پیامبر نشون میده شما حواستون به ایام دینی هست و فقط مشکل حضور ذهنه!

به یاد داشته باشید سوالات صد در صد فرمالیته است و اصلا اضطراب نداشته باشید .و به راحتی می تونید به سوالات جواب بدید. مهم رتبه کنکور سراسری است و نه مصاحبه. مصاحبه از نظر اونها یه فیلتر برای گرفتن ذرات خیلی خیلی بزرگه! که با تیپ فریبنده روز مصاحبه همه چیز حل میشه!! اصلا نگران نباشید.

در مورد دانشگاه مالک اشتر واحد اصفهان ( شاهین شهر ) باید بگم :

برای دختر خانمها چون خوابگاهی در نظر گرفته نشده و تعدادشون کمه تشریف می برن توی خونه های ویلایی شهرک اساتید دانشگاه و جای راحتی دارن و نگران نباشن.
برای آقا پسر دو بلوک خوابگاهی داره و از نظر خوابگاه مشکلی نخواهید داشت. فقط مطلع باشید این دانشگاه فقط دانشجوی پسر می پذیره و تعداد محدودی دختر در کارشناسی ارشد. سطح دانشگاه سال به سال در حال بهتر شدنه چون بعد از تعطیلی سال ٧٨ و برداشته شدن سیستم بورسیه از سال ٨٢ به عنوان یک دانشگاه دولتی معمولی شروع به کار کرد. سعی کنید اینجا رو به عنوان آخرین راه چاره برای قبولی در رشته های فنی مهندسی انتخاب کنید. برای کارشناسی اگه دانشگاه ازاد شهرتون پذیرفته شدید( اگه تو یه کلان شهر زندگی می کنید ) از نظر من اگر توان مالی دارید سعی کنید در شهر خودتون ادامه تحصیل بدید.

 

تاریخ : ۹۰/۳/۳۰

من پارسال برای مصاحبه رفتم سوال هایی که از من پرسیدن ایناست:
مشخصات شخصی(اسم و فامیل وتاریخ تولد سال فارغ التحصیلی اینکه عضو ارگان خاصی هستید یا نه)
مرجع تقلیدت کیه؟
اصول دین چیاست؟ فرق اصول و فروع دین؟ دلیل غیبت امام زمان
نماز آیات چطوریه، تیمم چطوریه، خمس چیه و به چه مصارفی می رسه، مفهوم استحاله، آیا تیمم بر سیمان درست است یانه؟ وقتی که غسل می کنید حتما باید کف پا رو شست یا نه؟ قلب قرآن، عروس قرآن، چقدر قرآن می خونی؟ یه آیه از سوره بقره هم خوندن و گفتن چه معنی میده البته آیش آسون بود، معوذتین چیست؟ نماز جمعه چطوریه، آخرین باری که نماز جمعه رفتین.
رئیس شورای نگهبان کیه؟ منظور از قوه مقننه چیست؟ مجمع تشخیص مصلحت نظام چه کاری انجام می دهد؟ لایحه چیه؟ طرح چیه؟ یه چیزی هم از سخنان رهبری پرسید که یادم نیست
اینا سوال هایی که یادم مونده.

من تقریبا به خیلی از سوالا نیمه نصفه جواب دادم.به نظر من تاثیر زیادی داره،بخصوص با توجه به وقایع یکی دو سال پیش. اگه عضو فعال بسیج یا ارگان دیگه ای باشید می تونه خیلی موثر باشه . مثلا یادمه از من پرسید آیا بعد از فارغ التحصیل شدن توی مسجدی جایی فعالیت داشتی یانه؟
یک چیز دیگه که از سوالا یادم اومد اینه که وقایع تاریخی رو مثل هفت تیر سیزده آبان، روز ملی فناوری هستی و… رو یاد داشته باشید در مورد اتفاقاتی که اخیرا در جهان و ایران افتاده آگاهی کامل داشته باشید

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۴

مصاحبش خیلی آسونه .و اکثر ۸۰ % تو مصاحبه قبول میشن .فقط میمونه رتبه و نمره کتبیت که من رتبم خوب نبود و در نتیجه قبول نشدم

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۴

۱- تست قد ووزن
۲-مصاحبه عقیدتی
۳-مصاحبه سیاسی
۴-تست ورزش
۵-تست پزشکی


تاریخ : ۹۰/۴/۱۲

من امروز رفتم .
ورودی یه فرم میدن . داخل که رفتید پر میکنید .
پر که کردید باید مدارکی که دارید رو پیوست کنید( منگنه هست )
بعد باید برید فرم شماره ۲ رو تحویل بگیرید که سه صفحه است . میاید اونم پر می کنید .
بعد از پر کردن نوبت به خدا میرسه که به شما صبر ایوب بده تا بتونید ۲-۳ ساعتی رو تحمل کنید تا صداتون کنن برای مصاحبه . (من صبح ساعت ۶:۴۰ اونجا بودم ساعت ۱۰:۴۵ رفتم برای مصاحبه !!!)
اما مصاحبه‌:
مصاحبه ۴ بخش داشت‌:
۱- رشته و سوابق آموزشی پژوهشی
رتبه‌، معدل‌، شروع و پایان مقطع لیسانس و …
۲- خانواده
شغل پدر و مادر
تعداد اعضای خانواده
حجاب و پوشش مادر و خودتون
سابقه جبهه پدر
خانواده شهید ،جانباز‌، ایثاگر، آزاده
۳-س‌ی ا س ی
تاریخ های مهم (از من ۷ یا ۸ مورد پرسید‌، هم قمری هم شمسی )
مسائل روز ایران و جهان
اتفاقات مجلس
بحث روز کشور
ولی فقیه کیست ؟ چرا هست ؟ از کی به وجود اومد ؟ چرا لازمه؟
هولوکاست
و …
۴-احکام و تاریخ اسلام
مرجع تقلیدت کیه؟
۴ قل رو بگو
تشهد و سلام
شک بین رکعت ۳ و ۴
شک در نماز سه رکعتی
غسل ارتماسی – وضو جبیره -تیمم
بعد از رحلت پیامبر چه اتفاقی افتاد ؟
پیامبران اوالعظم؟ کتاباشون ؟
و …

البته یه تعهد نامه هم میدن که باید امضا کنید . شما تعهد میدید که وزارت دفاع مختار هست بعد از اتمام درس هرجا لازمتون داشت استخدامتون بکنه .( من امضا کردم ولی اثر انگشت نزدم !!! )

کل مصاحبه من ۴۵ دقیقه طول کشید اما توی همین مدت ۳ نفر دیگه اتاق ۱۰۴ مصاحبشون تموم شد !!!
منو کامل تفتیش عقاید کرد !!!
موبایل دوربین دار اجازه نمیدن ببرید داخل .
چادر هم اجباری نیست اما چادری نباشید احتمالش زیاده ردتون کنن . (البته فقط خانم‌ها )
کسانی که سرباز بودن یا خودشون کارمند نیرو های مصلح‌، نفرات اول بدون نوبت رفتن داخل .
به سرباز هام گواهی میدادن که بتونن به پادگان بدن .

راجع به مدرک:
اصل مدرک رو نمی خوان . فقط کپی لازمه .

راجع به پاسخ‌ها‌:
من تقریبا ۹۰% سوالارو جواب دادم .
سوالای سیاسی سعی کنید زیاد اظهار نظر نکنید . بیشتر هم نقل قول کنید از مسئولین مملکت . یعنی ارجاع بدید به نظر اونها .

راستی راجع به ماهواره هم پرسید .دارید ؟ نظرت چیه ؟ موسیقی گوش می کنی ؟ انتخابات شرکت می کنی ؟ راهپیمایی چطور ؟
اسم امام دهم ؟

راجع به اثر انگشت‌:
اجباری بود اما من یادم رفت‌، اون آقاهم چیزی نگفت ‌، منم صداشو در نیاوردم !!!

تاریخ های مهم‌:
انتهای تقویم‌ها معمولا میشه پیدا کرد.
اما چند تاش که مهم هست ایناست‌:
۲۰ فروردین – روز ملی فناوری هسته ای
۱۰ اردیبهشت – روز خلیج فارس
۹ دی – روز بصیرت ملی
۱۴ بهمن – فناوری فضایی
۱۳ آبان – روز دانش آموز
۱۶ آذر – روز دانشجو
و
روز عید غدیر‌، قربان‌، مبعث .
رحلت پیامبر
۳ شعبان – میلاد امام حسین
و …

به سوال‌ها باید کوتاه جواب داد. خانومه اصلا اجازه نمی داد ۱ جمله من ۲ تا بشه. چون به محض اینکه اولین جمله تموم می شد‌، با توجه به جواب من یه سوال می پرسید . خیلی سریع و بدون مکث می پرسید . یکم می خواستی فکر کنی‌، سوال بعدی رو می پرسید .

اینم بهتره بدونید که همه سوال‌ها و جواب‌ها مکتوب می شن.


تاریخ : ۹۰/۴/۱۳

سوال هایی که از من پرسیدن و ممکنه براتون مفید باشه:

۲۰ فروردین چه روزی است؟
۳۱ شهریور چه روزی است؟
جهاد اکبر چیست؟
تعداد اعضای شورای نگهبان؟
وزیر دفاع کیست؟
نقش شما در جریان انتخابات سال ۸۸؟
به کی رای دادید؟

تشهد؟
مباح چیست؟
اجماع چیست؟
فتوا چیست؟
آخرین باری که رساله خوندید؟
آخرین باری که نماز آیات خوندید؟
نماز جماعت میرید؟
نماز جمعه چطور؟
آخرین راهپیمایی تون؟
اصول گرا یعنی چه؟
اصلاح طلب یعنی چه؟

و شاید چند سوال دیگر …..

 

تاریخ : ۹۰/۴/۱۸

بالاخره منم ۵شنبه رفتم واسه مصاحبه،بدترین روز ممکن! برگشتیهای روزای قبل بعلاوه ما که نوبتمون ۵ شنبه بود
به غلط کردن افتادم به خدا، فکرشو نمیکردم دیگه در این سطح باشه، ۸:۳۰ صبح رسیدم دانشگاه ۵:۳۰ نوبت مصاحبم شد!!!!
بابا یه مصاحبه رد کردن اینقدر زجر دادن نداره که.

مصاحبه گر به من گفت ۱۰برابر ظرفیت اعلام کردن!

میگفتن پارسال ۴ برابر ظرفیت واسه مصاحبه مجاز کردن
مصاحبه‌ها هم خیلی سختگیرانه انجام شد من شخصا نصف سوالا رو تونستم جواب بدم.

از من که یه سوالای عجیب غریبی به غیر احکام پرسید گیر داده بود به تعریف اصلاحات و سران فتنه سبز!یکی دیگه هم خبرهای لبنان!

 

تاریخ : ۹۱/۳/۱۱

شاید خیلی از شما میخواید خودتون رو برای مصاحبه دانشگاه صنعتی مالک اشتر آماده کنید، حتما کلی سوال توی ذهنتون هست و دنبال یکی میگردید که شرایط مصاحبه و تیپ سوالات رو ازش بپرسید. در اینجا اون چیزی رو که فکر میکنم لازمه بدونید، برای شما توضیح میدم.

چیزایی که باید بدونید:
*دانشگاه صنعتی مالک اشتر دو واحد اصلی در تهران و شاهین شهر اصفهان داره، همینطور واحد های دیگری هم در بعضی شهر های دیگه هست.به هر حال بیشترین رشته ها در این دو واحد اصلی ارائه میشن.

*واحد تهران دانشگاه مالک اشتر در لویزان واقع هست.

*واحد شاهین شهر در شاهین شهر واقع هست.

*شاهین شهر شهر خوب و تر تمیز با مردم با فرهنگ و باکلاسه، اما در کل از نظر مذهبی وضع خوبی نداره. از شاهین شهر تا اصفهان هم ۲۰ دقیقه راهه!! سیستم اتوبوسرانی شاهین شهر فوق العادست!

*در شاهین شهر امکانات خوابگاهی کافی برای دانشجویان ارشد و دکتری آقا هست اما متاسفانه جمعیت هر واحد زیاده(خوابگاه داخل دانشگاه هست). در مورد خانم ها باید بگم که دو تا خونه ویلایی تقریبا بزرگ در داخل دانشگاه براشون در نظر گرفتند! در کل تعداد خانم های دانشگاه خیلی کم بوده!! شاید امسال بیشتر بگیرند.برای متاهلین هم خوابگاه هست!!

*در مورد واحد تهران میدونم که خوابگاه ها بیرون دانشگاه هست و یه سرویس صبح داره یکی هم عصر!!

*از نظر غذایی در کل دانشجو ها راضی هستند.

*خوابگاه ها سیستم وایرلس دارند.

*بر خلاف اون چیزی که شاید شما فکر کنید اینجا ما نه صبح گاه داریم نه لباس نظامی میپوشیم!!
تنها فرقش با دانشگاه های دیگه اینه که اینجا پایان نامه ها بیشتر طوری تعریف میشند که به درد مصارف نظامی میخورند…حتی اگر خود دانشجو متوجه این قضیه نشه.

*استفاده از هر گونه وسیله الکترونیکی در واحد شاهین شهر آزاده ولی در مورد تهران خیلی سخت میگیرند ولی اطلاع چندانی از جوش ندارم.

*اینجا همه بچه مذهبی نیستند!! خیلی ها هستند که حتی نماز هم نمیخونند!!

*خانم ها مجبور به استفاده از چادر نیستند ولی بهتر به خاطر نسبت بالای آقایون به خانم ها مراقب حجابشون باشند…!!!!!! اصلا این دانشگاه حراست نداره…ولی نقطه به نقطه دانشگاه دوربین کار گذاشتند!!

*آقایون مجبور به استفاده از لباس های آستین بلند و .. نیستند

در کل اینجا کسی با کسی کاری نداره

*از نظر امکانات آزمایشگاهی دانشگاه مالک اشتر حرف نداره ، تماما هزینه انجام پروژه توسط دانشگاه پرداخت میشه!!

و اما چند و چون مصاحبه:

در مصاحبه که در برای تمام رشته ها در تهران انجام میشه سوالات عقیدتی، احکام ، سیاسی میپرسند. همین طور باید سیر تا پیاز زندگیتونو از بچگی تا الان تعریف کنید…که همش ثبت میشه.!!
این مصاحبه برای من نزدیک ۴۵ دقیقه طول کشید.

هدف از این مصاحبه اصلا معلوم نیست!! خیلی از دانشجو ها هستند که مخالف نظامند و یا حتی در ستاد انتخاباتی موسوی بودند و الان اینجا درس میخونند.
همینطور افراد بی دین هم هستند که تونستند در مصاحبه قبول بشن. اما بعضی افراد معمولی هستند که هیچ مشکلی نداشتند ولی مصاحبه قبول نشدند!! اصلا معلوم نیست سیستم انتخابیشون چطوره!!!

پس شما اصلا نگران نباشید و کارهای زیر رو انجام بدید:

*صبح اول وقت ساعت ۷ روزی که باید برید برای مصاحبه (که سال قبل اواسط تیر ماه بود) دم در دانشگاه (معمولا واحد تهران) باشید. اگه کمی دیر کنید تا بعد از ظهر اون روز باید توی اون گرما الاف بمونید.از پذیرایی و آب خنک و … اصلا خبری نیست!!

*به محض ورود به دانشگاه شماها رو میگردند و موبایلتونو از شما میگیرند…!! وقتی رفتید داخل یک سری فرم بهتون میدند که همشو باید جواب بدید…!! تقریبا ۴۰ دقیقه پر کردن این فرم ها طول میکشه… قبل از رفتن آدرس و مشخصات کامل ۵ نفر جهت معرف رو یادداشت کنید چون دیگه اوجا موبایل ندارید تماس بگیرید بپرسید…
مشخصات کامل افراد خانوادتون رو هم همشو یادداشت کنید.

*بعدش باید منتظر بشید تا اسمتونو صدا کنند، وقتی رفتید داخل اول از همه باید همه زندگیتونو تعریف کنید! اگه مشکلی تو خانواده شما هست اصلا پنهان نکنید و واقیعت رو بگید…. صداقت بهترین چیزه و اصلا فکر نمیکنم تاثیری در انتخاب شما داشته باشه….

قبلش این موارد رو آماده باشید

*اصول و فروع دین رو حفظ کنید

*احکام مهم رساله رو مرور کنید

*وقایع مهم مذهبی، انقلابی رو از توی تقویم استخراج کنید و حفظ باشید

*از نظر سیاسی فقط کافیه شوت شوت نباشید!!
مثلا اگر پرسیدند دبیر فلان حزب کیه با اعتماد به نفس بگو “نمیدونم …اصلا برام مهم نیست!!”
ولی اگه پرسیدند که پرونده هسته ای ایران تو چه وضیعی هست بگید “خیلی در جریان نیستم ولی داریم با ۵+۱ مذاکره میکنیم” …. خیلی لازم نیست همه مسائل سیاسی رو ریز به ریز بلد باشید…

*اصلا سوالای علمی نمیپرسند!!

یادتون باشه وقتی به مصاحبه دعوت میشید باید تمام مدارک لازم که اعلام میشه رو آماده کنید و به همراه فرم مخصوص که داخل دفترچه اومده روز موعود تشریف ببرید برای مصاحبه.
…..
بعضی از سوالایی که از من پرسیدند:
به خدا اعتقاد داری؟
وجود خدا رو چطور برای خودت اثبات میکنی؟
اصول دین چیه؟
واجبات کدوم ها هستند؟
تشهد نماز رو بخون…!
ولایت فقیه اعتقاد داری؟
نظرت در مورد حوادث سال ۸۸ چیه؟
نظریه مکتب ایرانی در مقابل مکتب اسلامی اولین بار توسط چه کسی مطرح شد
دبیر حزب مشارک کیه
سردبیر روزنامه مردم سالاری کیه
یکی از نمایندگان اقلیت مجلس رو نام ببر
ساختار شورای نگهبان، مجلس خبرگان و وظایفشون
پانزده شعبان چه روزی هست
چرا مالک اشتر رو انتخاب کردی
چرا رشته الکترواپتیک رو انتخاب کردی
در دنیا الان چه خبر هست
مهمترین اخباری که این روز ها شنیدی؟
آیا تا به حال خارج سفر کرده ای؟ برای چه کاری؟
آیا از آشنایان و اقوام شما کسی بیرون از کشور زندگی میکند؟ چرا؟
و از این دست سوالا ها… بقیش دیگه یادم نمیاد

 

تاریخ : ۹۱/۳/۲۷

 

اولش که بروید بعد از اسم نویسی و تحویل موبایل وارد محوطه میشوید. بعد از پر کردن چند فرم ( که شامل اطلاعات شخصی، سابقه علمی، فرهنگی، سابقه کیفری، ارتباط با خارج از کشور، نوع گذرنامه، معرفی چند معرف به همراه شماره تلفن، …) و تحویل مدارک لازم (که در اطلاعیه اعلام میشود) باید در صف مصاحبه منتظر بمانید. دقت کنید که ۶ عدد عکس از شما میخواهند و اگر میخواهید واقعا در این دانشگاه قبول شوید حتما از عکسهای موجه تر خود استفاده کنید.

برای نفر اول بودن در مصاحبه اصلا عجله نکنید. چون هر کس که از مصاحبه برگردد چند تا از سوالات را به شما خواهد گفت و شما فرصت دارید که با مشورت با دیگران جواب را بیابید.سوالات چند بخش است:

۱٫      سوالات در مورد اعضای خانواده وشغل و میزان تحصیلات انها

۲٫      سوالاتی در مورد فعالیتهای فوق برنامه شما و نوع تفریحاتی که میکنید.

۳٫      عضو بسیج بودن یک امتیاز ویژه را نصیبتان خواهد کرد.

۴٫      میزان شرکت شما در نمازجماعت، نماز جمعه، راهپیمایی ها، انتخابات ( توجه داشته باشید که اصلا لازم نیست دروغهای شاخدار بگویید !!)

۵٫      اعتقاد شما درمورد ولایت فقیه

۶٫      نظر شما در مورد انتخابات ریاست جمهوری گذشته و اتفاقات ان ( البته شاید الان دیگه این سوال را نپرسند.)

۷٫      نظر شما درمورد جریان انحرافی

۸٫      مسایل مهم روز از دیدگاه شما . چه داخلی… چه خارجی ( پیشنهاد میکنم دو سه روز قبل از مصاحبه اخبار گوش دهید. )

۹٫      سوالات سیاسی مثل نام وزیرها (نگران نباشید . از اینکه اطلاعات سیاسی شما بالا نباشد استقبال هم میشود، به شرطی که احساس نکنند انها را گاگول فرض کرده اید.)

۱۰٫  سوالات دینی  از انواع راههای اثبات خدا مثل برهان علیت و نظم و… گرفته تا توحید ذاتی و افعالی و …(پیشنهاد میکنم کتاب دینی دبیرستان خود را ورق بزنید. در غیر اینصورت صبر کنید و از کسانی که مصاحبه شده اند کمک بگیرید تا سوالات برای شما جدید نباشد.)

۱۱٫  احکام دینی ( که مهم ترین سوال ان ارکان نماز و فرق ان با واجبات نماز است. تیمم، وضو، نماز شکسته، …)

۱۲٫  میزان اشنایی با قران و گاهی هم روخوانی قران ( ایه های مهم قران رو حتما  با معنی حفظ کنید مثل ایه تطهیر و ایه های دیگه که الان یادم نیست. البته میتونید از اینترنت جستجو کنید.)

۱۳٫  ح و شاید چند سوال دیگر …..دیث های مهم مثل حدیث ثقلین

البته تعداد افراد مصاحبه کننده ۴-۵ نفر است و بسته به اینکه پیش چه کسی بیفتید سوالات کمی متفاوت میشود.

در اخر باید بگم که اصلا نترسید. من خودم دو سال مصاحبه دادم و هر دو بار قبول شدم.(البته به ان دانشگاه نرفتم) لازم نیست تمامی جوابهاتون باب میل انها باشد. اگرچه مصاحبه مالک اشتر یه مقدار سنگین است ولی میتوانید با رتبه های عجیب و غریب قبول شوید(مثلا من دو سال پیش با رتبه ۱۵۰۰ نفر اول کنترل شبانه دانشگاه و پارسال با ۲۵۰۰ مخابرات شبانه و کنترل شبانه مالک رو اوردم.) فضای دانشگاه هوای خوب و پر اکسیژنی دارد و احتمال اشتغال بعد از فارغ التحصیلی هم زیاد است.


رتبه های قبولی گرایش های ارشد برق در دانشگاه مالک اشتر:

رتبه ی ۱۵۰۰ گرایش قدرت
شبانه ی قدرت دانشگاه مالک اشتر

رتبه ی ۱۶۳۰ گرایش مخابرات
شبانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۰۰۰ گرایش مخابرات
شبانه ی رمز دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۰۳۶ گرایش مخابرات
شبانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر
رتبه ی ۲۲۸۷ گرایش مخابرات
روزانه ی مخابرات دانشگاه مالک اشتر

رتبه ی ۳۶۰۹ گرایش کنترل
شبانه ی سیستمهای هدایت وکنترل دانشگاه مالک اشتر


آماری از سال ۹۰ :
اسامی چند برابر ظرفیت در تاریخ ۱۳۹۰/۰۳/۳۱ اعلام شد.
زمان مصاحبه دانشگاه مالک اشتر از ۱۲ تیر تا ۱۶ تیر بود.
تعداد ۳۷ هزار نفر از میان داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ در گروه رشته های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره های مجازی و بین الملل مجاز به انتخاب رشته شدند که پس از برگزاری مصاحبه ها و سایر شرایط پذیرش، در نهایت ۵ هزار و ۹۰۰ نفر پذیرش شدند.
یعنی بیش از ۶ برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه کرده بودند!۳۵۹ دیدگاه برای “معرفی،چگونگی مصاحبه،رتبه های قبولی دانشگاه مالک اشتر”

محمد اردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۱۸ ب.ظ

سلام
مطالب خیلی عالیه
خیلی متشکر از زحمات شما دوستان

parnia اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۸ ب.ظ

خیلی مفید بود،دستتون درد نکنه

صادق اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۸ ب.ظ

ممنووووووووووووون

baran اردیبهشت ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۸ ب.ظ

سلام با ۱۷۰۰۰ امکانش هست قبول بشم؟
یک درصد هم نیست؟

شاهرخ اردیبهشت ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۲ ق.ظ

مرسی.خوب بود.
فقط اگه نظرمون راجع به بعضی مسائل خلاف خواسته شون بود، باید دروغکی بگیم که بععععله! من موافق فلان مورد هستم و اگه اینطور نباشه نمیشه و…؟
یه خرده سخته! بی وجدانی می طلبد!

admin اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۱ ق.ظ

متاسفانه فکر نکنم با این رتبه امکان قبولی وجو داشته باشه

میلاد اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۶ ب.ظ

سلام
با تشکر از رحماتتان
میخواستم بپرسم با رتبه ۸۰۰ ارشد۹۲ هوافضا میتونم جلو برندگی روزانه مالکو بیارم؟
سوال دومم اینه که کی دعوت به مصاحبه میشیم

یک نفر مکانیک اردیبهشت ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۹ ب.ظ

سلام
دوست من پارسال ( ۹۱ ) با ۶۰۰ شبانه قبول شد، البته خودش روزانه نزده بود وگرنه میگفت که تا نزدیک ۲۰۰۰ هم روزانه مکانیک پرواز قبول شدن

محمدرضا اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۳ ب.ظ

ممنونم!
خیلی مفید بود!

Arsalan اردیبهشت ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

میخواستم بدونم اگه مصاحبه رو نریم صددرصد رد میکنن؟؟؟؟؟

اگه نخواستیم میتونیم نریم؟؟؟

سارا خرداد ۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۸ ب.ظ

سلام خسته نباشد ببخشید با رتبه ۳۸۰ احتمال قبولی تو رشته زیست فناوری بیوتکنولوژی (روزانه یا شبانه) مالک اشتر هست؟؟

فرخ خرداد ۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۱ ب.ظ

سلام با رتبه ۲۴۰۰ برق قدرت شبانه میشه آورد؟؟؟؟؟

سارا خرداد ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۰ ب.ظ

میشه لطفا جواب سوال منو بدین؟؟؟؟

امیر خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۵ ق.ظ

با سلام

نظرات خیلی خوب ومفید بود فقط خواستم بدونم که با رتبه ۷۰۰ امنیت احتمالش هست برا مصاحبه قبول بشم؟

با تشکر

hamed خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۱ ق.ظ

سلام.مطالبتون عالی بود.من ۴۸۰ مهندسی برق قدرت آوردم،به نظر شما می عرضه مالک اشتر برم؟امیدواری هست که بعدش استخدام وزارت دفاع بشیم؟

مهدی خرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ

با رتبه ۱۹۰۰ مکانیک گرایش ساخت میشه امیدی داشت؟
اخه این گرایش ۱۰-۱۵ نفر میگیره و ۶ برابر ظرفیت که چیزی نمیشه

امیر خرداد ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۹ ب.ظ

سلام بچه ها …………………
کسی اینجا هست که تجربه داشته باشه و جواب منو بده؟

سارا خرداد ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۱ ب.ظ

خب چرا کسی اینهمه سوال رو جواب نمیده؟؟؟؟ :(

hamed خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۴ ق.ظ

همه میپرسن قبول میشیم یانه،تا ۱۸ خرداد صبر کنید،جواب میاد.معلوم میشه کیا میرن مصاحبه.
حالا یکی به من جواب بده،می ارزه با ۴۸۰ قدرت برم مالک؟؟؟؟

مهدی خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۴ ق.ظ

۱۸ ام جواب میاد؟ کجا اعلام میکنند؟
در مورد شما به نظر من ارزش نداره با این رتبه بری مالک.من جای شما بودم این کارو نمیکردم

امیر خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۸ ب.ظ

سلام اسامی کسانی که برای مصاحبه انتخاب میشن شنبه هجدهم تو سایت سنجش میاد.۲۰ ام هم تو نشریه پیک سنجش چاپ میشه.اطلاعیه اش تو سایت سنجش هست.

افشین خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۵ ب.ظ

سلام ، من اطلاعاتی رو که اینجا بود خوندم ولی در رابطه با کنور ارشد بود ، آیا کسی می دونه تاریخ مصاحبه برای شرکت کنندگان کنکور سراسری کی هستش ؟ خیلی مهمه میخوام بدونم اگه مصاحبه بعد انتخاب رشته باشه که ریسکه !

تبسم خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

سلام
میخواستم بدونم کسی میدونه اونجا به حجاب خانوما خیلی گیر میدن یا نه منظورم به الزام چادرو نوع مانتو و رنگه؟؟؟؟؟
و دیگه اینکه شبانه دولتی تهران بهتره یا روزانه مالک؟؟؟؟
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

لاله خرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

سلام.میخواستم بپرسم ۲۹۰۰ الکترونیک شبانه مالک اشتر رو میاره؟منظورم نتیجه نهاییه نه فقط دعوت به مصاحبه.ممنونم اگه جواب بدید خیلی حیاتیه.سپاسگزارم

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۴ ب.ظ

امروز که ۱۸ امه پس چرا نتایج نیمد؟

امیر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

سلام

برای اعلام زمان تاریخ معرفی اسامی گفته بودن سوم خرداد و هشتم تو سایت زدن.حالا حالاها باید منتظر باشیم.

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۳ ب.ظ

الان یه سری نتایج اومده ولی وقتی اطلاعاتم رو میزنم میگه چنین داوطلبی موجود نیست.این یعنی پذیرفته نشدم؟

امیر خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۴۷ ب.ظ

سلام

مهدی چرا میگی یه سری؟

منم همینو میگه فک کنم منظورش قبول نشدنه……..

لاله خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۱ ب.ظ

اخرین رتبه ای که الکترونیک مالک اشتر دعوت به مصاحبه شده رو کسی میدونه؟ضمنا میزنه داوطلبی یافت نشد منظورش قبول نشدنه؟؟

لاله خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۵ ب.ظ

من با ۲۹۰۰ الکترونیک میزنه داوطلبی یافت نشد.اگه ۲۹۰۰ الکترونیک ۶ برابر ظرفیت مالک نیست پس حتما با ۴۰۰ باید به امید مالک نشست!!!!!! اره؟؟!!

مهدی خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۴ ب.ظ

اخه چرا میگه چنین داوطلبی وجود ندارد؟! خب بگه قبول نشده دیگه
اخه طبق سال های پیش با رتبه من باید قبول میشدم:(

سارا خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۰ ب.ظ

من قبول شدم ..کی باید بریم مصاحبه؟چرا تو سایت دانشگاه چیزی نزده؟!؟!؟!؟!

HAMED خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۷ ب.ظ

منم قبول شدم.میگه ۱۹ تا ۲۲ باید بریم مصاحبه،اما تو سایتش چیزی زده نیس.اگه اطلاعی گرفتین،حتما بگین.

سحر خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۱ ق.ظ

وقتی اسمم تو لیست مصاحبه مالک اشتر اومده یعنی انتخابهای قبلی رو رد شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سارا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ق.ظ

امروز که ۱۹ امه ..چی کار کنم؟!؟!چرا اطلاع رسانیشون اینطوریه؟!اگه کسی زنگ زده خبری بدست اورده بگه

سیاوش خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۱ ق.ظ

سلام امروز ۱۹ خرداده.رشته من برقه.من برای مصاحبه دانشگاه شاهد انتخاب شدم ولی برای دانشگاه مالک اشتر هنوز برای مصاحبه انتخاب نشدم. فکر نکنم که مالک اشتر از شاهد بهتر باشه. احتمال اینکه روزهای دیگه اسامی مصاحبه کنندگان مالک اشتر بیاد هستش؟

HAMED خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۴ ق.ظ

زنگ زدم،ولی کسی جواب نمیده.

سیاوش خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۳ ق.ظ

خیلی ممنون که زنگ زدید. ولی به نظر شما عجیب نیست. راستی تاریخ مصاحبه شاهد هم معلوم نیست.اگه فهمیدید اعلام کنید.

مهرشاد خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۵ ق.ظ

سلام سال قبل مالک اشتر تا رتبه ۳۶۰۰ شبانه مکاترونیک گرفته.امسال من با۳۱۰۰ حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم؟چطوریه با اینکه ۱۷ درصد ظرفیت بیشتر شده؟؟؟؟؟؟

میثم خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۱ ق.ظ

سلام بچه ها زمان مصاحبه در سایت دانشگاه مالک اشتر زده شده میخواهید نگاه کنید زمان مصاحبه هم از ۲۶تا ۲۹هست براساس رشته قبولی

پرنده خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۷ ق.ظ

الان اگه برین تو سایت مالک اشتر دیگه اومده سمت چپ صفحه اونایی که هی بالا پایین میشن.
اینم لینک برنامه مصاحبه هاشه
http://www.mut.ac.ir/Arshad9293.pdf
فقط یه چیزی بچه ها کسی نمیدونه سیستم های کنترل و هدایت چجور رشته ای یه؟؟؟؟
فرقش با کنترل چیه؟؟؟ نوشته گرایشه رادیو الکترونیک یعنی چی ؟؟؟؟؟ :(

پرنده خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۰ ق.ظ

منظورم از کنترل و هدایت، هدایت و کنترل بود :D

s خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۹ ب.ظ

تو سایت نوار سمت چپ اطلاعیه زده

قیصر خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

سلام به همه ی آقایون و خانم ها.
سایت سنجش نتایج اعلام کرد.و سایت دانشگاه مالک http://www.mut.ac.ir ‏جدول زمانبدی مصاحبه را منتشر کرد.سمت چپ.قسمت اخبار و اطلاعیه ها(تاریخ و محل مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۳-۹۲
) می تونید دانلود کنید
موفق باشید.

مهسا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۴ ب.ظ

سلام روز مصاحبه باید چادر سر کنیم یا نه؟

مهدی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۲۵ ب.ظ

من در ۳دانشگاه قبول شده ام باید به مصاحبه هر سه برم؟ اگر به مصاحبه یکی برم دوتای دیگه رو نرم در گزینش نهایی رد میشم یا نه؟

milad خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۰۱ ب.ظ

na intor nis hatman eshtebah mizani azizam

زهرا خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

برو توسایت دانشگاه اونجا لینکشو گذاشتن

علی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۰ ب.ظ

سلام
لطفا بچه هایی که در مهندسی شیمی برای مصاحبه معرفی شدند رتبه هاشون را بگند؟

علی خرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

آقای حامد
اگر الان به سایت دانشگاه برید اطلاعیه ی دعوت به مصاحبه را گذاشتند.

محبوبه خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۸ ق.ظ

سلام
من بابام ارتشیه. فکر میکنید چقد اولویت دارم؟ با ۲۹۰۰ مخابرات روزانه مالک تو مصاحبه قبول میشم؟ لطفا یکی کمک کنه

HAMED خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۲ ب.ظ

ممنون علی.رفتم.شاهد از مالک بهتره؟!؟!؟!؟!؟!؟!

HAMED خرداد ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۵ ب.ظ

یه سوال دیگه،اگه مصاحبه مالک قبول بشیم،آیا میتونیم اگه جای دیگه قبول شدیم،مالک نریم؟؟؟

نازنین خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۳ ق.ظ

میگن با رفتن مالک دیگه کانادا و امریکا پذیرش نمی گیرنت ،راسته؟

امیرحسین خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

اگه انتخاب های بعد از مالک رو قبول بشیم وهم مالک رو چی؟یعنی انتخاب های بعد از مالک می سوزن؟

فرخ خرداد ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۰ ب.ظ

سلام. جواب مصاحبه هارو کی میدن؟ من روزانه و شبانه مالک مخابرات قبول شدم میتونم هردو رو برم ؟ یا فقط باید یکی(روزانه یا شبانه ) رو برم؟

فرخ خرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۳:۵۲ ب.ظ

من شبانه و روزانه مالک قبول شدم نمیدوم کدومارو رو برم میشه هردو رو رفت؟

احمد خرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۸ ب.ظ

آقا با رتبه ۹۶۶ میشه ارشد هوا فضای مالک اصفهان قبول شد؟
اگه اره روزانه و شبانه اش چی؟

صلواتی خرداد ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

حتماً: دفترچه، پیوست، مالک، اختصاصی، شماره ۸

ali خرداد ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۴ ب.ظ

کی جواب مصاحبه ها میاد با بقیه یعنی شهریور یا اینکه جدا اعلام میشه؟

نیلوفر خرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۰ ب.ظ

سلام
خیلی مفید بود ، ممنونم .
من امروز مصاحبه خوبی رو داشتم….
بازم مرسی

دوست خرداد ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۷ ب.ظ

سلام سایت شما به من کمک کرد منم تجربه امروزمو در اختیار دیگران میگذارم شاید کمک حال باشه
سلام
من امروز ۲۹ خرداد ۹۲ برای مصاحبه به مالک اشتر تهران دعوت شدم. رشتم هوا فضا هستو ورتبم ۸۰۰٫ از قبل اطلاعاتی رو از سایت های مختلف گرفته بودم بابت نوع سوالات.در ابتدای ورود نه بازرسی بدنی در کار بود و نه تحویل موبایل.
سالن باقر العلوم که محل تجمع بچه ها بود….در ابتدای ورود به سالن فیش های پرداختی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان رو میگرفتن و چند تا فرم به شما میدادن که تشریف میبردین داخل سالن و اونها رو پر میکردین.ضمنا ساعت مصاحبه ۸-۱۱ بود و من ۷٫۴۵ وارد دانشگاه شدم به امید اینکه کارم به بعد از ظهر نمیکشه و سریع تموم میشه ……موقع ورود به سالن حدود ۱۲۰ نفر اونجا بودن که احتمالا از شب قبل اونجا بودن
به هرحال به ترتیب شماره ۱۰ تا ۱۰ تا صدا میزدن برای چک کردن مدارک که کامل باشه و در مرحله مصاحبه مشکلی پیش نیاد و بعد از چک کردن شما باید برای مصاحبه به ترتیب شماره فرا خونده میشدید که اون هم ۱۰ نفر ۱۰نفر بود و وقتی داخل رفتم حدود ۱۰-۱۲ نفر مرد برای مصاحبه پشت هر میز نشسته بودند و مصاحبه ای حدود ۱۵-۲۰ دقیقه میکردن.در ابتدای ورود آقای مصاحبه گر مشغول نوشتن و پر کردن مدارک از اون لیستی که من قیلا پر کرده بودم بود …تو این فرصت نگاهی به اطراف کردم تقریبا تمام مصاحبه گر ها رو خوش اخلاق و دانشجو ها رو میدیدم که با هر نوع جوابی که به کمک حرکت دست و صورتشون قصد فهموندن مطلب رو به مصاحبه گر داشتن نظاره گر بودم.مصاحبه گر ها هم جوان و هم میانسال بودند.پیشنهاد میکنم حتما تاریخ های مهم رو که بیشتر مورد توجه هست رو مرور کنید البته برای من فقط ۹دی رو پرسید که همون روز بصیرت ملی هست.ولی ممکنه یکی ۳ چهارتا تاریخ رو بپرسه.یکی از سایت هایی که خیلی خوب سوالاتو جمع آوری کرده بود این سایته که جوابای اون سولاتو من شب قبل مصاحبه براحتی از اینترنت در آوردم. http://arshad.ocity.ir
سوالات تقریبا همینایی که در این سایت آورده اما ممکنه چندتاش فرق کنه که اونم براحتی میتونید جواب بدید.من خودمم اولش استرس گرفته بودم ولی یکی ۲ دقیقه که از مصاحبه گذشت برام عادی شد.درست مثل شروع یک امتحان که استرس وجود داره ولی بعدش سرگرم پاسخ میشید…..
سوالتی که از من پرسید.پیشنهاد میکنم از قبل پیش خودتون سوال و جوابا رو دوره کنید اونوقت مثل فرفره به همه سوالات جواب میدید
مطهرات رو نام ببرید………………آب-خاک-چوب
ماهواره دارید…………………..نه
کسی رو در خارج دارید……..قبل مصاحبه چون سوالاتو میدونستم میخواستم دروغ بگم ولی خدارو شکر همون قبلش نظرم برگشت و یه جوری گفتم که دروغ هم نشه:بله در آلمان که الان مشغول تحصیل هستند
مقید هست………….بله هست
کمی در مورد خود و خانوادتون توضیح بدین………از قیل آمادگی داشته باشین چون یه سوال روتین بین مصاحبه گر هاست
نظرتون در باره انتخابات ۹۲ ………………..جوابتون حول و حوش نظرات مقام معظم رهبری باشه مثلا گفتم من به آقای ولایتی رای دادم و لی رای قاطع مردم با آقای روحانی بود و چون آقا گفتن که رای به هر کدوم از کاندیدا رای به جمهوری اسلامی است بنابر این باید به رای اکثریت احترام گذاشت
نماز جماعت شرکت میکنید……..تا اونجایی که برام ممکن باشه بله
واجبات و مستحبات رو چقدر مقید هستید………واجبات رو کاملا اما مستحبات رو ارجح ترین اونها و موکد ترین مثل شب قدر و امثال اون
مستحبات مثل دعای کمیل؟………….بله گاهی اوقات در همان مسجد شرکت میکنم
قران؟…………………………..تقریبا هر شب یک صفحه
عضو فیسبوک هستید…………………….نه چون وقتشو ندارم ولی برای اینکه ببینم فضاش چه جوریاست سر زدم
ولایت فقیه؟……………………..از ابتدای امامت هم وجود داشته و خود اونها فرمودن که اگر در مناطقی هستید که امکان دسترسی به ما نبود به فقها با شرایط خاص دینی مراجعه کنید ….در عصر حاضر هم که امام زمان در غیبت هستند خودشون فرمودند در زمان غیبت من به همین اشخاص با شرایط دینی مراجه کنید که البته خود اون هم بر عهده همون عالمان هست چون ما علم در اون زمین را نداریم
وظیفه شورای نگه بان……تایید صلاحیت کاندید ها ی ریاست جمهوری و بررسی احکام صادر شده در مجلس که باید با قانون اساسی هماهنگ باشه وگرنه برگشت داده میشه.۱۲ نفر هستند.۶نفر حقوقدان و ۶ نفر فقیه
مجلس خبرگان………نظارت بر رهبری – انتخاب رهبری در شرایط فوت و هر زمان که دلیلی پیدا کنند دال بر اینکه دیگر توان اداره این مقام رو ندارد.که خود مجلس توسط مردم انتخاب میشود
در مرد رفتن به دانشگاه هم اگر به مترو برسید خیلی راحت میتونید به دانشگاه برید.در ایستگاه فدک که در خط ۲ است پیاده شید و بیاید به سمت خروجی.خروجی سمت راستو که یادم نیست چی نوشته بود از ایستگاه خارج شید و همون دم در ون برای دانشگاه شهید رجایی قرار داره که ۷۰۰ تومن نرخش هست.حدود ۱۰ دقیقه تو راه خواهید بود.در آخر خط که همون جلوی در دانشگاه شهید رجایی است پیاده میشید و ازشون میپرسید از کدوم طرف به داشگاه مالک اشتر برم.همه میشناسنش چون به نظرم دقیقا پشت دانشگاه شهید رجایی بود.کدا اکثر ۱۰ دقیقه هم پیاده تا دانشگاه مالک اشتر راهه.
ضنمنا در انتهای مصاحبه بپرسید نتیجه چی شد از همون مصاحبه گر
اونایی که قبول شدن رو مثبت میگذاشت و اونایی که رد میشدن رو منفی
نگران نباشید بقیه هم مثل شما ممکنه استرس داشته باشند طبیعیه
منم میخواستم بپرسم که خودش گفت قبول شدی مثل اینکه حال کرده بود سریع جوابشو میدادم غافل از اینکه ب بسم ا… میگفت آخرشو میخوندم
شما هم برای موفقیت همین سولا رو که از من پرسید و اینکه در این سایت معرفی کردمو بخونید حله
.ایشالا موفق باشید…
در هیمن سایت هم جون به نظرم میتونه کمک حال بچه ها باشه دوباره وارد کردم
یا علی

ابولفضل زهرایی خرداد ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۲ ق.ظ

هوا فضا مالک اشتر منطقه ۳ چه رتبه ای مخواهد

سارا خرداد ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۵ ق.ظ

کیا بیوتک دعوت شدن؟
رتبه ها چند بود؟
و اینکه واقعا با مدرک این دانشگاه
نمیشه ادامه تحصیل داد؟
در خارج….محدودیت پروژه داره؟

admin تیر ۲م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۴ ب.ظ

خیلی ممنون
نظر ارسالی شما رو به صورت یک پست جداگانه برای استفاده همه ارسال کرم:
لینک مطلب

saeid تیر ۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۶ ب.ظ

سلام
با تشکر از دوستانی که اطلاعاتشونو در اختیار بقیه گذاشتند.

کسی اطلاع داره برای رشته “پیشرانه ها” و “شیمی کاربردی” چه رتبه ای باید کسب کرده باشیم؟ (با رتبه ۳۲۰۰ امیدی هست برای روزانه یا شبانه)

این پیامکی که میاد برای دعوت به مصاحبه برای همه میفرستند ؟ (منظورم اینه میرند اول رتبه و معدل دانشجو رو چک می کنند بعد براش پیامک می فرستند یا نمیفرستند)

maryam تیر ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

پیامک برای افرادی که به عنوان چند برابر ظرفیت اون رشته معرفی شدند و در مرحله اول اسمشون تو س سنجش به عنوان قبولی اومده میاد نه برای هرکسی که مالک رو زده باشه اگر برای شما پیامک اومده به این معنیه که شانس قبولی دارید مصاحبه خیلی مهمه و همچنین بعضیا اصلا برای مصاحبه نمیان چون مطمئنن انتخابای قبلیشون رو قبول میشن بنابراین همیشه جای امیدواری هست.

rezwan تیر ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۹ ق.ظ

اگه کسی بورس خارج بگیری اجازه می دن؟؟؟؟

سارا تیر ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۱ ب.ظ

من اسمم تو سایت سنجش اومده بود ولی پیامک برام نیومد از مالک اشتر…این یعنی چی؟؟؟؟

فرشاد تیر ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۹ ب.ظ

سلام و خسته نباشید…
اگه در دو دانشگاه مالک تهران و اصفهان دعوت به مصاحبه بشیم و مصاحبش همزمان باشه اگه مصاحبه تهرانو بریم تکلیف اصفهان چی میشه؟
دوم اینکه اونهایی که مصاحبه نیومدن کلن رد میشن دیگه هان؟!

حمید تیر ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۴ ق.ظ

با سلام
بنده متاسفانه به دلیل عدم اطلاع از اعلام نتایج و عدم دریافت پیامک از سوی دانشگاه ،در زمان مصاحبه حضور نداشتم. آیا باز امکان مراجعه و مصاحبه وجود دارد؟ لطفا” راهنمایی کنید. باتشکر

amin تیر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۰ ب.ظ

با رتبه ۳۲۰۰ نباید امیدی داشته باشی برای روزانه و شبانه کاربردی
اما پیشرانه شبانه اش یه ریزه احتمال هست البته فقط شبانه

amin تیر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۳ ب.ظ

نه عزیزم مشکلی نداره چه شاهین شهر بری چه تهران بری واسه مصاحبه
هرکدوم که بهت نزدیکتره را برو
نیازی نیست بخای جفتشو بری

مریم تیر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان
من با رتبه ۲۳۰ مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی رفتم مصاحبه مالک اشتر بعضی از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم
به نظرتون قبول میشم ؟ یا بشینم برا سال دیگه بخونم؟ اگه قبول میشدم باید پیامک میومد ؟
در ضمن مالک اشتر انتخاب اول من بوده.
خیلی ممنون

hossein مرداد ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۵۱ ب.ظ

salam man ba rotbeye 168 ravabet beynolmelal baraye mosahebeye reshteye diplomacy c0ntrol taslihat davat shodam mosahebe ham khoob dadam ehtemalesh cheghadre ghabool sham ba tashakor az sayte khoobetoon

مریم مرداد ۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۰ ب.ظ

سلام
من بیوتکنولوژی با رتبه ی ۲۲۹ رشته بیوتکنولوزی مصاحبه رفتم ,چند تا از سوالاشو نتونستم درست بگم
قبول میشم ؟ یا بشینم برا سال دیگه بخونم
با تشکر

hossein مرداد ۹م, ۱۳۹۲ at ۳:۳۷ ب.ظ

با سلام من امسال گروه علوم سیاسی شرکت کردم توی روابط بین الملل رتبه ۱۶۸ شدم برای مصاحبه رشته دیپلماسی کنترل تسلیحات دعوت شدم مصاحبه هم خوب دادم احتمالش هست قبول شم لطفا راهنمایی کنید برام خیلی مهمه

مریم مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۷ ب.ظ

سلام
من بارتبه۹۰۰۰ریاضی ورتبه۵۰۰۰زبان امکان قبولی توی شبانه مالک اشترودارم؟
واقعا ازنظردرسی عالیم همه زیر هزارازم توقع داشتن اما متاسفانهبا جاب جا زدن بعضی گزینه ها رتبم از۹۰۰ب۹۰۰۰تبدیل شد
معدل دی÷لمم۱۹/۷۴ هست
اخه من با این رتبه کدوم دانشکاه دولتی تهران ئقبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۹ ب.ظ

خواهش میکنم هرکی اطلاع داره به ایمیلم بفرسته
nutty.mary@yahoo.com
ممنون میشم

hossein مرداد ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

این سایت صاحاب نداره هر کی اطلاع داره جواب بده خواهشا

reza مرداد ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۱۶ ق.ظ

سلام به همگی
از دوستان کسی هست تبدیل انرژی قبول شده باشه؟
رتبه ی شما چند بود؟ از اونجا راضی هستید؟
با تشکر از همه ی عزیزان

سارا مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۵ ب.ظ

مریم جان سلام…شما روزانه قبول شدی یا شبانه؟

سارا مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

مریم جان سلام…شما روزانه قبول شدی یا شبانه؟

مریم مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۴ ب.ظ

سلام , هم روزانه هم شبانه
شنیدم تو مصاحبه در مورد دخترا سخت گیری می کنن درسته ؟

مریم مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۶ ب.ظ

سلام … هم روزانه و هم شبانه قبول شدم.

سارا مرداد ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۹ ب.ظ

نمی دونم …فکر نکنم میزان سخت گیریشون واسه دخترا و پسرا فرق کنه….
سخت نگیر اگه همه رو جواب میدادی عجیب بود!!!همه که همیشه کل رساله و احکام و اتفاقای سیاسی رو از بر نیستن!!!!
ایشا الله همونی قبول شی که میخوای….
شاهد نزده بودی؟!؟!؟!

مریم مرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۸ ق.ظ

سلام نه شاهد رشته ی مارو بر نمیداره من رشتم مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی هست.

مریم مرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۰ ق.ظ

خیلی ممنون ,شمام همین طور.

ebrahim مرداد ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۸ ق.ظ

manzor az rotbe hamon rotbe konkor sarasari hastesh sal 4rom midim؟
.polam braye dars khondan midan

افشین مرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۷ ب.ظ

سلام یعنی اگه بعد از مصاحبه بهمون نگن قبولی یعنی قبول نشدیم

مریم مرداد ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۷ ب.ظ

سلام
من بعد از مصاحبه پرسیدم گفتن شهریور ما میاد نتایج نگفت قبولی یعنی قبول نشدم؟

پسر خوب مرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ق.ظ

سلام خانومه لاله،فکر نمیکنم احتمالش خیلی کمه

پسر خوب مرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

سلام خانوم مریم،شما باید مثل من همون روز زرنگی میکردین وبا التماس هرجوری شده از خود مصاحبه گره میپرسیدین که حداقل مرحله اول قبول شدین یا نه که۲ماه تو امپاس نمونین،حالا باید صبر کنین تا دهه اول شهریور جوابا اعلام بشه

آناهیتا شهریور ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۹ ب.ظ

سلام استاد گرامی.
ریاضی ۷۸ ، مدار ۸۵ ، الکترونیک ۷۵ ، سیگنال ۱۰۰ .
رتبه ام در گرایش الک ۳ .

فاطمه مهر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۷ ب.ظ

سلام مرسی از اطلاع رسانیتون.واسه همه ی رشته ها مصاحبه قراردادن؟من با رتبه ی ۲۸۷۶مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم بهره وری تکمیل ظرفیت قبولم؟روزانه یا شبانه؟خواشن جوابمو بدید.میل کنید واسم ممنون

رضا مهر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۰ ب.ظ

سلام. سه تا سوال داشتم.۱) در رشته های کارشناسی هم پذیرش دانشجو داره؟
۲)اگه هست حداکثر با چه رتبه ای میشه رفت.راستی منطقه ۳ هستم.
۳)راه دیگه ای غیر از کنکورسراسری هست که بشه به این دانشگاه رفت؟
ممنون میشم جواب بدین.

لیلا آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام .با تشکر از سایتتون .من قراره برم مصاحبه واسه تکمیل ظرفیت ارشد .در رشته شیمی .ممنون میشم کمک کنید.
من باید قبول شم .الان توی زنجان دارم میخونم.سایتی برای سوالاتی گذاشتید معرفی کنید .تا من جواباشو بتونم داشته باشم.
نون میشم واسم ایمیل کنید.با تشکر

زهرا آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۹ ب.ظ

سلام لیلا جان میشه لطف کنی بگی رتبت چند بوده و چه گرایشی قبول شدی؟در ضمن به خاطر قبولیت بهت تبریک میگم موفق باشی.

وحید آبان ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۴:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان .
میتونید اطلاعاتی در باره رشته طراحی تجهیزات نظامی دانشگاه شیراز و نتیجه گرفتن مدرک در این گرایش رو برام اعلام کنید .
خیلیی ممنون میشم

هادی آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۵ ق.ظ

سلام منم تو رشته مهندسی شیمی – تسلیحات اسمم دراومده ، دو دلم که واسه مصاحبه برم یا نه !!!! به نظر شما می ارزه که بخوام این رشته رو بخونم، تضمینی واسه استخدام هست ؟؟؟؟ آخه الان دارم گرایش طراحی فرایند دانشگاه علوم فنون میخونم!!!!

رضا آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ

رتبه های زیر ۵۰۰ مکانیک فقط قبولن.ممکنه رتبه های ۱۰۰۰۰ هم به مصاحبه دعوت بشن. ولی از مصاحبه ردشون میکنن بهتره نرن

حامد آبان ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۰ ب.ظ

سلام من برای مهندسی عمران پدافند غیر عامل شبانه قبول شدم باید برم مصاحبه از نظر آینده شغلی و محدودیت های آینده اگه کسی اطلاعی داره لطف کنه بگه.مرسی

رضا آذر ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۹ ب.ظ

با سلام من رتبم شده ۵۶۰ و تو تکمیل ظرفیت مالک اشتر رشته نانو فیزیک قبول شدم به نظر شما اگر مصاحبه ام رو خوب بدم قبول میشم. لطفا جواب بدید من دو روز دیگه مصاحبه دارم

نسیم آذر ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان یکی به من کمک کنه فردا مصاحبه دارم فک نکنم امیدی باشه اخه من سنیم و هیچ وقت بسیجی نبودم چادریم نیستم به نطرتون بیخودیه برم نه؟رتبم ۱۵۷۰ مهندسی شیمی راستی ممنوعیت خروج از کشور داره ؟

نسیم آذر ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

و این که اون بهتره یا علوم تحقیقات؟

صدر آذر ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۳ ب.ظ

سلام
من هم فردا مصاحبه دارم. از کسانی که تجربیات مصاحبه شونو تو سایت گذاشتن بسیار متشکرم.
بعد از مصاحبه حتما من هم سوالات را در این سایت برای استفاده سایرین قرار می دهم.
امیدوارم همگی موفق باشیم.
۴/۸/۹۲

نسیم آذر ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۱ ب.ظ

خیلی چرت بود چرا نماز ستون دینه چرا باید به معاد اعتقاد داشت اصول گراها کیا هستن و …

زهرا آذر ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام. مصاحبه ها تا چه حدی در انتخاب تأثیر دارند. آیا کسی که در مصاحبه عقیدتی چندان با کیفیت جواب نده ولی مقاله که در همایش پذیرفته شده داشته باشه و عضو فعال و کادر بسیج کمکی به قبول شدم میکنه؟

رضا آذر ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

مصاحبه روز ۴ اذر اصفهان خیلی خوب بود از من سوالایی رو برسیدن گه هر مسلمونی باید بلد باشه هر گسی می خوات بره مصاحبه اکه واقعا مسلمان باشه و فقط به اسم مسلمان نباشه صد در صد مصاحبه رو قبول میشه البته از من سوالات بسیار ساده و اندک برسیدن به امید موفقیت همه دوستان در ضمن هر سوالی رو که از من برسیدن تو این سایت بود اگه استرس نداشته باشی حتما قبولید

صبا آذر ۷م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها با ۲۳۰۰ میشه شبانه ارشد شیمی آلی یا تجزیه مالک اشتر و تو تکمیل ظرفیت قبول شد؟ اگه میدونید لطفا بگید

A آذر ۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ب.ظ

سلام.نتایج نهایی مصاحبه تکمیل ظرفیت ارشد کی اعلام میشه؟

معین آذر ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

سلام از من سوالای زیر رو پرسیدن:
در مورد خانواده که چیکارن و سوادشون در چه حد و چن تا خواهر برادر
حتما کد ملی تمام اعضای خانواده و شماره داوطلبی رو هم باید داشته باشین پیشتون( وقت مصاحبه گذشته ولی واسه اونایی که سالهای بعد می خان برن!!)
در مورد احکام پرسید ازم ( نمازهای واجب کدومان؟ ارکان نماز؟ واجب کفایی؟ واجب عینی؟ولایت مطلقه فقیه؟ و………….)
اصلا تاریخ نپرسید ولی بدونین بهتره!

ارزو آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۵ ق.ظ

سلام چراهیچ کس جواب سوالامونو نمیده

محمررضا آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
بچه ها کسی خبر داره با چه رنج رتبه یا نمره ای میشه شیمی تجزیه یا آلی ارشد شبانه رو قبول شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمررضا آذر ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۵ ب.ظ

بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا
یک نفر پیدا نمیشه جواب سوال منو بدونه؟

مهرنوش آذر ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
کی میدونه اعلام نتایج نهایی تکمیل ارشد چه زمانیه؟
مردیم از انتظارو نگرانی.
بچه ها کسی میدونه با رتبه۶۲۵ رشته بیوتکنولوژی قبول میشم یا نه؟از مصاحبه کنندم پرسیدم گفت مصاحبه قبول شدی فقط مونده سنجش خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره لطف کنه بگه.

کامی آذر ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۰ ق.ظ

سلام کسی میدونه جواب مصاحبه تکمیل ارشد مالک اشتر حدودا کی میاد؟سالای قبل کی اومده؟

معین آذر ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۴:۰۶ ب.ظ

احتمالا اواخر آذر جوابها بیاد رو سایت . ایشاللا همه قبول بشیم

رویا آذر ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۷:۵۰ ب.ظ

سلام اینکه میگن دی ماه جواب تکمیل ارشد مالک اشتر میاد راسته؟؟اخه من الان ترم اول ارشدم ترخدا اگه کسی میدونه کی میاد بهم بگه ممنون میشم.

معین آذر ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۷ ب.ظ

سلام اره میاد تا اون موقع ایشاللا منم ترم اولم اگه زودتر بیاد بهتر میشه تکلبفمونو میدونیم!

معین آذر ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

سازمان سنجش چرا اطلاع رسانی نمی کنه؟ کسی می دونه اگه قبول بشیم تطبیق واحد میدن یا نه؟؟؟ سنجش گفته جوابای تکمیل ظرفیت کارشناسی بهمن ماه اعلام میشه!

سارا آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۸ ب.ظ

سلام میخواستم بگم من تکمیل ظرفیت با رتبه ۱۶۰۰رشته پیشرانه(روزانه) به مصاحبه رفتم میتونم با این رتبه قبول شم لطفآراهنمایم کنید

معین آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۲۱ ب.ظ

سلاماونجوری که میگن مصاحبه زیاد مهم نیس اگه تو تعداد افرادی که به مصاحبه رفتن جزو رتبه های بالا باشید حتما قبولید!

سارا آذر ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۲ ب.ظ

سوالای که از من پرسیدن:
نماز احتیاط چی-چند رکعت-چه جوری خونده میشه-عدل چی-معاد چی-فروع دین بقیه سولا تقریبآ تکراری بود

رویا آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۴ ق.ظ

پس چرا جوابا نمیاد من بلاتکلیفم.

معین آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۵ ق.ظ

سوالا تو ی حد بودن تقریبا! من بیشتر بلاتکلیفم چون همه درسا مونده اگه قبول نشم …………….

سارا آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام من که روز مصاحبه ازشون پرسیدم گفتن جوابش بهمن میاد

سپهر آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ب.ظ

من از رییس آموزش که پرسیدم گفت آخر همین ماه یعنی آذرماه میان جوابا

سپهر آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

دوستان رشته و رتبتون رو بگید استفاده میکنیم ;) من مهندسی مکاترونیک با رتبه ۳۱۴۳ :P

معین آذر ۲۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۷ ب.ظ

من برق قدرت رتبه ام رو روم نمیشه بگم !خخخخخخخخخخخخخخخ

سپهر آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ق.ظ

معین از من که بدتر نبودی پس بگو! من ۵ام که رفتم برای مصاحبه از ۶ نفر به طور تصادفی رشته هاشونو پرسیدم ۵تاشون گفتن برای برق قدرت اومدن ! ! ! ! ! شانس قبولیتون کمه :(

رویا آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۴:۴۹ ب.ظ

اقا سپهر ینی این هفته جوابامیاد؟

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۸ ب.ظ

حالااا! اتفاقا منم ۵ام مصاحبه اومدم ! خدا هر چی بخاد همون میشه!

نرگس آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۶ ب.ظ

‏.

رویا آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۴ ب.ظ

من الان دارم روزانه میخونم نیومدن جوابا بلاتکلیفم کرده

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۵ ب.ظ

بچه ها میگن مث اینکه به بعضیا اس داده مالک ! به شما چطور؟ به من کهنیومده! از محتوای اسمس هم خبری منتشر نشده است!!!!

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۵ ب.ظ

منم همینطور بلاتکلبفم درسام همش مونده هیچی نخوندم اصن!

حسن آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۱ ب.ظ

ممنون نظری ندارم!

معین آذر ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۲ ب.ظ

چی ممنون حسن ؟ در چ مورد نظری نداری؟ موضعتو روشن کن

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۵ ق.ظ

اس ام اس چی واسشون اومده معین؟

مصطفی آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام
منم تکمیل ظرفیت مالک روزانه رشته مخابرات-سیستم شرکت کردم رتبه مخابراتم هم هزار هشتصد و اندی شد البته الان دارم الکترونیک میخونم.
این سازمان سنجش هم دانشجوها رو بد جور سر کار میذاره به هر حال اگر کسی خبری از زمان اعلام نتایج پیدا کرد لطفا هر چه سریعتر به بقیه خبر بده تا از این حالتی که درش هستیم و خیلی هم آزار دهنده هست در بیاییم.ممنون

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ب.ظ

۴۰۰ لیزر

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۳ ب.ظ

اره رویا این هفته باید بیاد طبق حرف اون آقا که مسعول آموزش بود.کنکور ارشد برق گرایش لیزر داره ؟ ! ؟

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۷ ب.ظ

انگار فقط من خراب کردم ۳۱۴۳ شدم :-o خدا این اعتماد به نفسو از من نگیره :-o

رویا آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۳۰ ب.ظ

نه از طریق فوتونیک امتحان دادم مهندسی لیزر

سپهر آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۷ ب.ظ

عجب

ارش آذر ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۸ ب.ظ

نه اقا پیامی در کار نبوده استرس بخودتون وارد نکنین من مکانیک ۶۰۰ ساختم از بچه ها که ۳۰۰ شدنو ۸۰۰ سوال کردم پیامی نیومده

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ق.ظ

بجه ها از بینتون هیچ کی زیست شناسی نیست یا از قبولیهای زیست گرایش بیوتکنولوژی میکروبی اطلاعی نداره؟

معین آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۲ ق.ظ

واللا به من گفتن اس اومده ولی باور نکردم گفتم مطرح کنم شاید کسی بدونه! اگه این هفته نیاد باید بریم سراغ امتحانات که هیچی نخوندیم!

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۳ ق.ظ

بچه ها اگر برای تحقیق نیومدن یعنی قبول نشدیم؟چون دوستم که اونجا میخونه گفت برای اون اومدن تحقیق.
خداکنه بعد این انتظارا و امیدها قبول شیمو زود از بلاتکلیفی در بیایم.به شخصه خیلی روش حساب باز کردم و خدایی نکرده اگه قبول نشم خیلی پیش خودم ضایع میشم

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۸ ق.ظ

دقیقا آقا معین منم مثل شما هیچی نخوندم و تا اعلام نکنن که مردودم یا قبول دستم به خوندن امتحانا نمیره

معین آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۲۹ ق.ظ

فکر نکنم به تحقیق ربط داشته باشه چ.ن مصاحبه زیاد مهم نیس رتبه مهمه!
فعلــــــــــــــا از نظر درس اندر خم یک کوچه ایـــــــم!

ارش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۳ ق.ظ

تحقیقات نداره مگر برای بچه های تهران ولی به معرفاتون تماس میگیرن

سپهر آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۴ ق.ظ

ارش واقعا با معرف ها تماس میگیرن ؟ کاش تماس بگیرن چون معرف اول من سردار . . . از مقامات بالای . . . هستو بعضی از دوستانش توی دانشگاه مالک هستند.اغا کاش تماس بگیرن :P

مهرنوش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۳ ب.ظ

خب پس من تا الان جز قبولیا نیستم چون تماسی در کار نبوده.بابا تورو خدا بجنبید دیگه یه گفتن قبول یا مردود که اینهمه معطلی نداره.بابا بخدا درسامون مونده اگه نمره هام این ترم بد شه من از چشم شما میبینم.آقا تورو خدا….

یاسمن آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

چرا اینجا هیچ کس از رشته ی من نیست؟اصلا چرا هیچ کس جواب نمیده؟؟؟
من رتبه ۲۰۰ مهندسی فناوری اطلاعات هستم،مصاحبم هم افتضاح شد،امیدوار باشم؟؟؟چرا نمیگن کی جوابا اعلام میشه؟

مریم آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان , اینجا کسی هست که با معرفش تماس گرفتن؟ با معرفای من هیچ تماسی گرفته نشده.

ارش آذر ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۵ ب.ظ

من همونجا از مسئولش سوال کردم گفت یک ماه دیکه یعنی حداکثر تا هفته اول دی باید بیاد.بخاطر سیر گزینش و استعلامات مختلف از همه جا مث اطلاعات دادگستری نیرو انتظامی دانشگاه قبلیتون و و و و این زمان طبیعی هست.ایشالا که همه قبول بشیم

مصطفی آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۵ ق.ظ

سلام
بچه ها تحقیق کنید نتایج سال ۹۱ چه موقع اومده و خبر بدید.

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۶ ق.ظ

سال ۹۱ که تکمیل ظرفیت نداشته!!فقط نتایج مصاحبه مالک که نیست،۱۷ تا موسسه و دانشگاه باید نتایج مصاحبه رو بدهند به سنجش تا با هم گزینش نهایی بشه

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۹ ق.ظ

منظورم مالک بود که ۹۱ تکمیل ظرفیت تو رشته های مهندسی نداشته،تا اونجایی که من قهمیدم،البته شما درست میگین ممکنه تو رشته های دیگه گرفته باشه

مصطفی آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

من الان با سنجش تماس گرفتم(البته بعد از حدود ۴۰ بار شماره گیری پی در پی) یک خانومه جواب داد و در مورد نتایج امسال ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که نتایج پارسال دی ماه اومده و گفت نمیدونم که اوایل یا اواسط دی ماه اومده ویا اواخر دی ماه.آخرش گفت که نتایج امسال هم دی ماه میاد البته دقیق نمی دونست.باز هم دوستان تلاش کنن شاید اطلاعات دقیقتری بدست بیارن.

amin آذر ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۴ ب.ظ

به نظر من نهایت این چهارشنبه یا چهارشنبه دیگه میاد

رویا آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۰ ب.ظ

پس چرا جواب نمیاد؟راستی مصاحبه چند درصد تاثیر داره؟

معین آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۱ ب.ظ

دیگه خسته شدیم از انتظار ! اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ی جواب که ان همه اذیت نداره!

رویا آذر ۲۶م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۲ ب.ظ

کسی نیس مهندسی لیزر امتحان داده باشه؟

معین آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۹ ق.ظ

فکر کنم نیس رویا خانوم!

رویا آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۶ ق.ظ

راستی امکانش هست مالک اشتر بیشتراز ظرفیتی که تو دفترچه اعلام شده برداره؟

سیما آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۱ ب.ظ

با سلام من امسال ۴آذر رفتم برای مصاحبه مصاحبم خیلی خوب بود رتبم ۲۹۵هستش نمیدونم میشه مهندسی الکترو اپتیک روزانه قبول شد یا نه با معرفمم تماس نگرفتن.

amin آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

امکانش نیست بیشتر از ظرفیت بگیره.با معرف هم تماس نمی گیرن،اون واسه موقعی بود که وزارت دفاع استخدام می کرد

عباس آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۹ ب.ظ

من ۷۳۰ مکانیک ساختم. به نظرتون از شبانه مالک قبول میشم

سپهر آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۶ ب.ظ

رتبه هاتون به این خوبی پ دیگه چتونه o.O

رویا آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ

سلام سیما الکترواپتیک تو انتخاب رشته خرداد قبول نشدی??

مصطفی آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۰ ب.ظ

سلام
آقا سپهر نگران نباش داداش. بعضی از رشته ها با ۳۰۰ هم نمیتونن قبول بشن اما بعضی از رشته های دیگه حتی با ۳۱۴۳ هم قبول میشن.

جواد آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۵ ب.ظ

کسی هست رشتش شیمی باشه؟تو رو خدا جواب بدید

سپهر آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۲ ب.ظ

سلام مصطفی جان ممنون که حداقل شما ج دادی. من مهندسی مکاترونیک شبانه شرکت کردم نمیدونم قبولیا قبلیشون حدود رتبه هاشون چقدر بود اگه شما یا دوستان دیگه آمار دارین بگین خیلی ممنون میشم ;)

بمانی آذر ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۱ ب.ظ

پس کی میاد خسته شدم کار هر روزم شده چک کردن سایت.واقعا این کارا وقت هدر دادنه کاش مثل دانشگاهای معمولی دیگه فقط اسامی ۱۰۰%قبولیارو میدادنو مصاحبه نداشت.

معین آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

ای کاش! منم خسته شدم از بس سنجش رو دید زدم !

رویا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۹ ب.ظ

کسی میدونه پارسال دقیق چندم دی جواب اومد؟

عباس آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۹ ب.ظ

پارسال فک کنم تکمیل ظرفیت نداشت
من همه سایت هارو زیرو رو کردم چیزی در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه مالک اشتر در سال ۹۱ پیدا نکردم.
من اونجا پرسیدم گفتن که اوایل دی جوابارو میدن
ولی دوستمم پرسیده بود که به اون گفته بودن ۱۰ دی جوابارو میدن

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۴ ب.ظ

سلام
آقا سپهر من از مکاترونیک خبر ندارم ولی فکر کنم قبول شدن در اون تقریبا شبیه الکترونیک و مخابرات میشه بلکه راحتتر از اونها میشه قبول شد و در رشته مخابرات گرایش رادیو الکترونیک پارسال دوست من با رتبه حدود ۳۲۰۰ روزانه مالک اشتر قبول شد به نظرم شما که شبانه زدید احتمال بالایی داره که قبول بشید.ان شاءالله

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۹ ب.ظ

در مورد این که نتایج چندم دی میاد نمیدونم فقط بگم که امسال پروسه اطلاع رسانی سنجش برای مصاحبه و … تقریبا یک الی دو هفته زودتر انجام شده و به فرض این که پارسال هفته سوم دی اومده باشه(که دیگه دیرتر نمیتونه اومده باشه چون بهمن شروع ترم جدیده و وقت برای ثبت نام هم باید باشه ) با احتمال قریب به یقین امسال هفته اول یا دوم دی نتایج اعلام بشه.

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۰۰ ب.ظ

سلام مصطفی ایوللل آغا روحیه دادی مرسییی :) خودت چه رشته ای شرکت کردی با چه رتبه ای ؟ :)

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۱۴ ب.ظ

من با رتبه هزارو هفتصد هشتصد مخابرات رشته مخابرات سیستم روزانه مالک اشتر شرکت کردم البته من کارشناسی الکترونیک بودم و با رتبه ۱۶۵۰ روزانه رشته الکترونیک دارم میخونم ولی این تکمیل ظرفیت بد جور باعث افت در درسام شده.ان شاءالله که جواباهر چه زودتر میاد و همه بچه های این سایت و همه بچه های دیگه که واقعا نیاز به قبول شدن دارن قبول بشن.

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۸ ب.ظ

آغا ایولا داری ایشالا! ! ! منم کارشناسیم الکترونیک هستش . الان لیسانس کجا داری میخونی ؟

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۳۴ ب.ظ

الان فوق میخونم صنعتی سهند تبریز

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۵۸ ب.ظ

آها خب دانشگاهت به این خوبی! الکترونیک هم که کارش خیلی گسترده تر از مخابراته! عجب!!

مصطفی آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۴ ب.ظ

خب مالک مسیرش خیلی بهم نزدیکتره و مخابراتش هم خیلی قویه و از نظر کار هم بعد از فارغ التحصیلی در مالک اگر خوب عمل کرده باشی خیلی راحت میتونی جذب وزارت دفاع بشی در ضمن میتونی تو این دانشگاه پروژه هم بگیری و انجام بدی که ایم محاسنی داره و….

سپهر آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۳ ب.ظ

ایوللل ! ! ! مصطفی اصفهانی هستی ؟ :) آغا ایشالا که همه قبول شیم . . .

زهرا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۰۹ ب.ظ

رشته ام بی ای کسی نیست اینجا من رتبم ۶۵۰ شده و منتظر نتایج….مردیم دیگه . راستی من معدلم ۹ صدم مغایرت داشت!! حدف میشم بنظرتون؟؟ کی میدونه؟

رویا آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۵ ب.ظ

راستی چندبرابر ظرفیت واسه مصاحبه دعوت کردن؟

معین آذر ۲۸م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۰ ب.ظ

الله اعلم و سنجش و مالک اشتر اعلم و نحن لا نعلم رویا خانوم!

مصطفی آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۴ ق.ظ

آقا سپهر مالک اشتر ارشد مخابراتش تهرانه.
در ضمن آقا سپهر اینو یواش مینویسم و شما هم یواش بخون که کسی نفهمه(آقا رو با قاف بنویس داداش چون آقا با غین معنی دیگه ای داره البته عذر خواهی میکنم).

سپهر آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۵ ق.ظ

آقاشرمنده من تازه فهمیدم :D دقیقا درست میگی :v

حمید آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۴ ب.ظ

سلام داداشای گلم.جوابا آخر معلوم نشد کی میاد؟

معین آذر ۲۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۳ ب.ظ

سلام نه هنوز!

حمید آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۳ ق.ظ

معین ماشالا نصف کامنتا مال توا مثل اینکه شبام آنلاین مخوابی نه؟اینجام انگاری شده یه پاتوقو سرگرمی برای بچه ها.ایشالا این همه چشم انتظاری برات یه نتیجم داشته باشه.خیلی آقایی که جواب دادی.

سپهر آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۶ ق.ظ

معین ایشالا که قبول بشی آقا خسته نباشید فراوان :D

معین آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۲ ق.ظ

ممنون از شما! تنها کاری که از دستم برمیاد اینه!خخخخخخ ایشاللا همه قبول شیم !

reza آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۷ ب.ظ

بیاین تو ویچت یه گروه بسازیم اسمشو بذاریم منتظرالمالک اونجا بحث کنیم بهتره خب!!!!!!!!!!!!!!!

معین آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۱ ب.ظ

اره رضا جووون ولی شما پولدارا گوشیتون خوبه ما بدبخت بیچاره ها که ۱۱۰۰ داریم چه کنیم؟ ! دو نخطه دی!

آرش آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

از بچه های مکانیک گرایش ساخت و تولید اگه کسی هس خودشو معرفی کنه تا ببینیم اوضاع چطوره

حمید آذر ۳۰م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۹ ب.ظ

بچه ها جمعا یلداتون مبارک

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۸ ق.ظ

ارش من مکانیک گرایش ساخت و تولیدم.
من ۷۳۰ اوردم و دوستمم ۶۰۰
من فقط شبانه مالک رو اوردم ولی اون هم روزانه و هم شبانه رو اورده
باز هر سوالی بخوای من در خدمتم
از شما چه خبر؟

آرش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۷ ق.ظ

منم ۶۳۰ساختم اما فقط شبانه اوردم از ۴۰۰تا ۹۰۰رور مصلحبه دیدم ما چهارشنبه مصاحبه داشتیم فک کنم سی چهل نفری دعوت شدن به مصاحبه

مصطفی دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

بچه ها من الان با سازمان سنجش تماس گرفتم و از اپراتور پرسیدم که نتایج تکمیل طرفیت مقطع ارشد دانشگاههایی که مصاحبه انجام دادند(مثل مالک اشتر)
کی میاد.این طور چواب داد که: (هفته آینده وقتی آماده شد خبر میدیم.)
به نظر من این احتمال هست که آخر این هفته اطلاعیه رو در سایت قرار بدن.
دوستان اگر زحمت نمیشه همگی با سنجش تماس بگیرید و یک سوال شبیه سوال بالا که من پرسیدم رو از اپراتور بپرسید و هر کسی هر جوابی که کرفت لطف کنه در سایت قرار بده. شماره سنجش هم در قسمت پایین سایتش قسمت تماس با ما هست.موفق باشید.

معین دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۲ ق.ظ

مرسی مصطفی جان

مصطفی دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۴ ق.ظ

فدات شم معین جان

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۲ ب.ظ

ارش منم سه شنبه مصاحبه ام بود
که ۵ نفر بودیم
یکی ۶۰۰ دوستم بود
بعدش من بودم
بعد ۷۸۰ و ۸۱۰ و ۸۸۰ بودن
تو حتما قبولی ولی من شک دارم

عباس دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۴ ب.ظ

ارش از اونایی که دیدی چند نفر شبانه رو اورده بودن؟
رتبه هاشون چه جوری بود؟

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۳۳ ب.ظ

از بچه های مهندسی شیمی بیوتکتولوژی کسی هست ؟ میشه رتبه هاتونو بگین؟

ارش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۶ ب.ظ

اکثر بچه ها شبانه بودن فقط یکی ۴۰۰ بود روزانه اورده بود بقیه ۶۰۰ به بالا.یکی دبدم ۷۴۰ یکی ۷۹۰٫اینطوری بهت بگم زیر ۶۰۰ روزانه و بالای ۶۰۰ تا ۸۰۰ شبانه اوردن اما ظاهرا از شبانه ها بیشتر دعوت میکنن خب بالاخره یه جورایی به نفع دانشگاس.امار قبولیای سال های قبولی های نداری؟

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۸ ب.ظ

سلام مریم جان من بیوتک میکروبیم میتونم رتبتونو بدونم؟من۶۲۵ام

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۱ ب.ظ

مهرنوش جان من بیو مهندسی شیمی هستم رتبم ۲۲۰

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۸ ب.ظ

بله میدونم گرایشا متفاوته.احتمالا با این رتبه خوب قبولید نگران نباشید.شما میدونید شهریه شبانه تو این
رشته ها حدودا چنده؟

مریم دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

دقیق نمی دونم , فکر کنم ۱۴۰۰۰۰۰ اطلاع دارین برا شبانه ها خوابگاه میدن یا نه؟

مهرنوش دی ۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۵ ب.ظ

مرسی عزیزم.دقیق نمیدونم تو دفترچه یا سایتا گفته دخترها احتمالا باید داشته باشن.با این رتبه الان شما روزانه اید یا شبانه؟هزینه شبانه با دانشگاه آزاد خیلی تفاوت نداره نمیدونم اگه قبول شم برم یا نه؟

فاطیما دی ۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان. کسی میدونه که مهندسی پلیمر گرایش کامپوزیت با چه رتبه ای میشه مالک اشتر قبول شد؟؟؟ من مصاحبم بد نبود رتبم۱۸۵ شده هم شبانه و هم روزانه رو آوردم ولی نمیدونم قبول میشم یا نه.

نازنین دی ۲م, ۱۳۹۲ at ۷:۴۵ ب.ظ

سلام کسی نمیدونه مهندسی الکترواپتیک باچه رتبه ای میشه قبول شد؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۰ ق.ظ

سلام نازنین ،رتبه شما چند بود؟روزانه زدی یا شبانه؟منم رشتم مهندسی الکترواپتیک هستش و برای مصاحبه رفتم که بد نبود.

نارنین دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۳:۱۲ ب.ظ

۴۰۰ شدم واسه شبانه توچی سیما؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۰ ب.ظ

من ۲۹۵شدم واسه روزانه رفتم نمیدونم با این رتبه شانس قبولی دارم شبانه نزدم.

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۸ ب.ظ

سلام رویا الکترواپتیک،شما واسه شبانه قبول شدید یا روزانه؟درضمن من خرداد قبول نشده بودم.

رویا دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۱ ب.ظ

سلام سیما شبانه.ولی رتبه تو روزانه میاره راستی الان ترم اول ارشدی؟

سیما دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۷ ب.ظ

رویا جان خدا ازدهنت بشنوه،خبر داری که خرداد تا چند روزانه قبول شدن؟نه الان فعلا منتظر جوابم،دانشجوی ارشد نیستم.

سپهر دی ۳م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۷ ب.ظ

وولک رتبه هاتون چقد خووبه :P

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۰ ق.ظ

سپهر جان تو هم خودت خیلی خوبی

هادی دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام بر منتظران المالک ، کسی از شما تو رشته مهندسی شیمی- مهمات شرکت کرده؟؟؟!

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

عباس کوکا چاکریم چاکریم ۸-|

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ب.ظ

۸-|

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ب.ظ

۸(

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۱ ب.ظ

اقایی سپهر جان
میبینی همه چقدر دنبال هم رشته ای و رتبه هستند
فقط ما هستیم که ریلکسیم

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۴ ب.ظ

مش عباس پ اوو کیه که مکانیک ساخت و تولید رتبش ۷۳۰ شبانه اوورده اوو بالا ؟ کووکا پ تو با همه آ ولی با ما نه آ؟! ;)

رویا دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۵ ب.ظ

سیما جان فک کنم تا ۲۰۰ قبول شده بودن واسه مصاحبشم دعوت نشده بودی تابستون؟چرا یه جا دیگه رو نزده بودی؟قبول می شدی که

عباس دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۴ ب.ظ

بابا کارگاه گجد
ما تسلیم
اون ماله زمانه جاهلیت بود سپهر جان
دیگه ضایع نکن

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۱ ب.ظ

مش عباس پرچم سفید رو نمیبینم :D

معین دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۴ ب.ظ

مردیم از انتظار! اه بابا بیاین بگین قبول نشدین بشینیم واسه امتخانا بخونیم ۱۰ روز موند به امتحانا!

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۶ ب.ظ

دیگه شورشو دراوردن پ کی دیگه! من بین دوراهیه سربازی و دانشگاه موندم نمیدونم برم دفتر پلیس +۱۰ یا نه :@

سپهر دی ۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۹ ب.ظ

میگم دوستانی که تا ۳۱/۶/۱۳۹۲ فارغ التحصیل نشدن چطوری کنکور سراسری ۱۳۹۱ رو دادن ؟ ! ؟

عباس دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۳ ق.ظ

معین جان باز به امتحاناته تو ۱۰ روز مونده
اولین امتحانه من این شنبه هست
اصلا تمرکز ندارم

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۶ ق.ظ

میگم دوستانی که تا ۳۱/۶/۱۳۹۲ فارغ التحصیل نشدن چطوری کنکور سراسری ۱۳۹۱ رو دادن ؟ ! ؟

معین دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۹:۱۱ ب.ظ

منظورت کنکور سراسری ۹۲ هستش دیگه سپهر؟

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ب.ظ

نه کنکوری که سال ۹۱ دادیم و الان منتظر نتایجش هستیم .البته میگن ۱۳۹۲ ولی من دقیقشو گفتم! به هر حال توی دفترچه کنکور سراسری نوشته بود شرط ثبت نام دانشگاه ها اینه که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ فارغ التحصیل بشیم

عباس دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۸ ب.ظ

اره میشه شرکت کنن
ترم اخری محسوب میشن سپهر
در ضمن سپهرجان دقیقش کنکور ۹۲ هستش
چون تاریخ آزمون مهم نیست مهم سال ورود به دانشگاهه
که میشه مهر یا بهمن سال ۹۲

سپهر دی ۵م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۳ ب.ظ

بله سال ۹۲ میشن اما توی دفترچه نوشته حداکثر باید تا ۳۱/۶/۹۲ فارغ التحصیل بشن

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۳ ق.ظ

ما یه فارغ التحصیل داریم و یه دانشجوی سال آخر!! که دانشجوی سال آخر باید حداکثر تا ۳۱/۶/۹۲ تمام کنه

عباس دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۱۳ ب.ظ

اره درسته
باید تا اغاز سال تحصیلی فارغ التحصیل بشه
یعنی تا اخر شهریور

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۷ ب.ظ

خب پس چطور بعضی از دوستان اینجا میگن امتحانات این ترم ۱۰ روز دیگه شروع میشن و ما هنوز هیچی نخوندیم ؟!؟!

مصطفی دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۲ ب.ظ

سلام
سپهر جان بعضی از دوستان الان ترم یک ارشد هستند و در تکمیل ظرفیت هم شرکت کردن و ۱۰ روز دیگه امتحانات ترم یک ارشدشون شروع میشه.

سپهر دی ۶م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۴ ب.ظ

سلام مصطفی جون آها من فکر کردم لیسانس رو میگن ;)

عباس دی ۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۶ ق.ظ

پس کی میخوان بدنننننننننننننننننننننننن
اح
خسته شدیم از بس رفتیم سایت سنجش

معین دی ۷م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۳ ب.ظ

خودمونو خسته می کنیم نباس نیگا کنیم ! ج.اب کارشناسیا رو نوشته نیمه دوم بهمن میاد ولی ارشد چیزی نگفته! پس بیخیالی طی کنیم تا بیاد

مصطفی دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

سلام
الآن من با سنجش تماس گرفتم و در مورداین که نتایج کی اعلام میشه پرسیدم گفت احتمالا آخر دی ماه بعدش گفت هر سه چهار روز سایت رو هم چک کنید.

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۲ ب.ظ

پارسال نتایج رو ۱ بهمن اعلام کردن، پس باید خیلی صبر کنیم!!

مصطفی دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۵ ب.ظ

بله پارسال نتایج رو ۱ بهمن ساعت ۱۶ اعلام کردن و امسال هم احتمالا همون موقع اعلام کنن.

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۰۸ ب.ظ

این اطلاعیه که زدن چیه؟
من سر در نمیارم

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۱۹ ب.ظ

انگار می خوان نتایجو اعلام کنن!

آرش دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۰۲ ب.ظ

امشب اعلام میشه بچه ها

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۵:۳۹ ب.ظ

احتمالا تا ۶ اعلام میشه… خدایا کمک کن……

معین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۶:۲۰ ب.ظ

چه عجب ی اطلاعیه ای از سازمان سنجش دیدیم! خدایا خودت کمک کن

مریم دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۹ ب.ظ

دوستان این اطلاعیه ای که سازمان سنجش زده مربوط به کیا هست؟ سری دوم منظور چه کسایی هستن؟

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۱۵ ب.ظ

بله این اطلاعیه مربوط به خود ماست . عبارت (سری دوم) اشاره به همین میکنه. و نتایج فردا انشالله حتمیه البته اگه امشب نذارن رو سایت.(گوش شیطون کر!!..)
البته حق دارید باور نکنید جوابا میاد!

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۲ ب.ظ

تکمیل ظرفیت در ۲ سری انجام شد
که ما سری اول بودیم
بعدش چند دانشگاه دوباره تکمیل ظرفیت دادن که به اونا سری دوم میگن
ما نتایج نهایی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هستیم نه سری دوم
انشالله که به زودی نتایج ما روهم بدن
ولی فک نکنم این اطلاعیه به نتایج ما ربطی داشته باشه

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۵ ب.ظ

من یه بار دیگه خوندم انگار مربوط به ماست
کاش که اینطور باشه
بچه ها یه سوال
حالا واحدهایی که ما این ترم پاس کردیم میشه با واحدهای دانشگاه مالک اشتر تطبیق داد و جز واحدهای گذرانده حساب بشن و دوباره همون واحدهارو اونجا نخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرش دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۷:۳۸ ب.ظ

عباس اقا میشه شمارتو بدی زنگ بزنم بهت

عباس دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۵ ب.ظ

چشم
۰۹۱۴۴۰۱۹۹۸۵

امین دی ۸م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۶ ب.ظ

عباس آقا در جواب شما، اول اینکه سنجش ۲بار تکمیل ظرفیت نداره دوم اینکه اگه بند ۴ تذکرات مهمشو بخونید متوجه میشید که مربوط به نتایج مصاحبه شوندگان هست .

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۷ ق.ظ

عباس تورک سن؟

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۶ ق.ظ

زدنننننننننننننننننننن
قبول شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ق.ظ

واقعأ نتایج اعلام شده؟ کجا باید برم نکاه کنم؟ بی خیال فکر نکنم کسی جوابمو بده

مهرنوش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۰ ق.ظ

سنجش زده
بالاخره اومد
قبو شدم
ایشالا خوش خبر باشید

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۱۳ ق.ظ

لینک صفحه اعلام نتایج
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1336

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۰ ق.ظ

بچه ها رتبه هاتونم بگین شاید سال دیگه به دردم خورد!!

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ق.ظ

من ۲۸۴ هوش مصنوعی

چتر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۰۵ ب.ظ

انشاالله هر چه که خیر و به صلاح است برای همه اتفاق بیافت. ان شاالله همه توی زندگی هاشون موفق باشند

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۴۰ ب.ظ

سلام بچه ها تاریخ ۱۴ و۱۵ دی ماه ثبت نام هست؟ ما که از شهرستان میایم آماده بیایم؟ یعنی کلاسا کی شروع میشن؟ خوابگاه کی میدن؟

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۳:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان، مثل اینکه راستی راستی ماهم قبول شدیم،
برای همه آرزوی موفقیت میکنم.
فقط یه سوال داشتم الان ما که درحال حاضر دانشجو هستیم لازم نیست امتحانات این ترم رو شرکت کنیم؟؟ یعنی دانشگاه قبلی کلا کنسل شد؟؟؟!

سیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۵ ب.ظ

سلام آقای هادی میتونم رشته و رتبتون بدونم؟

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۱۰ ب.ظ

مهندسی شیمی ۱۴۵۰ ،
مهندسی شیمی- مهمات قبول شدم شبانه
شما چطور،قبول شدین؟؟؟

سیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۴ ب.ظ

نه،من رتبم ۲۹۵بودازمجموعه فتونیک،مهندسی لیزر،کلابرای رشته ما۶نفرروزانه ظرفیت زده بودن که دو نفربرداشتن،اسم یکیشون مثل شماهادی بود،که میخواستم رتبش بارتبه خودم مقایسه کنم.

amin دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۴۹ ب.ظ

۱۴و ۱۵ ثبت نامه،شروع کلاسها ۱۵ بهمنه…قبولی قبلی شما کان لم یکن شده،یعنی انگار که نبوده

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۸ ب.ظ

سلام از رشته ما که ۱۶ نفر قرار بود برداره فقط ۱ نفر اعلام شده پس بقیه چی شده؟

شقایق دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۶:۳۹ ب.ظ

سلام از رشته ی شیمی الی ۶نفر میخواستن که فقط دو نفر اعلام شده و از شیمی تجزیه ۸نفر میخواستن که فقط یک نفر اعلام شده اگه کسی علتشو میدونه به ما هم بگه

فاطیما دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۲ ب.ظ

سلام. از رشته پلیمر هم ۴نفر روزانه و ۵نفر هم شبانه میخواستن. فقط پنج تا شبانه گرفتن. در صورتی که خود من روزانه رو هم آورده بودم شبانه قبول شدم. دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

فرهاد دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۰۷ ب.ظ

از رشته ما هم یازده نفر میخواستن که ۸ نفر قبول به عنوان قبولی اعلام شده
جالبه یکی از دوستان با یه رتبه افتضاح قبول شده فقط چون پدرش عضو نیروهای مصلح بوده. کاش یکی به ما میگفت معیار دانشگاه مالک دقیقا واسه قبولی چیه؟

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۶ ب.ظ

سلام به همگی . من مالک اشتر قبول شدم اما الان دانشجو دانشگاه ازادم میشه انتقالی بگیرم یا باید انصراف بدم؟ تو رو خدا جوابمو اگه میدونید بدید

رضا دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۱۹ ب.ظ

سلام از رشته ما که نانو فیزیک بود ۷ نفر می خواستن اما سه نفر قبول شدن

آرش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۲۱ ب.ظ

از رشته ماهم سیزده تا میخاستن شش تا روزانه هفت تا شبانه که کلا دونفر روزانه ان شش تا شبانه قبول شدن جالبه رتبه های خوب قبول نشدن.من فک میکنم اونایی که قبول نشدن حتی با رتبه های خوب تو مصاحبه رد شدن کسیم نبوده که بره جاشون یعنی به عبارتی کم اوردن داوطلب

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۴ ب.ظ

آفا معین شما هم برق قدرت بودین؟
مگه قرار نبود ۸نفر روزانه و۸ نفر شبانه بردارن؟
حالا چی شده فقط ۱نفر روزانه و ۹تا شبانه؟؟؟؟

مریم دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۴۸ ب.ظ

آقا آرش من فک میکنم اینا فقط نخواستن کسی مفت درس بخونه

امین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۶ ب.ظ

رشته MBA روزانه ۹ نفر و شبانه ۸ نفر قرار بوده بگیرن . ۲ روزانه و۲ شبانه گرفتن … به راحتی از وقت و انرژی ما جوونا سواستفاده می کنن… به راحتی… خداکنه هرکسی باعث این مساله شده سرش بیاد… دوستان بخاطر مصاحبه نبوده شک نکنید. بازی هست که بازندش ما شدیم…

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۶ ب.ظ

سلام معین
چی شد چی قبول شدی؟
من که نشدم.

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۲ ب.ظ

اره مریم خانوم برق قدرت بودم هنوز نمیدونم چی شده!یعنی وقت و پولمون هدر شد فقط ! یعنی …………… ن حمید جون قبول نشدم!

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۲ ب.ظ

من به یکی زنگ زدم گفت فعلا صبر کن بهت میگم چی شده!

سپهر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۳۷ ب.ظ

دوستان کل ظرفیت دفترچه برای دانشگاه مالک اشتر توی تمام رشته ها ۳۳۱ نفر هستش حالا یه نفر بیاد تعداد قبولیا مالک توی همه رشته هارو بشماره تا ببینیم چه اتفاقی افتاده . . .

ارش دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۹:۵۸ ب.ظ

کلا ۲۱۴ نفر گرفتن

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۹ ب.ظ

خیلی خیلی ناراحت شدم داداش خیلی زحمت کشیدیو منتظر بودی کاش میگفتی قبول شدم.ایشالله تمام بچه هایی که تو این سایت بودن و پیگیر قبول شن

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۸ ب.ظ

فدات حمید جان کاش قبول میشدیم از اینکه قبول نشدم ناراحت نیستم از این ناراحتم که با ظرفیت های مسخره ای که تو دفترچه زده بودن ما رو سرکار گذاشتن! شبانه بیشتر برداشته !

حمید دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

شاید خیری در موندنت تو همون دانشگاهیه که داری میخونی.ایشالله هرچی خیره همون بشه.
موفق باشی داداش.
یا علی.

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۳ ب.ظ

مرسی حمید جان ! اره شاید حکمتی هس ایشاللا شما هم موفق باشی همیشه

شقایق دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۵ ب.ظ

بچه ها من تو سایت باشگاه خبرنگاران پیغام گذاشتم شما هم این کار رابکنی شاید زودتر به نتیجه برسیم

معین دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۷ ب.ظ

شقایق خانوم کجا پیغام گذاشتی لینکشو برامون بفرست! چه پیغامی گذاشتی؟ فک نکنم به جایی برسه ولی حتما پیغام بذاریم که بدونن میدونیم چه خبره!

سپهر دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۰ ب.ظ

۳۳۱ نفر اعلام ظرفیت کرده بودن اونوقت ۲۱۴ نفر پذیرش کردن !؟!

هادی دی ۹م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۸ ب.ظ

از رشته ما فقط یکی مخواستن که اونم اسم من دراومد.

شقایق دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۳ ق.ظ

درقسمت تماس با ما اینکه خیلی کمتر از ظرفیت اعلامی پذیرش کردند

سیما دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۷ ق.ظ

شقایق جون منم پیغام گذاشتم هم در مورد پذیرش کم دانشگاه و هم درمورد دیراومدن جوابها.واقعا برای کسی مثل من که دانشجونیستم خیلی گرون تموم شد چون الان یک ماهه که نمیتونم بخونم.

معین دی ۱۰م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۶ ق.ظ

برای ما که دانشجو هستیم هم گرون تموم شد شنبه اولین امتحان ولی هیچی نخوندم ! در حالیکه اگه میدونستم اینجوریه قضیه از همون اول دنبالش نمی رفتم ! واقعا حیف از زمان از دست رفته! به قول اقتصاد دان ها هزینه فرصت از دست رفته خیلی زیاده!

فرهاد دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۷ ب.ظ

سلام به همگی بابا قبول شدن تو مالک اشتر مگه خوشحالی داره اتفاقا به شخصیت خودتون افتخار کنید که تو اینجور دانشگاهها درس نمیخونید دانشگاهی که بجای مصاحبه علمی مصاحبه غسل و زکات و…داره معلومه چه آخری داره

reza دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۶ ب.ظ

سلام من مالک قبول شدم اما در حال حاضر دانشجو دانشگاه ازادم نمی دونم انتقالی میدن یا باید انصراف بدم تو رو خدا اگه کسی میدونه جوابمو بده ممنون میشم

reza دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

تو رو خدا اگه کسی میدونه جوابمو بده

ارش دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۳ ب.ظ

اقا رضا تو اعلامیه که نوشته با اینطور دانشجوها مثل دانشجوی انتقالی رفتار میشه

رضا دی ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۸ ب.ظ

دوستان دانشگاه اعلامیه ای نزده؟ خوابگاه ها رو کی میدن ؟ موقع ثبت نام یا شروع کلاس ها؟

بمانی دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۸ ق.ظ

بچه ها من مدرکم دست دانشگاه آزادیه که الان میخونم برای ثبتنام مدرکی ندارم تکلیف چیه ثبتنام میکنن یا نه؟آزاد علوم تحقیقات گفت جزو انتقالیا محسوب نمیشید.چکار کنم؟
تورو خدا یکی جواب بده.
نه به اون موقع که همه ریخته بودن تو سایتو چت و حرف و دوستیابی میکردن وشلوغ بود نه به الان که مثل شهره مرده ها میمونه.
کمک.یکی جواب بده

رضا دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۹ ق.ظ

سال ۹۰ که مالک اشتر تکمیل ظرفیت داشت ثبت مانش ۲۸ و ۲۹ دی ماه بود باید منتظر اطلاعیه باشیم احتمالا ثبت نام اواخر دی ماه هست.دوستان از وضعیت خوابگاه شبانه ها و شهریه ها اطلاع دارن؟

amin دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۴۹ ق.ظ

شما که دانشگاه آزادی هستی،اول برو ثبت نام مالک،بعدش چون شهریه رو دادی می تونی امتحانات آخر ترمت رو شرکت کنی بعد انصراف بدی،البته بعید می دونم واحد هاتو قبول کنن…راجع به مدرک کپی مدرک رو می خوان نه اصلش.

مرتضی دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۴ ب.ظ

سلام به همگی با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام ۱۴ و ۱۵ دی ماهه

کمال دی ۱۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۴۵ ب.ظ

سلام انگارهمه دانشگاه آزادن پس خوب شد مالک قبول نشدم من ترم اول ارشد فوتونیک شهیدبهشتی ام بارتبه ۱۵ باید اصفهان زندگی کنم تو تکمیل ظرفیت مالک و زدم شاید چون آشنا نداشتم مصاحبه رد شدم جای تاسف داره!

معین دی ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۲:۲۴ ب.ظ

من با دانشگاه مالک صحبت کردم میگه اون رشته هایی که قبولی کم بوده تو روزانه یا شبانه رتبه شو نیاوردن! یعنی علاوه بر اینکه سنجش از لحاظ رتبه دعوت به مصاحبه می کنه اینام از روی رتبه برمیدارن ! واسه برق قدرت کد ۳۱۲۵۳ من پرسیدم ازشون میگه امسال اون رتبه هایی که برای تکمیل ظرفیت روزانه اومده بودن رتبه هاشون از شبانه هایی که ترم مهر گرفتن هم کمتر بوده! حالا من نمیدونم سنجش اگه اینجوریه چرا اسم ما رو زده! چون ۳-۴ برابر ظرفیت زده بود!

ع دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۵ ب.ظ

من هم تو سایت باشگاه خبرنگاران پیغام گذاشتم. شما هم بذارین شاید نتیجه داد.(تیری تو تاریکی)
http://www.yjc.ir/fa/contacts

ع دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۸:۳۷ ب.ظ

سعی کنین با دانشگاه هم زیاد تماس بگیرین البته اگه جواب بدن، شاید اقدامی کنن.

س دی ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۲ ب.ظ

من همون روز اول به دانشگاه زنگ زدم خیلی با احترام توضیح دادن رتبم که نگاه کرد گفت بله قبول میشدید ولی امسال توتکمیل ظرفیت فقط رتبه هایی را که تومهر قبول شدن پذیرش کردیم.

ناشناس دی ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۰ ق.ظ

بچه ها صادقانه بگید این دانشگاه چطوریه؟ارزش رفتن داره؟رتبه علمی و اساتیدش چطورن؟هر کی در مورد این دانشگاه یه چیزی میگه,واقعا مرددم,مالک بهتره یا آزاد علوم تحقیقات؟
خواهشا راهنمایی صادقانه بکنید.
ممنون

رضا دی ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۸ ب.ظ

هرچی باشه دانشگاه دولتی هست و پروژه های تحقیقاتیش هم خیلی قویه ۱۰۰% از علوم تحقیقات بهتره اگر قبول شدین مردد نباشین مطمعن باشین از علوم تحقیقات خیلی بهتره.

معین دی ۱۷م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ق.ظ

آقا من رفتم سازمان سنجش رتبه ها و نتایج نهایی رو از رو اطلاعاتی که سنجش تو نتایج مرحله دوم گذاشته نیگا کردم تو گرایش کنترل کسانی قبول شدن که رتبه شون ۵۰۰۰ به بالا بوده و دوست من که رتبش ۱۶۰۰ بود قبول نشده پس اینا دروغ میگن که با رتبه مهر برداشتیم و می خوان ی کارای دیگه کنن ! می تونین چک کنین از سایت سنجش!

مریم دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱:۱۶ ق.ظ

خوبه قبول نشدیم وگرنه آقا معین کارنامه هامونو میکشید بیرون آبرومون میرفت!!!!!

معین دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۴ ب.ظ

مریم خانوم کارنامه خودم وضع خوبی نداره ولی این انصاف نیس !

مریم دی ۱۸م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۵۰ ب.ظ

آره منم رفتم کارنامه ها رو دیدم، تو رشته ما فقط اونایی قبول شدن که برا مصاحبه روزانه وشبانه دعوت شده بودن، اونایی که فقط روزانه یا فقط شبانه رو آورده بودن قبول نشدن!!!
منم خیلی ناراحتم ولی چاره چیه؟ بهتره فکر کنیم صلاحه ما تو این بوده!

سیما دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۱:۲۵ ب.ظ

بچه ها کارنامه هارو چطوری دیدین؟

معین دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۰ ب.ظ

سیما خانوم میری تو نتایج مرحله دوم نفرات قبول شده رو به نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه زده و بعد میری قسمت کارشناسی ارشد از شمت راست بالا تو سایت سنجش اونجا از روی این اطلاعات نتایج نهایی رو م بینی و بعد شماره پرونده رو از اونجا بر میداری و میری سراغ کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی .

معین دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۴:۵۱ ب.ظ

البته بهتره کسانی رو ببینی که شماره ملی و شماره شناسنامه یکیه چون سال تولدشون رو راحت تر می تونی پیدا کنی یا ۶۸ یا ۶۹ و یا ۷۰ هستن !

سیما دی ۱۹م, ۱۳۹۲ at ۷:۲۹ ب.ظ

خیلی ممنون آقای معین.

ناشناس دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۸ ق.ظ

این کار معنی خوبی نداره شاید طرفی که دارین کارنامشو میبینید راضی نباشه.درسته قبول نشدید اما دلیلی برای این کارا وجود نداره چون اونا اگه میخواستن قبولتون کنن میکردن با این کارا خودتونو سر کار میزارید.احتمال قوی مصاحبه رد شدید.این حرفام نیست دوستان من که دارن اونجا میخونن هیچ پارتی نداشتن فقط نمرشون خوب بوده و مصاحبم قبول شدن.

amin دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ق.ظ

کاملا با دوست نا شناس موافقم،اگه کسی دوست داشت میومد اینجا کامنت میذاشت و رتبشو می گفت،این کار تجاوز به حریم خصوصیه…واعتصمو بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا

سارا دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱:۵۹ ب.ظ

سارا
بچه های عزیز سلام
از معین آقا بسیار ممنونم . این دانشگاه همه رو سرکار گذاشت . وقتی طرف تو یک دانشگاه داره درس می خونه برای چی باید بیاد دوباره اینجا شرکت کنه پذیرش بشه که حق بقیه ضایع بشه . دوست عزیز چه ربطی به قبول شدن در مصاحبه یا رد شدن داره ؟ دوستان عزیزی که روزانه قبول شدن برای چی باید بیاند شبانه این دانشگاه ؟

معین دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۲:۴۹ ب.ظ

سلام مرسی سارا خانوم . حرف خوبی بود. دوستم دیده بود که تو برگه اش نوشتن تحصیل مانعی ندارد اما اومدن رتبه های بالاتر از ما رو گرفتن و ما موندیم. چون خود مالک میگفت که علاوه بر مصاحبه رتبه هم مهمه و حول و حوش رتبه های مهر رو بر میدارن اونایی که ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ اوردن چرا تو مهر ماه دعوت به مصاحبه نشدن ولی الان هم دعوت شدن هم قبول؟ پس رتبه و مصاحبه ملاک نی!حالا هر چی میخاین بگین!

سیما دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۹:۰۸ ب.ظ

منم دقیقا با آقامعین و سارا موافقم،تورشته ما یکی ازبچه هایی که قبول شده ترم ۱شهیدبهشتی روزانش بوده ولی مالک تومهرحتی واسه مصاحبه هم دعوتش نکرده بود هرسه نفری که تورشته من قبول شدن هرسه دانشجوی روزانه بودن واقعا بی عدالتی یعنی این کسی که قبول شده دوباره میادو جای بقیه رو میگیره دوست ناشناس این کار بدی و حق دیگران ضایع کردن یعنی این.

حمید دی ۲۰م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام بچه ها.منم مثل شما قبول نشدم اما شروع کردم به خوندن.ولش کنید حق یا ناحق دیگه تموم شده رفته اینجوری فقط اعصابتون خورد میشه و از کار و درستون عقب میفتید.شماهام انقدر خودتونو درگیر نکنید چون فکر نکنم ترتیب اثر بدن.ناامید نشید و به تلاشتون ادامه بدید.
یاحق.

م دی ۲۴م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۵ ب.ظ

سلام ممنون از آقا معین که ما رو آگاه کرد.
دوستان من به گفته مصاحبه کننده مصاحبمو خیلی خوب دادم ولی قبول نشدم! الان که نگاه کردم دیدم قبول شده ها تو رشته من رتبه هاشون بیشتر از من بود؟؟؟؟ این یعنی عدالت؟

ممد خفن دی ۲۵م, ۱۳۹۲ at ۷:۰۳ ب.ظ

سلام چند تا سوال داشتم ۱ می خوام هوافضا مالک بخونم اصفهان باید بم یا تهران۲ -دختر وپسر می گیره یا فقط پسر ۳- وقتی میگن بورسیه یعنی حقوق داری یا نه ۴- امسال کنکوریم اگه رتبم خوب شد برم مالک یانه۵-سطح علمیش ۶- ازنظر کیفیت خوبگاه غذا یا …..۷- پدر نظامی باشه امتیاز داره ۸-

معین دی ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۴:۲۸ ب.ظ

سلام نه هیچکدوم تاثیر نداره فقط سعی کن رتبه ات زیاد باشه! خیلی زیاد !!!

الف بهمن ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۴ ب.ظ

سلام دوست عزیز من اگه بخوام هوافضا ارشد رو مالک بخونم و برای دکتری برم امریکا ایا مشکلی برام پیش میاد ؟ ایا تعهدی باید بدم که از کشور خارج نشم ؟

s.ss بهمن ۱۴م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام من ۲۵سالمه با لیسانس روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور میخواستم بدونم با این رشته می توتنم در ازمون کارشناسی ارشد۹۳شرکت کنم؟؟؟ دانشجو خانم هم می گیرن؟

الف بهمن ۱۵م, ۱۳۹۲ at ۶:۴۶ ب.ظ

دوست عزیز ممنون میشم جواب سوالام رو بدید :

اگه بخوام هوافضا ارشد رو مالک بخونم و برای دکتری برم امریکا ایا مشکلی برام پیش میاد ؟ ایا تعهدی باید بدم که از کشور خارج نشم ؟

حسام بهمن ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۳ ب.ظ

سلام
شما هر جا که بخواید اپلاین کنید دانشگاهی که تو دوره های قبل تحصیل کردید براشون مهم هست و قطعآ از نظر امنیتی رو دانشگاه مالک اشتر حساسیت نشون خواهند داد/در کل اگر قصد رفتن به امریکا رو دارید دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب نکنید.

حسام بهمن ۲۲م, ۱۳۹۲ at ۱۰:۳۸ ب.ظ

سلام
دانشگاه مالک اشتر تو رشته های محدودی دانشجو خانم میگیره(فقط چندتا رشته علوم پایه)

مهرداد بهمن ۲۳م, ۱۳۹۲ at ۵:۵۷ ب.ظ

سلام دانشجویان مالک بعد فارغ التحصیلی جذب وزارت دفاع میشن یا مثل بقیه رشته ها ودانشگاها باید خیابون مترکرد؟؟؟؟من رشتم کاهپیوتره به امید جذب نشتم مدیریت خوندم و امروزم کنکورم خوب دادم یعنی…………………………؟؟؟؟

حسام بهمن ۲۷م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۹ ق.ظ

و علیکم آقا مهرداد
جذب تو مالک اشتر صد درصد نیست.
معدل-رشته-عنوان پایان نامهو… براشون مهمه.

الف اسفند ۱م, ۱۳۹۲ at ۱:۰۳ ق.ظ

سلام دوست عزیز مالک روزانه هوافضا داره ؟
بورسیه دانشگاه یعنی چی ؟
چند نفر خانم میگیره ؟

حسام اسفند ۲م, ۱۳۹۲ at ۳:۲۰ ب.ظ

سلام دوست من
آره هوا فضا یکی از سه رشته ای هست که مالک اشتر هنوز از مقطع کارشناسی دانشجو می گیره.
البته الان دیگه بورسیه نمی کنن.بورسیه یعنی شما بعد از درس هم استخدام می شید و هم از اول ورود به دانشگاه حقوق هم میگیرید.
هوا فضا فکر کنم خانم نمی گیره.

الف اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۱۶ ق.ظ

سلام مجدد ممنون که جواب سوالاتم رو دادید اقا حسام
با وضعیت بد کنکور امسالم به جز شبانه مالک به هیچ جایی امیدوار نیستم .
قصدم اینه اگه امسال مالک رو اوردم برم ثبت نام اما سال بعد مجدد شرکت کنم و اگر جای بهتری قبول شدم دانشگاه رو عوض کنم . حالا سوال اینه اگه چنین اتفاقی افتاد و دانشگاه رو تغییر دادم و واحد های احتمالی که در مالک پاس کردم رو بخوام تطبیق بدم اسم دانشگاه مالک میمونه تو مدرک ارشدم یاحذف میشه؟ اخه من تو مقطع کارشناسی هم دو تا دانشگاه عوض کردم و واحدهامو تطبیق دادم اما اسم دانشگاه قبلی رو حذف کردن .

حسام اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام
خواهش.قاعدطا باید حذف بشه.
امیدوارم موفق باشید.اگر ثبتنام کنید باید انصراف بدید تا بتونید دوباره تو کنکور شرکت کنید.البته مسئله نظام وظیفه هست.

الف اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۸:۵۵ ب.ظ

خیلی ممنون
بخاطر نظام وظیفه نمیشه مجدد شرکت کرد یا دلیل خاص دیگه ای داره ؟ چون من دخترم .
خب اگر انصراف بدم و کنکور سال بعد قبول نشم که ریسک کردم و یک سال عقب موندم !

حسام اسفند ۱۱م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۱ ب.ظ

جدا از نظام وظیفه از نظر سازمان سنجش منع قانونی وجود داره.راستش من خودم الان شبانه مالک اشتر می خونم و میخواستم امسال کنکور شرکت کنم که نتونستم.راستی بابت غلط املائی هم عذرمیخوام.اگر تلاش کنید قطعا نتیجه میگیرید.شاید گاهی لازم باشه آدم تو زندگی ریسک کنه.بهر حال تصمیمی بگیرید که بعد پشیمون نشید.سال اوله کنکور دادید؟

علی اسفند ۱۳م, ۱۳۹۲ at ۹:۴۱ ب.ظ

سلام
یه سوال داشتم من سال آینده ارشد عمران میدم میخوام بدونم رشته های عمران تا چه رتبه ای قبول میشن و امکان بورسیه هست یا نه ممنون؟

الف اسفند ۱۶م, ۱۳۹۲ at ۱۱:۴۶ ب.ظ

سلام مجدد و ممنون از توجهتون . بله سال اوله که شرکت میکنم .

من این سوال رو که ایا میشه مجدد شرکت کرد یا نه رو از سازمان سنجش پرسیدم و چنین جوابی به من دادن :

با سلام ۱–پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی دوره شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، بین الملل ودوره مجازی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف از آن با رعایت سایر شرایط وضوابط می توانند در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۳ ثبت نام و شرکت نمایند .

بله متاسفانه .

حسام فروردین ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۲ ب.ظ

سلام
علی آقا مالک اشتر چند ساله که دیگه بورسیه نمیکنه

مصطفی فروردین ۱۹م, ۱۳۹۳ at ۱۰:۰۳ ب.ظ

با سلام میخواستم بدونم میشه با انتقالی گرفتن هم برم دانشگاه صنعتی مالک اشتر

قائم فروردین ۲۲م, ۱۳۹۳ at ۶:۱۳ ب.ظ

سلام خدمت بروبکس ارشد…
من امسال مخام کنکور ۹۳ ریاضی بدهم.!!
میخاستم بدونم چطوریاست دانشگاه مالک ؟!! و آیا شبانشم ارزشی داره یانه ؟!!!
(لطفن یکم دیرتر جوابمو بدییین !!!!)
در پناه حق … بابای

حسام فروردین ۲۳م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام
مالک اشتر برا ورودی مصاحبه داره و نمیشه با انتقالی رفت مالک.

پاسخ دهید

دیدگاه شما


1 − 1 =

تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon بوز تکنوراتی